Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Expekt mara !!! jakieś śmieszne kwoty bierze

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Maciek
Expekt mara !!! jakieś śmieszne kwoty bierze
Mi zrobili limity od 13 do 30 pln w zaleznosci od zakladu!!!
Po co bawic sie w bukmacherstwo jak ktos boi sie przyjmowac zaklady?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mi kilka razy w Expie brali do akceptacji kwoty ok. 500 PLN i po kilkudziesięciu sekundach wszystko przyjmowali.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by tomo
Mi kilka razy w Expie brali do akceptacji kwoty ok. 500 PLN i po kilkudziesięciu sekundach wszystko przyjmowali.

masz układy....bo mi też limity i ani zł wiecej zenada

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jestem człowiekiem spoza jakiegokolwiek układu... wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
J.GOWIN-Z.ZIOBRO (Kraków) 1.22 - 3.40 - czy rzeczywiscie J.Gowin jest takim zdecydowanym faworytem? 3.40 na Ziobre kusi oj kusi:).....Kraków prośba o odpowiedź....

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by style
J.GOWIN-Z.ZIOBRO (Kraków) 1.22 - 3.40 - czy rzeczywiscie J.Gowin jest takim zdecydowanym faworytem? 3.40 na Ziobre kusi oj kusi:).....Kraków prośba o odpowiedź....

z Krakowa nie jestem, ale z tego, cotu niektorzy pisali Gowin i spora grupa graczy moze sie zdziwic.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Oczywiście, że lepiej zagrać tutaj na Ziobrę niż na Gowina. Poparcie dla PiS w Krakowie jest dosyć wysokie. PO zawsze miało tam problemy. Czy to w zeszłorocznych samorządowych czy w parlamentarnych, gdzie Ziobro znokautował Rokitę, zdobywając największą ilość głosów w Polsce.

Teraz... moim zdaniem PO nieznacznie może wygrać, ale mimo wszystko Ziobro zbierze większt % głosów ze swojej listy. A to dlatego, że jest symbolem tej partii, niemal jak Kaczyński. Gowin natomiast to taki troche produkt marketingowy, "Rokita bis". W dodatku przez to, że tak mocno akcentowany jest jego konserwatywizm odpadną mu głosy części z PO. Po takim kursie moim zdaniem warto spróbować Ziobro, aczkolwiek jak wygra Gowin - sensacja to nie bedzie.

Ale pewka jest jeszcze gdzie indziej.

Nowak - Płazyński, milenium ma po 1.50. Może i sam Płażyński jest bardzo popularny, ale jego obecność na liscie ma przede wszystkim zdobyc dla PiS część, która jest blisko PO. Tylko, że ja w to wątpie. Gdańsk to bastion PO, ludzie nie pomylą list. 2 lata temu PO wygrało w Gdańsku z PiS-em 40-25%. Dodatkowo na pozycjach nr 2 i 3 listy PiS - Kurski i Cymański, a więc Płażyński ma sporą konkurencje na swojej liście. Dodatkowo część elektoratu zabierze Anna Gwiazda. U Nowaka w zasadzie jedynie Jarosław Wałęsa, ale on straszy tylko nazwiskiem.

Ja zagrałem to lekko już w tygodniu i trochę żałuje, że nie dodałem do żelaznego dubla(under frekwencji + Zych).

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Najnowszy sondaż PGB:

http://www.pgb.org.pl/KOMUNIKATY/PGB_2007_25.pdf

Warte odnotwoania
LPR 5%

Zakład w Millenium na +4% na LPR kurs 1.75

LiD 17%
Zakład w Millenium na 16,50 - 18% kurs 4.80
Zakład w Millenium na 18% i więcej 18% i więcej.

Jak na moje oko to komuchy się zepną i conajmniej te 16,51 % ustukają

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3
hey

moja krotka historia
1.PO(182,5 mandatu) 1,65
2.pis mniej niz 30,99% 3,00
3.frekwencja 55,0% i wiecej 1,85
4.lid 18,0% i wiecej 5,25
5.psl od 6,50% do 7,49% 3,8
ako 182,7
stawka 1.000

przy tym zakladzie decydujaca bedzie frekwencja , jak chyba wszyscy wiedza wysoka frekwencja niekorzystnie wplywa na wyniki malych parti dlatego PSL . pis ma zelazy elektorat przy wysokiej frekwencji jednak to nie pomoze i 30 % nie przekrocza , lid tez ma specyficzny elektorat i tu rowniez wysoka frekwencja moze sprzyjac . platforma +182 mandaty przy wysokiej frekwencji raczej pewne ....... do wygrania do wygrania 165 k - podatek

decydujaca dla calego kuponu bedzie FREKWENCJA
pozdrawiam i powodzenia

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
historia z garunku since fiction. Ten 1000 to co najwyżej 1000 groszy, czyli 10 zł laugh

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
http://www.tvn24.pl/-1,1525402,wiadomosc.html

Wspomniano takze o zakladzie jednego z userow mecz.pl na to ktora reka odda glos Tusk smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3
buszmenku wiem ze nie musze ci nic udowadniac , ale jak te kupony wejda to nie omieszkam ci wkleic screenow , powiem ci jeszcze cos w sumien na wybory mam zakladow za 10000 groszy .
pozdrawiam i zycze powodzenia

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Frekwencja under i PSL over 7.5% - źle ci nie życzę, ale chyba pieniążki powiedziały papa

Ja dzisiaj zrobiłem wycieczkę do naziemnych smile

W profie poszło:

PO under 35
PiS under 34
LiD over 15
PSL over 6.5

AKO przyjemne 6.71 i jakoś już zaczynam liczyć zyski grin

Do STS-u też zajrzałem i poszły dwa kuponiki:

Frekwnecja under 55%
Grabarczyk - Olejniczak 2
Lepper win w Koszalinie
Gowin - Ziobro 2
Lewandowska - Błochowiak 2

Na drugim to samo + Kaczyński, Zych i Kutz!

Spece od kursów przy okazji wyborów zatracili zdrowy rozsądek!






Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by PioKing
PO poniżej 31% @ 1.55 smile

Platforma po raz kolejny nieudolnie prowadzi kampanie. Nie ma liderów i haseł, które mogłyby dać im zwycięstwo. Dostaną coś około 25%.

PiS powyżej 31,5% @ 1.85

Może być na granicy, ale 33-34% to obszar, którego należy się spodziewać. Dobra kampania i dobrzy politycy.

Oj PioKing, brak mi słów! laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,336
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by PioKing
PO poniżej 31% @ 1.55 smile

Platforma po raz kolejny nieudolnie prowadzi kampanie. Nie ma liderów i haseł, które mogłyby dać im zwycięstwo. Dostaną coś około 25%.

PiS powyżej 31,5% @ 1.85

Może być na granicy, ale 33-34% to obszar, którego należy się spodziewać. Dobra kampania i dobrzy politycy.

Oj PioKing, brak mi słów! laugh

nie można być expertem od wszystkiego laugh

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
ale z frekwencja z linia 55 moze byc roznie laugh 52 raczej strzelila smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
gdzie sie podział temat z czatu?????

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Ba,gdzie się podział Nirtz........ papa

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
coś sie dzieje niedobrego :/

Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1