Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#1684015 16/10/2007 20:35
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Uwaga!

Maly konkurs na zaklad wyborczy!

Za kazdy oryginalny pomysl na zaklad wyborczy betsson zaplaci 222zl Zaklad ten musi spelniac wszelkie kryteria zakladu ( jednoznaczny wynik , jasno okreslony czas zamkniecia itd )
i oczywiscie musi ukazac sie na stronie betsson.

Propozyjce prosze wysylac na moj priv.

pozdro

banik

Bonus: Unibet
Banik #1684017 16/10/2007 20:36
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Zorro - prowizja na gieldzie 4%

Banik #1685804 17/10/2007 04:10
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
jak rozlicza mi wynik 2-0 w tenisa na gieldzie jak bylo 6-0 3-0 i krecz?


ankar73 #1685809 17/10/2007 04:11
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Powinien być zwrot

AGASSI #1685813 17/10/2007 04:12
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 337
ja sie ludze ze zalicza

ankar73 #1686065 17/10/2007 05:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by ankar73
ja sie ludze ze zalicza

to sie nie ludz...bedzie zwrot, tylko fonbet takie cos liczy jako dw 2:0, w kazdym innym buku zwrot...

yaaho #1686090 17/10/2007 05:27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by ankar73
ja sie ludze ze zalicza

to sie nie ludz...bedzie zwrot, tylko fonbet takie cos liczy jako dw 2:0, w kazdym innym buku zwrot...
w Fonbet też byłby zwrot..... wink

AGASSI #1686262 17/10/2007 06:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by ankar73
ja sie ludze ze zalicza

to sie nie ludz...bedzie zwrot, tylko fonbet takie cos liczy jako dw 2:0, w kazdym innym buku zwrot...
w Fonbet też byłby zwrot..... wink

to chyba nie grasz w fonbecie...BigMac skreczowala przy 0:6 0:3, Fonbet liczy to jako 0:6 0:6 i wyplaca normalnie dokladny wynik 0:2, nawet w "results" maja podane, ze bylo 0:6 0:6 smile http://results.fonbet.info/?lang=en

yaaho #1686274 17/10/2007 06:30
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by ankar73
ja sie ludze ze zalicza

to sie nie ludz...bedzie zwrot, tylko fonbet takie cos liczy jako dw 2:0, w kazdym innym buku zwrot...
w Fonbet też byłby zwrot..... wink

to chyba nie grasz w fonbecie...BigMac skreczowala przy 0:6 0:3, Fonbet liczy to jako 0:6 0:6 i wyplaca normalnie dokladny wynik 0:2, nawet w "results" maja podane, ze bylo 0:6 0:6 smile http://results.fonbet.info/?lang=en
Ja gram ale Ty chyba tylko patrzysz tam w wyniki.. wink zapoznaj sie lepiej z regulaminem.

AGASSI #1686290 17/10/2007 06:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by AGASSI
Ja gram ale Ty chyba tylko patrzysz tam w wyniki.. wink zapoznaj sie lepiej z regulaminem.

ehhhhh, kurde, zmienili to laugh nawet nie zauwazylem...nie mialem juz dlugi czas kreczu jak gralem dw w fonbecie...sory za blad

i sory za OT, te posty najlepiej do skasowania...

yaaho #1686878 17/10/2007 19:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
SKANDAL! Betsson płaci za Twój głos w wyborach parlamentarnych!

Dają 10 zł za zdjęcie karty do głosowania laugh

Ciekawe ile osób zarzuci ich mailami wink

Platini #1687328 17/10/2007 22:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Kto by robil z siebie idiote za 10zł?

No, ale znajac nasza mentalnosc.. laugh

agr1 #1687341 17/10/2007 22:15
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by agr1
Kto by robil z siebie idiote za 10zł?

Jeszcze się zdziwisz. Niktórzy gotowi są dać się pokroić za bon do bah o wartości 5 PLN laugh


Banik #1688091 18/10/2007 01:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Originally Posted by Banik
Uwaga!

Maly konkurs na zaklad wyborczy!

Za kazdy oryginalny pomysl na zaklad wyborczy betsson zaplaci 222zl Zaklad ten musi spelniac wszelkie kryteria zakladu ( jednoznaczny wynik , jasno okreslony czas zamkniecia itd )
i oczywiscie musi ukazac sie na stronie betsson.

Propozyjce prosze wysylac na moj priv.

pozdro

banik

Dwa zaklady sa juz na stronie:

Który z braci Kaczyńskich pierwszy przyjdzie do urn by zagłosować w wyborach parlamentarnych?

Wybory 2007 - Ile kobiet otrzyma mandat poselski po wyborach parlamentarnych?: Zwycięzca

Zwyciazcy to tomo i RaJ2005.

Gratuluje!






Banik #1690369 18/10/2007 18:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kolejny wygrany w konkursie betssona:

"Wybory 2007 - Którą ręką Donald Tusk wrzuci swój głos do urny wyborczej?"Zwyciezca :garate_cepa"

Dostalem tez wiele innych ciekawych zakladow, ale max. moglem wylonic tylko 3 zwyciezcow.

Banik #1690846 18/10/2007 21:46
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
mam pytanie zlecilem niedawno wyplate na konto bankowe w kwocie 107,44zl dzisiaj dostalem pieniadze na konta, ale...w kwocie 101,88zl i w opisie operacji widze PRZELEW WALUTOWY PRZYCHODZACy...o co chodzi dlaczego dostalem tylko 101,88zl...i dlaczego ta nazwa?

Banik...oswiec mnie...

john #1693440 19/10/2007 15:21
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
ja ide i głosuje na kandydata UPR na liście nr 3 - bo to jedyna partia, która jest za niskimi podatkami i nie pozwoli na opodatkowanie gier w internecie. Inne partie już ostrzą sobie na to zęby. Pamiętajcie o tym w chwili odbierania karty do głosowania!
Więcej wolności i własności = UPR

awax76 #1694863 19/10/2007 23:55
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Mam już serdecznie dość czekania na kase. Zleciłem wypłatę 02.10.2007! Do tej pory na koncie brak wpłaty ze strony Betsson. Między czasie wysłałem skany dokumentów i w ten poniedziałek skan wyciągu jako dowód, że żadna transakcja od Betsson nie figuruje bo na czacie dowiedziałem się że wypłata została napewno zlecona. Na mejle odpisują na szczęście. Sprawą w poniedziałek zajął się dział finansowy. No ale do dziś kasy brak więc nie wiem jak oni się zajmują laugh

Dodam, że w tym tygodniu zlecałem wypłaty z Expekt (2 dni na konto), Unibet (podobnie 2 dni), Bwin (3 dni). Więc jak się chce to można. Bez żadnych skanów dokumentów czy innych wymysłów.
Taka sytuacja jak z Betsson spotyka mnie po raz pierwszy w długiej już historii gry w internecie.

Napisałem Banik PW z wyjaśnieniem. Liczę na jakąś pomoc.
Pozdrawiam i ciągle mam nadzieję na pomyślne zakończenie sprawy...

(J) #1695690 20/10/2007 02:56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Masz priva.

johan do Twojej sprawy wroce w poniedzialek:

Tymczasem:

http://www.tvn24.pl/-1,1525402,wiadomosc.html wink

Banik #1700553 21/10/2007 20:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Tusk wrzucil prawa reka laugh

Zobaczymy z kim Kaczynski przyjdzie ;d

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, burbon, JelineK, rafal08, Lukasz111), 2,466 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,194
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1