|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ja dziś dostałem takie coś: [ Linked Image] [ Linked Image] 29 filmów dokumentalnych z cyklu "Świat w ogniu wojny" (u nas przetłumaczone na "Historia II wojny światowej" - pozdrawiam dystrybutora). Wszystko to nówki - za "kup teraz" jedyne 80zł. A w sklepie jedna część kosztuje 19,99. Miałem już 5 części kupionych też tanio i czekałem na jakieś licytacje na allegro. A że nie było, to już godziłem się z myślą, że chyba będę kupował na sztuki po 13zł (najniższa cena na allegro) - i to przez kilka miesięcy żeby mnie nie skręcało od tego wydatku, a tu się trafiła taka okazja. Byłbym skończonym idiotą gdybym tego nie kupił. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Jak u Was z serialem pt "Dr House" albo "House" albo "House MD" (różne tytuły tego samego)? Jak dla mnie ekstra serial. Pierwszy sezon wchłonięty Polecam Drugi sezon wchłonięty  Nadal polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
W tym House bez watpienia najlepszy jest Dr House. Ten jego charakter, podejscie do pacjenta - jakaz tutaj jest roznica pomiedzy tym serialem, a produkcja polska opowiadajaca losy Zosi, Kuby i innych lekarzy z Lesnej Gory  I tak jak Misza SB polecam ten serial. Ja tam co tydzien (w czwartek)zasiadam przed telewizorem, bo nasza telewizja publiczna (tvp2) ma go w swojej ofercie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
Jakoś nie moge tak serialu już oglądać co tydzień odcinek. Siadam i 3 odcinki housa ciągiem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
ja oglądam house'a na bieżąco.właśnie leci 4 sezon i house dalej trzyma poziom  świetny serial
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
właśnie skończyłem 1 sezon My Name Is Earl  jutro przyjadę do domu i mam ściągnięty 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
wlasnie obejrzalem film NEXT, film taki sobie ale takiego zakonczenia sie niespodziewalem, gra miedzy innymi N. Cage i ta oto pani ... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
zacząłem drugi sezon Earla oglądać  równie świetny co pierwszy  jak pomyślę, że jeszcze trzeci mam do ściągania to hoho 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
wlasnie sie skonczyl GLADIATOR, ogladalem go po raz n-ty, jeden z lepszych filmow, ktore ogladalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Saw IV - Piła IVJigsaw oraz jego uczennica Amanda nie żyją. Na wieść o śmierci detektyw Kerry, na posterunek policji przyjeżdża dwóch doświadczonych agentów FBI, którzy mają pomóc detektywowi Hoffmanowi w rozszyfrowaniu najnowszej, makabrycznej zagadki Jigsaw'a. Tymczasem porucznik Rigg, ostatnia osoba, której udało się wyjść cało w zabójczej rozgrywki Jigsaw'a, zostaje porwany i wciągnięty w grę. Ma 90 minut na pokonanie połączonych ze sobą pułapek... bądź poniesie śmiertelne konsekwencje. Trailer [ movies.yahoo.com] Premiera: kino (USA): 26.10.2007 kino (Polska): styczeń 2008 Dziwne , że jeszcze nikt nie wspominał o tym filmie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Czy mógłby ktoś wysłać mi na emaila plik torrent z ostatnim odcinkiem Life?
Dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
wlasnie sie skonczyl GLADIATOR, ogladalem go po raz n-ty, jeden z lepszych filmow, ktore ogladalem  Na DVD jest wersja dłuższa o kilkanaście minut. Głównie dodany sceny z wątku spiskowania przeciwko Cesarzowi - na pewno dzięki nim film jest jeszcze lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
A teraz na tvp2 leci film pt."Basen". Podobno zebral bardzo dobre recenzje. Trzeba do obadac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Na jedynce o 10:10 film o hazadzistach
"Bukolandia"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Na jedynce o 10:10 film o hazadzistach
"Bukolandia" Dzisiejszy odcinek nazzwa się "Katastrofa"- pewnie Zębulka zagrała full stake na pasikonika Fraka, a przecież nie od dzis wiadomo, że on robi ustawki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
macie moze jakis link do prison breaka trzeciego sezonu od drugiego odcinka do teraz? torrenty nie chcą mi działać a nie bardzo wiem gdzie szukać linków z rapida na przykład...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
nareszcie przełknąłem 1 odcinek Kyle XY i zainteresował mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ciekawy serial , jak skończysz go oglądać polecam Bionic Woman na pewno też się spodoba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a mi sie Kyle nie spodobal...obejrzalem kilka pierwszych odcinkow i skasowalem pozostale, ktore mialem na kompie, serial nie w moim klimacie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|