|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
Co to za bzdety, że Wisła ma większe indywidualności? Ja nie wiem pod jakim kontem, bo taki Zieńczuk to chyba koksuj przed tymi meczami, bo gra zdecydowanie ponad swój poziom. W lidze trudno znalesc takie indywidualnosci jak Edson, Roger, Radovic czy Chinyama (oczywiście o ile są w formie, ale potencjał mają moim zdaniem sporo wyższy). Kurs na Legię idą w górę, 02 za 1,81 w profie to przesada ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
02 w profie po 1.81 to tylko niecałe 1.63  noobs jak wy chcecie wygrywać? masz x2 po 2.19 w Pinnacle ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Wisla Krakow - Legia Warszawa
Mecz kolejki, 2 glownych faworytow do mistrzostwa dzis sie spotyka. Po jednej stronie Wisla niepokonana jeszcze w tym sezonie na wlasnym stadionie, ktora wszystkich ogrywa do zero procz Lecha (4:2). Wisla na szczycie goniona przez Korone ktora wczoraj wygrala musi dalej uciekac. Wisla gra bardzo ofensywnie i przewiduje ze strzeli 2 bramki. Natomiast Legia, w ostatnich 4 meczach wygrala tylko 1, znizka formy?? czy przeciwnicy za dobrzy?? Pierwsza przyszla porazka z Korona, potem wysoka wygrana z Belchatowem ktory nie jest juz taka sama druzyna ktora zdobywala wicemistrza, potem porazka z zawsze silnym Lechem i porazka z Odra ktora jeszcze nie jednemu urwie punkty. Mysle ze Legia pokaze dzis dobry futbol bo ma w skladzie wielu dobrych graczy ktorzy blyszcza na tle polskiej ligi, Wisla takze posiada takich zawodnikow. Dla mnie jest to mecz 2 najsilniejszych druzyn, mimo ostatnich wynikow Legii uwazam ze dzisiejszego meczu nie przegraja.
Moje typy: remis 6/10 dokladny wynik 2:2 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Nie no brawo dla was  Dajecie za darmo kase bukom, ale to wasza sprawa. Pozniej nie piszcie, ze sedzia ustwil mecz czy cos w tym stylu Faworyt jest jeden- WISŁA! Wspomnicie moje słowa. Tyle w tym temacie... Vamossssssss Wisełko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Nie no brawo dla was  Dajecie za darmo kase bukom, ale to wasza sprawa. Pozniej nie piszcie, ze sedzia ustwil mecz czy cos w tym stylu Faworyt jest jeden- WISŁA! Wspomnicie moje słowa. Tyle w tym temacie... Vamossssssss Wisełko Jest jedna taka strona z typami, gdzie w dniu dzisiejszym Wisła z Legią jest większym faworytem niż Barcelona z Almerią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Wisła Kraków - Legia Warszawa X 5/10 kurs: 3,75 SportingbetZ przykroscia widze ze niektorym na tym forum pojecie obiektywizmu jest calkowicie obce  Pisanie ze w takim meczu jest zdecydowany faworyt i ze mozna grac za niemalze wszystko to totalna bzdura !!! W meczu tak wyrownanych rywali o koncowym wyniku moze zadecydowac po prostu wszystko: - dyspozycja dnia - szybko strzelona bramka - blad sedziego - strzal zycia ktoregos z graczy itd... Jak ja to zawsze mowie takich meczy sie po prostu nie gra a jedynie oglada  Zagram jednak za mala stawke remis ale tylko ze wzgledow statystycznych i po dobrym kursie *Legia jako jedna z dwoch druzyn Ekstraklasy nie ma jeszcze remisu w lidze a poza tym przegrala dwa kolejne mecze wyjazdowe wiec czas na przelamanie *Wisla jak narazie zdobyla u siebie komplet punktow i dodatkowo ma passe 4 zwyciestw z rzedu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75 |
Jeden rozsądny post Inzaghiego. _Michal_ - Ty lepiej nic nie pisz, przynajmniej jeśli chodzi o mecze Wisły, bo nie wiesz za grosz co to obiektywizm. Człowieku skończ! Zaśmiecasz ten wątek, w Ekstrak(l)asie też swoją durnotę musiałeś napisać mimo, iż w zabawie udziału nie bierzesz. Panowie taka mała prośba o zachowanie spokoju .::Think Twice::. Ignorator.
Last edited by Ignorator; 28/10/2007 23:55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Chciałem napisać dokładnie to samo co Inzaghi78, Legia ma dzisiaj najlepszą okazję do pierwszego w tym sezonie remisu. A, że kursik jest jak najbardziej zachęcający... Wisła Kraków - Legia Warszawa remis @ 3,75 SB 3/5 (w GB tylko 3,2  ) Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
podobnie mysle ze jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest granie na zakonczenie serii.. w wypadku Wisly wchodzi w rachube strata punktow na wlasnym stadionie, wiec za drobne jak najbardziej x2, badz czysty X, nie wydaje mi sie zeby Legia wywiozla 3 punkty z Krakowa, choc idac dalej tropem zakonczenia serii to moze Legia po 2 porazkach wkoncu wygra... w co watpie, sam zagralem remis. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
W meczu tak wyrownanych rywali o koncowym wyniku moze zadecydowac po prostu wszystko: - dyspozycja dnia - szybko strzelona bramka - blad sedziego - strzal zycia ktoregos z graczy itd... Tak to mozna powiedziec praktycznie o kazdym meczu piłki nożnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
W meczu tak wyrownanych rywali o koncowym wyniku moze zadecydowac po prostu wszystko: - dyspozycja dnia - szybko strzelona bramka - blad sedziego - strzal zycia ktoregos z graczy itd... Tak to mozna powiedziec praktycznie o kazdym meczu piłki nożnej  Właśnie nie i Inzaghi ma rację. Wiadomo, że 8 na 10 meczów drużyny pokroju Legii, Wisły wygrają ze słabiakami. A w takim meczu może się wszystko zdarzyć. Ja się po prostu nie mogę powstrzymać, żeby nie zagrać na Legię(z podpórką, bo kurs i tak b. dobry!), ale nie zdziwi mnie tu żaden wynik, oprócz oczywiście większego, niż 2 bramkowego zwycięstwa którejś z ekip. NIECH WIARA DO ZWYCIĘSTWA POPROWADZI DZISIAJ NAS! (L)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
W zyciu tego Legiunia nie wygra...jezeli uda sie jej wywiezc remis to ide na piechote 28 km do najblizszej miejscowosci
A MIALEM OCHOTE NA DLUGI SPACER....NO COZ...SZKODA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Wisła 1,90 jedna z Mega Pewek Roku! Grzechem byłoby nie skorzystac  Jak załatwie kase to zagram  Jestem pewnien tego meczu w 100% nie pisze analizy, bo jest ona nie potrzebna... Bedzie pofrom  Pozdrawiam Nie no brawo dla was  Dajecie za darmo kase bukom, ale to wasza sprawa. Pozniej nie piszcie, ze sedzia ustwil mecz czy cos w tym stylu Faworyt jest jeden- WISŁA! Wspomnicie moje słowa. Tyle w tym temacie... Vamossssssss Wisełko Ale z was znawcy  Jutro buki swietuja  Dalej takich typow zycze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Sorry za OT. Michal juz sie tak nie podniecaj, bo ci zylka peknie. Kto ogladal mecz ten wie, ze Legia rowniez miala swoje okazje i przede wszystkim karny w 89 minucie. Oczywiscie nie podyktowany, bo wisla miala ten mecz wygrac. Poza tym mimo, ze nie wiem jakie grasz mecze. To jestem pewien, ze rowniez popelniasz bledy wiec takie komentarze daruj sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Karny? Za co? To Wisła powinna minimum 5 goli wpakowac... Mnie rozsmieszylo to, ze ktos podal typ na lelgie i zaraz całe forum: Ja gram 2 kurs 5,10! A ja x2 itd. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
pytanko....ma ktos linka zeby obejrzec najciekawsze sytuacje z tego meczu??...na onecie mi nie pojdzie bo mam IP z poza Polski...prosze o podanie linka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Super atmosfera na meczu, szkoda tylko ze A i B nie włączyło się w dopingu. Mecz średni Wisła dużo zmarnowanych sytuacji, Brożek tragedia jak idzie o wykańczanie akcji. Zieńczuk znowu bramka, szkoda ze na obronie długo grał. Bohater meczu jak dla mnie Kosa, widać że walczy na całego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Karny? Za co? To Wisła powinna minimum 5 goli wpakowac... Mnie rozsmieszylo to, ze ktos podal typ na lelgie i zaraz całe forum: Ja gram 2 kurs 5,10! A ja x2 itd.  A mnie rozśmieszyłeś Ty - Panie_Q_C. Po pierwsze nazwy klubów piszemy z wielkiej litery, bo są to nazwy własne; po drugie przeczytaj temat, zauważysz, że nie całe forum grało Legię; po trzecie, skoro taki zajebisty typer z Ciebie, że nawet nie musisz analizować spotkań, załóż jakiś temat w PP... Bez odbioru. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582 |
Karny? Za co? To Wisła powinna minimum 5 goli wpakowac... Mnie rozsmieszylo to, ze ktos podal typ na lelgie i zaraz całe forum: Ja gram 2 kurs 5,10! A ja x2 itd.  Sorry stary,ale przeginasz troche... Juz wczoraj pisalem Ci ze pewniakow nie ma i ze Wisla po kursie mniejszym niz 2,0 jest nie do grania. Jedna z druzyn w takim meczu, okreslac mianem pewniaka to duza przesada. Nawet jezeli jedna z nich ostatnio gra slabiej a druga w b.dobrej formie, to NIGDY nie odwaze sie typujac mecz dwoch wyrownanych druzyn, jedna z nich okreslic mianem "pewniaka". Moge jedynie dawac wieksze szanse jednej ze stron i wtedy biore pod uwage kurs jaki jest,a potem decyduje czy jest oplacalne granie po takim kursie. W tym przypadku granie Wisly bylo dla mnie nie oplacalne... osobiscie gralem under2,5 i za mniej remis. Chodzi mi o to,ze nie mozesz obrazac ludzi, ktorych "znam" z wypowiedzi i analiz ktore tu pisza od 2002r. (choc nie wielu juz zostalo z dawnych lat  ), na podstawie jednego meczu. Po to jest to forum by pisac swoje przemyslenia i analizy spotkan. A kazdy sam decyduje co gra. Wracajac do meczu to wystarczy,ze sedziowalby Mikolajewski lub Collina,wtedy bardzo prawdopodobne,ze bylby karny w koncowce dla Legii lub Giza trafia czysto w pilke w dogodnej sytuacji i konczy sie mecz 1-1. I wtedy nie wazne by bylo ile sytuacji Wisla nie wykorzystala,wazny bylby wynik. Troche gdybania, ale to wlasnie sa rzeczy,ktorych My typujacy nie mozemy przewidziec i na ktore nie mamy wplywu. Chce zebys zrozumial (a takze inni, ktorzy dosc czesto zachowuja sie "niestosownie"),ze w sporcie i bukmacherce nie ma PEWNIAKOW. Zbyt duzo czynnikow wplywa na koncowy wynik,zeby cos okreslac takim mianem. Jezeli jestes przekonany do jakiegos typu bardzo mocno to ok.. graj to za stawke 10/10,ale na milosc boska nie okreslaj tego mianem pewniaka. Mam nadzieje,ze przeczytasz to na spokojnie i wyciagniesz wnioski... Pewne jest tylko jedno: "We all die one day..." Pozdrawiam IGOR
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2007
Posty: 155 |
Ciekawa kolejka, w sumie można było się spodziewać zwycięstwa Jagi(zaskakująca zwyżka formy Odry w meczach z Legią i Zagłębiem Lubin).Warszawa zaś konsekwentnie przegrywa z mocniejszą druzyną na wyjeździe 1:0(Poznań, Kielce i teraz Kraków).Dobrze zagrał Chorzów, Fabusz się spisał po raz kolejny-myśle że wkrótce zasili on jakiś klub z wyższej półki naszej ligi.Gol Stasiaka w 90 minucie poprostu "kosa", oby takich więcej na naszych boiskach.Ogólnie świetna kolejka, pozdro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|