Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ja dziś dostałem takie coś:

[Linked Image]
[Linked Image]

29 filmów dokumentalnych z cyklu "Świat w ogniu wojny" (u nas przetłumaczone na "Historia II wojny światowej" - pozdrawiam dystrybutora).
Wszystko to nówki - za "kup teraz" jedyne 80zł.

A w sklepie jedna część kosztuje 19,99.

Miałem już 5 części kupionych też tanio i czekałem na jakieś licytacje na allegro. A że nie było, to już godziłem się z myślą, że chyba będę kupował na sztuki po 13zł (najniższa cena na allegro) - i to przez kilka miesięcy żeby mnie nie skręcało od tego wydatku, a tu się trafiła taka okazja.

Byłbym skończonym idiotą gdybym tego nie kupił. laugh


Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by Misza_SB
Jak u Was z serialem pt "Dr House" albo "House" albo "House MD" (różne tytuły tego samego)?

Jak dla mnie ekstra serial. Pierwszy sezon wchłonięty smile

Polecam

Drugi sezon wchłonięty smile

Nadal polecam

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
W tym House bez watpienia najlepszy jest Dr House. Ten jego charakter, podejscie do pacjenta - jakaz tutaj jest roznica pomiedzy tym serialem, a produkcja polska opowiadajaca losy Zosi, Kuby i innych lekarzy z Lesnej Gory laugh

I tak jak Misza SB polecam ten serial. Ja tam co tydzien (w czwartek)zasiadam przed telewizorem, bo nasza telewizja publiczna (tvp2) ma go w swojej ofercie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Jakoś nie moge tak serialu już oglądać co tydzień odcinek. Siadam i 3 odcinki housa ciągiem. smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
ja oglądam house'a na bieżąco.właśnie leci 4 sezon i house dalej trzyma poziom smile świetny serial

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
właśnie skończyłem 1 sezon My Name Is Earl wink jutro przyjadę do domu i mam ściągnięty 2 piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
wlasnie obejrzalem film NEXT, film taki sobie ale takiego zakonczenia sie niespodziewalem, gra miedzy innymi N. Cage i ta oto pani ...

[Linked Image]

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
zacząłem drugi sezon Earla oglądać wink równie świetny co pierwszy smile jak pomyślę, że jeszcze trzeci mam do ściągania to hoho piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
wlasnie sie skonczyl GLADIATOR, ogladalem go po raz n-ty, jeden z lepszych filmow, ktore ogladalem wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Saw IV - Piła IV

Jigsaw oraz jego uczennica Amanda nie żyją. Na wieść o śmierci detektyw Kerry, na posterunek policji przyjeżdża dwóch doświadczonych agentów FBI, którzy mają pomóc detektywowi Hoffmanowi w rozszyfrowaniu najnowszej, makabrycznej zagadki Jigsaw'a. Tymczasem porucznik Rigg, ostatnia osoba, której udało się wyjść cało w zabójczej rozgrywki Jigsaw'a, zostaje porwany i wciągnięty w grę. Ma 90 minut na pokonanie połączonych ze sobą pułapek... bądź poniesie śmiertelne konsekwencje.

Trailer [movies.yahoo.com]

Premiera:
kino (USA): 26.10.2007
kino (Polska): styczeń 2008

Dziwne , że jeszcze nikt nie wspominał o tym filmie wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Czy mógłby ktoś wysłać mi na emaila plik torrent z ostatnim odcinkiem Life?

Dzięki!

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by tomsport
wlasnie sie skonczyl GLADIATOR, ogladalem go po raz n-ty, jeden z lepszych filmow, ktore ogladalem wink


Na DVD jest wersja dłuższa o kilkanaście minut. Głównie dodany sceny z wątku spiskowania przeciwko Cesarzowi - na pewno dzięki nim film jest jeszcze lepszy smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
A teraz na tvp2 leci film pt."Basen". Podobno zebral bardzo dobre recenzje.
Trzeba do obadac grin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
"Wieczny student" teraz na Polsacie. Strasznie głupia komedia laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Na jedynce o 10:10 film o hazadzistach

"Bukolandia"

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by Kameleon
Na jedynce o 10:10 film o hazadzistach

"Bukolandia"

Dzisiejszy odcinek nazzwa się "Katastrofa"- pewnie Zębulka zagrała full stake na pasikonika Fraka, a przecież nie od dzis wiadomo, że on robi ustawki tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
macie moze jakis link do prison breaka trzeciego sezonu od drugiego odcinka do teraz? torrenty nie chcą mi działać a nie bardzo wiem gdzie szukać linków z rapida na przykład...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
nareszcie przełknąłem 1 odcinek Kyle XY i zainteresował mnie smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ciekawy serial , jak skończysz go oglądać polecam Bionic Woman na pewno też się spodoba wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
a mi sie Kyle nie spodobal...obejrzalem kilka pierwszych odcinkow i skasowalem pozostale, ktore mialem na kompie, serial nie w moim klimacie smile

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1