Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#17170 20/03/2002 19:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,

Mysle, ze sixers wygraja po raz drugi, ale kurs jest zbyt niski abym wszedl w ten mecz. Moglem postawic, gdy grali na wyjezdzie, ale... najwazniejsze zeby Portland wygralo, New Jersey ostatnio nie radzi sobie najlepiej.

Pozdr. Zycze wygranej

Oli

Bonus: Unibet
#17171 20/03/2002 19:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A i mysle jeszcze, Charlotte jednak wygra z Indiana. Aha, i jeszcze jedno, jakiego ty uzywasz programu???

Oli

#17172 20/03/2002 19:36
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
do Oli`ego
ja uzywam wlasnych statystyk, ktore robie na papierze, a pozniej wrzucam je do programiku ktory sam zrobilem (musze go poprawic jak bede mial czas zeby nie liczyc nic na papierze bo zajmuje to za duzo czasu.

A druga sprawa to patrze sobie na mecze jutrzejsze i postanowilem jusz teraz policzyc te mecze, w ktorych nie graja druzyny ktore dzisiaj graja. I tak mi wyszly trzy ladne mecze
GOLDEN ST.-LA CLIPPERS 2
PHOENIX-DETROIT 2
ATLANTA-NEW YORK 1
w ostatnim bedzie pewnie maly kurs ale w dwoch pierwszych nie powinno byc za nisko
co Wy sadzicie o tych meczach?????
pozdrawiam
Scamander

#17173 20/03/2002 20:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Clipersow i Detroit tez mialem w planie na jutro zagrac, a Atlanty nie ruszam.

#17174 21/03/2002 19:50
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
troche mi nie poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
#1 -33
#2 +10.05
#3 -15
#4 -10
PODSUMOWANIE DNIA -47.95
OGOLNIE +13.91
Z trudem wypracowane pieniadze poszly sie je... w jeden dzien
dobrze ze tylko na tym forum a nie na realu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdry
Scamander
ps:dzisiaj bedzie lepiej
ps2: typki podam pozniej zeby nikt ich nie zagral czasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#17175 21/03/2002 21:32
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
Zmieniam swoj sposob wypisywania swych typkow na forum
bede wysylal tylko typ, ktory ma najwiecej szans procentowych wedlug mojego progsa i z kursem 1,3 w zwyz. Oraz kolejna zmiana moj poczatkowy kapital wynosi 240 zl
no wiec zaczynam:
minimalny zysk za mecz 20 zl
DZIEN 1 21.03.02
23%GOLDEN ST.-LA CLIPPERS77% 2 1.58*35
kursy pochodza z STSu wraz z podatkiem
pozdrawiam
Scamander
Ps: jezeli ktos by byl zainteresowany wynikiem procentowej szansy jaki mi wyszedl dla okreslonych meczy niech da znac

#17176 22/03/2002 02:06
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
podaje teraz typ na jutro bo kursy sa jusz na stronce profa :zobacz:
72% 28%
N.Jersey-Milwaukee 1 1.34*60
jak zwykle z podatkiem

A druga sprawa to jest taka ze nie wiem na co jutro zagrac na real <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> gdyz na 8 meczy 6 jestem przekonany o wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
to sa:
Boston-Philadelph 1
N.Jersey-Milwaukee 1
Orlando-Charlotte 1
Chicago-Portland 2
Seattle-Houston 1
LA Lakers-Detroit 1
(kolejnosc przypadkowa)
i chce z tego wybrac trzy :rolleyes:
Czekam na wasze opinie co do tych :rolleyes: meczy
Pozdrawiam
Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#17177 22/03/2002 10:55
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
Podsumowanie 1 dnia
+20.3 OGOLNIE 260.3
Pozdrawiam

Scamander
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#17178 22/03/2002 12:05
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
orginalnie wyslal Scamander:
--------------------------------------------------
A druga sprawa to jest taka ze nie wiem na co jutro zagrac na real gdyz na 8 meczy 6 jestem przekonany o wyniku
to sa:
Boston-Philadelph 1
N.Jersey-Milwaukee 1
Orlando-Charlotte 1
Chicago-Portland 2
Seattle-Houston 1
LA Lakers-Detroit 1
(kolejnosc przypadkowa)
i chce z tego wybrac trzy
Czekam na wasze opinie co do tych meczy
Pozdrawiam
Scamander
--------------------------------------------------

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#17179 22/03/2002 19:32
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
nie radzę grać dziś na boston

#17180 22/03/2002 19:45
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
no i nie zagralem
dzis gralem
N.Jersey-Milwaukee 1
Orlando-Charlotte 1
Chicago-Portland 2
Seattle-Houston 1
ako 4.22 za 20 zl do wyciagniecia 72zl

Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#17181 23/03/2002 17:56
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
Podsumowanie 2 Dnia
+20.4 OGOLNIE +40.71/280.7
A na dzisiaj
LA CLIPPERS-PHOENIX 1 .35*60;
Kursy z STSu wraz podatkiem
Pozdrawiam
Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Ps: ciekawe jaka to szansa zeby najlepszy gracz podczas meczu doznal kontuzji (Mc`Gray czy jakos tak sie pisze)

#17182 25/03/2002 01:03
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
Dzisiaj nie bedzie typu bo niestety moj mecz jusz sie skonczyl eeeeeh
zawsze tak jest
hue
pozdrawiam
Scamander <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#17183 27/03/2002 22:05
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Witam
wkoncu dziala forum
no wiec czas na podsumowanie
-60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ogolnie -20.29/220.29

a na dzisiaj CHARLOTTE-ORLANDO 1 1.31*65
KURS Z TOTO-MIXA WRAZ Z PODATKIEM

POZDRAWIAM
SCAMANDER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, rafal08, forty), 1,430 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1