Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#173515 12/01/2002 17:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Z przyjemnością przyjąłem ten temat na forum. Jestem debiutantem, ale z kilkudziesioletnim stażem jeśli chodzi o zainteresowania tą dyscypliną sportu. Mam nadzieję, że "czarny sport" będzie traktowany z podobną uwagą w zakładach bukmacherskich jak choćby w ubiegłym sezonie. W okresie "martwym" moje zainteresowania skłaniają się również ku futbolowi, po to między innymi, by nie wypaść z rytmu. Ponieważ na bieżąco śledzę ruchy kadrowe w ligach angielskiej, szwedzkiej i rodzimej, to sukcesywnie będę o nich informował na łamach. Dziś polecam brytyjską ELITE LEAGUE i aktualne kontrakty. Każdy zespół moż mieć dwóch jeźdźców Grand Prix. W nawiasach ubiegłoroczne kluby.
Belle Vue: J. Crump (King's Lynn), J. Lyons, S. Ermolenko, B. Karger i T. Jędrzejak.
Coventry: B. Hamill, A. Jonsson, S. Robson, R. Fisher, L. Richardson i B. Janniro (nie przedłużono umowy z G. Hancockiem !!!).
Eastbourne: K. Cegielski (Poole), S. Andersson, D. Norris, D. Barker, J. Screen, S. Clouting (Ipswich), i A. Svab.
Ipswich: Ch. Louis, S. Nicholls, i R. Kościecha.
King's Lynn: T. McGowan, E. Kramer i T. P. Madsen.
Oxford: L. Adams, L. Dryml, S. Johnston i A. Dryml.
Peterborough: R. Sullivan, P. Protasiewicz, Z. Tesar i S. Stead.
Poole: T. Rickardsson, G. Havelock, B. Pedersen i H. N. Andersen.
Wolverhampton: M. Karlsson, P. Hurry, P. Karlsson (King's Lynn i Belle Vue)oraz D. Howe.
Wyspiarze chcą "uruchomić" jeszcze jeden zespół w tej klasie rozgrywkowej, ale osobiście uważam, że raczej do tego nie dojdzie.
Chciałbym zwrócić uwagę, że wśród 40 nazwisk jest tylko 12 "Angoli".

Bonus: Unibet
#173516 13/01/2002 02:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mieszkałem ostatnio przez rok w Poole, a kiedyś wiele lat temu w King's Lynn. Której drużynie mam teraz kibicować? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#173517 13/01/2002 02:37
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Conrad tej która zdobędzie mistrzostwo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#173518 13/01/2002 16:35
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Witam widze ze coraz pojawia sie coraz wiecej osob znajcych sie na tej dyspyplinie.Tym lepiej bedziemy mieli blizesze informacji z klubow.Chcialbym sie z wami wymienic kilkoma informacjami dotyczacymi zuzla bo wydaje mi sie ze wasza znajomosc tego sportu jest dosc duza.Wiec jesli mozecie to podajcie swoje maile.Chodzi mi o Darwina i Vanpablo

Pozdrawiam skorpion

#173519 13/01/2002 21:43
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
a zapopomnielm twoj Slav tez.A przy okazji powodznia w walce o awans do ekstraligii.

#173520 13/01/2002 23:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Skorpion - mój e-mail darwin3@wp.pl

#173521 14/01/2002 01:04
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Dzieki Skorpion i sadze ze awans powinien byc formalnoscia ale gdyby nie bylo niespodzianek to to nie byl by zuzel np. (chociazby wygrane ZKZ z Bydgoszcza, Apatorem czy Atlasem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

moj e mail: [email][email protected]<br[/email] />
no i nie zapomnij podac swojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#173522 14/01/2002 17:19
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Mój e-mail:
[email protected]

moze to Ci się wyda niezrozumiałe, ale jeśli jestes prawdziwym kibicem to zrozumiesz , fajnie że Tomek z Jackiem znowu będą jeżdzić razem w Bydgoszczy.

#173523 14/01/2002 18:59
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
Witam Slav007o i pozostalych trzymam kciuki za Nasz ZKZ, z formalnoscia nie bylbym taki pewien bo Rybnik tez ma pake ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale oby nam sie udalo a ten sklad jest niezly :
Huszcza, Kurmański, Kuciapa, Kujawa, Hamill, N.Pedersen
Tylko nie wiem jak z tym limitem na druzyne raczej trzeba bedzie kogos ze skladu wypchnac ! a mamy troszke chyba za duzo, fajnie jak dla Zielonej ze zniesli limit na zagranicznych choc z drugiej strony znow preferencja dla bogatych


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1