|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Weekend się kończy, więc czas na małe podsumowanie:
Reggina - Crotone typ: 1, wynik 2:0 Willem II - Fortuna Sittard typ: 1, wynik 3:0 Bayer Leverkusen - FC Köln typ: 1, wynik 2:0 1. FC Saarbrücken - Hannover 96 typ: 2, wynik 1:1 Fenerbahçe - Göztepe 1 typ: 1, wynik 3:0 Panathinaikos - Ionikos Piraeus - mecz przełożony Schalke 04 - Hamburger SV typ:1, wynik: 2:0 Walsall - Stockport County typ:1, wynik 1:0
Bilans weekendu: 6-1 (Panathinaikosu nie liczę), jeśli ktoś grał kupony zaproponowane przeze mnie to jest lekko w plecy. Natomiast przy innym ułożeniu powinno być na plus.
Bilans ogólnie: 8-1
Pozdrawiam Gritz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Na poczatek takie male spostrzezenie ale wg mnie watre uwagi:
To co mi sie najbardziej podoba w pewniakach: Zwykle jesli nie wejda to cos z tego wynika i czesto przegrana zwraca sie z nawiazka. Generalnie pewniak ktory nie wygral nastepny mecz przegrywa a jego rywal wygrywa. Na przykladnie czterech pewniakow ktore podalem w zeszlym tygodniu i ktore nie weszly:
248 Besiktas-Antalya 1.22 5.2 9 1.04 3.3 1.49 29/19.00 0:0 Besiktas-Kocaelispor w pucharze 0:4 STS 1.450 3.600 6.100 Antalyaspor vs Trabzonspor 4:2 STS 2.300 3.000 2.800
255 MTK Budap.-Kispest 1.39 4.1 6.4 1.08 2.5 1.87 0:0 Vjpesti TE vs MTK Budapest 2:0 STS 2.500 3.000 2.600 Kispest vs Zalaegerszeg 1:0 STS 3.000 3.000 2.200
001 Polonia-Ruch Chor. 1.55 3.6 5 1.14 2.1 2.25 0:0 prof 002 Ruch Ch.-Katowice 2.25 2.8 3.1 2:0 prof 003 Legia W.-Polonia W 1.55 3.3 5.8 (1,73 w Gamebookers czyli 85% wiekszy zysk) 3:0
166 Benfica-Braga 1.31 4.6 7.2 1.07 2.8 1.69 30/21.15 1:1
166 SantaClara-Benfica 0:0 STS 4.000 3.200 1.750 165 Braga-Setubal prof 1.81 3.2 3.9 1:1 Weszlo 6/8 z podporka X wszystkie.
Niestety nie napisalem o tym wczesniej i nie zagralem. Zreszta co tu duzo mowic jak zobaczylem te wyniki to po prostu bylem w szoku. Kiedys probowalem stawiac na mecze po "niespodziankach z pewniakami" w hokeju i wychodzilo to z roznym skutkiem. W pilce jeszcze sie temu nie przygladalem ale moze byc lepiej. Takiego efektu jeszcze nie widzialem. Mysle, ze warto na ten temat zwrocic uwage.
Podsumowanie moich typow:
Wg mnie "pewniak" tygodnia: 057 Leverkusen-FC Koln 1.14 6.4 11 1.02 4.1 1.32 Dla mnie pewna 1 i prawie pewne fa+2 i 1/1 HT/FT. 2:0 (2:0) (GB 1,17)
Arsenal vs Tottenham 2:1 (GB 1,44)
Twente vs Sparta 2:0 (GB 1,35) STS 1.650
067 Betis-Pamplona 1.43 3.8 6.2 1.09 2.35 1.98 0:0 Ostatni mecz. Mozna bylo nie kusic losu i na to nie stawiac kiedy weszlo 11/12 typow.
Union Berlin vs Karlsruhe 1:3 (GB 1,4) Az tak duza niespodzianka to nie jest bo: Interwetten 1.500 3.500 5.400 Centrebet 1.550 3.400 5.750 i to dla mnie byl wystarczajacy powod, zeby postawic tylko symbolicznie. Wniosek jest taki, ze Karlsruhe gra coraz lepiej i z ligi pewnie nie spadnie. A jak ma nie spasc to musi wygrywac.
2 Leicester vs Manchester U 0:1 (GB 1,25)
Chelsea vs Everton STS 1.450 (Unibet 1.450)
Walsall vs Stockport STS 1.500 1:0 (GB 1,42)
Te tez dalacze do "pewniakow" chociaz byly w innym temacie: Jeszcze taka ciekawostka z pucharu w Danii: Odense BK vs Randers 1:0 (GB 1,30 wczesniej chyba bylo 1,4 wg tip-ex) FC Kopenhagen vs Esbjerg 1:0 (GB 1,57)
Takie, ze warto ale jakos bez wiekszej pewnosci (ja odpuszczam):
Ajax vs Groningen 4:3 (GB 1.18) tyle nerwow ktore kosztowalby mnie ten mecz (kto widzial na zywo wie o co chodzi) nie jest warte 1,18.
066 Real M.-Vallecano 1.31 4.6 7.2 1.07 2.8 1.69 3:1 (GB 1.26)
Manchester C vs Barnsley Centrebet 1.330 5:1 (GB mysle, ze 1,3 bylo)
Przy wiekszych kursach pewnie bym zagral. FC Schalke vs Hamburg, Bayern Munchen vs Werder Bremen Profesjonal 1.290 * 0,9 = 1.16 Mysle, ze w porownaniu z meczem Bayeru L za ktory Gamebookers placil 1,17 widac wyraznie roznice miedzy graniem pewnych meczow a graniem meczow z niskimi wspolczynnikami. Zreszta Gritz przewidzial, ze w meczu Bayernu i Werderu oba zespoly przegraja swoja szanse na gre w pucharach.
Suma trafionych kursow 14,72 przy 13 typach trafionych 11/13. Zysk 13,2% jak dla mnie wystarczy.
Raczej nie warto: Sparta Prague vs SK Slavia Prague STS 1.450 094 Eurotip SK 1.850 035 Tipsport 1.800 1:1 no i jak to zwykle w derby.
Kilka mniej pewnych ale z wyzszymi kursami.
2 Millwall vs Wolverhampton srednie kursy 2.525 3.028 2.501 1:0 jesli Wolverhampton nie chce byc na 2 miejscu to ich sprawa. Pewnie martwi ich to bardziej niz nas ;-)
1x Saarbrucken vs Hannover STS 6.100 3.600 1.450 1:1 widac jak brak motywacji wplynal na Hannover :-) Mysle, ze w tym meczu obie druzyny przegraly bo H sie skompromitowal a S z jednego punktu tez sie nie cieszy. Wg mnie wniosek z tego meczu moze byc taki, ze w kolejnym u siebie Hannover juz ochlonie po awansie do I-szej ligi i zrechabilituje sie przed swoja publicznoscia. Chociaz to tez zalezy z kim beda grac bo jak z kims komu zalezy to nic nie wiadomo.
2 Southampton vs Derby STS 1.700 3.200 4.300 2:0 i typ 1 goscia z bookibuster.net. No ale za taki kurs trzeba bylo zagrac.
Dania 7-4-2002 FC Kopenhagen vs Odense BK Jak to najpewniejsze 4:0 ;-)
Reszta gorzej niestety. 7-4-2002 Silkeborg vs AB Kopenhagen 1:1
Vejle vs Brondby 1:1 i wspolczynnik w GB 1,53 ktory byl wg mnie za maly zeby to zagrac. Na szczescie. Mysle, ze kolejny mecz u siebie Brondby wygra.
Esbjerg vs AaB Aalborg 0:1
AGF vs Midtjylland 2:3 i under nie wszedl
Z ligi holenderskiej pewne wydaja mi sie: Willem II vs Fortuna Sittard 3:0 (GB 1,25)
Den Bosch vs PSV Eindhoven 0:1 (GB 1,5)
i mniej pewne nie weszlo. Groningen vs NEC 2:2
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
No i kolejny nie wchodzacy "pewniak" z poprzedniego tygodnia. Vejle vs Brondby 1:1
Info Nazwa 1 0 2 10 02 fa+2 234 Aalborg-Vejle 1.48 3.6 5.9 1.1 2.25 2.1 235 Brondby-AGF Aarhus 1.29 4.8 7.3 1.06 2.9 1.65
Wbrew logice weszlo AKO 6,5 na x2 w obu meczach.
Czyzby wynikalo z tego, ze: Union Berlin vs Karlsruhe w poprzednim tygodniu: 1:3 (GB 1,4 za 1)
1 082 Karlsruhe-Reutlin. 1.93 2.95 3.8 1.22 1.66 1 083 Aachen-Union Berl. 2.35 3.1 2.7 1.36 1.48 albo AKO 1x 1x za 1,66?
Z bilansu dom/wyjazd i motywacji takie typy wydaja sie sluszne.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
WK
Czemu ulegasz pokusie gry dużej liczby meczy ?
Uważam, że każdy ulega pokusie "typowania", ale sedno leży w znalezieniu takich meczy co do których znajdujemy powody do konkretnego wyboru.
Najbardziej podobają się mi twoje poszukiwania np. typy po wpadce pewniaka. Czy masz nowe wnioski w tym temacie, statystyka ? Chociaż Ruch tu mi nie pasował, wg mnie wygrali po prostu derby, grali o honor. A Polonia nie była faworytem. Raczej pewniaków i ich potknięć upatrywałbym w bardziej markowych drużynach.
Masz może inne idee? Może próbowałeś robic analizy drużyn pucharowych ? Mi najbardziej wydaje się byc interesująca idea: wypowiedzi zawodników, zdarzenia - czyli informacje prasowe - ale zaznaczam dla 1 meczu na wiele innych. Przykład: Hajto powiedział, że KL z nimi grali jak baranki, po meczu z Bayernem wszyscy krytykowali KL za ostrą grę. Plus KL miało w zeszłym roku słabą serię na wiosnę.
Oststnio Jacek Bąk wypowiadał sie że Lyon nie będzie tracić punktów, a Lens zremisował bo zabrakło kluczowego zawodnika, która teraz powinien wrócić. To trochę może za mało, ale na poczatek analizy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Batigol: [QB]WK
Czemu ulegasz pokusie gry dużej liczby meczy ?
Uważam, że każdy ulega pokusie "typowania", ale sedno leży w znalezieniu takich meczy co do których znajdujemy powody do konkretnego wyboru.
Wybieram kilkanascie meczy kilka dni przed weekendem i potem probuje analizowac dokladniej. Nie stawiam wszystkich. Podsumowania podaje dla wszystkich typow ale uwazam, ze to co kto zagra to jego osobista sprawa a tym bardziej za ile. Czasem decyduje sie czy zagrac czy nie kilka minut przed meczem. Tutaj uwazam, ze sens podawania typow ma wtedy kiedy ja podam typy wg mnie pewne a ktos inny powie, ze tu nie uwzglednilem, ze to derby a tu wie cos o oslabieniach. Tak samo jak jesli cos bede wiedzial o "pewniakach" podawanych przez innych to napisze, ze nie sa az takie pewne.
Najbardziej podobają się mi twoje poszukiwania np. typy po wpadce pewniaka. Czy masz nowe wnioski w tym temacie, statystyka ? Chociaż Ruch tu mi nie pasował, wg mnie wygrali po prostu derby, grali o honor. A Polonia nie była faworytem. Raczej pewniaków i ich potknięć upatrywałbym w bardziej markowych drużynach.
Polonia byla faworytem w meczu: Polonia-Ruch Chor. 1.55 3.6 5 1.14 2.1 2.25 w poprzednim tygodniu.
Poniewaz nie wygrala to zakladam, ze w nastepnym tez nie wygra a jej przeciwnik nie przegra.
Raz trafimy na kursy 1,73 jak za 1 Legie z Polonia i 1x jest dosc pewne ale innym razem 2,9 za x2.
Na razie na 5 nie wchodzacych "pewniakow" wszystkie 10 kolejnych meczow mialo wynik na tej zasadzie. W sumie ako ze 150. To moze jest przypadek ale rzecz jest warta analizy.
Pozdrowienia
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Przypomniely mi sie jeszcze dwie niespodzianki z wloskiej Serie A Inter i Roma. Jak na razie Inter w UEFA nie wygral. Roma u siebie raczj wygra ale dwa pozostale zespoly biorace udzial w niespodziankach pewnie zgodnie z regula :-)
Zobaczymy
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Witam i podaje pewne typy wedlug mnie oczywiscie. Zaczne od meczu Lyon-Monpellier wydaje mi sie ze pewna 1 1,32@ Lyon po zwyciestwie w Auxerre mysli jeszcze o dogonieniu Lens wiec ten mecz powinien wygrac.Pewny wydaje sie tez mecz Bradford-WBA na 2 za 1,76@ WBA walczy o bezposredni awans wiec powinna wygrac z o nic walczacym bredfordem.Hertha jest pewna z rostockiem za 1, [email protected] bym nie ruszal chyba ze Vallecano ktore zagra z o nic waczacym Valladoidem kurs 2, [email protected] tez do zagrania na na Austrie w derby Wiednia z Rapidem 1, [email protected] prestizowy ale rapid o nic nie walczy a austria o puchary poza tym Austria ma zdecydowanie lepszy bilans w ostatnich latach.No i 2 niemiecka moja ulubiona tu pewny jest Bochum za 1,45 z Duisburgiem,proponuje Aachen 1X za 1,32 z Unionem a takze walczace o utrzymanie oberhausen z saarcbrucken za 1, [email protected] holenderskiej pena jest breda z nijmegen za 1,56 walczy o puchary wiec...W 2 wloskiej Crotone Napoli 2 za 1,56@ i Modena z Palermo za 1, [email protected] na tureckiej gdzie widze 1 za 1,62 w Bursie z antalaya ktora w utrzymanie juz chyba nie wierzy.Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Witam
Na początku dziękuję Wam za analizy i typy. Mój top bet tygodnia to:
Hertha BSC - Hansa Rostock 1
Hertha BSC Berlin: 1 Kiraly - 19 Schmidt, 4 van Burik, 14 Simunic, 21 Hartmann - 18 Dardai, 22 Beinlich - 30 Marcelinho - 7 Alves, 11 Preetz, 8 Goor Rezerwy: 12 Fiedler, 6 Sverrisson, 9 Daei, 16 Pinto, 20 Neuendorf, 23 Tretschok, 24 Ludvigsen, 25 Maas, 32 Marx, 43 Schröder, 44 Tchami Nieobecni: 2 Lapaczinski, 26 Deisler, 28 Nedzipi, 33 Rehmer Po 4. żółte: Dardai, Goor, Neuendorf, Tretschok Jak dla mnie to berlińczycy zagrają w najmocniejszym składzie z Alexem Alvesem na czele. Cieszy powrót na ławke Deislera :-)))
Hansa Rostock: 21 Klewer - 12 Yasser, 5 Jakobsson, 20 Hill, 3 Emara - 17 Lantz, 18 Hirsch, 38 Wibran, 6 Maul - 15 Arvidsson, 13 Beierle Rezerwowi: 26 Bräutigam, 2 Lange, 4 Benken, 9 Salou, 10 Kovacec, 11 Weißhaupt, 13 Beierle, 14 Oswald, 16 Schröder, 22 Haber, 23 Brand, 24 Schied, 27 Baumgart, 31 Hansen Nieobecni: 1 Schober, 7 Rydlewicz, 8 Weilandt, 19 Di Salvo 4. zółte: Lange W zespole Hansy nie zagra Schober i Rydlewicz, a jest to duże osłabienie dla zawodników z Rostocka.
W rundzie jesiennej było 0:0. Ale nie statystyki są tu ważne. Hertha jest zespołem, który chyba poczuł swoją szanse. Wie że Schalke może jutro dać tyłu z Werderem, a anemicznie grający Bayern nie jest już wielką konkurencją na 3. miejsce. Ogólnie rzecz biorąc to Hertha zrobi wszystko aby to spotkanie wygrać.
Poza tym: Sobota: Sturm - Admira 1 Postawa Admiry Modling mówi sama za siebie. Inny wynik jest niemożliwy. Hamburg - Leverkusen X2 ew. 2 Leverkusen jest w takiej formie, że nie da sobie wydrzeć mistrzostwa. To spotkanie może być jegoprzypieczętowaniem (przy porażce Dortmundu). Istanbul - Galatasaray 2 Galata jest w świetnej formie i powinna wygrać z outsiderem. Kurs ciekawy, można zaryzykować. Wattenscheid - Fortuna K 1 Wattenscheid w drodze do II Bundesligi i słaba Fortuna nie powinna tej rozpędzonej lokomotywy zatrzymać. Niedziela: Sp.Rotterdam-Ajax 2 Czy Ajax może sobie pozwolić na porażkę? Pytanie retoryczne...
Przepraszam że opisy skąpe, ale co tu dużo pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Gritz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał Gritz: [qb]Witam ... Istanbul - Galatasaray 2 Galata jest w świetnej formie i powinna wygrać z outsiderem. Kurs ciekawy, można zaryzykować. [b ....[/qb] Możesz mi wytłumaczyć dlaczego według ciebie Istanbulspor jest outsiderem :eek: ligi ?????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Oryginalnie wysłał saba: [QBMożesz mi wytłumaczyć dlaczego według ciebie Istanbulspor jest outsiderem :eek: ligi ?????????[/QB] Nie outsiderem ligi, tylko względem piłkarzy Galatasaray. Patrząc na ich ostatnie wyniki: Yimpas Yozgatspor - Istanbul. 1 - 1 Istanbul. - Kocaeli. 0 - 1 (dla przypomnienia: 18. Yimpas Yozgatspor 26pkt., 12. Kocaelispor 37 pkt) wniosek ten nasuwa się sam... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Z wczorajszych spotkań zawiódł tyllko Wattenscheid, który zremisował 1:1 z Fortuną Koln, reszta weszła dość pewnie.
Na dzis oprócz Ajaxu proponuję: Farum - Frederica 1 @ 1.15 w Expekt.com Farum na 2. pozycji z 29 punktami i tylko 2 punkty straty do lidera. Na karku 2 zespoły z 38i 37 punktami. Frederica natomiast 3 od końca i tylko 14 pkt. Wniosek? Farum will win
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Czas na podsumowanie: Sturm - Admira 1, 3:0 Hertha - Hansa 1, 1:0 Hamburg - Leverkusen X2, 1:1 Istanbul - Galatasaray 2, 0:2 Wattenscheid - Fortuna K 1, 1:1 Sp.Rotterdam-Ajax 2, 0:4 Farum - Frederica 1, 2:1
W sumie w weekend 6-1, a ogólny bilans 14-2
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Kolejne "niewchodzace pewniaki"
Union Berlin-Karlsruher 05.04 Union Berlin 7 3 - 1
Karlsruher wygral. Union Berlin tez. Regula sprawdzila sie w polowie.
Dania-26.k. 235 Brondby-AGF Aarhus 0,10,02 2:2
No i Brondby nie wygralo (przegralo 1:2 u siebie) a Aarhus nie przegral (2:2 z Aalborgiem).
Z ligi wloskiej Inter-Atalanta 2:1 i oba zremisowaly (Inter w Uefa ale w lidze tez niewiele brakowalo, zeby nie wygral).
Venezia-Roma 07.04 Venezia 18 2 - 2 To byl troche nietypowy pewniak bo mysle, ze tego, ze Roma koljnego meczu u siebie nie wygra nikt nie podejrzewal Venezia raczej tez szans na nie spadniecie nie miala wiec trudno bylo myslec, ze wygra. W kazdym razie wyjatek od reguly.
Niespodzianki z tego tygodnia: Lokeren-Antwerp 14.04 0 - 0
121 Slovan-Dubnica 2,02 0:3
troche mniejsza (pod wzgledem kursu) ale dziwna bo wydawalo sie, ze i mozliwosci i motywacja po stronie gospodarzy Petrzalka-Puchov 2,02 0:3
Przegrana Realu do niespodzianek sie nie zalicza wg mnie. Po LM wyszlo w koncu zmeczenie i kontuzje.
Moze ktos zauwazyl wiecej tego typu niespodzianek bo ja w tym tygodniu mialem troche mniej wolnego czasu.
Fortuna Sittard i Stockport ktore wygraly u siebie na pewno zrobily w pewnym stopniu niespodzianke ale biorac pod uwage ile ludzi przychodzi jeszcze na ich mecze to mieli pewna motywacje a i mozliwosci jak widac tez. Nie sadze, zeby z tego wynikalo, ze wygraja na wyjezdzie albo ze nie dostana tam 3:0 No chyba, ze Fortuna Sittard ktora teoretycznie ma jeszcze szanse byc na przedostatnim miesjcu i od razu nie spasc odrobi strate do Sparty Rotterdam. Teoretycznie jest to mozliwe ale ... zremisowac z Feyenordem i wygrac z Breda i Roda Kerkrade ??? Raczej niemozliwe w normalny sposob.
Natomiast Twente wg mnie w tym sezonie wiecej punktow nie zdobedzie. Zreszta juz wczesniej tak mi sie wydawalo patrzac na to z kim ma grac. I powinno sie spokojnie znalezc poza strefa spadkowa. No moze remis u siebie z Utrechtem wymeczy ale chyba nie.
Mysle, ze nastepna kolejka w Holandii nie przyniesie takich rozczarowan jak ostatnia. Pomimo beznadziejnej skutecznosci ostatnio (tylko fa+2 Ajaxu weszlo i chyba sporo osob zarobilo bo kurs w STS spadl z 2,0 na 1,65) napisze co wg mnie powinno wejsc.
FC Groningen gra teraz z Heerenveen na wyjezdzie. Marna szansa na chocby jeden punkt. Ale potem z De Graafschap u siebie i Sparta na wyjezdzie wiec nie ma sie o co martwic w tej kolejce.
Ajax musi wszystkie mecze do konca wygrac jesli chce byc 1. Zostalo Utrecht, FC Den Bosch u siebie i NEC na wyjezdzie. Powinni dac sobie rade.
PSV jesli Ajax gdzies straci punkty powinno byc 1 i wygrac do konca wszystkie mecze. Tylo De Graafschap u siebie walczac o utrzymanie ma wieksza motywacje. Ale poniewaz to bedzie w ostatnij kolejce i mecz moze decydowac o mistrostwie to jakos w chocby remis PSV nie wierze. Z Twente Willem II i Sparta wg mnie poradza sobie fa+2
Pewne wydaja mi sie zwycietwa FC Kopenchagi i Slovana Liberec u siebie. Oba zespoly maja duza szanse na wygranie swoich lig i rywale nie powinni im w tej kolejce przeszkodzic w zdbyciu kompletu punktow. Zreszta nnie widze przeszkod, zeby FCK wygrala wszystkie bez problemu mecze oprocz dwoch ostatnich z Broendby i Aalborgiem. Jesli Broendby nie wygra teraz z Aalborgiem to prawdopodobnie FCK nie podaruje 1-szego miejsca i wygra wszystko do konca. Z Broendby u siebie ma wg mnie spore szanse.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Moje analizy w tym mecze "pewne" z niskimi kursami z Danii i Holandii w temacie LIGI EUROPY.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
WK, świetne analizy! Swoje podeślę dziś wieczorem, a na razie:
FC Frederica - Køge 2 @1,45 w Expekt.com i Unibet.com Dania 1. liga, spotkanie dziś o 17:30
Sytuacja przedstawia się następująco: 1. Køge 19 14 2 3 40-19 44 2. Farum 20 12 6 2 42-26 42 3. Frem 20 11 6 3 42-22 39 4. HFK Sønderjylland 20 12 3 5 40-32 39 ..................................... 12. B 1909 20 5 5 10 32-45 20 13. B 93 20 4 4 12 26-44 16 14. Kolding IF 20 4 3 13 31-48 15 15. Fredericia 19 3 5 11 22-28 14 16. Skive 20 2 4 14 22-47 10
Ostatnie wyniki Frederica: Farum - Freder. 2 - 1 Skive - Freder. 2 - 2 Freder. - Aarhus 0 - 1 Ostatnie wyniki Køge: B 1909 - Køge 1 - 3 Køge - Farum 1 - 1 Køge - Rand. Freja 2 - 4
Sytuacja w tabeli mówi sama za siebie. Køge wygrywając to spotkanie będzie miało 5 punktów przewagi nad drugim Farum. Frederica natomiast walczy o utrzymanie się, jednak jest chyba na straconej pozycji...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Kilka ciekawych kursow z P2P w Gamebookers.
Ajax Amsterdam 1,31 Feyenoord z Fortuna Sittard 1,4 Jesli ten mecz nie jest sprzedany to okazja najwyzszy kurs na swiecie. FC Kopenchaga 1,45
Warto tez zajrzec do ligi tureckiej i angielskiekj (1 i 1)
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Dla miłośników niskich kursów polecam zdarzenie, jeszcze dziś można obstawić w expekt.com: Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers Najlepszy z 5 . Trzeba co prawda chwilę poczekać, ale żaden bank nie daje 18% zysku w mniej niż 2 tygodnie (a buk może dać) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Pozdrowienia & Powodzenia, Janusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Witam I przepraszam że w zeszłym tygodniu nie było moich typów. Ale na ten Weekend: Wszystkie tabele na http://www.reno2000.sk/futbal.htm 1.Fc Nürnberg - Bayer Leverkusen 2 Myślę że to jedyny wart zagrania mecz tej kolejki w Bundeslidze. Norymberga ma dość duże szanse na utrzymanie się w Bundeslidze, zwłaszcza że ostatni mecz z ST.Pauli. Nie znaczy to jednak że w sobotę nie będą walczyć. Natomiast Leverkusen nie może sobie pozwolić na jakikolwiek inny wynik. A że wszyscy na ten mecz w Leverkusen czekali (Kicker z 18. czerwca, wywiad z Ulfem Kirstenem: - kicker: "Herr, Kirsten, ist Bayer Leverkusen am Samastag .... ersten mal Deutcher FuBballmeister? - Ulf: "Nien, ... Da mussen wir schon noch eine Woche warten. Ich gehe davon aus, dass wir am vorletzten Spietltag, in Nurnberg alles klar machen") Jasno więc wynika, że Bayer tego meczu nie odpuści i będzie grał o 3 punkty. Aris Saloniki - Olympiakos Piraeus 2 Olympiakos i AEK mają po 55 punktów.W tej sytuacji, gdy AEK gra ciężkie spotkanie może być to wyśmienita okazja aby zasiąść samotnie na fotelu lidera. Ethn.Asteras - Panathinaikos 2 Koinczynkom pozostała już tylko walka 0 3 miejsce. Ale w meczu z przedostatnią drużyną powinni wygrać, chociażby po to aby udowodnić swoją wyższość! PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam 1 PSV walczy z Fynordem o 2 miejsce i w tym meczu inne roztrzygnięcie niemożliwe. Fenerbahce - Trabzon 1 Walka o mistrzoswo Turcji jeszcze się nie skończyła, a Fenerbache jeśli chce jeszcze o nim myśleć to musi wygrać. Pozatym dziś: Blake, J - Chang, M 1 @1,60 w Unibet.com James Blake jest młodym zawodnikiem - szybkim, zwinnym, a tych cech brakuje Changowi. Szanse są o wiele większe niż na to wskazuje kurs. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Witam
Po dwutygodniowej nieobecności na forum dużo się nie pozmieniało. Od dziś będę prezentował tu mniej lub bardziej trafne typy, zarówno z piłki nożnej jak i tenisa.
Co do Mistrzostw Świata to w Profie jest kilka interesujących zdarzeń: 044 Korea-USA 1.49 2.2 04.06.2002 13.30 Kto lepszy w grupie? Kurs na 1 bardzo dobry. Koreańczycy są w świetnej formie, pokazali to w meczu ze Szkotami. Grają piłkę szybką i techniczną, podobnie jak Portugalczycy. Nie powinni mieć większych problemów z wyjściem z grupy, a z wyprzedzeniem USA powinno pójść gładko. Typ: 1 9/10
B02 Paragwaj 5.5 2 02.06.2002 09.30 MS-konc.klas. Gr.B W grupie B grają: Hiszpania, Paragwaj, Słowenia i RPA. Murowanym faworytem do awansu wydają się być Hiszpanie. Jednak drużyna ta sprawiała już nie raz niemiłe niespodzianki. A Paragwaj ze Słowenią I RPA powinien sobie poradzić i wyjść z grupy jeśli nie z 1. to z 2. pozycji. Typ: 1-2 7/10
J04 Wlochy 8 4.5 2.6 1.5 MS-konc.klasyf. Włosi mają silną kadrę. Kilku świetnych zawodników na każdą pozycję, świetna obrona, po prostu drużyna marzenie. Z wyjściem z grupy nie powinni mieć większych problemów. I na pewno zrobią to tak aby nie trafić na Portugalczyków. Tak więc: Typ: 1-8 6/10
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Twoje typy Gritz są według mnie bardzo dobre.Jednak nie zgadzam sie ze stwierdzeniem że Korea nie będzie miała problemów z wyjściem z grupy.Z tej grupy wychodzi Portugalia z Polską.Inaczej być po prostu nie może.Polska na pewno wyjdzie z grupy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|