Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
hmm a myślisz, że pokażą w jakimś pubie ten meczyk? z chęcią bym obejrzał, a c+ nie mam mad

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Jasne ze taki mecz pokaza.Mecz bedzie mozna obejrzec w pubie hatrick i moze jeszcze gdies

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Gdynianie żyją? tongue dotarliście na dworzec bez problemu?

pozdro piwo

Wielka Triada grin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
a ja jestem z Nowego Tomysla wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
żyjemy, żyjemy :]

Dzięki za meczyk i browar na rynku cool

Poziom spotkania taki sobie, ale przynajmniej sporo bramek było i Korverowi over siadł wink

To teraz 8 listopada wpadajcie do Sopotu na Prokom. Kurde...ide spać dalej hehe

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Gdzie byliście Panowie po meczu ?? smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Byliśmy na rynku w poszukiwaniu jakiegoś pubu, po drodze było kilka przygód... Przykładowo zgłosił się do nas jeden z kibiców Lecha (?) z prośbą o pomoc w poszukiwaniu kolegi, który się zgubił po wcześniejszej wspólnej degustacji alkoholowej laugh laugh No więc wspólnymi siłami próbowaliśmy go odnaleźć, jednak nie znalazł się ;p potem poszliśmy do pubu Warki, bo nie znałem innego miejsca godnego polecania, i tutaj pszek byś się przydał, gdyż moja znajomość Poznania jest co prawda z dnia na dzień coraz lepsza, ale na chwilę obecną znikoma tongue Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p) i odprowadziłem Gdynian do Browaru, a stamtąd udali się na dworzec. Muszę przyznać, że bycie takim kibicem i podróżowanie po kraju musi być całkiem zabawne. Ja się nie mało uśmiałem na jednym wypadzie, chociażby akcja z kibicem krzyczącym coś z okna i krótka riposta kolegi Kamela na pewno zapadnie mi w pamięci na dłużej laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Wbijaj na Ojroligę wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W listopadzie może znowu zawitam w Poznaniu tym razem na weekend :] 10 mecz Lech - Polonia i 11 Warta - Arka grin

Ale komunikacje po meczu to macie tam nieogarniętą laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Na Euroligę zapewne zawitam, Kamel mnie wystarczająco zachęcił.

A fakt, zapomniałem o tramwaju... "Kto nie skacze ten za Legią hej hej" laugh laugh laugh

to się motorniczy zdziwił jak mu cały wagon skakał grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by _Korver_
Na Euroligę zapewne zawitam, Kamel mnie wystarczająco zachęcił.

A fakt, zapomniałem o tramwaju... "Kto nie skacze ten za Legią hej hej" laugh laugh laugh

to się motorniczy zdziwił jak mu cały wagon skakał grin


To jest dobra opcja i tak jest prawie po każdym meczu laugh
A tak szczerze to wydaje mi się że nie jest tak źle z naszą komunikacją. Po meczu znowu tak długo nie czekaliśmy na przyjazd tramwaju, jedyny minus to to, że było tam od cholery ludzi.
Ja nie wiem czy wpadnę tego 8 listopada na Euroligę, chyba czasowo się nie wyrobię frown
Ale jakoś w tym sezonie na jakiś mecz do Sopotu uderzę wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by _Korver_
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć tongue

Cafe Kawka na Wronieckiej wink i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by _Korver_
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć tongue

Cafe Kawka na Wronieckiej wink i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi wink

gdzie to jest dokładniej ? koło czegoś charakterystycznego? wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by _Korver_
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć tongue

Cafe Kawka na Wronieckiej wink i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi wink

gdzie to jest dokładniej ? koło czegoś charakterystycznego? wink

Chyba nie ma tam nic charakterystycznego. Jak wyjdziesz od rynku, to gdzieś po 100-200 m. po prawej stronie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Originally Posted by _Korver_
Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p)

A, w ROTI byłeś ? ;> Na Dąbrowskiego (koło teatralki, trochę dalej jest rondo kaponiera)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Fro_Lech
Originally Posted by _Korver_
Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p)

A, w ROTI byłeś ? ;> Na Dąbrowskiego (koło teatralki, trochę dalej jest rondo kaponiera)

Drugie Roti jest koło rynku. Dobre zapieksy są też w "Mercurym" koło Starego Browaru. jakoś w Teju nigdy nie jadłem...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
My byliśmy na zapiekankach "wypas" grin

Niezłe ;] w Gdyni tak nie pdoają cool

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by _Korver_
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć tongue

Cafe Kawka na Wronieckiej wink i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi wink

gdzie to jest dokładniej ? koło czegoś charakterystycznego? wink

Chyba nie ma tam nic charakterystycznego. Jak wyjdziesz od rynku, to gdzieś po 100-200 m. po prawej stronie


Korver, to jest niedaleko od Terytorium. Jak wychodzisz z Terytorium, idziesz w prawo i dochodzisz do ulicy Wronieckiej. I ta kawiarnia jest po prawej stronie jeśli sie nie mylę wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
o to już cenniejsza uwaga, jutro się przejdę poszukać może wink bo brzmi bardzo ciekawie tongue

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1