|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
hmm a myślisz, że pokażą w jakimś pubie ten meczyk? z chęcią bym obejrzał, a c+ nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Jasne ze taki mecz pokaza.Mecz bedzie mozna obejrzec w pubie hatrick i moze jeszcze gdies
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Gdynianie żyją?  dotarliście na dworzec bez problemu? pozdro  Wielka Triada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
a ja jestem z Nowego Tomysla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
żyjemy, żyjemy :] Dzięki za meczyk i browar na rynku  Poziom spotkania taki sobie, ale przynajmniej sporo bramek było i Korverowi over siadł  To teraz 8 listopada wpadajcie do Sopotu na Prokom. Kurde...ide spać dalej hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Gdzie byliście Panowie po meczu ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Byliśmy na rynku w poszukiwaniu jakiegoś pubu, po drodze było kilka przygód... Przykładowo zgłosił się do nas jeden z kibiców Lecha (?) z prośbą o pomoc w poszukiwaniu kolegi, który się zgubił po wcześniejszej wspólnej degustacji alkoholowej  No więc wspólnymi siłami próbowaliśmy go odnaleźć, jednak nie znalazł się ;p potem poszliśmy do pubu Warki, bo nie znałem innego miejsca godnego polecania, i tutaj pszek byś się przydał, gdyż moja znajomość Poznania jest co prawda z dnia na dzień coraz lepsza, ale na chwilę obecną znikoma  Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p) i odprowadziłem Gdynian do Browaru, a stamtąd udali się na dworzec. Muszę przyznać, że bycie takim kibicem i podróżowanie po kraju musi być całkiem zabawne. Ja się nie mało uśmiałem na jednym wypadzie, chociażby akcja z kibicem krzyczącym coś z okna i krótka riposta kolegi Kamela na pewno zapadnie mi w pamięci na dłużej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wbijaj na Ojroligę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
W listopadzie może znowu zawitam w Poznaniu tym razem na weekend :] 10 mecz Lech - Polonia i 11 Warta - Arka  Ale komunikacje po meczu to macie tam nieogarniętą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Na Euroligę zapewne zawitam, Kamel mnie wystarczająco zachęcił. A fakt, zapomniałem o tramwaju... "Kto nie skacze ten za Legią hej hej"  to się motorniczy zdziwił jak mu cały wagon skakał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Na Euroligę zapewne zawitam, Kamel mnie wystarczająco zachęcił. A fakt, zapomniałem o tramwaju... "Kto nie skacze ten za Legią hej hej"  to się motorniczy zdziwił jak mu cały wagon skakał  To jest dobra opcja i tak jest prawie po każdym meczu A tak szczerze to wydaje mi się że nie jest tak źle z naszą komunikacją. Po meczu znowu tak długo nie czekaliśmy na przyjazd tramwaju, jedyny minus to to, że było tam od cholery ludzi. Ja nie wiem czy wpadnę tego 8 listopada na Euroligę, chyba czasowo się nie wyrobię  Ale jakoś w tym sezonie na jakiś mecz do Sopotu uderzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć  Cafe Kawka na Wronieckiej  i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć  Cafe Kawka na Wronieckiej  i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi  gdzie to jest dokładniej ? koło czegoś charakterystycznego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć  Cafe Kawka na Wronieckiej  i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi  gdzie to jest dokładniej ? koło czegoś charakterystycznego?  Chyba nie ma tam nic charakterystycznego. Jak wyjdziesz od rynku, to gdzieś po 100-200 m. po prawej stronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p) A, w ROTI byłeś ? ;> Na Dąbrowskiego (koło teatralki, trochę dalej jest rondo kaponiera)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Później poszliśmy do budki 'TEJ' (jak dla mnie najlepsze zapiekanki w mieście ;p) A, w ROTI byłeś ? ;> Na Dąbrowskiego (koło teatralki, trochę dalej jest rondo kaponiera) Drugie Roti jest koło rynku. Dobre zapieksy są też w "Mercurym" koło Starego Browaru. jakoś w Teju nigdy nie jadłem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
My byliśmy na zapiekankach "wypas"  Niezłe ;] w Gdyni tak nie pdoają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Panowie polećcie jakieś fajne miejsce, kawiarnię, najlepiej w centrum miasta, odpowiednią do pójścia tam z dziewczyną. Poznałem fajną studentkę ostatnio i gdzieś trzeba wyskoczyć  Cafe Kawka na Wronieckiej  i pyszny jabłecznik z lodami, bitą śmietaną i toffi  gdzie to jest dokładniej ? koło czegoś charakterystycznego?  Chyba nie ma tam nic charakterystycznego. Jak wyjdziesz od rynku, to gdzieś po 100-200 m. po prawej stronie Korver, to jest niedaleko od Terytorium. Jak wychodzisz z Terytorium, idziesz w prawo i dochodzisz do ulicy Wronieckiej. I ta kawiarnia jest po prawej stronie jeśli sie nie mylę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
o to już cenniejsza uwaga, jutro się przejdę poszukać może  bo brzmi bardzo ciekawie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|