Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#173324 22/09/2004 20:05
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Quote
Oryginalnie wysłał Shi Huang:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał siara111:
[qb]wie ktoś jak wygląda ta para ????? kto wygrywa na tą chwile ??
Francisco Mancebo - Alejandro Valverde[/qb]
Będą walczyli do końca, obydwaj jadą na razie w peletonie[/qb]
dzięki !!!

Bonus: Unibet
#173325 22/09/2004 20:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 206
Quote
Oryginalnie wysłał tygrysexx:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Shi Huang:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał siara111:
[qb]wie ktoś jak wygląda ta para ????? kto wygrywa na tą chwile ??
Francisco Mancebo - Alejandro Valverde[/qb]
Będą walczyli do końca, obydwaj jadą na razie w peletonie[/qb]
Shi Huang a te pary?
Heras- Vinkarow
Mancebo-Angel
Aozal-Sastre? mam same 1
bylbym barzo wdzieczny[/qb]
Nikt z tych kolarzy nie znalazł się w ucieczce. Mancebo wygląda dobrze, walczy o punkty na premiach górskich, także dobrze się zapowiada. Wszystko rozstrzygnie się na ostatnim podjeździe. Na razie wszyscy się czają

#173326 22/09/2004 20:14
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Oryginalnie wysłał siara111:
[qb]cześć gdzie mogę znaleść wyniki live ?? tej dyscypliny ??[/qb]
Ale tu milosnikow kolarstwa, nawet osobny temat zalozony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

www.cyclingnews.com [cyclingnews.com] - live, wyniki, i prawie wszytsko co trzeba by lac buki w tej ciekawej dyscyplinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#173327 22/09/2004 20:23
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Quote
Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał siara111:
[qb]cześć gdzie mogę znaleść wyniki live ?? tej dyscypliny ??[/qb]
Ale tu milosnikow kolarstwa, nawet osobny temat zalozony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

www.cyclingnews.com [cyclingnews.com] - live, wyniki, i prawie wszytsko co trzeba by lac buki w tej ciekawej dyscyplinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
kurcze a gdzie tam mogę znaleść ten live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ;/ bo jestem jakiś ciemny i nei widzę

#173328 22/09/2004 20:50
Dołączył: Jul 2004
Posty: 315
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 315
siemka nie wiem ktos tam jak tam Sastre - Nozal ?? czy Nnazal lepszy jak narazie od Sastera

#173329 22/09/2004 21:10
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
ile jeszcze może trwać ten wyścig ??

#173330 22/09/2004 21:41
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał DziAdeK_MróZ:
[qb]siemka nie wiem ktos tam jak tam Sastre - Nozal ?? czy Nnazal lepszy jak narazie od Sastera[/qb]
17:39 CEST 163km/7km to go
Nozal is finished, he is pulling out of the chase. Beltran too.
The chase group has caught Sastre.

k.u.r.w.a m.a.c <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#173331 22/09/2004 21:43
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
a wiesz może jak ta para ??? Francisco Mancebo - Alejandro Valverde

#173332 22/09/2004 21:47
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał siara111:
[qb]a wiesz może jak ta para ??? Francisco Mancebo - Alejandro Valverde[/qb]
Current race situation

Felix Cardenas (Cafes Baque)
Heras, S. Perez at 1'28
Lara, Mancebo, Vinokourov
Valverde, L. Perez, Garcia Quesada, Ferrio at 1'52

zajrzyj tu: http://live.cyclingnews.com/

#173333 22/09/2004 21:52
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał siara111:
[qb]a wiesz może jak ta para ??? Francisco Mancebo - Alejandro Valverde[/qb]
Current race situation

Felix Cardenas (Cafes Baque)
Heras, S. Perez at 1'28
Lara, Mancebo, Vinokourov
Valverde, L. Perez, Garcia Quesada, Ferrio at 1'52

zajrzyj tu: http://live.cyclingnews.com/ [/qb]
widziałem już tą stronę kurcze ale nei dam rady tam znaleść tego co chcem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#173334 22/09/2004 22:06
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Co ty chcesz kolego ugrac u bukow, jak najprostrzej informacji na stronie, ktora podalem jak "kawe na ławe" znalesc nie potrafisz? :rolleyes:

#173335 22/09/2004 22:07
Dołączył: Sep 2004
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 206
Dzisiaj raczej spokojny dzień

Heras-Vinokurov 1 (3 vs. 18) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mancebo-Angel Gomez 1 (4 vs. 6) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Gomez bardzo ładnie pojechał i widać, że na ostatnich górskich etapach dobrze się czuje. Może będzie jakiś H2H z nim jutro

#173336 22/09/2004 22:08
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Quote
Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]Co ty chcesz kolego ugrac u bukow, jak najprostrzej informacji na stronie, ktora podalem jak "kawe na ławe" znalesc nie potrafisz? :rolleyes: [/qb]
bo właściciela konta nie ma on musiał wyjechać w trase ja na tym się nie znam wogle a prawdziwy siara111 zagrał to i dzwonił do mnie żebym podał mu wynik

#173337 22/09/2004 22:12
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
aha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#173338 23/09/2004 00:23
Dołączył: Sep 2004
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 206
Dla mnie jutro bardzo ciekawy etap. Heras nie jest aż tak silny i Perez to chyba czuje. Dosyć łatwo zostawił go na ostatnich 2 km, wyrabiając sobie 32s przewagi. Na etapie Bejar-Avila 196.6 km są 3 wzniesienia, może nie jakieś strasznie trudne, ale napewno wielu kolarzom w kość dadzą, a silniejsi się zmęczą. Moim zdaniem może jutro atakować Mancebo, bo coś czuje, że nidyspozycja Valverde jest trochę poważniejsza-może Mancebo zachowa się jak rekin, który czuje krew. Spodziewam się ataku na drugim wzniesieniu lepszych zawodników, bo na pierwszym to Cardenas może dać czadu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#173339 23/09/2004 03:32
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Cała sztuka w zakladach na kolarstwo to odpowienio odczytac profil etapu i ewentualne taktyki poszczegolnych kolarzy i ich grup. Jutro trudniejsze podjazdy sa w poczatkowej fazie etapu, te wzniesienie na 20km przed meta nie wyglada groznie, a pozniej zjazd, plasko i jakas krótka, ale poki co nie dotarlem jeszcze jak stroma gorka. Ogolnie etap dla uciekinierow, a takie bywaja najtrudniejsze do szacowania.

#173340 23/09/2004 05:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Ja zagralem Pereza w parze z Herasem.Perez czuje po ostatnich etapach ze jest najsilniejszy i w gorach nikt mu kola nie utrzyma .konsekwentnie odrabia straty do Herasa.Dzis bardzo podobny etap do tego na ktorym wygral atakujac na ostatnim wzniesieniu i powiekszajac jeszcze przewage na zjezdzie.Mysle ze teraz scenariusz bedzie podobny.Przed meta jest jeszcze krotki podjazd ,ale mysle ze Santi nie bedzie tak dlugo czekal bo ile moze nadrobic na takiej "zmarszce"?

Zastanawiam sie jeszcze nad Mancebo z Valverde.Ten drugi przezywa wyrazny kryzys. Wczoraj podjezdzal jak by mial rower 10 kg.ciezszy od rywali."Ciagnal" go kolega z ekipy ktorego w normalnej dyspozycji zostawil by z 5 min. z tylu. Nic, musze sie z tym jeszcze przespac.

Znalazlem cos jeszcze ciekawszego :
Ferrio - Piepoli 1 1.7
Piepoli bardzo podobal mi sie na poczatku Vuelty ale im dluzej trwa ten wyscig tym jedzie coraz gorzej .Wczoraj stracil do Ferrio ponad 6.min. :eek: Hiszpan z kolei jedzie bardzo rowno i melduje sie przewaznie w okolicach pierwszej dziesiatki.Raczej nie gram na kolarzy z poza czolowki ,ale tu zrobie wyjatek.

#173341 23/09/2004 13:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Nie sadze zeby Liberty Seguros pozwilila odjechac Perezowi, na 14(?) etapie nie stanowil on dla Herasa wiekszego zagrozenia i dlatego mogl odjechac spokojnie. Dzis takiej gory jak wczoraj w koncowce nie bedzie, przewiduje wiec ze raczej obaj kolarze wjada na mete w tej samej grupce, a ktory z nich bedzie pierwszy to juz czysty przypadek, bo raczej sciagac sie o n-te miejsca nie beda.

#173342 23/09/2004 13:20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Ehh..kolejny etap bez wkładania pieniędzy - tak będzie u mnie. Jak dla mnie będzie 'ucieczka', która dojedzie do końca - Expekt daje 4.0 za "Any other than listed" - ale dla mnie to loteria, bo może w tej ucieczce znaleźć się jakiś kolarz który był wpisany w zdarzeniu i klapa.
Zgadzam się z userem 'Banik' - wg mnie faworyci na dzisiejszym [i może na jutrzejszym] etapie przyjadą w grupie [może ok. 20 - 30 kolarzy] i wytypowanie który z nim będzie przed którym to również czysta loteria. Więc dziś będę tylko bacznie obserwował jak kto jedzie. Sobota i niedziela powinny, baaa na pewno przynisą roztrzygnięcie. Jakbym miał szanse dać na 'kto wygra Vuelta'04' postawiłbym na Herasa. Drugi Valverde i 3 Perez.

pozdrawiam,
Ojro

#173343 23/09/2004 15:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 206
Dla mnie jeżeli Perez nie zaatakuje to i tak jest zawodnikiem, który lepiej zjeżdża. Zdecydowanie lepiej składa się w zakrętach, Heras robi to z lekkim dystansem jakby uważał żeby mu się nic nie stało. Faktycznie ciężko będzie wyrobić jakąś przewagę na tym etapie, ale jutro będzie jeszcze ciężej. Ja stawiam za groszę coś takiego

Perez-Heras 1 1.55
Mancebo-Valverde 1 2.15

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, ElNinho[mmdea], betowiec, aker), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,341
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1