Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
john #1700629 21/10/2007 20:30
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
juz wyjasnione...to byl jakis blad i oddali roznice na konto gracza...

Bonus: Unibet
john #1700865 21/10/2007 21:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
to, ze Tusk wrzuci prawa do byla pefka...


kto zrobil z siebie idiote i zrobil sobie fotke w lokalu? laugh

yaaho #1701140 21/10/2007 22:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
z kim premier byl? laugh To byla matka czy przypadkowa staruszka? laugh

Wahi #1702577 22/10/2007 02:41
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
powstrzymaj sie od takich komentarzy, prosze / yaaho

Last edited by yaaho; 22/10/2007 03:00.
Wahi #1703054 22/10/2007 03:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Wahi
z kim premier byl? laugh To byla matka czy przypadkowa staruszka? laugh

Takie zdanie, to nieprzypadkowe chamstwo.

BAHmVIP #1703178 22/10/2007 04:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 162
nie moge sie zalogowac od 1-2h - ktos ma podobny problem?

brok #1703292 22/10/2007 04:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ja sie normalnie moge zalogowac.

agr1 #1707418 23/10/2007 16:49
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4600862.html

"Doszlo tez do dwoch przypadkow naruszenia pieczeci na urnach wyborczych - m.in. w Szczecinie jeden z wyborcow po wrzuceniu karty do glosowania zerwal z urny tasmy, otworzyl ja i probowal sfotografowac jej wnetrze."

Klient Betsson? laugh

Platini #1711101 24/10/2007 21:25
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Originally Posted by platynowy007
SKANDAL! Betsson płaci za Twój głos w wyborach parlamentarnych!

Dają 10 zł za zdjęcie karty do głosowania laugh

Ciekawe ile osób zarzuci ich mailami wink

Dla mnie to żaden skandal. Mogę im wysłać dwie (z dwóch różnych okręgów) oryginalne kartki do Senatu. Wziąłem, bo nikogo z tej listy nie znałem.
I mam jeszcze jedną starą z wyborów samorządowych. Też mogę sprzedać.

PS. Co ciekawe Komisje wyborcze nie dopatrzyły się braku tych kart. Tak więc nikt mi nie przetłumaczy, że głosy podliczyli uczciwie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
brak kart to nie jest żadna katastrofa, ludzie publicznie na oczach kamer mówili że biorą karty na pamiątkę itp.

gorzej kiedy jest więcej kart w puli niż kart wydanych laugh wtedy są wybory unieważniane w danym punkcie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
PILNE
ile idzie zwykle wyplata z Betsson na MB??

Wielkie dzieki!!

Loony25 #1729023 31/10/2007 05:34
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
na zweryfikowanym koncie w dzien roboczy 1-4h

Qcz #1730283 31/10/2007 23:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
a na Neteller?

Hajzel #1733678 01/11/2007 23:37
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
ŻAŁOŚNY BETSSON puke

2 tyg temu dokonałem depozyt w banku dokonując wpłaty. Czekałem czekałem, depozytu się niedoczekałem na moje konto w Betsson, więc wysłałem do nich skan druczku z wpłatą. Po krókiej chwili otrzymałem odpowiedź, żę zaksięgują mi pieniądze po wysłaniu dowodu....Tego akurat nierozumiem po kiego ch.. tak jest, ale dobra wysłałem dowód i co się dowiedziałem....

Moje pieniadze nie zostaną zaksięgowane, gdyż w dniu kiedy wpłaciłem pieniądze ich konto bankowe zostało zamknięte, niestety nie dostałem informacji wogole że konto ich będzie zamknięte czy coś...

Otrzymałem odpowiedz ze moje pieniadze zostana zwrócone na konto z którego wpłacałem...tyle że ja wplacałem w banku, jak wpłata na konto...a nie zaden przelew...


jestem ciekawy jak mózgi z Betsson coś z tym zrobią...


Najciekawsze jest to że przez 2 tyg gdzieś moje piniądze pzrepadają, czekam tyle czasu i nic nic nic

Toni #1733762 02/11/2007 00:12
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 754
Matt
To nie jest nasz błąd.
17:08:55 Przemek
hahaha
17:08:57 Przemek
jak to nie?
17:08:59 Matt
Konto po prostu zostało zamknięte.
17:09:04 Przemek
spisalem nr konta ze strony
17:09:08 Przemek
tego samego dnia dok depozytu
17:09:12 Matt
Trudno to nazwać błędem.
17:09:15 Przemek
i sie okazuje ze nic sie niezgadza
17:09:19 Przemek
nie bylo nigdzie informacji
17:09:26 Przemek
ze konto zostalo zamkniete
17:09:32 Matt
Nie było, bo decyzja była nagła.
17:09:43 Matt
To bank zamknął konto bez ostrzeżenia.

Toni #1733796 02/11/2007 00:18
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Toni podaj swoj login z betsson na priv. Zajmne sie Twoja sprawa jak najszybciej

Toni #1733803 02/11/2007 00:19
Dołączył: Nov 2007
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 10
jak przeczytalem ta wypowiedz to sie tylko zdenerwowalem

ty betsonowi nie mozesz nic zazucic dobrze ci odpisali

zamkneli konto a wiec te pieniadze zostaly cofniete do miejsca skad wyszly. odpisali ze wroca na twoje konto, nie wyjasniali ci ze jak wplacales w okienku to je mozesz odebrac bo niewiedzili ze takis nieporadny

betsson nie ma twojej kasy i nawet nie jest ci w stanie jej zwrocic bo nigdy jej nie mial

idz do banku gdzie wplacales i pwoiedz ze wplacales do firmy ale ona ma inne konto a te bylo wczesniej zamkniete o czym nie wiedziales zglos to i miej wkit ze soba o dowod

od reki ci jej nie zworca musisz zglosic reklamacje bo kasa wrocila do banku nigdzie nie zginela

tylko ty piszesz 2 tygodnie emaile tam gdzie nie trzeba

dalej tak uzywaj glowy to zwwsze bedzie nic i nic i nic


Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
działa wam ich strona ????

nefer #1737821 03/11/2007 00:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by nefer
działa wam ich strona ????
nie

maki #1738196 03/11/2007 01:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
u mnie już działa smile

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1