Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
działa wam gadulec?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Pieprzy się. Ostatnio ma to w zwyczaju nawet.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dudek ma jakąś kontuzję ręki teraz? Chyba jak rzucał bidon Casillasowi tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
shane laugh ahehahhha

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ludzie, zakładajcie se Jabbera. Można gadać z siecią GG i innymi.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Zbigniew, co trzeba zassac zeby uzywac gg poprzez Jabbera ? jak sie wtyka nazywa ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776

extra smile już jest na pulpicie piwo starczy tych gołych lasek laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Żadna wtyczka. Zakładasz konto Jabber i ono oferuje różne usługi. W komunikatorze (obsługującym Jabber) możesz przeglądać i uruchamiać te usługi (np. łączenie się z siecią GG, Tlen, MSN, jakieś pogody). Trochę nieprzemyślane jest importowanie kontaktów, ale da się przeżyć. Ja używam oddzielnie wtyczek do GG i Jabbera, bo tak jest mi wygodniej.
Polecam założenie konta na jabster.pl. Dostajemy dodatkowo konto e-mail 4GB w Gmailu z domeną jabster.pl. Dużo fajnych nicków jest wolnych.

Jak ktoś nie wie co to Jabber, to w kilku słowach: przyszłość komunikatorów. Teraz np. osoba z GG może gadać tylko z osobą z GG, MSN z MSN, ICQ z ICQ. Jabber jest podobny do poczty e-mail - niezależnie od tego na jakim serwerze masz konto, możesz wysłać wiadomość do osób mających konto na innych serwerach. Np. z Gmaila możesz wysłać e-mail na tlen, czy onet.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Zbigniew
Jak ktoś nie wie co to Jabber, to w kilku słowach: przyszłość komunikatorów. Teraz np. osoba z GG może gadać tylko z osobą z GG, MSN z MSN, ICQ z ICQ. Jabber jest podobny do poczty e-mail - niezależnie od tego na jakim serwerze masz konto, możesz wysłać wiadomość do osób mających konto na innych serwerach. Np. z Gmaila możesz wysłać e-mail na tlen, czy onet.


Ale się podjarał! laugh
ja używam tlena. tlen obsługuje też gg. Osobiście nie znam nikogo, kto by nie używał gg lub tlena. Więc póki co to mi styka wink
zapomniałeś o innych komunikatorach. aqq, konnekt (nie jestem pewny) - z tych podobnie jak z jabbera można gadać z innymi sieciami.
a co do maili... Poszedłeś po bandzie laugh z tlena czy onetu nie można wysłać na gmaila? Albo z tlenu na onet lub wp? ciekawe, ciekawe

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by rybek

extra smile już jest na pulpicie piwo starczy tych gołych lasek laugh

jasne , u mnie też rządzi ona smile

piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by odgdog
Originally Posted by Zbigniew
Jak ktoś nie wie co to Jabber, to w kilku słowach: przyszłość komunikatorów. Teraz np. osoba z GG może gadać tylko z osobą z GG, MSN z MSN, ICQ z ICQ. Jabber jest podobny do poczty e-mail - niezależnie od tego na jakim serwerze masz konto, możesz wysłać wiadomość do osób mających konto na innych serwerach. Np. z Gmaila możesz wysłać e-mail na tlen, czy onet.


Ale się podjarał! laugh
ja używam tlena. tlen obsługuje też gg. Osobiście nie znam nikogo, kto by nie używał gg lub tlena. Więc póki co to mi styka wink
zapomniałeś o innych komunikatorach. aqq, konnekt (nie jestem pewny) - z tych podobnie jak z jabbera można gadać z innymi sieciami.
a co do maili... Poszedłeś po bandzie laugh z tlena czy onetu nie można wysłać na gmaila? Albo z tlenu na onet lub wp? ciekawe, ciekawe

Co ty do mnie rozmawiasz? laugh

To, że z tlena możesz gadać z GG nie oznacza, że komunikujesz sie pomiędzy sieciami GG - Tlen, tylko albo GG - GG albo Tlen - Tlen. Komunikator Tlen posiada tylko obsługę sieci GG. Jeżeli osoba1 ma konto tylko na GG, a osoba2 tylko na tlenie, to nie pogadają między sobą. Ktoś z nich musi założyć drugie konto.
W poczcie e-mail osoba mająca konto na Gmailu może wysłać bez problemu list do osoby mającej konto pocztowe na onet.
Jabber działa jak poczta e-mail. Są różne serwery jabberowe (np. gmail, i jabster) i mogą one ze sobą się komunikować, niezależnie od tego, kto gdzie ma konto.

BTW Tlen to przeróbka Jabbera :] Jestem pewny, że przerobią go (GG kiedyś pewnie też) na jabbera.


Nie znasz nikogo kto by nie miał GG. Ja też, ale GG codziennie pada i trzeba mieć jakąś alternatywę. Tlen? A ile osób ma tlena? JA mam i znam oprócz ciebie 2 osoby z tlenem.



Nie jarałbym się tym, gdyby to była pierdółka. Jak nie rozumiesz zasady działania, to poczytaj na Jabster.pl, czym jest Jabber. Tam jest ładnie wyjaśnione.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
ale Zbyniu się ucieszy :]
działa wam gadulec?

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
nie działa do KUR**

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
ale fajno znów mam neta tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
i ten avatar blush ;]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
co Ci się w nim nie podoba ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Piecia
co Ci się w nim nie podoba ?
chyba za bardzo mu się podoba tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
i tak ma być ;]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
otoz to

powiedzabym ze nawet za fajny ;]

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,091 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1