Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#171066 28/04/2004 16:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Nadchodzacy hit
Roy Jones Jr - Tarver Antonio
1 - 1.14 x - 22.73 2 - 5.68
1 walka pokazala ze Jones juz jest wygasajaca gwiazda Tarver wygral ta walke na punkty jednak sedziowie uwazali inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wg mnie mozna postawic 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co o tym sadzicie

Last edited by tomo; 22/01/2007 21:46.
Bonus: Unibet
#171067 16/05/2004 13:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
no szkoda ze tym tematen nikt sie nie zainteresowal i prawdopodobnie tylko ja skorzystalem z kursu 5.68 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#171068 01/07/2004 15:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Hopkins - De La Hoya 1 1.25 (expekt)
Oscar powinien juz skonczyc kariere jest slabiutki jego ostatnia walka zostala naciagnieta do granic mozliwosci i tylko wygraja ja za swoje nazwisko.

#171069 01/07/2004 20:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
[Linked Image] gratuluje ostatniego typu a co do walki oskara to sadze ,ze masz racje - " nic dwa razy sie nie zdarza" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#171070 30/07/2004 15:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
kolejny hit przed nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mysle ze mozna postawic na Williamsa sprawa wyglada podobnie jak z Royem Jonsem kurs na niego zajebiscie maly a wtopil i to przez KO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mike mial przerwe starosc tez swoje robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiecej nic nie moge powiedziec bo wogule nie wiem kto to jest ten Williams nie widzialem jego walk nigdy a wiec:
Tyson - Williams 2 kurs 5.8 :eek:

#171071 30/07/2004 16:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
witam

Dla mnie walka Tysona to zawsze Superhit. Obswerwuje goscia juz jakies 20 lat i musze przyznac ze prawie zadne inne walki w boksie nie lubie chetniej ogladac niz walki Tysona. Przed walka Tyson-Golota myslalem ze Golota ma duze szanse na moje sympatie,ale po tym jak uciekl z ringu stracil je hyba na zawsze. Trzeba powiedziec ze Tyson raczej w zyciu za ringiem nie ma sie czym chwalic i nie ma sie chyba co klocic z ludzmi ktorzy masla o nim ze jest troche jebniety, ale w ringu to jest naprawde bestia taka jak ma byc. Golota gdyby mial z psychiki w ringu Tysona chociaz 1/4 to jest mistrzem swiata.
Tyson nigdy nie moze uciec z ringu jak juz przegrywa i nie moze to raczej zagryzie sie przeciwnikowi do ucha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tu by mieli brac z niego przyklad inni sportowcy jak napr. pilkarze i gryzc trzeba trawe zeby wygrac.
Co do tej walki: Zycie Tysonowi kolejnego zwyciestwa przez KO. trzeba przyznac ze dlugo nie walczyl (ostatnio walczyl 22.lutego z Cliffordem Etienne i znokautowal go w 49 sekundzie) ale wierze ze sie przygotowal tak jak zawsze i jestem przekonany ze to jest w tej chwili jedyny kandydat do mistrza w wadze ciezkiej.
Leciutko mnie zaskoczyl bardzo milym i spokojnym zachowaniem na srodowej konferencji prasowej. Raczej nie pamietam zeby w swoich mlodszych latach zachowywal sie tak bardzo spokojnie.
Zycze Mikowi zeby udalo mu sie kilka bardzo ladnych walk i splacenia 38 milionowego dlugu.

Tyson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#171072 30/07/2004 18:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja stawiam Williamsa tylko dlatego ze dali smiesny kurs na Tysona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a tak na marginesie to tez go lubie:D chodz za ciezka waga nie przepadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#171073 30/07/2004 20:29
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]kolejny hit przed nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mysle ze mozna postawic na Williamsa sprawa wyglada podobnie jak z Royem Jonsem kurs na niego zajebiscie maly a wtopil i to przez KO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mike mial przerwe starosc tez swoje robi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiecej nic nie moge powiedziec bo wogule nie wiem kto to jest ten Williams nie widzialem jego walk nigdy a wiec:
Tyson - Williams 2 kurs 5.8 :eek: [/qb]
Skad masz taki niski kurs na 2? W P2P Gamebookers stoi 8,1, u kilku buckow 7,0 (np. BlueSQ z bardziej znanych).

A Tyson najlepszy chyba w Unibecie 1,14 a w P2P 1,11 za sporo sume.

Wojtek

#171074 31/07/2004 14:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ja tam nie sprawdzalem kursow po roznych bukach (praktycznie zawsze gram w naziemnych bukach)zagralem w profku i sie bardzo ciesze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jak narazie mam 100% skutecznosc ze srednim kursem 5.70 !!! czekam na kolejne oferty bukow i gale na TVNie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#171075 31/07/2004 15:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 179
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 179
gratulacje!!! niezly typ,po przeczytaniu posta odpuscilem tysona i pare groszy zostalo...dzieki...

#171076 16/09/2004 16:24
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Czy ktoś wie może gdzie będzie można obejrzeć walkę De La Hoya - Hopkins?

#171077 19/09/2004 14:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]Hopkins - De La Hoya 1 1.25 (expekt)
Oscar powinien juz skonczyc kariere jest slabiutki jego ostatnia walka zostala naciagnieta do granic mozliwosci i tylko wygraja ja za swoje nazwisko.[/qb]
i 100% skutecznosc nadal trwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nokaut w 9 rundzie

#171078 14/11/2004 15:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
eh szkoda ze forum nie dzialalo a dzis w nocy byly super pewniaki po dobrych kursach np Donald z dziadkiem 42letnim Holyfieldem za kurs ponad 2 i Byrd, weszlo ale troche z klopotami szczgolnie Byrd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kto ogladal wie jak narazie dalej bezblednie prowadze temat boksu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Heh. Bylem dzis w Bukmacherze (niestety, poki co maja tylko po punkcie w Rzeszowie i Tarnowie), puscic jakis delikatny biathlonik, a tu ku mojemu zdziwieniu, milemu zreszta, w ofercie znalazlem dwie walki bokserskie. Sa to pojedynki niedzielnej gali boksu zawodowego, ktora odbedzie sie w Rzeszowie (relacja live w Polsacie, tylko nie wiem ktorym).

Obrona tytulu mlodziezowego mistrza swiata WBC, waga polciezka:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Dawid "Cygan" Kostecki - Dhafir Smith (USA) [10 rund] 1,22 18 4,13

oraz

walka wagi juniorciezka:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Bruce Oezbek (TUR) [8 rund] 1,15 20 5,06

No to mysle, ze mamy dwa pewniaczki do zagrania lub uzupelnienia jakiegos COMBO. "Cygan" spokojnie obroni wywalczony przed chyba dwoma miesiacami tytul, tym bardziej, ze wystapi w swoim miescie, przed swoja publika.

Diablo jest jeszcze wiekszym faworytem i zapewne bedzie kontynuowal zwycieska passe.

Last edited by HashisH; 17/12/2004 14:03.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ta tych walk nie znalazlem w ofercie bukow i kursy tez widze dali w miare bo kto oglada obrony pasow w Polsce to wie jakich przeciwnikow dostaja Diablo Kostecki czy Zegan:D

Jutro walka Gattiego ale kurs dla mnie smieszny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i o niespodzianke tez mysle trudno bo kto widzial co Gatti robi w ringu to powiedzial by pewnie to samo co ja ze wygra przez nokaut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ostatnia jego walke ogladalem jakos mnie nie zachwycil ale 1 Knockdown wystarczyl zeby wygrac i przeciwnik tez nie byl slaby mozna tez sie pokusic o to ze walka bedzie trwala mniej niz 10rund kurs 1.90 b&w
Nastepna walka godna uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wayne Braithwaite (GUY) 1.83 Jean-Marc Mormeck (FRA) 1.83
Kto widzial walki Braithwaite'a to niepowinien sie zastanawiac na kogo postawic choc nie znam tego francuza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wayne tez bardzo pewny siebie mowi ze pokona kazdego nawet chcial walki co miesiac zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na moje oko ten zawodnik moze pobic rekord ktorego niepobil Michalczewski

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
walka Gattiego jest 30 stycznia a nie grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
kurde, jaja są z tymi terminami walk. wg GB Braithwaite walczy dzisiaj o 1-ej w nocy, wg innych zrodeł dopiero 19 lutego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> macie jakieś pewne info ? chce postawić na Gujańczyka, ale nie chce też zamrozić kasy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
eh nie wiem sam ja patrze po datach ktore sa u bukow i widze ze w betandwin znowu sie zmienila na 4 kwietnia omg

Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
i kolejny typ rafiony
Arturo Gatti - J.J. Leija
Nokaut w 5 rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 12
no widze ze nawet William hill daje walke na kwiecien, 2 kwietnia

moze cos o niedzielnej walce wiesz nikolb?

Spinks Cory - Judah Zab Międz. Walki 1.55 18.00 2.50

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1