|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Hehehe niezłę jaja z tym Czesiem. Jestem ciekaw kto pierwszy poleci ze stołka. Czesio czy Pietryszyn po wyborach  Co do Rysia, to tez uważam go za jednego z lepszych trenerów w Polsce przynajmniej pod względem taktyki i to samo mowią piłkarze Korony, że taktycznie to respekt. Niestety u Rysia jest jeden problem, bardzo duży problem. Ten trener nie ma jaj!! Ideałem by było połoczenia wiedzy Czesia z charyzmą Smudy. Podopiecznie Rycha słabsze ekipy rozbijają w pył, a jeśli już dochodzi do potyczek z ekipami z górnej czesci tabeli, to hmmm wygrają od święta. Zobaczcie ile punktów jak narazei zdobył Górnik z drużynami co są wyżej od nich?? To samo było z Koroną rok temu szczególnie na wyjeździe. Korona zajeła 7 miejsce w lidze a to wyniki z 6 ekipami co były wyżej - wyjazdy: Zagłębie - Korona 2-0 Bełchatów - Korona 3-2 Legia - Korona 3-0 Cracovia - Korona 1-0 Groclin - Korona 1-0 Lech - Korona 3-0 To jeszcze dodam 8 i 9 ekipa Wisła - Korona 2-0 ŁKS - Korona 2-1 I mecze wyjazdowe Górnika z ekipami co są wyżej: Wisła - Górnik 2-0 Groclin - Górnik 3-1 Lech - Górnik 4-1 i jeszcze: Górnik - Legia 0-3 Dla mnie najlepszym trenerem, z tych, którzy prowadzą ligowy zespół, jest Janek Urban Michniewicz i Skorża zapatrzeni są w jednym kierunku, a przez to następuje tu pewne "samoograniczenie" Urban to zupełnie inna szkoła, inna filozofia gry On zwraca uwagę na wiele elementów, na które inni nawet nie patrzą Myślę, że sporo w tym także zasługi Mirka Trzeciaka, ale to nie umniejsza roli tego pierwszego. A co do Ryśka. Może i Ryśki to fajne chłopy, ale tylko rzemieślnik, bez jaj i wyobraźni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Co do Urbana to ja się nie wypowiadam, gdyż od dopiero raczkuej jako trener w Polskiej piłce. Teraz można się nad nim zachwycać, ale zobaczymy jak Legia będzie się prezentowała w rundzie wiosennej, gdyż przygotowania zimowe w Polsce są całkiem inne niż w Hiszpanii. Zauważmy też że Urban takze wygrywa wszystko co "trzeba wygrać", a w 2 meczach wyjazdowych z lepszymi drużynami porażki po 1-0, za tydzień potyczka w Krakowie z Wisłą i kolejny sprawdzian jego umiejętności.
Z Ryśkiem jest dokłądnie tak jak piszesz beticos, on nie ma big cojones. Skorża to chyba teraz najlepszy trener, ale tak samo uwazam że CZesio to dobry trener i wiele jeszcze osiągnie, ale jest to co napisal Ignoratro. Na dzień dzisiejszy ma o sobie duże mniemanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
DEZERTER BONINale kwiatek, no no  Grzesiu Bonin chce się wymigać od gry dla Korony Kielce Woli pokopać w Rosji albo Hiszpanii, i wcale mu się nie dziwię, bo u Dżenasa nie zawsze ma plac Przepis 17 regulaminu FIFA mówi, że piłkarz może po upływie 3 lat od daty zawarcia kontraktu jednostronnie go wypowiedzieć - tzw. prawo Webstera, ale nie tego saksofonisty jazzowego  No i Grzesiu chce i w Kielcach zrobił się JAZZ A kto wie, czy w ślady nie pójdą inni, wszak nie wszędzie płacą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Tak na marginesie Kto idze na derby krakowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
No proszę tego się nie spodziewałem  Ciekawe kto teraz przygarnie Michniewicza, to bardzo cierkawe pytanie  Moim zdaniem bardzo dziwne posunięcie ze strony Zagłębia zwalniając Czesia.. zobaczymy kogo zatrudnią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Czesiu nie musi się martwić o pracę. Anglicy szukają selekcjonera, a MURINIO na wyspach cos znaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038 |
lepiej by sprzedali gwiazdki pokoroju iwanskiego, lobodzinskiego czy chalbine niz warzucac dobrego trenera posade znajdzie napewno, kto wie czy nie w Pge, gdzie lenczyk tez sie pomalu pakuje
ale z drugiej strony moglby przyjsc do poznania, tu zawsze jest mile widziany,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Polski Mourinho niczym ten prawdziwy Mourinho. Teraz pozostaje pytanie czy Zaglebiu uda sie zachowac ostoje swojego zespolu i wspolautorow zeszlorocznego sukcesu. Chociazby taki Arboleda, ktory podkreslal po zdobyciu Mistrzostwa Poslki, komu je zawdziecza - Smudzie, Michniewiczowi i Zaglebiu. Dwoch pierwszych w tym trzecim juz nie ma. Spodziewam sie transferu Kolumbijczyka. Dokad? Mowi sie od jakiegos czasu, jakoby mial trafic do Poznania - nie ukrywam, bardzo by mnie to radowalo  - wskazujac tu lacznik w osobie Smudy. Tylko rodzi sie kolejne pytanie. Czy ten rowniez swojej posady niedlugo nie straci? Ciekawe co dalej z Czesiem. Jakos nie wydaje mi sie, by pozostal w Polsce. Juz byla propozycja ze Steauy. Z pewnoscia teraz pojawia sie kolejne, a przyjecie ktorejs z nich nie bedzie juz tak ciezko decyzja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Ja sobie mysle, ze predzej czy pozniej (a jak narazie to moze i pozniej) Czeslaw wyladuje w Poznaniu. Taki powrot na stare smieci... A teraz moze troche sobie odpocznie. Brak kasy mu nie grozi. Kto wie, moze nastepnym wyrzuconym trenerem zostanie Orest. I wtedy zwolnilaby sie posadka w Belchatowie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Moze i tak. Michniewicz cieszy sie niesamowitym szacunkiem w Poznaniu - zdobywajac Puchar Polski zaprzestal czasom posuchy, bez sukcesow, trwajacych od roku 1993. A juz na pewno cieszy sie wiekszym szacunkiem i sympatia niz Smuda. Niejeden chcialby powrotu Czesia na Bulgarska. Ja jednak nie widze, ciezko mi sobie wyobrazic, powrot juz teraz bylego juz trenera lubinskiego klubu.
Na pewno bedzie ciekawie w roszadach trenerskich. Jakby nie patrzac znajda sie inne zespoly, ktore nie spelniaja oczekiwan. Chociazby Lech wlasnie, czy GKS Belchatow. Nie zdziwi mnie, jak za panem Pietreszynem pojda inni prezesi klubow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Polski Mourinho niczym ten prawdziwy Mourinho. Teraz pozostaje pytanie czy Zaglebiu uda sie zachowac ostoje swojego zespolu i wspolautorow zeszlorocznego sukcesu. Chociazby taki Arboleda, ktory podkreslal po zdobyciu Mistrzostwa Poslki, komu je zawdziecza - Smudzie, Michniewiczowi i Zaglebiu. Dwoch pierwszych w tym trzecim juz nie ma. Spodziewam sie transferu Kolumbijczyka. Dokad? Mowi sie od jakiegos czasu, jakoby mial trafic do Poznania - nie ukrywam, bardzo by mnie to radowalo  - wskazujac tu lacznik w osobie Smudy. Tylko rodzi sie kolejne pytanie. Czy ten rowniez swojej posady niedlugo nie straci? Ciekawe co dalej z Czesiem. Jakos nie wydaje mi sie, by pozostal w Polsce. Juz byla propozycja ze Steauy. Z pewnoscia teraz pojawia sie kolejne, a przyjecie ktorejs z nich nie bedzie juz tak ciezko decyzja. Ja Ci się nie dziwię, że chcialbyś, by do Poznania przyszedł Arboleda. Ja bym akurat nie chciał, bo to ze szkodą dla polskiej piłki. Teraz z Zagłębia wyleciał Murinho Łobodziński, Iwański - a więc jego główni oponenci i tak odejdą, i to bardzo szybko. Chalbiński to przeciętny grajek i szkoda nim się nawet zajmować. Efekt dla Zagłębia będzie taki, że nie edzie ani trenera, ani dobrych zawodników. Jak przyjedzie tam Wisła, to będzie tak jak kiedyś - 6:0 Tylko jaka z tego korzyść, jak potem ta sama Wisła trafi w pucharach na przeciętny zespół i znowu będzie porażka. Dopóki w Polsce będzie myśleć się takimi kategoriami, to nie będzie sukcesów. Drużyny będą się kisic we własnym sosie, trenerzy i zawodnicy przechodzić, tam gdzie większa kasa. Musi być rywalizacja i duża grupa silnych ( jak na polskie warunki ) drużyn. By nikt nie był pewien, ze wygra najblizszy mecz z jakimiś ogórkami, których teraz pełno. Lecha stać na to, by wyszukać sobie podobnego gracza do Arboledy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Moj kolega, jak rozmawialismy o tych 'rewelacjach' ubieglego sezonu stwierdzil, ze wg niego i Belchatow,i Zaglebie to kluby 'jednoroczne'. I patrzac na ich gre w obecnej rundzie wydaje sie to prawda. Mistrz i wicemistrz - czarno widze ich szanse na powtorzenie jakiegokolwiek sukcesu. A Czeslaw? Mysle, ze na tle innych coach'ow jest to jeden z naszych rodzimych 'rodzynkow' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Efekt dla Zagłębia będzie taki, że nie bedzie ani trenera, ani dobrych zawodników. nie zapominaj że prezesik z ramienia PiSu też lada chwila powinien dostać "kopa" ale to akurat chyba dobrze bo ja panu Pietrszynowi z "mordy" dobrze nie patrzę. co do Michniewicza to bardzo zdolny trener młodego pokolenia i Zagłębie zrobiło błąd pozbywając się go. PS: Słowo "morda" zostało zaczerpinięte ze spotu wyborczego - dokładne brzemienie "mordo ty moja!" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Jest dokładnie tak jak piszesz Sosna, Prezio też już się pakuje a to ze nie przepada za Czesiem i wzajemnie już dawno było widać i prezio zwolnił Czesia puki jeszcze mógł. Troche zagrał wieśniacko ale cóż wiadomo skąd się wywodzi  Swoją drogą zastanawiam się kto przyjdzie na jego miejsce, bo jakoś nie widze jak anrazie jakiś wolnych trenerów z prawdziwego zdarzenia. Wdowczyk?? Probierz?? Chojnacki?? Jakoś nic mi tu nie pasi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Jeszcze zalezy jak zwyciestka partia PO, bedzie zapatrywac sie na finansowanie Zaglebia przez KGHM. Bo patrzac na kopalnie wegla kamiennego, mozliwosc finansowania partii przez 'panstwowki' (tj.kopalnie) czesto zalezala od ekipy rzadzacej. Ciekawe kto bedzie trenerem naszego majstra. Ciekawe tez kto bedzie nowym prezesem. A nie ma co, stanowisko prezesa to jest bardzo fajna posadka. Na mecz.pl powinien byc jakis casting 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Moj kolega, jak rozmawialismy o tych 'rewelacjach' ubieglego sezonu stwierdzil, ze wg niego i Belchatow,i Zaglebie to kluby 'jednoroczne'. I patrzac na ich gre w obecnej rundzie wydaje sie to prawda. Mistrz i wicemistrz - czarno widze ich szanse na powtorzenie jakiegokolwiek sukcesu. A Czeslaw? Mysle, ze na tle innych coach'ow jest to jeden z naszych rodzimych 'rodzynkow'  Rewelacje to były i tego nie można podważać. W tym sezonie bedzie trudno, ale ja bym jeszcze poczekał, bo te drużyny jeszcze nie raz pokażą, że są groźne ( przynajmniej w polskiej lidze ) No i jak nie będzie takiego drukowania, jak w ostatniej kolejce "Lepszego" karnego, jak ten dla Ruchu, to ze świecą szukać i to w krajach III świata. Kompromitcja Kibicowałem też Wiśle w tych "jajcarskich" derbach i trudno mi zrozumieć, jakim cudem Biala Gwiazda ukończyła ten mecz w jedenastu. Za Majewskim nie przepadam, ale to byly jaja nie derby. Zresztą gołym okiem widać, ze seziowie sprzyjają Wiśle. Gdyby nie to, to kilka punktów miałaby mniej Sędziowanie w naszej pomarańczy jest jeszcze gorsze niz na ostatnim mundialu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Moj kolega, jak rozmawialismy o tych 'rewelacjach' ubieglego sezonu stwierdzil, ze wg niego i Belchatow,i Zaglebie to kluby 'jednoroczne'. I patrzac na ich gre w obecnej rundzie wydaje sie to prawda. Mistrz i wicemistrz - czarno widze ich szanse na powtorzenie jakiegokolwiek sukcesu. A Czeslaw? Mysle, ze na tle innych coach'ow jest to jeden z naszych rodzimych 'rodzynkow'  O Belchatowie mialem podobne zdanie. Zaglebie jednak uwazalem, ze bedzie dalej walczyc i liczyc sie w walce o MP. Moglo sie wydawac, ze beda konsekwentnie budowali w Lubinie druzyne majaca ambicje nie tylko na srodek tabeli, a zeszloroczny sukces nie bedzie zaraz nazywany tylko wybrykiem. Sa tam przeciez duze pieniadze, zaraz ruszy budowa stadionu. Jednak zwolnienie Michniewicza moze byc nie rozwiazaniem, a mlotkiem, ktory powoli zacznie przybijac co kolejne to gwozdzie do trumny. To moze byc definitywny poczatek konca mistrzowskiego Zaglebia. Kryzys, gorsza seria moze sie kazdemu przytrafic. Ale rozwiazania nie musza byc od razu az tak radykalne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Tusk obiecywał, ale do Donku zbyt wiele bym sobie nie... obiecywał. Autostrady obiecują nam od lat 25 i jakoś nie mogę na nie wjechać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|