Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1700241 21/10/2007 18:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
tenis Generali Ladies Linz [generali-ladies.at] tenis


[Linked Image]

[Linked Image] Miejsce : Linz, Austria
[Linked Image] Data : 22.10-28.10, 2007
[Linked Image] Drabinki : 28M/32Q/16D
[Linked Image] Nawierzchnia : Hard/Indoors
[Linked Image] Pula Nagród : $600,000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju [generali-ladies.at]
-----
Drabinki: Singiel [generali-ladies.at] Singiel QF [generali-ladies.at]
-----
Plan Dnia [generali-ladies.at]
-----
Livescore [protennislive.com]
-----


Bonus: Unibet
oli #1707420 23/10/2007 16:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Radwańska - Molik 2-0 1,75

Rzadko kiedy stawiam na Isię, ale dziś postanowiłem się skusić. Molik widziałem w tym roku jeden raz z Dementievą i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Jej serwis już nie jest taki straszny, a wymianach będzie ustępować wyraźnie naszej rodaczce. Agnieszkę mamy przyjemność oglądać ostatnio bardzo często i widać, że jej dyspozycja jest niezła. Rozgrywa dobre mecze, często będąc wymagającą rywalką dla zawodniczek z czołówki. Wydaje mi się, że Polka już jest na takim etapie kariery, że powinna bez problemów wygrywać z zawodniczkami słabszymi, a za taką należy uznać Molik. Dziś patriotycznie 2-0.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
Dwa zero nie wygra ,ale za trzy sety Milenium płaci 2.30 i myślę ,że Isia dziś przegra.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
Dziś mój typ się sprawdził.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Teraz już wiem czemu rzadko grywam Polkę, niestety pokazała się dziś ze słabej strony. Meczu nie widziałem, ale sądząc po suchym wyniku nie było to dobre spotkanie z jej strony.

Niestety bardziej zawiodły mnie nadzieje niż ucierpiał budżet. Jednak zbyt wysoko oceniałem Polkę, jeszcze nie dorosła do sukcesów i gładkiego wygrywania z rywalkami słabszymi, szkoda.

Mam nadzieje, że niedługo się to zmieni.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
Peschke K./Stubbs R. - Srebotnik K./Sugiyama 1 @ ok 1,7 Dzis zwróciłem uwage na debelek czesko-austryjacki po sympatycznym kursie.Obie pary spotkały sie niedawno na turnieju w Zurichu,gdzie wygrały Pesche/Stubbs 64 57 108.Zapowiada sie ciekawy mecz,licze na drugie zwyciestwo"gospodyn" .Sreb/Sug do 1/4 dostały sie po kreczu Dul/Saf, a wczoraj Sugi w singlu została rozbita przez Vakulenko 6062. i mam nadzieje ze nie było to spowodowane "oszczedzaniem "sie na debla..tylko odzwierciedleniem obecnej formy ;-)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Ja zagram odwrotnie,To był zacięty pojedynek.Pewnie Sugyi nie wytrzymała,była tak ucieszona w 1 secie prowadząc 4-1 ze przegraly ostatecznie 1 seta do 4 laugh jesli dzis nic takiego sie nie wydarzy to czuje zwyciestwo SS.Wszyscy teraz mysla ze jak ost wygraly Peszki to teraz wygraja,a ja wlasnie inaczej mysle,ze SS wygraja.Dziabaty nie porównuj formy singlowej do deblowej bo te sa calkiem inne.Myslisz ze np Peschke jest w formie singlowej??Pewnie nie bo w ogole sie nie kfapi do tego by grac w singlu.Sugyi/Schievone to mocny debel i zapewniam Cię że dziś nie odpuszcza łatwo,a napewno beda chcialy sie zrewanzowac,bo w ost meczu zadecydowal 1 set i dekoncentracja.To tyle smile Kursik na SS to chyba 1.9 wiec ladny.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
1
old hand
old hand
1 Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,020
Sorki za blad chodzilo mi o Srebotnik a nie Schiewone wink

Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
addict
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 560
Oulu..zaznaczyłem .ze to bedzie wyrównany mecz.(graja naprawde dobre zawodniczki deblowe)i nie porównuje gry singlowej do debla..wiadomo inna bajka..Chec rewanzu, jest tak samo oczywista jak chcec zwyciestwa wink ale znajac Sugi,to zadko sie zdarza, by zawodniczka a jej pokroju dostawała do O i 2.to o czyms swiadczy..byle nie o tym ze kobieta zmienna jest wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Schnyder P. - Bartoli M.

Wygląda na to, iż najlepszy kurs na Patty uciekł niestety wczoraj. Nie wiem też jakie tabletki zaczęła łykać szwajcarka, ale to jak trzyma podanie w tym turnieju i z jaką łatwością wygrywa kolejne gemy zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Są jednak dwie niewiadome dotyczące dzisiejszego spotkania. Pierwsza to zbliżający się Masters, do którego Schnyder z pewnością się już nie zakwalifikuje. Marion z kolei ma jeszcze szansę, chociaż po wczorajszej męczarni z Vakulenko wywnioskować można, iż nie do końca jej na tym zależy. Właśnie wczorajsze spotkanie Francuzki budzi we mnie dodatkowe wątpliwości odnośnie grania dziś na Patty. Miała ona jednak wyraźnie problemy z utrzymaniem podania w 2 i 3 secie. Jeśli ktoś oglądał to spotkanie to proszę o jakiekolwiek komentarze (czy korzystała z pomocy medycznej, itd).

Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
4
addict
addict
4 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 427
Originally Posted by jamal_b
Schnyder P. - Bartoli M.

Wygląda na to, iż najlepszy kurs na Patty uciekł niestety wczoraj. Nie wiem też jakie tabletki zaczęła łykać szwajcarka, ale to jak trzyma podanie w tym turnieju i z jaką łatwością wygrywa kolejne gemy zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Są jednak dwie niewiadome dotyczące dzisiejszego spotkania. Pierwsza to zbliżający się Masters, do którego Schnyder z pewnością się już nie zakwalifikuje. Marion z kolei ma jeszcze szansę, chociaż po wczorajszej męczarni z Vakulenko wywnioskować można, iż nie do końca jej na tym zależy. Właśnie wczorajsze spotkanie Francuzki budzi we mnie dodatkowe wątpliwości odnośnie grania dziś na Patty. Miała ona jednak wyraźnie problemy z utrzymaniem podania w 2 i 3 secie. Jeśli ktoś oglądał to spotkanie to proszę o jakiekolwiek komentarze (czy korzystała z pomocy medycznej, itd).
Bartoli gra z kontuzja. Wczoraj korzystala w pomocy medycznej w 3 secie gdy miala strate swojego podania po czym odlamala rywalke a nastepnie ja pomlamala i zwyciezyla spotkanie. Dzisiaj kolejny dzien urazu, wiec jest opcja ze moze skreczowac. Pozdrawiam smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Bartoli ma duże problemy kondycyjne w końcówce sezonu, często w drugich i trzecich setach oddycha już rękawami i ma problemy z poruszaniem się po korcie. Tak było już z Agą Radwańską gdzie prowadziła 6-1 i 2-1 z przełamaniem by zupełnie opaść z sił, podobnie było w kolejnym turnieju z Dusheviną gdzie po udanym pierwszym secie w drugim zupełnie stanęła i przegrał go do zera, a w trzecim również dała się kwukrotnie przełamać i przegrała mecz. Później doszła kontuzja i Marion kreczowała w meczu z Golovin. Wczoraj spore pieniądze przeszły mi koło nosa, bo po pierwszym secie zagrałem na Julię po kursie w okolicach 10 przewidując problemy Marion w trakcie trwania meczu. Gdyby Marion straciła podanie w gemie otwierającym trzeciego seta to nie wiem czy dałaby jeszcze radę powalczyć. Wyciągnęła jednak z 0-40 i przegrała dopiero kolejnego gema serwisowego. W przerwie poprosiła o pomoc medyczną i po tej przerwie zaczęła grać lepiej. Z drugiej strony nie mam pewności czy Julia również nie miała jakichś problemów, bo po kolejnych dwóch gemach znów nastąpiła dłuższa przerwa i kursy na Marion zmalały.
W dzisiejszym meczu moim zdaniem warto będzie grać na Schnyder jeśli Bartoli wygra pierwszego seta bądź też osiągnie w nim przewagę przełamania. Wtedy kursy na Patty powinny znacząco wzrosnąć, a bardzo prawdopodobne, że na grę Bartoli w dalszej fazie meczu będzie miała wpływ kontuzja oraz zmęczenie.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Obejrzałem wlaśnie końcówkę meczu wczorajszego meczu Bartoli. Tak jak przypuszczałem Vakulenko miała jakieś problemy z lewą kostką. Kilka dłuższych przerw pomogło Bartoli, która w końcówce seta wygladała nienajgorzej. Widać było, że jest zmęczona ale w ostatnim gemie pokazała niezłą kątową grę, decydujący był chyba potężny return przy 30-30. Mimo wszystko po tak ciężkim meczu dziś powinna mieć problemy...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Nicole Vaidisova - Daniela Hantuchova Vaidisova @1.4 5/10 bet365 + DW 2-0 3/10 bet365
Vaidisova prezentuje się o niebo lepiej w tym turnieju niż jej dzisiejsza rywalka. Oglądałem wczorajszy mecz Słowaczki przeciwko Bondarence i nie wiem jak Alona mogła przegrać ten mecz, skoro Hantuchova grała w 3 secie jak amatorka zajmująca 400 miejsce w rankingu. Nie wiem co mogłoby zatrzymać Czeszkę w tym spotkaniu. Dodatkową ciekawostką jest h2h, które wynosi 4-0 na korzyść Nicole.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Vaidisovą w tym spotkaniu może zatrzymać ona sama. Nicole potrafi przegrywać wygrane mecze i bliska tego była już w pierwszej rundzie z Penettą gdy traciła przewagę przełamania dwukrotnie w decydującym decie, wczoraj w drugim secie również dwukrotnie traciła przewagę przełamania. Daniela wczoraj świetnie serwowała w pierwszym secie ale od końcówki pierwszego seta zaczęła grać marnie popełniając dużo błedów. Vaidisova jest faworytką jednak ja nie będę specjalnie zaskoczony jeśli Hantuchova sprawi jej spore kłopoty.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Ja jestem zdecydowanie innego zdania i twierdzę, że kursy wystawione na spotkanie Hantuchova-Vaidisova nie śą adekwatne do szans obu zawodniczek, które oceniam 50-50. Hantuchova gra dobry tenis na twardych nawierzchniach, podobnie jak Vaidisova. Po kursie 2.30 gram zdecydowanie na Słowaczkę, która ma duże szanse, żeby ten mecz wygrać.

Vaidisova - Hantuchova 2 2.30

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Originally Posted by grzesol
Ja jestem zdecydowanie innego zdania i twierdzę, że kursy wystawione na spotkanie Hantuchova-Vaidisova nie śą adekwatne do szans obu zawodniczek, które oceniam 50-50. Hantuchova gra dobry tenis na twardych nawierzchniach, podobnie jak Vaidisova. Po kursie 2.30 gram zdecydowanie na Słowaczkę, która ma duże szanse, żeby ten mecz wygrać.

Vaidisova - Hantuchova 2 2.30

Na betfair jest 3.1 na Daniele


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1