|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
to może coś polecisz ciekawego bo ostatnio oglądam tylko Chucka , Bionic Woman , Reaper i PB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Heroes, pb, dexter - czyli to co oglada praktycznie kazdy  oprocz tego ogladam jeszcze Desperate Housewives, ale ten serial z sezonu na sezon coraz gorszy... i 4 seriale na tydzien mi w zupelnosci wystarczaja, wole ogladac filmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
to polecam SAW IV może to nie to co początkowe części ale dosyć fajnie się ogląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
na torentach jest tylko wersja "TS", poczekam na DVDRip, wole poczekac pare tygodni i widziec film w duzo lepszej jakosci i na dodatek po fatalnej 3 czesci na 4 nie mam zbyt wielkiej ochoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Nip/Tuck, Rescue Me - dwa znakomite seriale dramatyczne. Boston Legal - świetna komedia prawnicza  Spader i Shatner wymiatają w głownych rolach  How I met your mother, Scrubs - bardzo fajne seriale komediowe. Pełno jest fajnych seriali.Oprócz wyżej wymienionych oczywiście jeszcze Dexter, Californication, House.Ostatnio zacząłem oglądać Life, Dirty Sexy Money, Pushing Daisies, Las Vegas, Greek.Też fajnie się zapowiadają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Jeszcze mogę dodać do tego Journeyman
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Właśnie zaraz ukończę pobieranie pierwszego sezonu Rzymu. Następnie obejrzę 2 sezon i co dalej? Nie wiem jaki serial wybrać. Może ktoś tylko nasunąć zarys, o co chodzi w tym Dexterze? Jest to serial w którym fabuła ciągnie się przez cały sezon czy w każdym odcinku dzieje się coś innego? Zacząłem oglądać Supernatural - obejrzałem pierwszy sezon i z reszty zrezygnowałem.
I jeszcze proszę o ten sam zarys do serialów House i Californication.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Dexter ma wątek przewodni, a do tego dochodzą w każdym odcinku jakieś poboczne elementy. Serial jest rewelacyjny,fabuła wciąga. Dla mnie Dex wypełnił lukę na serialowym rynku. Klimat dla mnie jest genialny. Świetne dialogi i monologi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418 |
polecam "The Tudors " również serial historyczny tym razem przenosimy się do Anglii za czasów Henryka VIII.
co do Californication to nie ma chyba takiej możliwości, żeby się nie spodobał komuś. Genialne teksty niezła fabuła, dobra gra aktorska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
zgadzam sie Californication jest dobry na rozluznienie po ciezkim dniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
dokładnie. Californication rządzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Californication niedługo na HBO puszczają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
trzeba je jeszcze mieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
no to zaszalałem... emule właśnie ściąga 5 nowych seriali  Boston legal, Greek, Scrubs, Eureka, Pushing Daisies - z każdego po 2 odcinki  zobaczymy które mi się spodobają ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418 |
Jak obejrzysz "Scrubs", to napisz co o nim sądzisz, bo chciałem ściągnąć ale nie wiem czy warto. Boston Legal - zupełnie nie mój kilmat Pushing Daisies - obejrzałem z 3 odcinki, ale jakoś nie przypadło mi do gustu Eureka - takie sobie, ale oglądam na C+ Greek - oglądałem w wakacje IMO całkiem niezłe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Pushing Daisies ma specyficzny bajkowy klimat  mi się nawet podoba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
"1612" - czekam z utęsknieniem na ten film. Komentarze w Polsce zapewne będą mało godne więc tym bardziej czekam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
1 odcinek Scrubs za mną i polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
za 15 minut Włatcy moch  Podobno dzis jakiegos kumpla beda mieli Niezle beka z tego jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
za 15 minut Włatcy moch  Podobno dzis jakiegos kumpla beda mieli Niezle beka z tego jest  rzeczywiście serial na twoim poziomie, a może i na trochę wyższym... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|