|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
5 euro za rejestracje wchodzimy na www.betclic.com [ betclic.com], rejestrujemy się i wpisujemy w pasku kod promocji: AS obrot 3 razy, wyplata od 30euro. kasa od razu na koncie Pzdr
Last edited by Conrad; 04/12/2007 19:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Należy wziąć pod uwagę fakt iż na stronie wyraźnie jest napisane "Strona w fazie testów,prosimy o nie rejestrowanie się" Takie małe ostrzeżenie,gdyż jeśli nawet ugramy z tego coś dużego to mogą nam tą kasę usunąć.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Czasem nie jest to ten buk którego kiedyś Marcel Desailly reklamował? Prawie o nic zapomniałem, ale teraz widzę chcą uderzyć na polski rynek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Czasem nie jest to ten buk którego kiedyś Marcel Desailly reklamował? Prawie o nic zapomniałem, ale teraz widzę chcą uderzyć na polski rynek  tak to ten 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
Mi wogóle stronka nie chce wchodzić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
Mi wogóle stronka nie chce wchodzić  to se zamien przecinek na . to ci pójdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
spoko już zarejstrowałem się i bonusik 5euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
szkoda, ze tylko single mozna zagrac za te 5E ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
A jaki min. kurs zdarzenia przy tym obrocie?to nie można zagrać powyżej 1 meczu podczas obracania bonusem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
A jaki min. kurs zdarzenia przy tym obrocie?to nie można zagrać powyżej 1 meczu podczas obracania bonusem? Wystarczylo przeczytac moj 1 post wyzej , ze mozna tylko single i juz bys mial 1 pytanie mniej, ale za trudno widac bylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
A jaki min. kurs zdarzenia przy tym obrocie?to nie można zagrać powyżej 1 meczu podczas obracania bonusem? Wystarczylo przeczytac moj 1 post wyzej , ze mozna tylko single i juz bys mial 1 pytanie mniej, ale za trudno widac bylo. ojej a Ciebie to tak zabolało...,sorry że chciałem się upewnić,wybacz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Wystarczyło trafić 1 zakład i już wyskakuje że błędne hasło  a przypomnienia hasła na maila jak nie było tak nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
white nyga, Ja trafilem pierwszy zaklad,postawilem 5euro na 2lige niemiecka o kursie 3,15, zaklad wszedl i póki co normalnie mogę się logować. Nie wiem co mogło zaszkodzić Tobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
mi błędne hasło wyskakiwało pod Operą. W IE działa normalnie. Podobno przy obrocie mozna tylko stawiac zdarzenia, gdzie jest opcja 1, X i 2. Czyli np. tenis odpada i koszykówka. Ale bezsens bo do obrotu wczoraj postawiłem na Detroit, a dzisiaj sie dowiedziałem o warunkach obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
są w trakcie wejścia na polski rynek , myślę po zrobieniu polskiej wersji strony następnym krokiem będzie atrakcyjny bonus dla Polaków aby zachęcic do gry u nich. ( nie warto się łakomić na 5 eurosków - będzie lepszy do wzięcia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Na BA ktoś napisał, że wypłacił już kasę z tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
no ja zlecilem wyplate na MB. odrazu zazyczyli sobie skanow dowodu w celu uwierzytelnienia tozsamosci. skany wyslane czekam na przelewik
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Szanowny Kliencie
W celu zmiany danych prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego.
Z przykrością informujemy również, iż z Twojego konta gracza została usunięta kwota 5 EUR wraz z wszelkimi ewentualnymi wygranymi.
Zgodnie z punktem 12 naszego regulaminu "...Promocje dotyczą tylko klientów zamieszkujących kraj, dla którego promocja została wprowadzona. Oznacza to, że klienci nie zamieszkujący terytorium Polski nie będą mogli wziąć udziału w promocji organizowanej w polskiej wersji Betclik.com. Oznacza to również, że polscy klienci nie będą uprawnieni do promocji widniejących na innych wersjach językowych naszego serwisu"
Promocja AS była skierowana tylko do graczy zamieszkujących teren Hiszpanii, stąd też nie będzie możliwe jej wypłacenie z Twojego konta.
Pragniemy jednak poinformować, iż jako polski klient naszego serwisu będziesz uprawniony/a do specjalnej oferty "zakład bez ryzyka".
Zasil swoje konto gracza i wnieś pierwszy zakład. Jeżeli nie uda Ci się wygrać w pierwszym zakładzie, całość kwoty do 25 EUR zostanie zwrócona na Twoje konto gracza. Środki te nie podlegają już żadnemu dodatkowemu obrotowi i mogą zostać wypłacone lub użyte ponownie w zakałach sportowych.
Ta oferta jest całkowicie bezpieczna i dlatego jesteśmy pewni, że zrekompensuje Ci brak możliwości skorzystania z promocji AS.
Promocja „zakład bez ryzyka” dostępna będzie po zakończeniu testów polskiej wersji serwisu BetClick.com
Mamy nadzieję że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
no ja zlecilem wyplate na MB. odrazu zazyczyli sobie skanow dowodu w celu uwierzytelnienia tozsamosci. skany wyslane czekam na przelewik Nie wypłacisz. Promocja nie dla Polaków. Przyślą ci mejla, że odejli kwotę którą ugrałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
[quote=blacky82]no ja zlecilem wyplate na MB. odrazu zazyczyli sobie skanow dowodu w celu uwierzytelnienia tozsamosci. skany wyslane czekam na przelewik Nie wypłacisz. Promocja nie dla Polaków. Przyślą ci mejla, że odejli kwotę którą ugrałeś. Witaj Dziękujemy za email. Z przykrością informujemy, iż do Twojego konta gracza nie będzie mogła zostać dopisana kwota 5 EUR promocji AS. Zgodnie z punktem 12 naszego regulaminu "...Promocje dotyczą tylko klientów zamieszkujących kraj, dla którego promocja została wprowadzona. Oznacza to, że klienci nie zamieszkujący terytorium Polski nie będą mogli wziąć udziału w promocji organizowanej w polskiej wersji Betclik.com. Oznacza to również, że polscy klienci nie będą uprawnieni do promocji widniejących na innych wersjach językowych naszego serwisu" Promocja AS była skierowana tylko do graczy zamieszkujących teren Hiszpanii, stąd też nie będzie możliwe jej wypłacenie z Twojego konta. Pragniemy jednak poinformować, iż jako polski klient naszego serwisu będziesz uprawniony/a do specjalnej oferty "zakład bez ryzyka". Zasil swoje konto gracza i wnieś pierwszy zakład. Jeżeli nie uda Ci się wygrać w pierwszym zakładzie, całość kwoty do 25 EUR zostanie zwrócona na Twoje konto gracza. Środki te nie podlegają już żadnemu dodatkowemu obrotowi i mogą zostać wypłacone lub użyte ponownie w zakałach sportowych. Ta oferta jest całkowicie bezpieczna i dlatego jesteśmy pewni, że zrekompensuje Ci brak możliwości skorzystania z promocji AS. Mamy nadzieję że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia. Tomasz, Dział Obsługi Klienta
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|