Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#173644 08/06/2001 17:41
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Macgaj z tego powodu ze tor jest krótki a jak wiesz tor w Wrocławiu jest typowym torem do scigania sie a to nie jest mocna strona Wiltshire.Wiltshire zdecydowanie woli twarde tory,ale niezle sie czuje tez na przyczepnych pod warunkiem ze sa krotkie bo wtedy ma mozliwosc odpierania atakow a z Protasiewiczem nie powinien miec wiekszych problemow,tyle ze stawka pewnie bedzie niska

Bonus: Unibet
#173645 08/06/2001 17:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Pogon bedzie bardziej oslabiona niz Polonia
moje typy to:
Pogon - Polonia 2
Gornik-Stomil X
Zaglebie-Orlen 2
Groclin-Slask X

#173646 08/06/2001 19:40
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
WAZNE INFORMACJE LORAM W BYDGOSZCZY BOYCE W PILE

#173647 08/06/2001 21:17
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
pomyłka

[This message has been edited by Set Fisher (edited 08-06-2001).]

#173648 09/06/2001 14:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Co myślicie o Luisie Jakie ma szanse nie dostać się do finału

#173649 09/06/2001 15:49
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Duże [Linked Image]

#173650 09/06/2001 17:18
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
wedlug mnie zadnych

#173651 09/06/2001 17:32
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
wygra Gollob...
podobno jest bardzo skoncentrowany [Linked Image]

#173652 09/06/2001 17:32
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
wygra Gollob...
podobno jest bardzo skoncentrowany [Linked Image]

#173653 09/06/2001 20:57
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
czy wygra to sie okaze ale sama koncentracja moze nie wystarczyc choc oczywiscie zycze mu tego

#173654 09/06/2001 23:26
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał hanna:
wedlug mnie zadnych

szans na niedostanie się do finału.

duze szanse na niedostanie się do finału.
czyli jesteśmy zgodni !!!

#173655 10/06/2001 00:24
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
macgaj jak tam Louis

#173656 10/06/2001 02:43
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
skutecznosc typow z sts:
wyscig 1
Nichols trafiony
wyscig 2
Dugard trafiony
wyscig 3
Crump trafiony
Karlsson pudło
wyscig 4
Hamill pudło
wyscig 11
pozostali trafiony
wyscig 13
pozostali trafiony


Hamill pudło
Wiltshire trafiony
karlsson pudło
Crump trafiony
Gollob trafiony
Rickardsson trafiony

Za najwiekszego pechowca uwazam Hamilla to popsujo nieco moja srednia ale uwazam ze i tak nie byla najgorsza
typów 13
trafionych 9
pudło 4
skuteczność-69,23%

Jesli chodzi o typy z Hilla to tylko 1 pudło Hamill przegrał z Hancockiem ale uwazam ze gdyby nie pech to z pewnosci bylby lepszy od hancocka.Za to cala trojka ktora typowalem do zwyciestwa zalazla sie w finale A.Ogólnie jest zadowolony z typów

#173657 10/06/2001 15:11
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
U mnie skuteczność tylko 50%:
328 Rickardsson V weszło
332 Hancock T pudło
348 Dugard V pudło(a tak liczyłem na niespodziankę)
363 Gustafsson M pudło
368 Gollob V trafiony
377 Wiltshire trafiony

Tak jak podejrzewałem w wielu wyścigach o końcowej kolejności decydował przypadek.Tor był jednak twardy co i tak niewiele zmienia bo GP gdzie by nie było to specyficzne zawody gdzie każdy może wygrać z każdym (oczywiście poza Rickardssonem i Gollobem). Trichę zawiódł mnie Dugard a zaskoczył Nilsen. Walasek uzyskał b.dobry wynik ale też mia dużo szczęścia.
Gratuluję hanna tylu trafnych typów 9 na 13 naprawdę imponujący wynik szczególnie jak na GP. Skupmy się teraz na rozgrywkach naszej ligi.
Nie znam jeszcze nastawienia łódzkiej drużyny ŁTŻ ale w wyjazdowym spotkaniu z GKM mogą sprwić niespodziankę.Kurs chyba będzie wysoki a jeżeli łodzianie nie chcą spaść to muszą to wygrać.Przed sezonem do spadku była typowana właśnie drużyna GKM. Przypomne tylko że u siebie łodzianie pokonali ich wysoko.
P.S. mam trochę kaca [Linked Image] także jakbym palnął jakieś głupstwo - bądźcie wyrozumiali.

#173658 10/06/2001 21:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Helloł!

wielki dzięki ludziska!!!

T.Ricardson - V
J.Cramp - M
T.Golob - T [tutaj zbyt zachowawczo]
M.Dugard - M [tj.drugi wyścig]
+ legia - wisła; Z.Sosnowiec - Ceramika; Pogoń - Polonia wszystko X2

a wszystko warte 1014PLN

P.S. o żużlu to ja nie mam zielonego pojęcia!

#173659 11/06/2001 01:27
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
gratulacje Gregof.Nie wiem czy bede mógł podawać jeszcze typy,choć bede sie strał.Jak bym nie poddał to przepraszam,ale zbyt duzo spada na mnie problemów i nie daje już rady

#173660 11/06/2001 15:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Cześć ludziska.Zaczął się nowy tydzień i nowe emocje żużlowe.Już w czwartek następna kolejka więc mam nadzieję na żywą dyskusję na forum i dokładne oszlifowanie poszczególnych typów! [Linked Image]

Jak ktoś ma karte to proponuje postawic wszystkie pieniądze na mecz:
Piła-Ziel.Góra
W STS-ie kurs 1,05 i ten typ warty jest polecenia tylko z tego względu aby zyskać kombinacje z 5 spotkań.W UNIBET-cie jak się postarają to kurs może wynosić nawet 1,3-1,4 (nie wiem) ale po ostatnich porażkach Piły nie zdziwiłbym się gdyby "eksperci"z unibetu wystawili 1,5.

Drugim pewniakiem jest 1-ligowy mecz
Rybnik-Rawicz ale nie ma co go omawiać bo nigdzie nie można go obstawić.

Na tym niestety koniec meczy 101%pewnych [Linked Image]

Toruń-Bydgoszcz o tym meczu wszystko powinien wyśpiewać hanna(jeśli tylko znajdzie czas).Nie zdziwie się jak postawisz na Bydgoszcz w końcu to twój klub.Według mnie troszke większe szanse ma Toruń ale tylko z tego względu że jeździ u siebie.Dla szukających niespodziewanek do dobre spotkanie.

Gorzów-Wrocław 2 w Pergo brylują Crump, Świst i Okoniewski.To troszke za mało na wyrównany skład Wrocławian.Ja postawię na Wrocław ale jest to mecz gdzie wiele się może wydarzyć.
Lepszy wydaje się pojedynek:
Crump-Hancock 1 raczej pewnie

Leszno-Częstochowa 1 gdyby mecz był w częstochowie postawiłbym jedynkę w drugą stronę.A tak Unia musi szukać punktów usiebie i pewnie znajdzie 2 w meczu z Włókniarzem.

Opole-Gniezno 1 (1,25 w STS-ie) za taki kurs można obstawić to spotkanie z korzyścią dla Opola.Raczej pewnie.

Rzeszów-Gdańsk jeżeli w zespole z Gdańska nie pojedzie Fajfer(odnowiła mu się kontuzja barku)to Stal nie powinna mieć problemów z pokonaniem Wybrzeża.Nicki Pedersen spisuje się słabo a Cieślewicz+Cegielski to za mało na rewelacyjnego Brehla,Rempałe i Andressona. Poza tym Rzeszów jeździ u siebie i nie powinien tracić tak ważnych punktów w walce o ekstraligę!

Grudziądz-ŁTŻ (sts 1,15 na Grudziądz).Jestem z Łodzi i mam nadzieję nie tylko dlatego doszukuję się tutaj niespodzianki.Nie,może niespodzianka to za duże słowo ale widzę realną szansę dla ŁTŻ w wygraniu tego meczu.Staną na przeciw siebie dwi naprawdę wyrównane drużyny.Za GKM-em przemawia atut własnego toru a za ŁTŻ mus zdobycia punktów potrzebnych do utrzymania w 1-lidze. Szkoda że nie można puścić tego singiel wtedy zaryzykował bym 2 z kursem 4,0STS a tak boję się że może spieprzyc mi się cały kupon.

Zostały jeszcze 4 dni do dokładnej analizy z tych typów i mam nadzieję że w czwartek zostanie 5 pewniakó które ze spokojem pójdę obstawic w STS.(karte odbiore niestety dopiero w przyszłym tygodniu)
Pozdro! [Linked Image]

#173661 11/06/2001 20:12
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Macgaj spróbuj sie juz teraz zarejstrowac do Unibet karty narazie nie musisz miec ja szczerze mowiac do 3 innych bukow sie zarejstrowalem a do tego nie wiem jak. Prosze o pomoc chcialbym zdazyc przed czwartkiem

#173662 11/06/2001 23:07
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Quote
Oryginalnie wysłał hanna:
Macgaj spróbuj sie juz teraz zarejstrowac do Unibet karty narazie nie musisz miec ja szczerze mowiac do 3 innych bukow sie zarejstrowalem a do tego nie wiem jak. Prosze o pomoc chcialbym zdazyc przed czwartkiem

Hanna nie wiem o co ci chodzi? twój post jest co najmniej niezrozumiały:
"do 3 innych buków się zarejestrowałem a do tego nie wiem jak."...(?) nie wiesz jak , ale co???...jak się zarejestrowałeś? [Linked Image]

#173663 12/06/2001 00:01
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Bo z tamtymi trzema nie miałem problemów przysłali mi maila ze jestam zarejstrowany natomiast UNIBET nic i do tego nie mogłem sie zalogowac.Zarejstrowałem sie jeszcze w Megabet,Directbet i Casablana chcialem sobie pograc za darmowa kase ale tam jak wypelnilem ta ankiete to przyslali mi maila z numerem a w UNIBET nic a przy okazji ty sie zarejstrowales.Ale byc moze to rzeczywiscie dlatego ze mialem same male litera.Dobra a teraz do rzeczy co do typów:
Gorzow Wrocław nie wiem czy warto obstawiac ten mecz ale zgadzam sie wiecej asow ma Wrocław ale bedzie to mecz na styku 49-51%.Ja osobiscie chyba go nie bede obstawial

Unia L wŁókniarz 1
To mial byc najwiekszy pewniak a tu masz Balinski odwieziony do szpitala.Ale bez niego sobie poradzi unia jak oczywiscie nie wystartuje.Włokniarz fatalnie sie czuje na twardych torach 66-24 baty od Poloni u siebie w towarzyskim meczu 40-50 z RKM tez byl twardy tor.Po prostu na twrdym torze dobrz esie czuje tylko UNIA i POLONIA B.Dlatego tak łatwo wygrywa tam od paru lat a ze wygral tu apator tak łatwo to tylko dlatego ze na nieszczescie dla Unii spadl deszcz i wtedy to mogli sobie grac w wodne bierki.Jak bedzie twrady tor to Włokniarz nie ma szans.Trzeba sprawdzic pogode.90-10%
A jak bedzie Balinski to nawet 95%
Polonia P Zielona Góra 1
Moze sie zdziwisz Macgaj ale nie bede tego meczu obstawail za tak malo stawke.Po prostu nie mam takiej pewnosci:
po pierwsze Louis,Drabik jezdzą jak ofermy brak Karlssona w jego miejsce Boyce ktorego nie uwazam za najlepszego zawodnika Hampel i Gollob dobrzejezdza ale nie rewelacyjnie Jabłonski tez niezbyt doby zawodnik.
Natomiast w ZkZ Hamill Svab obydwaj jezdza naprawde dobrze podbnie Huszcza kurmanski i Kuciapa brak tego ostatniego.2 tygodnie temu to bylby 100% faworyt ale teraz oczywiscie u siebie powinni wygrac ale ja to widze tak na 85-90% mozna go oczywiscie dolozyc.
Oploe Gniezno 2
Za to ten typ jest moim zdaniem świtny Opole to naprawde beznadziejny zespol ale nie spodziwalem sie ze az tak.Ma niby znane nazwiska ale to wszystko naprawde bedzie mozna na tym meczu zarobic na dodatek Opole boryka sie z problemami finansowym i kto wie czy przyjada z obcokrajowcami 35%-65%dla Gniezna.To co pokazli ze słabym Grudziadzem u siebie to byla komprominatacja i ja na ten typ stawiam ze wzgledu na stwake
zgadzam sie do typu Crump Hancock 1 w meczuu Pergo

Apaor Polnia DERBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tylko co to bedea za derby smiechu warte.Polonia nie zdobedzie 40 pkt.Nie jest to tak pewny typ jak z Apatora z Piła ale dla mnie najlepszy z tej kolejki bi boje sie o pogodew lesznie Polonia nigdy nie lubila jezdzic w Toruniu zdazalo sie ze wygrywla ale ja mial naprawde o wiele lepszy sklad i to po walce.apator zawsze sie mobilizuje na taki mecz na dodatek teraz maja silniejszy sklad i przebudowlai stadion.W meczu towarzyskim co prawda w krajowym skladzie Polonie jechala bylo 58-32.
Procentow 90-10% chociazby wielka czworka jezdzila jak nigdy i tak nie wygraja.

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1