Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
szukam piosenki z reklamy lay's 4 pory roku
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Poszukuje
scooter - she is the sun
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
VIDEO
uwagas trudne... co to za nuta w tle??
ps. niezłe te araby są
i dorzuce do tego rower drift
===>
VIDEO
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2005
Posty: 72
VIDEO
uwagas trudne... co to za nuta w tle??
faktycznie trudne
wystarczyło przeczytać komentarze:
NO ONE ELSE, by Bushman.
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Szukam nowej pioseneczki, którą można usłyszeć w Radio Planeta... Nie pamiętam słów, wiem jedynie, że melodia pochodzi ze starego hiciora Lambada
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Poszukuję piosenki z reklamy Tele2.Kojarzy ktoś?
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Wczoraj przypadkiem natrafiłem na koncowke programu Wideoteka dorosłego człowieka.Leciała wtedy piosenke spiewana przez Krzysztofa Piaseckiego,pomagali mu Zbigniew Wodecki i jeszcze jeden gosc nie pamietam jak sie nazwywał ale w kazdym badz razie spiewa w Voxie.Piosenka leciała na melodie Hotelu California i była o czasach walki o demokracje,wolnosc słowa,wiadomo o co chodzi.Jezeli ktos by wiedział gdzie to mozna znalezc albo skad sciagnac to bede bardzo wdzieczny.
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Mógłby mi ktos wrzucic piosenke "Suzana"? czy jak to sie tam pisze...
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Sean Paul feat. DJ Mummy - Samba
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Szukam nowej pioseneczki, którą można usłyszeć w Radio Planeta... Nie pamiętam słów, wiem jedynie, że melodia pochodzi ze starego hiciora Lambada
może to jest , to
http://www.speedyshare.com/502821439.html
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
witam w radiu dzis slyszalem piesn z takim refrenem ''listen to my heart , tell me I'm the only one...'' jak ktos kojarzy to niech bedzie laskaw podac wykonawce i tytul. pozdrawiam
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Mógłby mi ktos wrzucic piosenke "Suzana"? czy jak to sie tam pisze...
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
potrzebuje ansteopujacycha kawalkow: Nobody like this record
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
Mógłby ktoś wrzucić 'keep on rockin' in the free world' i 'knockin' on the heaven door'. Proszę:).
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Wczoraj przypadkiem natrafiłem na koncowke programu Wideoteka dorosłego człowieka.Leciała wtedy piosenke spiewana przez Krzysztofa Piaseckiego,pomagali mu Zbigniew Wodecki i jeszcze jeden gosc nie pamietam jak sie nazwywał ale w kazdym badz razie spiewa w Voxie.Piosenka leciała na melodie Hotelu California i była o czasach walki o demokracje,wolnosc słowa,wiadomo o co chodzi.Jezeli ktos by wiedział gdzie to mozna znalezc albo skad sciagnac to bede bardzo wdzieczny.
http://rocknblog.canalblog.com/archives/2006/12/20/3453408.html Piosenke znalazlem na tej stronie, gdyby kogos interesował ten temat,co prawda jakosc nie najlepsza ale gdyby ktos gdzies znalazł lepsza to moze podrzucic.
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Poszukuje tytułów i wykonawców polskich piosenek które zna każdy- tj. największych polskich hitów w stylu:
Aya Rl- Skóra
Kult- Arahja (inne piosenki kultu możecie pominąć, bo te znam dobrze
)
Tylko nie wklejać mi tu Maryli czy innych Brathanków :]
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
z "Pani Doubtfire" to figaro
kto śpiewa lub bezpośredniego linka
będę wdzięczny
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
zna ktos tyt piosenki z reklamy motoroli?
Link skopiowany do schowka