|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zakreclem sie przy podawaniu typow troche. Zamiast Meczu Kaparny z STS mial byc mecz #2 298 19:00 Valsarna - Vargarna (+12) 1.75 - 1 wiec prosze o uznanie zmiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Tarchal!
Kiedy Centerbet mial Kaparne bez handicapu za 1.45? Ja widze 1.25.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
Krompa napisal: "Tarchal! Kiedy Centerbet mial Kaparne bez handicapu za 1.45? Ja widze 1.25."
Wczoraj byl kurs na Kaparne 1.45 w Centerbecie. Sam to widzialem i obstawialem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Nie wiem, w ktorym momencie taki kurs widzieliscie. Od rana byl niski. Sam sprawdzalem kilka razy. Jesli nikt wiecej tego nie potwierdzi, nie zalicze Wam tych typow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Kromopa!
Był rano kurs na Kaparne 1.45 w Unibecie. Widziałem tą okazję, jednak później szybko diametralnie spadł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Oczywiscie kurs byl w Centrebecie, a nie w Unibecie. Sorki za pomyłkę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Dario, Michał, tarchal!
Wejdzcie na poprzednia podstronę i odpowiedzcie na pytanie zadane przez Krompę, gdyż nie wiem co mam robić! Wszystkie szczegóły na 7 podstronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118 |
#41 CENTREBET 13 Jun 2002 04:00 CST 20:30 GREAT BRITAIN - SWEDEN 1 1.45 #42 CENTREBET 13 Jun 2002 04:00 CST 20:30 KARLSSON, Mikael (SWE) -0.5 1.80 #43 CENTREBET 14 Jun 2002 01:30 CST 18:00 BYDGOSZCZ -13.5 - PILA 1 1.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118 |
Będąc uczestnikiem konkursu nie czuję się upoważniony a tym bardziej zobowiązany do wyrażania wiążących decyzji w tego typu kwestiach spornych. Z regulaminu konkursu nie wynika , iż jest to obwiązkiem uczestników. W związku z powyższym rezygnuje ze swojego prawa głosu na rzecz Krompy , który jako organizator powinien pełnić rolę arbitra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Tarchal, Maher, Franky. Obserwowalem kursy na Szwecje od rana. Sam zagralem w Expekcie Kaparne za 1,35 i wydawalo mi sie to super okazja. Jesli Centerbet mial to za 1,45 to pewnie przez sekunde i nikt poza Wami raczej tego nie widzial. Nie zalicze tego typu, chyba ze macie screena z ich strony. Mozecie podac po jednym typie zastepczym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335 |
Krompa ten kurs na Kaparne byl 1,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sam to podalem Franky <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mowie to bezstronnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
Krompa napisal: Nie zalicze tego typu, chyba ze macie screena z ich strony.
Zrobisz jak bedziesz chcial ale powinnismy chyba grac fair...!!! ...moze tak od poczatku gry kazdy przedstawi screeny na kursy jakie podawal??? Ja nigdy nie sprawdzalem innych uczestnikow a widze ze chyba bylo tak czynic!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
#2 STS 20:30 Ipswich - Wolverhampton (+4) 1.80 7.00 1.80 TYP:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Dla tOOmka nie działa forum to podaje typ w jego imieniu:
ipswitch - wolves(+4) typ2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
No i po problemie. Bezstronna osoba potwierdzila prawdziwosc kursu. Sorry Panowie w takim razie, ale roznica miedzy tym kursem, a kursami u innych bukow byla bardzo duza i nie moglem uwierzyc w az taka okazje. Zatem zaliczam Wam ten typ. Pozdrawiam Krompa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
oki..nie ma sprawy.....ja mam nadzieje ze cala grea jest prowadzona fair-play !!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
#3 Centrebet OXFORD -7.5 1.80 POOLE +7.5 1.80 TYP:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
#3 Oxford- Poole(+4) TYP 1 @1.8(STS)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Ciekawa rywalizacja trwa. Jak na razie w tym tygodniu:
1. tOOmeq 2-1 -. Franky 2-1 3. maher 1-1 -. Krompa 1-1 -. tarchal 1-1 -. MICHAŁ 1-1 7. Dario 0-0
No i klasyfikacja przed weekendem:
1. Franky 29-13 (jeszcze 3 typy w tym tygodniu) 2. tOOmeq 29-14 (2) 3. maher 26-16 (3) -. Krompa 26-16 (3) 5. Dario 25-15 (5) 6. tarchal 21-21 (3) 7. MICHAŁ 20-22 (3)
Pozdrawiam
P.S. Nie odbierajcie kazdego wyjasniania sytuacji jako gry nie fair. Zajrzyjcie do innych konkursow, tam tez czesto jest dyskusja w spornej sytuacji. Ja tylko staram sie pilnowac, zeby wszystko bylo zawsze jasno i dokladnie wyjasnione. Mam nadzieje, ze to rozumiecie. Koncowka jest ciekawa i na wysokim poziomie, z pozytkiem dla nas i wszystkich pozostalych forumowiczow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
STS: Półfinał IMŚ - Mseno (1-8msc): 1131 Dados R. 1.80 1127 Dryml L. 1.45
|
|
|
Link skopiowany do schowka