|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Uwaga!
Maly konkurs na zaklad wyborczy!
Za kazdy oryginalny pomysl na zaklad wyborczy betsson zaplaci 222zl Zaklad ten musi spelniac wszelkie kryteria zakladu ( jednoznaczny wynik , jasno okreslony czas zamkniecia itd ) i oczywiscie musi ukazac sie na stronie betsson.
Propozyjce prosze wysylac na moj priv.
pozdro
banik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Zorro - prowizja na gieldzie 4%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337 |
jak rozlicza mi wynik 2-0 w tenisa na gieldzie jak bylo 6-0 3-0 i krecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to sie nie ludz...bedzie zwrot, tylko fonbet takie cos liczy jako dw 2:0, w kazdym innym buku zwrot...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
to sie nie ludz...bedzie zwrot, tylko fonbet takie cos liczy jako dw 2:0, w kazdym innym buku zwrot... w Fonbet też byłby zwrot..... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to sie nie ludz...bedzie zwrot, tylko fonbet takie cos liczy jako dw 2:0, w kazdym innym buku zwrot... w Fonbet też byłby zwrot.....  to chyba nie grasz w fonbecie...BigMac skreczowala przy 0:6 0:3, Fonbet liczy to jako 0:6 0:6 i wyplaca normalnie dokladny wynik 0:2, nawet w "results" maja podane, ze bylo 0:6 0:6 http://results.fonbet.info/?lang=en
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
to sie nie ludz...bedzie zwrot, tylko fonbet takie cos liczy jako dw 2:0, w kazdym innym buku zwrot... w Fonbet też byłby zwrot.....  to chyba nie grasz w fonbecie...BigMac skreczowala przy 0:6 0:3, Fonbet liczy to jako 0:6 0:6 i wyplaca normalnie dokladny wynik 0:2, nawet w "results" maja podane, ze bylo 0:6 0:6 http://results.fonbet.info/?lang=en Ja gram ale Ty chyba tylko patrzysz tam w wyniki..  zapoznaj sie lepiej z regulaminem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ja gram ale Ty chyba tylko patrzysz tam w wyniki..  zapoznaj sie lepiej z regulaminem. ehhhhh, kurde, zmienili to  nawet nie zauwazylem...nie mialem juz dlugi czas kreczu jak gralem dw w fonbecie...sory za blad i sory za OT, te posty najlepiej do skasowania...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
SKANDAL! Betsson płaci za Twój głos w wyborach parlamentarnych! Dają 10 zł za zdjęcie karty do głosowania Ciekawe ile osób zarzuci ich mailami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Kto by robil z siebie idiote za 10zł? No, ale znajac nasza mentalnosc.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Kto by robil z siebie idiote za 10zł? Jeszcze się zdziwisz. Niktórzy gotowi są dać się pokroić za bon do bah o wartości 5 PLN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Uwaga!
Maly konkurs na zaklad wyborczy!
Za kazdy oryginalny pomysl na zaklad wyborczy betsson zaplaci 222zl Zaklad ten musi spelniac wszelkie kryteria zakladu ( jednoznaczny wynik , jasno okreslony czas zamkniecia itd ) i oczywiscie musi ukazac sie na stronie betsson.
Propozyjce prosze wysylac na moj priv.
pozdro
banik Dwa zaklady sa juz na stronie: Który z braci Kaczyńskich pierwszy przyjdzie do urn by zagłosować w wyborach parlamentarnych?Wybory 2007 - Ile kobiet otrzyma mandat poselski po wyborach parlamentarnych?: ZwycięzcaZwyciazcy to tomo i RaJ2005. Gratuluje!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Kolejny wygrany w konkursie betssona:
"Wybory 2007 - Którą ręką Donald Tusk wrzuci swój głos do urny wyborczej?"Zwyciezca :garate_cepa"
Dostalem tez wiele innych ciekawych zakladow, ale max. moglem wylonic tylko 3 zwyciezcow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
mam pytanie zlecilem niedawno wyplate na konto bankowe w kwocie 107,44zl dzisiaj dostalem pieniadze na konta, ale...w kwocie 101,88zl i w opisie operacji widze PRZELEW WALUTOWY PRZYCHODZACy...o co chodzi dlaczego dostalem tylko 101,88zl...i dlaczego ta nazwa?
Banik...oswiec mnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
ja ide i głosuje na kandydata UPR na liście nr 3 - bo to jedyna partia, która jest za niskimi podatkami i nie pozwoli na opodatkowanie gier w internecie. Inne partie już ostrzą sobie na to zęby. Pamiętajcie o tym w chwili odbierania karty do głosowania! Więcej wolności i własności = UPR
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Mam już serdecznie dość czekania na kase. Zleciłem wypłatę 02.10.2007! Do tej pory na koncie brak wpłaty ze strony Betsson. Między czasie wysłałem skany dokumentów i w ten poniedziałek skan wyciągu jako dowód, że żadna transakcja od Betsson nie figuruje bo na czacie dowiedziałem się że wypłata została napewno zlecona. Na mejle odpisują na szczęście. Sprawą w poniedziałek zajął się dział finansowy. No ale do dziś kasy brak więc nie wiem jak oni się zajmują  Dodam, że w tym tygodniu zlecałem wypłaty z Expekt (2 dni na konto), Unibet (podobnie 2 dni), Bwin (3 dni). Więc jak się chce to można. Bez żadnych skanów dokumentów czy innych wymysłów. Taka sytuacja jak z Betsson spotyka mnie po raz pierwszy w długiej już historii gry w internecie. Napisałem Banik PW z wyjaśnieniem. Liczę na jakąś pomoc. Pozdrawiam i ciągle mam nadzieję na pomyślne zakończenie sprawy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Masz priva. johan do Twojej sprawy wroce w poniedzialek: Tymczasem: http://www.tvn24.pl/-1,1525402,wiadomosc.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
Tusk wrzucil prawa reka  Zobaczymy z kim Kaczynski przyjdzie ;d
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|