|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Pieprzy się. Ostatnio ma to w zwyczaju nawet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dudek ma jakąś kontuzję ręki teraz? Chyba jak rzucał bidon Casillasowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
shane  ahehahhha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ludzie, zakładajcie se Jabbera. Można gadać z siecią GG i innymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Zbigniew, co trzeba zassac zeby uzywac gg poprzez Jabbera ? jak sie wtyka nazywa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
extra  już jest na pulpicie  starczy tych gołych lasek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Żadna wtyczka. Zakładasz konto Jabber i ono oferuje różne usługi. W komunikatorze (obsługującym Jabber) możesz przeglądać i uruchamiać te usługi (np. łączenie się z siecią GG, Tlen, MSN, jakieś pogody). Trochę nieprzemyślane jest importowanie kontaktów, ale da się przeżyć. Ja używam oddzielnie wtyczek do GG i Jabbera, bo tak jest mi wygodniej. Polecam założenie konta na jabster.pl. Dostajemy dodatkowo konto e-mail 4GB w Gmailu z domeną jabster.pl. Dużo fajnych nicków jest wolnych.
Jak ktoś nie wie co to Jabber, to w kilku słowach: przyszłość komunikatorów. Teraz np. osoba z GG może gadać tylko z osobą z GG, MSN z MSN, ICQ z ICQ. Jabber jest podobny do poczty e-mail - niezależnie od tego na jakim serwerze masz konto, możesz wysłać wiadomość do osób mających konto na innych serwerach. Np. z Gmaila możesz wysłać e-mail na tlen, czy onet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Jak ktoś nie wie co to Jabber, to w kilku słowach: przyszłość komunikatorów. Teraz np. osoba z GG może gadać tylko z osobą z GG, MSN z MSN, ICQ z ICQ. Jabber jest podobny do poczty e-mail - niezależnie od tego na jakim serwerze masz konto, możesz wysłać wiadomość do osób mających konto na innych serwerach. Np. z Gmaila możesz wysłać e-mail na tlen, czy onet. Ale się podjarał!  ja używam tlena. tlen obsługuje też gg. Osobiście nie znam nikogo, kto by nie używał gg lub tlena. Więc póki co to mi styka  zapomniałeś o innych komunikatorach. aqq, konnekt (nie jestem pewny) - z tych podobnie jak z jabbera można gadać z innymi sieciami. a co do maili... Poszedłeś po bandzie  z tlena czy onetu nie można wysłać na gmaila? Albo z tlenu na onet lub wp? ciekawe, ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
extra  już jest na pulpicie  starczy tych gołych lasek  jasne , u mnie też rządzi ona  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Jak ktoś nie wie co to Jabber, to w kilku słowach: przyszłość komunikatorów. Teraz np. osoba z GG może gadać tylko z osobą z GG, MSN z MSN, ICQ z ICQ. Jabber jest podobny do poczty e-mail - niezależnie od tego na jakim serwerze masz konto, możesz wysłać wiadomość do osób mających konto na innych serwerach. Np. z Gmaila możesz wysłać e-mail na tlen, czy onet. Ale się podjarał!  ja używam tlena. tlen obsługuje też gg. Osobiście nie znam nikogo, kto by nie używał gg lub tlena. Więc póki co to mi styka  zapomniałeś o innych komunikatorach. aqq, konnekt (nie jestem pewny) - z tych podobnie jak z jabbera można gadać z innymi sieciami. a co do maili... Poszedłeś po bandzie  z tlena czy onetu nie można wysłać na gmaila? Albo z tlenu na onet lub wp? ciekawe, ciekawe Co ty do mnie rozmawiasz?  To, że z tlena możesz gadać z GG nie oznacza, że komunikujesz sie pomiędzy sieciami GG - Tlen, tylko albo GG - GG albo Tlen - Tlen. Komunikator Tlen posiada tylko obsługę sieci GG. Jeżeli osoba1 ma konto tylko na GG, a osoba2 tylko na tlenie, to nie pogadają między sobą. Ktoś z nich musi założyć drugie konto. W poczcie e-mail osoba mająca konto na Gmailu może wysłać bez problemu list do osoby mającej konto pocztowe na onet. Jabber działa jak poczta e-mail. Są różne serwery jabberowe (np. gmail, i jabster) i mogą one ze sobą się komunikować, niezależnie od tego, kto gdzie ma konto. BTW Tlen to przeróbka Jabbera :] Jestem pewny, że przerobią go (GG kiedyś pewnie też) na jabbera. Nie znasz nikogo kto by nie miał GG. Ja też, ale GG codziennie pada i trzeba mieć jakąś alternatywę. Tlen? A ile osób ma tlena? JA mam i znam oprócz ciebie 2 osoby z tlenem. Nie jarałbym się tym, gdyby to była pierdółka. Jak nie rozumiesz zasady działania, to poczytaj na Jabster.pl, czym jest Jabber. Tam jest ładnie wyjaśnione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
ale Zbyniu się ucieszy :] działa wam gadulec?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ale fajno znów mam neta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
i ten avatar  ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
co Ci się w nim nie podoba ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
co Ci się w nim nie podoba ? chyba za bardzo mu się podoba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
otoz to
powiedzabym ze nawet za fajny ;]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|