|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam,
Mysle, ze sixers wygraja po raz drugi, ale kurs jest zbyt niski abym wszedl w ten mecz. Moglem postawic, gdy grali na wyjezdzie, ale... najwazniejsze zeby Portland wygralo, New Jersey ostatnio nie radzi sobie najlepiej.
Pozdr. Zycze wygranej
Oli
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A i mysle jeszcze, Charlotte jednak wygra z Indiana. Aha, i jeszcze jedno, jakiego ty uzywasz programu???
Oli
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
do Oli`ego ja uzywam wlasnych statystyk, ktore robie na papierze, a pozniej wrzucam je do programiku ktory sam zrobilem (musze go poprawic jak bede mial czas zeby nie liczyc nic na papierze bo zajmuje to za duzo czasu.
A druga sprawa to patrze sobie na mecze jutrzejsze i postanowilem jusz teraz policzyc te mecze, w ktorych nie graja druzyny ktore dzisiaj graja. I tak mi wyszly trzy ladne mecze GOLDEN ST.-LA CLIPPERS 2 PHOENIX-DETROIT 2 ATLANTA-NEW YORK 1 w ostatnim bedzie pewnie maly kurs ale w dwoch pierwszych nie powinno byc za nisko co Wy sadzicie o tych meczach????? pozdrawiam Scamander
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Clipersow i Detroit tez mialem w planie na jutro zagrac, a Atlanty nie ruszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam troche mi nie poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: #1 -33 #2 +10.05 #3 -15 #4 -10 PODSUMOWANIE DNIA -47.95 OGOLNIE +13.91 Z trudem wypracowane pieniadze poszly sie je... w jeden dzien dobrze ze tylko na tym forum a nie na realu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdry Scamander ps:dzisiaj bedzie lepiej ps2: typki podam pozniej zeby nikt ich nie zagral czasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam Zmieniam swoj sposob wypisywania swych typkow na forum bede wysylal tylko typ, ktory ma najwiecej szans procentowych wedlug mojego progsa i z kursem 1,3 w zwyz. Oraz kolejna zmiana moj poczatkowy kapital wynosi 240 zl no wiec zaczynam: minimalny zysk za mecz 20 zl DZIEN 1 21.03.02 23%GOLDEN ST.-LA CLIPPERS77% 2 1.58*35 kursy pochodza z STSu wraz z podatkiem pozdrawiam Scamander Ps: jezeli ktos by byl zainteresowany wynikiem procentowej szansy jaki mi wyszedl dla okreslonych meczy niech da znac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam podaje teraz typ na jutro bo kursy sa jusz na stronce profa :zobacz: 72% 28% N.Jersey-Milwaukee 1 1.34*60 jak zwykle z podatkiem
A druga sprawa to jest taka ze nie wiem na co jutro zagrac na real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> gdyz na 8 meczy 6 jestem przekonany o wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to sa: Boston-Philadelph 1 N.Jersey-Milwaukee 1 Orlando-Charlotte 1 Chicago-Portland 2 Seattle-Houston 1 LA Lakers-Detroit 1 (kolejnosc przypadkowa) i chce z tego wybrac trzy :rolleyes: Czekam na wasze opinie co do tych :rolleyes: meczy Pozdrawiam Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam Podsumowanie 1 dnia +20.3 OGOLNIE 260.3 Pozdrawiam
Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
orginalnie wyslal Scamander: -------------------------------------------------- A druga sprawa to jest taka ze nie wiem na co jutro zagrac na real gdyz na 8 meczy 6 jestem przekonany o wyniku to sa: Boston-Philadelph 1 N.Jersey-Milwaukee 1 Orlando-Charlotte 1 Chicago-Portland 2 Seattle-Houston 1 LA Lakers-Detroit 1 (kolejnosc przypadkowa) i chce z tego wybrac trzy Czekam na wasze opinie co do tych meczy Pozdrawiam Scamander --------------------------------------------------
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
nie radzę grać dziś na boston
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam no i nie zagralem dzis gralem N.Jersey-Milwaukee 1 Orlando-Charlotte 1 Chicago-Portland 2 Seattle-Houston 1 ako 4.22 za 20 zl do wyciagniecia 72zl
Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam Podsumowanie 2 Dnia +20.4 OGOLNIE +40.71/280.7 A na dzisiaj LA CLIPPERS-PHOENIX 1 .35*60; Kursy z STSu wraz podatkiem Pozdrawiam Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Ps: ciekawe jaka to szansa zeby najlepszy gracz podczas meczu doznal kontuzji (Mc`Gray czy jakos tak sie pisze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam Dzisiaj nie bedzie typu bo niestety moj mecz jusz sie skonczyl eeeeeh zawsze tak jest hue pozdrawiam Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Witam wkoncu dziala forum no wiec czas na podsumowanie -60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ogolnie -20.29/220.29
a na dzisiaj CHARLOTTE-ORLANDO 1 1.31*65 KURS Z TOTO-MIXA WRAZ Z PODATKIEM
POZDRAWIAM SCAMANDER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka