|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
w kwietniu otworzylem u nich konto. nie wplacilem tam zadnej kasy oraz nie logowalem sie. do konca nie wiem jakie mam haslo ale z tych co zawsze uzywam zadne 'nie pasuje'. jest mozliwe ze mi zlikwidowali konto?? i czy moge na swoje dane otworzyc drugie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
uzyj opcji zapomnialem hasla.Jesli nie pamietasz loginu i maila kliknij link pod spodem .Mysle ze powinno pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2007
Posty: 26 |
Mam problem z tą firmą, ostatnio wpłaciłem tam pokaźną sumkę. Trochę wygrałem na El.ME i zrobiłem dwie wypłaty w tym samym dniu na kwotę 1900PLN i 1700PLN. 1700PLN dotarło za 2-3 dni, natomiast 1900PLN do tej pory nie, kontaktowalem sie z supportem wysylalem skany z wyciagu konta. Dostalem mail ze moja wyplata zostanie mi wyslana z zagranicznego konta. Czekam juz ponad 1 miesiac i nadal nie mam moich pieniedzy  . Czy ktos mial juz tez takie problemy z ta firma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
dziwna sprawa, ja wlasnie ich uwazam za jedna z lepszy firm na rynku...choc np ostatnio zamiast wyplate w zl dostalem w euro ale po jednym email'u zaraz to odkrecili,...
z wyplatami nigdy nie bylo problemu, wydaje mi sie ze nie chca Cie Typownia zrobic w balona, tylko jakies niescislosci wyszly i teraz to musza odkrecic...
pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2007
Posty: 26 |
Kilka postów wcześniej toni napisał że nie otrzymał wpłaconej tam kasy bo zamknęli stare konto bankowe, może to konto ma też jakiś związek z moja wypłatą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Kilka postów wcześniej toni napisał że nie otrzymał wpłaconej tam kasy bo zamknęli stare konto bankowe, może to konto ma też jakiś związek z moja wypłatą ? mozliwe,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Na glownej stronie jest reklama naszej siatkarki i siatkarza. Tyle, ze zakladow na Puchar Świata w siatkówce nie uswiadczysz. Chyba nie ma w ogole zadnej siatkowki w ofercie) Ale jaja. Nie ma to jak świetni spece od reklamy i marketingu, hahaha Światowe gwiazdy siatkówki zaufały Betsson... To cos w stylu tej wielkiej oferty zakladow live, ktorych nikt inny nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
O juz sie pojawila siatkówka, zwracam honor.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Witam,
Panowie czy mają oni konto w polskim banku, można wpłacać za pomocą przelewu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
z tego co pamietam to maja nawet przelewy24 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399 |
gra ktos w betssonie na gieldzie? dobre to jest:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
gra ktos w betssonie na gieldzie? dobre to jest:D maja 4 % prowizji a gielda ma coraz wieksze oborty!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
Witam Własnie sie zarejstrowalem na bettson i wplacilem 111 zl aktywowalem bonus Pytanko : Czy ako musi byc 1.5 czy singiel w kombinacyjnych pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 399 |
Witam Własnie sie zarejstrowalem na bettson i wplacilem 111 zl aktywowalem bonus Pytanko : Czy ako musi byc 1.5 czy singiel w kombinacyjnych ako musi byc wyzsze niz 1,5 na caly 1 zaklad, obojetnie czy jest to singiel czy kilka meczy laczonych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Jakies problemy z betsson?- strona mi nie wchodzi cosik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Jakies problemy z betsson?- strona mi nie wchodzi cosik dziala normalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
zleciłem wypłatę w sobote i jeszcze księgują, znaczy jest jeszcze na betsson?? wie ktoś kiedy pójdzie do banku od betsson-a?
metodą: -przelewem bankowy
dzięki z góry za podpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
edit zleciłem wypłatę w sobote i jeszcze księgują, znaczy jest jeszcze na betsson!! wie ktoś kiedy pójdzie do banku od betsson-a?
metodą: -przelewem bankowy
dzięki z góry za podpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam!
Jako ze Nordea zrezygnowala z uslug bankowych wszyskim firmom bukmachersko-pokerowym do czasu nawiazania umowy z innym bankiem dzialajacym w polsce wyplaty beda realizowane z zagranicznego banku prowadzacego operacje w PLN. Dlatego w najblizszym czasie wyplaty moga sie opoznic do 2-3 dni.
Typowania - jesli masz dalej problem wyslij mi priv
|
|
|
Link skopiowany do schowka