|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Arielo moj ideal psa. Labrador 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Arielo moj ideal psa. Labrador  A jak to nie labrador, to podaj rase, bo sa identyczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Arielo moj ideal psa. Labrador  no wlasnie, Labrador to jest to ! ewentualnie Husky czy Huskie jak to tam sie pisze  z jakimis fajnymi oczami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Mi te labradory podobają się tylko jak są małe. Duże niczym fajnym się nie wyróżniają. Mój ideał psa, to taki z brodą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Mi te labradory podobają się tylko jak są małe. Duże niczym fajnym się nie wyróżniają. Mój ideał psa, to taki z brodą  a ja myslalem ze kazdy pies ma brode 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
Tak, to labrador. Też chciałem Husky ale słyszłałem że może atakować kota, którego ma mój brat, a inna kwestia że strasznie dużo biegania potrzebują codziennie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ładnego masz psa arielo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
mojemu 13-to letniemu pieskowi 2 dni temu pierdolnęła wątroba. Na USG dzięki Bogu widoczna część żywa organu, no i niestety  znaczna cześć martwicy, na której nie widać zmian nowotworowych.Mogą się zrobić ale nie muszą. Uf. Oczywiście specjalna dieta, leki , zastrzyki i za dwa tygodnie na USG chcemy poprawe. Także idzcie zrobić badanie profilaktyczne ,biochemiczne krwi, od razu wyjdzie czy są jakieś zmiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
dzięki  wracając do wcześniejszego wątku odnośnie Husky. Pierwsza kwestia to według mnie to nie jest pies  (no bo co to za pies który nie szczeka  ) Osobiście nie ukrywam, że wolałbym Husky-ego ale trzeba mu poświęcić naprawdę dużo czasu. Inna sprawa to niesamowicie mocno rozwinięty instynkt łowiecki. Mój kolega ma Husky i co jakiś czas znajduje na podwórku zagryzione kury, gołębie, króliki a raz to nawet sarne upolował. Są naprawdę bardzo agresywne ale tylko w stosunku do innych zwierząt, jeśli chodzi o ludzi to nawet w dogoterapi się je stosuje. Gdzieś słyszałem, że na walki psów mają zakaz wstępu bo biedne amstafy by długo nie pociągły. I uwierzcie, że nie chcielibyście spotkać ich sam na sam w lesie  Mówię oczywiście o rasowych a nie o dopuszczonych z wilczurem  Ale kiedyś jak już wygram dużo i kupię sobie dom to na pewno skuszę się na parkę. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moj kumpel mial labradora, w koncu umarl na jakas tam chorobe, ale nie o tym mowa. Ten pies smierdzial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I sie lenil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Husky fajne pieski i serce się kraje jak ktoś takiego psa trzyma w bloku i wychodzi z nim tylko na smyczy, że załatwił potrzebę na trawniku. Zresztą taka sytuacja się tyczy też kilku innych ras, które męczą się w ciasnych mieszkaniach.
Co do labradorów to są strasznie ciężkie w wychowaniu i zazwyczaj uspokajają się po kilkunastu miesiącach dopiero. Wcześniej jak się je nie trzyma krótko to się wogóle nie słuchają a te psy szybko rosną i siły im nie brakuje. Moja sąsiadka ma młodego labradora to on ją wyprowadza na spacer a nie odwrotnie.
Koty generalnie lubie ale tylko młode bo stare gdzieś gubią charakter i chęć do zabawy...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
[img] www.fotosik.pl [ fotosik.pl][/img] to 40 kg bydle wygryzie dupę każdej tenisowej szmacie która sprzeda mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
Kuba80 - twój? Co do labradorów to te psy sa poprostu nie dokońca mądre (zwłaszcza przez pierwsze 8 miesięcy) ale potem jak się je trochę podszkoli  to narawdę są nie zastąpione (np. w straży, policji, w terapiach, myślistwie) ale do tego jeszcze długa droga przede mną. (matka "mojej besti dla przykładu uratowała 7 letniego chłopaka w wakacje - topił się w Bałtyku)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
 To Denko już bez dupy chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|