|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mam następujący problem. Zarejestrowałem się u nich, przysłali mi moje ID (login). Wpisuję ten login oraz hasło i wyskakuje mi komunikat Invalid internet password Normalnie ch.j mnie strzela. Spróbowałem jeszcze zalogować się do pokera, to wyskakuje mi komunikat, że moje konto jest czasowo zamknięte. Normalnie paranoja. Rozumiem gdyby robili jakieś problemy z wypłatą pieniędzy ale przy otwarciu konta ? Chyba jednak podaruję sobie granie u nich, jedynie skorzystam z freerolli na pokerze, o ile oczywiście odblokują mi konto  Na stronie internetowej już się mogę zalogować, pozostaje jednak ciągle problem z pokerem. Napisałem do nich maila, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Już wszystko OK ale dalej nie rozumiem tych kłopotów z logowaniem na początku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 136 |
Ich support to jedno wielkie nie porozumienie ; ja już 2 dni czekam na odpowiedź..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
Ostatnio mieli promocje w Sportsbook. Wie ktoś jakie są warunki obrotu tego bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Ich support to jedno wielkie nie porozumienie ; ja już 2 dni czekam na odpowiedź.. to prawda , ich support mało ego ze odpisuje nader mozolnie, to jeszcze nader czesto nie raczą konkretnie odpisać, tylko wklejają jedną z gotowych formułek z gatunku tych co to pasują na każdą okazje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Witam,
Mam pytanko, jak oni rozliczają hokeja? Dzisiaj był mecz ligi rosyjskiej: LADA TOGLIATTI - AK BARS K. mecz skończył się wynikiem 2-3 po dogrywce ( w normalnym czasie było 2-2). Postawiłem 2 a centrebet rozliczył mi to jako wygrany Ich błąd czy rozliczają wynik po dogrywce? Ma ktoś jakieś doświadczenia z nimi w tym temacie?
Pozdrawiam Tomek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294 |
To zalezy czy postawiles zaklad 3-drogowy 1X2 (u Centrebet pod match bet) czy money line (tj. po dogrywce i ewentualnych rzutach karnych)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
Gdybym postawił MoneyLine to bym nie zawracał Wam głowy. Problem w tym, że postawiłem na 3drogowy i byłem przekonany, że przegrałem a tutaj niespodzianka... kasa na koncie Ogólnie to nie narzekam, ale nie chce, żeby mi po tygodniu odebrali kasę i anulowali następne zakłady
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no to blad, poczekaj az koretke zrobia i Ci zaklad zmienia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Claim Your Free Bet
Simply:
1. Open a new account at Centrebet
2. Enter the following promocode when registering: AFFGBP
3.Make a deposit and place your first bet
4. We’ll then immediately credit your account with the same amount up to a maximum of £20.
Example Bet £5 and we’ll credit you with £5! Bet £20 and we’ll credit you with £20!
How to use your £20 FREE BET:
- Log-in to your new account and select your bet.
- Enter a wager amount (Min = to Free Bet token value).
- Check the 'FREE BET' box in the 'Freebets' section of the betslip.
- To place your bet, click 'Confirm Wager'. Your £20 Free Bet has now been placed! gra ktoś u nich ? free bet dostępny po wpłaceniu 20 funtów?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
wpisalem kod, wplacilem, wybieram zaklad, wpisuje stawke i nie widze nic na temat free beta. Moze trzeba po prostu postawic i poczekac, jednak w regulaminie promocji pisze wyraźnie : - Enter a wager amount (Min = to Free Bet token value).
- Check the 'FREE BET' box in the 'Freebets' section of the betslip.
Nie wiem co o tym sadzic, chyba postawie i bede czekal na tego freebeta, wyslalem mejla do supportu ale podobno wolno odpowiada
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Zalozylem konto w Euro i dostalem po postawieniu zakladu za 30 euro tylko 20 E freebeta a nie 20£ qrwa mac !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Polecam tego buka. Wpłata MB dwa tygodnie temu. Parę zakładów zagrane. Free bet wykorzystany. Przed wypłatą na MB poprosili o skany dokumentu tożsamości z podpisem i jakiś rachunek z moim adresem (wysłałem rachunek za telefon). Cała operacja trwała od czwartku. Dostałem mejla, że chcą zweryfikować. Wysłąłęm odrazu skany. Odpisali, że zajmie im to max 3 dni. I rzeczywiście w niedzielę rano  mejl, że wszystko ok i zlecenie wypłaty zostanie przekazane do odpowiedniego działu. Dziś kasa na koncie w MB  JESZCZE RAZ POLECAM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
MAm Pytanie ile oni rozliczaja zaklad?:D bo ja pierwszy raz u nich Postawilem Eurolige:) i nie wiem czy dzsi jeszcze kase dopisza;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
MAm Pytanie ile oni rozliczaja zaklad?:D bo ja pierwszy raz u nich Postawilem Eurolige:) i nie wiem czy dzsi jeszcze kase dopisza;> dzisiaj napewno
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
jaka jest minimalna wyplata od nich? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
jaka jest minimalna wyplata od nich? :> a ja mam pytanie jaka jest minimalna wpłata do nich przez Neteller?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3 |
czy ktos wiec cos na temat takiej oferty: Euro Xmas Bonus ?
znalazlem ja na koncie w "my freebets" po kliknieciu w "Show Centrebet Offers that are currently available to you."
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
ostrzegam przed bukiem. zagralem zaklad na slalom. kwote przekazali do akceptacji. czekalem do rozpoczecia zawodow czy zaakceptowali sume, ale nic takiego nie nastapilo. w momencie rozpoczecia zawodow, odswiezalem juz praktycznie live zaklad. i w koncu gdy moj zawodnik zjechal i zepsul przejazd, ukazalo sie ze moj zaklad zostal ... zaakceptowany. po wymianie maili. przepraszaja za sytuacje ale wg nich wszystko bylo ok i postaraja sie zmienic zasady rozpatrywania, hehe. ja w to nie wierze bo czysty zysk nie warto tracic. jeszcze raz ODRADZAM.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|