Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
jak juz zaczalem przegladac to wklejam i wklejam bo ciagle jakies fajne znajduje :
maly Brunio [fotosik.pl] )

pyszczek kotka z tego zdjecia mialem kiedys w avatarze na tym forum tongue [fotosik.pl]

dzialkowicz [fotosik.pl]

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Mój sierściuch jest jeszcze mały (3 miesiące) ale urośnie tongue

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]




Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Arielo moj ideal psa. Labrador smile

Kylo #1720553 28/10/2007 02:03
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Kylo
Arielo moj ideal psa. Labrador smile

A jak to nie labrador, to podaj rase, bo sa identyczne tongue

Kylo #1720570 28/10/2007 02:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Kylo
Arielo moj ideal psa. Labrador smile

no wlasnie, Labrador to jest to ! ewentualnie Husky czy Huskie jak to tam sie pisze wink z jakimis fajnymi oczami smile

Linc #1720595 28/10/2007 02:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mi te labradory podobają się tylko jak są małe. Duże niczym fajnym się nie wyróżniają.
Mój ideał psa, to taki z brodą tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Zbigniew
Mi te labradory podobają się tylko jak są małe. Duże niczym fajnym się nie wyróżniają.
Mój ideał psa, to taki z brodą tongue

a ja myslalem ze kazdy pies ma brode wink

Linc #1720643 28/10/2007 02:26
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Tak, to labrador. Też chciałem Husky ale słyszłałem że może atakować kota, którego ma mój brat, a inna kwestia że strasznie dużo biegania potrzebują codziennie wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ładnego masz psa arielo smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
[Linked Image] [imageshack.us]
By beyma88 [profile.imageshack.us]

śpioch smile

[Linked Image] [imageshack.us]

grin

mówią na niego Luis Nazario de Lima VIGO laugh czyli Vigo grin piwo


Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
mojemu 13-to letniemu pieskowi 2 dni temu pierdolnęła wątroba. Na USG dzięki Bogu widoczna część żywa organu, no i niestety frown znaczna cześć martwicy, na której nie widać zmian nowotworowych.Mogą się zrobić ale nie muszą. Uf.

Oczywiście specjalna dieta, leki , zastrzyki i za dwa tygodnie na USG chcemy poprawe.

Także idzcie zrobić badanie profilaktyczne ,biochemiczne krwi, od razu wyjdzie czy są jakieś zmiany.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
dzięki piwo
wracając do wcześniejszego wątku odnośnie Husky. Pierwsza kwestia to według mnie to nie jest pies tongue (no bo co to za pies który nie szczeka smile ) Osobiście nie ukrywam, że wolałbym Husky-ego ale trzeba mu poświęcić naprawdę dużo czasu. Inna sprawa to niesamowicie mocno rozwinięty instynkt łowiecki. Mój kolega ma Husky i co jakiś czas znajduje na podwórku zagryzione kury, gołębie, króliki a raz to nawet sarne upolował. Są naprawdę bardzo agresywne ale tylko w stosunku do innych zwierząt, jeśli chodzi o ludzi to nawet w dogoterapi się je stosuje. Gdzieś słyszałem, że na walki psów mają zakaz wstępu bo biedne amstafy by długo nie pociągły. I uwierzcie, że nie chcielibyście spotkać ich sam na sam w lesie tongue

Mówię oczywiście o rasowych a nie o dopuszczonych z wilczurem wink

Ale kiedyś jak już wygram dużo i kupię sobie dom to na pewno skuszę się na parkę.

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Moj kumpel mial labradora, w koncu umarl na jakas tam chorobe, ale nie o tym mowa.

Ten pies smierdzial wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I sie lenil wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Husky fajne pieski i serce się kraje jak ktoś takiego psa trzyma w bloku i wychodzi z nim tylko na smyczy, że załatwił potrzebę na trawniku. Zresztą taka sytuacja się tyczy też kilku innych ras, które męczą się w ciasnych mieszkaniach.

Co do labradorów to są strasznie ciężkie w wychowaniu i zazwyczaj uspokajają się po kilkunastu miesiącach dopiero. Wcześniej jak się je nie trzyma krótko to się wogóle nie słuchają a te psy szybko rosną i siły im nie brakuje. Moja sąsiadka ma młodego labradora to on ją wyprowadza na spacer a nie odwrotnie.

Koty generalnie lubie ale tylko młode bo stare gdzieś gubią charakter i chęć do zabawy...

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
[img]www.fotosik.pl [fotosik.pl][/img]

to 40 kg bydle wygryzie dupę każdej tenisowej szmacie która sprzeda mecz

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Kuba80 - twój?
Co do labradorów to te psy sa poprostu nie dokońca mądre (zwłaszcza przez pierwsze 8 miesięcy) ale potem jak się je trochę podszkoli wink to narawdę są nie zastąpione (np. w straży, policji, w terapiach, myślistwie) ale do tego jeszcze długa droga przede mną. (matka "mojej besti dla przykładu uratowała 7 letniego chłopaka w wakacje - topił się w Bałtyku)

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
laugh


To Denko już bez dupy chodzi?

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
mój:) 4 lata ma

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, rafal08), 1,796 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,766
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1