Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Kenny #1710110 24/10/2007 04:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
9. Zakłady postawione na kursy niższe niż 2.00 nie będą wliczane do wymagań obrotu.

Bonus: Unibet
Túlio #1710119 24/10/2007 04:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
sorry wyslalo sie "samo" wink

3. Aby móc grać za Twój bonus, po prostu postaw zakłady za łączną kwotę Twojego depozytu na wybrany przez Ciebie sport i rynek. Przed możliwością wypłaty musisz trzykrotnie obrócić sumą depozytu i bonusu. Pierwszy obrót depozytem jest już wliczany do całkowitego obrotu.

Túlio #1710494 24/10/2007 06:15
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by Túlio
9. Zakłady postawione na kursy niższe niż 2.00 nie będą wliczane do wymagań obrotu.

W praktyce zaliczaja kursy ponizej 2.00 do obrotu, wiec nie trzeba sie tego trzymac. Nigdy nie gralem tego pierwszego zakladu ponizej 2.00, ale kolejne juz tak i wyplacili. Oczywiscie nie byly to kursy rzędu 1.01, ale kolo 1.50.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jesli postawie 500 depozytu i wtopie, to dopisza drugie 500 bonusu?

Logan #1710594 24/10/2007 07:40
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
tak,tylko musisz wyslac dokumenty potwierdzajace tozsamosc

żyła #1710618 24/10/2007 08:40
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Wystarcza skany dowodu.
W kółko to samo w tym watku jest wałkowane. Te same pytania, te same problemy. Czy nie mozna cofnac sie kilkanascie stron wczesniej i poczytac o tym...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
Witam,

nie mogę się doszukać informacji, a w sumie mnie to interesuje bo w niedzielę w nocy wysłałem i do tej pory nic... ile czasu czekaliście na odpowiedź po tym, jak wysłaliście skany?

pcZKS #1710637 24/10/2007 14:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Originally Posted by pcZKS
Witam,

nie mogę się doszukać informacji, a w sumie mnie to interesuje bo w niedzielę w nocy wysłałem i do tej pory nic... ile czasu czekaliście na odpowiedź po tym, jak wysłaliście skany?
około godziny...

DetoX #1710680 24/10/2007 16:42
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ile idzie zwrot na kartę ??? Ja już czekam od czwartku, trochę długo ...

Farciarz #1710871 24/10/2007 19:41
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Originally Posted by Farciarz
Ile idzie zwrot na kartę ??? Ja już czekam od czwartku, trochę długo ...
Zwracam im honor. Okazuje się, że pieniądze są już od poniedziałku tylko w tym śmiesznym moim banku tranzakcje na karcie widać w systemie informatycznym z trzydniowym opóźnieniem ...

Farciarz #1711351 24/10/2007 23:30
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Panowie kto z was otwierral w tym tygodniu konto lub dokonywal depozytu i przesylal skan. Ja wyslalem w poniedziaslek i do tej pory czekam na wynik weryfikacji. Podobno maja natłok od polskich meili ze skanami i tak to dlugo trwa. Przeciez to paranoj aczekac juz dluzej niz 48H na wynik weryfikacji.NAwet Bwin nie jest az tak tepy by tak dlugo zwodzić.


Vit a #1711409 24/10/2007 23:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Vit a
Panowie kto z was otwierral w tym tygodniu konto lub dokonywal depozytu i przesylal skan. Ja wyslalem w poniedziaslek i do tej pory czekam na wynik weryfikacji. Podobno maja natłok od polskich meili ze skanami i tak to dlugo trwa. Przeciez to paranoj aczekac juz dluzej niz 48H na wynik weryfikacji.NAwet Bwin nie jest az tak tepy by tak dlugo zwodzić.
ja napisalem na livechacie i odrazu po rozmowie zweryfikowali konto smile

xqwzts #1711509 25/10/2007 00:44
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
jakim cudem ci zweryfikowali po rozmowie konto??

Vit a #1713279 25/10/2007 06:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by Vit a
jakim cudem ci zweryfikowali po rozmowie konto??
poprostu u mnie tez to sie przedluzalo, spytalem ile to trwa, ze u mnie ten termin dawno minal i mila pani powiedziala zebym poczekal po czym powiedziala ze niedlugo konto bedzie zweryfikowane i kazala zajrzec na maila. 2 minuty pozniej, konto zweryfikowane smile

Farciarz #1713289 25/10/2007 06:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
1)nie dostalem kodu bonusowego mimo ze zlozylem depozyt,ile sie na to czeka?
2)mozna wyplacac przelewem jesli sie wplacalo kartą?(to samo konto) chce sie upewnić smile
3)jaki adres wysłać im skany,chyba najlepiej od razu skoro to tyle trwa?

comp #1713314 25/10/2007 06:47
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
to teraz z tego copoczytalem jest masakra ja juz czekam 50h i ciagle slysze przepraszamy mamy natlok polskich meili laugh

Vit a #1713328 25/10/2007 07:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
no to niedobrze czyżby to był powód tego ze nie dostałem tego kodu?

comp #1713339 25/10/2007 07:21
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
byc moze byc moze cos olewaja teraz klientow chyba za duzo osob podostawalo bonusy nie planowane i teraz w CBA sprawdzaja kazdego obywatela polskiego.

Vit a #1713342 25/10/2007 07:24
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Panowie a wy nie wiecie gdzie mozna reagowac i skladac skargi na bet365 a dokladnie na polski support bo cos mi sie wydaje ze dzial weryfikacji oleawa polski support a zarazme polskich obywateli.
Wedlug rregulaminu ktory sami ustalal maja 48 na zweryfikowanie dokumentow i uwolnieniu bonusu. Owy czas sie skonczyl zlamali regulamin - co robic?? help me

Vit a #1713344 25/10/2007 07:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Chłopie cierpliwości trochę, specjalnie zarejestrowałeś się by wylewać na forum żale na temat bet365 ?
Ciesz się że dają bonusa, i daj im troszkę czasu. Nie zachowuj się jak natrętniak. Trochę cierpliwości kolego ...

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei), 2,508 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1