Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#173624 07/06/2001 03:02
Dołączył: Apr 2001
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 17
tor w cardiff wygląda tak jak go było widać podczas meczu walia - polsaka. Tydzień temu jeszcze go nie było. Zobaczymy co przygotuja organizatorzy na gp.

Bonus: Unibet
#173625 07/06/2001 03:57
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
ty myslisz ze tor ci zrobia na tym stadionie co byl mecz Walia-Polska??? [Linked Image]

#173626 07/06/2001 16:05
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Podajcie swoje typy na Grand Prix Wielkiej Brytani i może jakieś uzasadnienia.
Liczę na was

#173627 07/06/2001 17:11
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Moje typy na GP Wielkiej Brytanii(nie znam jeszcze kursów jakie wystawi niebawem STS):

Na miejscach od 1-4 powinien znaleźć się T.Rickardson.Jeździ w miarę równo w GP.Miał pecha podczas zawodów w niemczech i sądze że w Anglii będzie chciał się zrehabilitować. Jak dla mnie zwycięzca tego GP.

1-8 Tomasz Gollob+Leigh Adams+Martin Dugard
Gollob raczej nie wygra tego GP.Jak dopisze mu szczęście to znajdzie się w finale A,jak nie to fianł B wydaje się w jego zasięgu.
Adams jego występy w lidze angielskiej potwierdzają że jeździ tam w miarę równo i jeżeli nic złego mu się nie przytrafi to mój typ powinien się sprawdzić(rok temu 5 miejsce)
Dugard ubiegłoroczny zwycięzca a poza tym gospodarz zawodów.Jeździ dosyć przeciętnie w lidze angielskiej ale rok temu pokazał ze potrafi się zmobilizować na GP.Wydaje mi się że presja jaka będzie na nim ciążyc albo sprawi że odpadnie już w eliminacjach albo zajdzie wysoko.

Znaczącą rolę powinien odegrać któryś z zawodników gospodarzy czyli:Stonehewer(rok temu 17),Loram(3), Louis(9), Smith(21) lub właśnie Dugard(1).

Grand Prix to strasznie niepewne pieniądze dlatego chyba lepiej pozbierać trochę kasy i wpakować ją np w ligę Polską(już za tydzień!)

#173628 07/06/2001 17:39
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Dla zainteresowanych program nie wyszedł on zaciekawie jak chce ktoś miec kolorowy to nich go sciagnie ze strony żużlowej Zoom
BIEG STARTUJE NR ZAWODNIK MS KWAL. BIEG STARTUJE NR ZAWODNIK MS KWAL. BIEG STARTUJE NR ZAWODNIK MS KWAL.
nr losowy 9 19 B.Andersen I - bieg 7 (A) III z biegu 8 I - bieg 13 (D) nr losowy 2 13 N.Pedersen I - bieg 18 (A)
1 nr losowy 16 21 N.Klingberg II - bieg 8 (C) 10 IV z biegu 7 II - bieg 11 (D) 12 nr losowy 7 9 R.Sullivan II - bieg 17 (C)
KWAL nr losowy 17 10 C.Louis III - bieg 5 (A) KWAL I z biegu 6 III - 17&18 GŁÓW I z biegu 8 III - bieg 16 (A)
........... nr losowy 24 24 S.Nicholls IV - bieg 6 (C) ........... II z biegu 5 IV - 19&20 ........... II z biegu 9 IV - bieg 15 (C)
nr losowy 10 12 C.Stonehewer I - bieg 8 (A) nr losowy 1 7 T.Gollob I - bieg 17 (A) nr losowy 3 3 T.Rickardsson I - bieg 17 (B)
2 nr losowy 15 16 P.Protasiewicz II - bieg 7 (C) 11 nr losowy 8 5 G.Hancock II - bieg 18 (C) 13 nr losowy 6 6 L.Adams II - bieg 18 (D)
KWAL nr losowy 18 20 A.Smith III - bieg 6 (A) GŁÓW I z biegu 7 III - bieg 15 (A) GŁÓW II z biegu 7 III - bieg 15 (B)
........... nr losowy 23 23 M.Dugard IV - bieg 5 (C) ........... II z biegu 10 IV - bieg 16 (C) ........... I z biegu 10 IV - bieg 16 (D)
nr losowy 11 22 M.Ferjan I - bieg 7 (B) nr losowy 4 26 G.Walasek I - bieg 18 (B)
3 nr losowy 14 4 J.Crump II - bieg 8 (D) 14 nr losowy 5 8 T.Wiltshire II - bieg 17 (D)
KWAL nr losowy 19 15 M.Karlsson III - bieg 5 (B) GŁÓW II z biegu 8 III - bieg 16 (B)
........... nr losowy 22 25 H.Gustafsson IV - bieg 6 (D) 9 CZERWCA 2001r. GODZ. 19.00 ........... I z biegu 9 IV - bieg 15 (D)
nr losowy 12 1 M.Loram I - bieg 8 (B) III z biegu 11 I - bieg 19 (A)
4 nr losowy 13 2 B.Hamill II - bieg 7 (D) I MIEJSCE 15 III z biegu 13 II - bieg 20 (B)
KWAL nr losowy 20 14 R.Holta III - bieg 6 (B) GŁÓW IV z biegu 12 III - 13&14
........... nr losowy 21 17 J.Nilsen IV - bieg 5 (D) II MIEJSCE ........... IV z biegu 14 IV - 15&16
III z biegu 1 I - bieg 9 (C) III z biegu 12 I - bieg 20 (A)
5 III z biegu 3 II - bieg 10 (D) III MIEJSCE 16 III z biegu 14 II - bieg 19 (B)
KWAL IV z biegu 2 III - 21&22 GŁÓW IV z biegu 11 III - 13&14
........... IV z biegu 4 IV - 23&24 I - bieg 24 ........... IV z biegu 13 IV - 15&16
III z biegu 2 I - bieg 10 (C) 21 wybór II - bieg 24 I z biegu 11 I - bieg 21
6 III z biegu 4 II - bieg 9 (D) PÓŁF (losowanie) III - bieg 23 17 I z biegu 13 II - bieg 22
KWAL IV z biegu 1 III - 21&22 ........... IV - bieg 23 GŁÓW II z biegu 12 III - bieg 19 (C)
........... IV z biegu 3 IV - 23&24 I - bieg 24 ........... II z biegu 14 IV - bieg 20 (D)
I z biegu 1 I - bieg 11 (C) 22 wybór II - bieg 24 I z biegu 12 I - bieg 22
7 I z biegu 3 II - bieg 13 (C) PÓŁF (losowanie) III - bieg 23 18 I z biegu 14 II - bieg 21
KWAL II z biegu 2 III - bieg 9 (A) ........... IV - bieg 23 GŁÓW II z biegu 11 III - bieg 20 (C)
........... II z biegu 4 IV - bieg 10 (B) I - 5m. ........... II z biegu 13 IV - bieg 19 (D)
I z biegu 2 I - bieg 12 (C) 23 II - 6m. I z biegu 15 I - bieg 21
8 I z biegu 4 II - bieg 14 (C) POC III - 7m. 19 II z biegu 16 II - bieg 22
KWAL II z biegu 1 III - bieg 10 (A) ........... IV - 8m. GŁÓW III z biegu 17 III - 9&10
........... II z biegu 3 IV - bieg 9 (B) ........... IV z biegu 18 IV - 11&12
III z biegu 7 I - bieg 14 (D) I - 1m. I z biegu 16 I - bieg 22
9 IV z biegu 8 II - bieg 12 (D) 24 II - 2m. 20 II z biegu 15 II - bieg 21
KWAL I z biegu 5 III - 17&18 FINAŁ III - 3m. GŁÓW III z biegu 18 III - 9&10
........... II z biegu 6 IV - 19&20 ........... IV - 4m. ........... IV z biegu 17 IV - 11&10

#173629 07/06/2001 17:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
A może warto obstawiac zwycięzców poszczególnych biegów?
A może wiecie coś o słabych formach zawodników którzy powinni zająć niską lokatę.
Takie coś będzie można obstawić w totomixie

#173630 07/06/2001 19:36
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Jak bedą stawki to Ci podam,ale biegi jest najtrudniej obstawiac ze wzgledu na to ze po pierwsze kazedmu moze nie wyjsc jeden wyscig
zwlaszcz pierwszy bo moze nie dopasowac sie do toru,moze slabo wyjsc ze stratu a tu nie ma słabych zawodnikow i start jest praktycznie najwazniejszy dodatkowo jeszcze w Anglii prakycznie nie da sie wyprzedzic jesli zawodnik nie popelnia błedu.Poza tym dochodza do tego defekty,wykluczenia,upadki i tasmy i jak zawodnik czuje sie na danym torze.Duży wpływ maja tez warunki atmosferyczne bowiem niektorzy lepiej czuja sie na twardych torach inni na przyczepnych,wiec nalezaloby takze zobaczyc jaka bedzie pogoda ja przynajmniej tak robie jesli chodzi o mecze druzyn naszej ekstraklasy.A wiec jak widzisz nie jest to sprawa prosta.Łatwiej mi bedzie podac zawodnikow ktorzy znajda sie w ósemce ale to dopiero jak bede znał stawki,ale i to nie bedzie takie pewne.jesli chodzi o tego typu impreze to chyba najlepiej jest wybrac takie typy gdzie stwaka jest stosunkowo wysoka i zrobic z nich kombinacje wtedy wydaje mi sie ze mozna niezle zarobic ale W TAKIM PRZYPADKU NIGDY NIE STAWIAC SINGLII JAK SIE GRA ZAGRANICA.I takie typy podam zarono na poszczegolne biegi jak i awans do ósemki.Moze byc z tym jednak róznie.Macgaj co do Leigh Adamsa to wydaje mi sie ze ma szanse awansu do 8 ale nie jest to powiedziane bowiem w tamtym roku był najlepszym zawodnikiem ligii angielskiej i nie zachwycał w tym roku jezdzi dobrze ale czy na tyle zeby do niej awansowac mysle ze sa lepsze typy,ale jesli stawka bedzie wysoka to znaczy ponad 2 to jest to napewno typ warty polecenia.Co do Dugarda sprawdzilem jego ostatnie wyniki widzialem takae w telewizjii jego wystepy nie jest to jednak ten sam Dugard co w tamtym roku ale spośród anglikow chyba ma najwieksze szanse awansu do ósemki i wydaje sie ze stawka powinna byc calkiem niezla jednak sposrod tych dwoch typow mimo wszystko wieksze szanse daje Adamsowi.Loram z kolei jezdzi w kratke i wydaje mi sie ze nie warto go obstawaic ze wzgledu na to ze nie jest to pewny typ a po drugie stwka bedzie pewnie niska.Zreszta dokladne typy podam w beda juz podane stawki

#173631 07/06/2001 21:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Hanna, poniżej podaje stawki od Hilla. Może znajdziesz coś ciekawego:

Zwycięstwo w GP

T Rickardsson 3.75
M Loram 5.00
T Gollob 6.00
J Crump 10.00
B Hamill 12.00
L Adams 13.00
G Hancock 13.00
S Nicholls 15.00
M Dugard 17.00
C Louis 17.00
T Wiltshire 26.00
R Sullivan 26.00
N Pedersen 29.00
J Nilsen 41.00
H Gustafsson 51.00
C Stonehewer 51.00
R Holta 81.00
N Klingberg 81.00
M Karlsson 81.00
M Ferjan 81.00
B Andersen 81.00
G Walasek 81.00
P Protasiewicz 101.00
A Smith 151.00

Kto lepszy ?

1.72 B Hamill V G Hancock 2.00
1.83 N Pedersen V T Wiltshire 1.83
1.66 S Nicholls V M Dugard 2.10
1.66 T Gollob V J Crump 2.10
1.57 T Rickardson V M Loram 2.25

W ubiegłym roku podczas GP Wielkiej Brytanii Hill oferował też obstawianie "na żywo" podczas zawodów. Można było obstawiać każdy wyścig. Fajna zabawa jak się ogląda transmisję [Linked Image]

#173632 07/06/2001 22:57
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Jako zwyciezce typuje
po pierwsze Crump rewelacyjna forma w Anglii podobniw w Polsce.Po drugie Rickardsson.Jesli chodzi o Golloba to nie sadze,ale jest trzeci w kolejnosci.Nikt inny nie powinien wygrac,dlarego proponuje ta trojke.
Jesli chodzi o pary:
Rickardsson Loram 1
Hamill Hancock 1
Jesli chodzi o pierwsza pare to po pierwsz Loram nigdy nie dysponował swietnymi startami a jak wiadomo tory w Anglii sa krotkie i trudno mu bedzie wyprzedzac,poza tym jego forma nie jest najwyzsza.
Co do drugiej parymam pewne watpliwosci ale mimo wszystko wieksze szanse daje Hamillowi.Hancock jezdzi w kratke jak ma dzien to rewelacja jak nie wypada słabo, z tym ze ostatnio nie ma tych dobrych wystepow zbyt wiele
Wilthire Pedersen1 1 wilshire słabo wypada tylko na długich torach przyczepnych jego silna strona sa starty nie potrafi wyprzedzac rywli,ale na tym torze nic takigo nie powinno miec miejsca.Chyba ze bedzie mokro to wtedy moze byc roznie.Za to dla Golloba bylo by swietnie gdyby tor był mokry a nawet padało.Jesli bedzie taka pogoda to wygra z Crumpem jesli nie moze byc roznie.Dugard Nicholls nie podejmuje sie tago typu.

#173633 07/06/2001 23:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Do hanny:
Tor w Cardiff będzie o 100 metrów krótszy i szerszy od tego w Berlinie.Nie zgadzam się z tobą że o wszystkim będzie decydował start. Na takim torze aż prosi się o walkę.Bardzo trudno będzie stwierdzić który zawodnik będzie się dobrze czuł na tym torze bowiem jest on usypany specjalnie na tę okazję! Nie ma też co sprawdzać warunków pogodowych - padać na pewno nie będzie,tor jest kryty!Czyli tor będzie twardy.
Nie znam się na tym którzy zawodnicy jak czują się na danych torach.Możesz wymienić tych którzy lubią właśnie takie tory.Ja wiem że dynamicznie lubią jeździć Hancock i Hamill.Greg to mój cichy faworyt(!?)na 1-8.

Crump,Klingberg,Smith,Karlsson M.,Nilsen-zupełnie bez formy!
Do uQs:
moje typy na kto lepszy:
Hamil-Hancock 2
Pedersen-Wiltshire 1
Hill zna się na rzeczy,wystawił takie pary gdzie naprawdę trudno wskazać faworyta. Pozostałe pojedynki to taka sama loteria jak gra w "miliard w środę,miliard w sobotę"

#173634 07/06/2001 23:50
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Jesli mowisz ze tor bedzie twardy i do tego krótki to po pierwsze Wiltshire nie powinien miec zadnych problemow z pokaonaniem Pedersena a co do formy Crumpa nie wiem skad masz te informacje ale on jezdzi po prostu rewelacyjnie w polskiej lidze ostatnio 14 i 15 pktów w lidze angielskiej jest najlepszym zawodnikiem wiec jak mozna powiedziec ze jest bez formy?????Hancock Hamill byc moze Hancock ma szanse z Hamillem ale nie jestem co do tego pewny nadal uwazam ze to Hamill wygra z Hancockiem.Turniej winter Cup mowi ci cos Hamill wszystkie bieg wygrał Hancock fatalnie .Przypominam ci ze tor byl twardy w Bydgoszczy zawsze taki jest.Jak bedzie okaze sie w Cardiff

#173635 08/06/2001 00:05
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
hanna nie widziałem twojego postu i śmiać mi się zachciało gdy zobaczyłem zupełnie odwrotne typy.
Crump-odrzuciłem go od razu i być może zbyt pochopnie ale i tak nie postawię na niego,ostatni zwyżka formy (to fakt) to przeoczyłem.W ostatnim meczu Pergo-Włókniarz zdobył 14pkt,ale tam tor był przyczepny, wcześniej padało,i nie było dużo walki kto wygrał pierwszy wiraż ten z reguły był punktowany.Tutaj będzie zupełnie inaczej... aż tak wszechstronny Crump być nie może.
Zgadzamy się tylko co do Rickardsona.Chyba z tego względu postawię jego zwycięstwo.
P.S.na pewniak z anglii jeszcze trochę będziesz musiał poczekać.tutaj liga jest niezwykle zrównoważona.takie typy jak "101%pewniak" chyba tu nie istnieją.Nie to samo co w Polsce.
Będę jutro na czacie ok 21:00.
Pozdro.

#173636 08/06/2001 00:08
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Wpadnij teraz na czat.Czekam do 20:20.


[This message has been edited by macgaj (edited 07-06-2001).]

#173637 08/06/2001 00:16
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
po prostu obstawianie Grand Prix nie jest łatwe i wszystko moze sie zdarzyc.A co do Ligii angielskiej i szwedzkiej to nie to co liga polska.Tam padaja rzeczywiscie zaskakujace wynik,po pierwsze liga angielska dlatego ze startuja tam goscie i w kazdym meczu startuja zmieniaja sie składy i tu jest problem.Natomiast lige szwedzka wiekszosc dobrych zawodnikow traktuje jako trening,testuja swoj sprzet i tez sklady czesto sie zmieniaja ze wzgledu na to ze maja w tym czasie mecze w innych ligach.Zreszta mysle ze zajmiemy sie tymi 2 ligami jak dostaniemy karty.

#173638 08/06/2001 01:58
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
OK.Odezwę się jutro.

#173639 08/06/2001 12:12
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
typy z sts:
326.Gollob 1-4 M 1.85
328.Rickardsson 1-4 M 1.85
329.Wiltshire 1-8 T 2.25

338.Hamill 1-8 M 1.7
339.Crump 1-8 M 1.7
344.M.Karlsson 1-12 T 1.65

Wyścig 1 M 1-2 miejsca V 1 miejsce
355.Nicholls M 1.45

Wyscig 2
359.Dugard M 1.35

Wyscig 3
361.Crump V 2.6
362.M Karlsson M 1.6

Wyscig 4
365.Hamill M 1.45

Wyscig 11
370.Pozostali M 1.6

Wyscig 13
376.pozostali M 1.6

Innych typów nie poadłem ze wzgledu albo na male stawki albo nie bylem zbyt pewny tych typów.Nie oznacza to ze sa to pewniaki ale moim zdaniem to najlepsze typy

#173640 08/06/2001 14:48
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Macgaj przeemyslalem to ze jesli tor jest kryty to napewno nie bedzie twardy tylko przyczepny z tego powodu ze organizatorzy sami poleja ten tor, zeby byl to tor do walki.Zreszta Olsen preferuje takie tory chociazby ostatni turniej w Bydgoszczy tor byl twardy to Olsen kazal na niego wylac tyle wody zeby stal sie przeyczepny a dodatkowo na krytym torze woda zbyt szybko nie wyschnie.

#173641 08/06/2001 15:07
Dołączył: Apr 2001
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 17
pletwal - dalej masz wątpliwości co do miejsca rozegrania Grand Prix of Great Britain ???? w sztokholmie będzie podobnie, jak w berlinie i cardiff czyli zbudowany zostanie tor w zupełnie nowym miejscy.

mój typ to
Totomix protasiewicz - wiltshire 2 - kursu jeszcze nie ma
wiltshire zaczyna turniej od fazy głownej ponadto za przeciwnika oprócz dwóch kwalifikantów ma walaska zastępującego p. karlssona - natomiast protasiewicz zbyt często przewraca się podczas gp i sądzę iż nie przebije się do części głownej turnieju.

#173642 08/06/2001 15:26
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Proatsiewicz Wiltshire 2 to dobry typ pytanie tylko jaka bedzie stawka

#173643 08/06/2001 17:21
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
A ja proponuję taki kupon z STS:
328 Rickardsson V 4
332 Hancock T 1,4
348 Dugard V(1-4) 4(dla Dugarda nigdy nie liczył się cały cykl GP tylko ten jeden występ i specjalnie się na niego mobilizuje!)
363 Gustafsson M 1,75
368 Gollob V 2,15
377 Wiltshire V 2,15
Kurs ogólny 163,85(z podatkiem)
W GP nie ma pewniaków.Wyszedłem z takiego założenia i doszedłem do wniosku że nie ma co stawiać na single-pewniaki bo o takie bardzo trudno.Tu wszystko się może zdarzyć. Postawić dużą kasę na jeden wyścig to szaleństwo.Dlatego jeden kupon na "przewidziane"typy będzie wszystkim co z tego GP puszcze i wam radze podobnie.Z matematycznego punktu widzenia prawdopodobieństwo trafienia przynajmniej 4 wyścigów + zwycięzcy GP wynosi:1 do 6144?Chyba nie warto.

hanna ten tor to jedna wielka niewiadoma. Dlaczego stawiasz na Wiltshire wiedządz że tor będzie polany (wcześniej pisałeś że on lubi twarde tory).We Wrocławiu zdobył tylko 3 pkt i był winny porażki swojej (twojej) drużyny,spadek formy(?)...chyba nie , raczej jednorazowa wpadka.Okaże się jednak dopiero na GP.
Protasiewicz-Wiltshire 2 (???)

TRZYMAM KCIUKI ZA TOMKA GOLLOBA ! ! !

Pozdrowienia.

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1