|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 252 |
J04 Wlochy 8 4.5 2.6 1.5 MS-konc.klasyf. Włosi mają silną kadrę. Kilku świetnych zawodników na każdą pozycję, świetna obrona, po prostu drużyna marzenie. Z wyjściem z grupy nie powinni mieć większych problemów. I na pewno zrobią to tak aby nie trafić na Portugalczyków. Tak więc: Typ: 1-8 6/10
Pozdrawiam[/QB][/QUOTE]
Ja jestem jeszcze wiekszym optymista uwazam je Włosi nie tylko bez problemu wyjdą z grupy,ale takze maja najłatwiejsza drogę jesli nie do finału to na pewno do półfinału!!! :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
gizmo_19, podobnie jak Ty chciałbym aby Polacy wyszli z grupy, najlepiej na pierszym miejscu. Jednak obiektywnie patrząc na ich ostatnie poczynania, poziom naszych zawodników, nie mam absulutnie żadnych podstaw aby tak sądzić. Owszem każdy może powiedzieć, że w mecze towarzyskie nie wkładają 100% swoich możliwości, ale Koreańczycy, Amerykanie, czy Portugalczycy również nie grają na maksa, a prezentują się o wiele lepiej.
Widzew1981, zakładając że Włosi po wyjściu z grupy na 1. miejscu, nie trafiają na Portugalczyków i pokonują swoich rywali to przyjdzie im grać z... Hiszpanią, lub Niemcami??? Przy takim założeniu nie będzie im łatwo!
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 252 |
Oryginalnie wysłał Gritz: [qb]gizmo_19, podobnie jak Ty chciałbym aby Polacy wyszli z grupy, najlepiej na pierszym miejscu. Jednak obiektywnie patrząc na ich ostatnie poczynania, poziom naszych zawodników, nie mam absulutnie żadnych podstaw aby tak sądzić. Owszem każdy może powiedzieć, że w mecze towarzyskie nie wkładają 100% swoich możliwości, ale Koreańczycy, Amerykanie, czy Portugalczycy również nie grają na maksa, a prezentują się o wiele lepiej.
Widzew1981, zakładając że Włosi po wyjściu z grupy na 1. miejscu, nie trafiają na Portugalczyków i pokonują swoich rywali to przyjdzie im grać z... Hiszpanią, lub Niemcami??? Przy takim założeniu nie będzie im łatwo!
Pozdrawiam[/qb] Prędzej z Hiszpania,choć jeśli się nie myle to półfinał będzie z Portugalią!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Widzew1981, obawiam się, że się mylisz. Włosi grają w grupie G, G1 gra z D2, a G2 gra z D1. Zwycięzca z 1. pojedynku gra ze zwycięzcą E1 - B2. Zwycięzca 2. pojedynku gra z B1 - E2.
Trochę to skomplikowane, ale da się rozgryźć.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Uważam że Polacy zdecydowanie lepiej zaprezentują sie na mistrzostwach niż w meczach towarzyskich.Jestem dobraj myśli.Mam nadzieje że nasi pokażą że potrafią grac w piłke i przynajmniej wyjdą z grupy.Dlatego bez względu na to jak gra Korea ,USA czy Portugalia uważam że nasi wyjdą z grupy.Nie można ich przekreślać jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Oryginalnie wysłał gizmo_19: [qb]... nie można ich przekreślać jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego.[/qb] Gizmo_19 - racja! Proponuję też do zagrania: Czy na MŚ będzie bramka w pierwszych 100 sekundach meczu? NIE @2.63 w BlueSq Myślę, że drużyny podejdą do Msitrzostw zbyt skoncentrowane, aby pozwolić sobie na stratę bramki w ciągu niespełna 2 minut. Pozdrawiam i liczę na Wasze uwagi i typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
25.05. 13:45 Chiny - Portugalia
Chińczycy po raz pierwszy od 44 lat zagrają w mistrzostwach świata. Zagrają w grupie C z m.in. Brazylią i Turcją. Mecz towarzyski z Portugalią, która reprezentuje podobny styl gry do Brazylijczyków, jest szansą dla Chin, aby sprawdzić jak zagrać, aby otrzymać najkorzystniejszy wynik. Portugalczycy natomiast chcą przygotowaćsię do spotkania z Koreą. Chiny reprezentują podobny styl gry do Koreańczyków, więc jest to doskonała okazja dla Portugalii.
TYP: 2 @1.65
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Na początku gartuluję wszystkim którzy postawili na Portugalię: China 0 - 2 Portugal 51' 0 - 1 Nuno Gomes 62' 0 - 2 Pedro Pauleta
Chciałbym równierz przedstawić 12 wybranych przeze mnie spotkań z dolnej części darbinki Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Tenisie wraz z moimi typami:
Blake James - Burgsmuller Lars Zarówno Blake jak i Burgsmuller mają podobne warunki fizyczne. Jeszcze nigdy ze sobą nie grali. W The Race zajmują odpowiednio 24 i 60 pozycję (102-49 pkt.). Amerykanin jest ostatnio w zdecydowanie lepszej formie i powinien to spotkanie wygrać w 4 setach. TYP: 1 8/10
Chela Juan Ignacio - Voinea Adrian Argentyńczyk jest o 5 cm. wyższy od Rumuna i 3 kg. cięższy. Obydwoje prezentują podobny styl gry, lubią korty ziemne. Chela jest 12 w Race 2002 (160 pkt.), Voinea 45. (71 pkt.). Chela jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Również dla mnie. TYP: 1 6/10
Federer Roger - Arazi Hicham Federer jest aż o 10 cm wyższy i o ponad 15 kg. cięższy od mierzącego 175 i ważącego 65 kg leworęcznego Hiszpana. Federer jest drugi w The Race (299 pkt), Arazi 63 (46pkt.). Do tej pory ze sobą nie grali. TYP: 1 9,5/10
Ferrero Juan Carlos - Lisnard Jean-Rene Do tego spotkania komentarz raczej zbędny. Ferrero to jeden z faworytów imprezy. Mimo tego że jest dopiero 14. w rankingu The Race, to nie powinien mieć problemów z o rok starszym Francuzem. TYP: 1 10/10
Gaudio Gaston - Balcells Juan Filigranowy Gaston (175 cm, 70 kg.) zmierzy się z mierzącym 190 i ważącym 93 kg. Hiszpanem. Jednak waga przemawia zdecydowanie na korzyść tego pierwszego. Na kortach ziemnych potrzebna będzie przede wszystkim: kreatywność, szybkość, zwrotność, a nie siła. Gaudio jest 13 w rankingu The Race, Balcells zajmuje 78 pozycję z 35 punktami. Licząc na wilgotne powietrze: TYP: 1 7/10
Grosjean Sebastien - Clavet Francisco Zarówno Grosjean jak i Clavet mają podobne warunki fizyczne. Clavet to leworęczny specjalista od kortów ziemnych. Franzuz również preferuje korty ziemne. Do tej pory spotkali trzykrotnie: 2-krotnie wygrał Grosjean i raz Clavet (w Aus. Open 2002 po 5 setach). W The Race: Grosejan 21 i 120 pkt., a Clavet 59 z 50 pkt. Gdyby nie wiek Hiszpana (34 lata) postawił bym na niego. Ale tu liczyć się będzie kondycja, więc: TYP: 1 5/10
Robredo Tommy - Levy Harel Robredo, młodziutki Hiszpan, dobrze grający na kortach ziemnych spotka się z o 4 lata starszym Izraelczykiem. Ten drugi jest o 5 cm wyższy i o 5 kg. cięższy. W tym roku zdobył tylko jeden punkt do rankingu The Race. Robredo ma już 93 pkt. i zajmuje 34 miejsce. Typ: 1 8/10
Santoro Fabrice - Norman Magnus Urodzony na Tahiti Santoro już po raz 5 zmierzy się z Magnusem Normanem. Historia spotkań pomiędzy nimi jest godna uwagi: 2001 Australian Open, Hard, R64 Australia Hard R64 Norman 6-7 3-6 0-6 2000 Paris Indoor, Carpet, R32 France Carpet R32 Santoro 6-2 6-4 2000 Roland Garros, Clay, R64 France Clay R64 Norman 1-6 4-6 2-6 1999 Wimbledon, Grass, R64 England Grass R64 Norman 2-6 3-6 6-7 1999 Auckland, Hard, R32 New Zealand Hard R32 Norman 6-4 6-7 0-3 I chociaż, aż 4-krotnie wygrywał Szwed, to od wiosny 2001 roku jest praktycznie niewidoczny. Kompletnie stracił formę (w rankingu The Race ma 13 pkt. i zajmuje 109 miejsce). W porównaniu z o 4 lata starszym Santoro (87 pkt. 37 miejsce) wypada bardzo przeciętnie. TYP: 1 8/10
Safin Marat - Llodra Michael Numer jeden rankingu The Race zmierzy się z 89. zwodnikiem tego roku - nadzieją francuskiej publiczności - Micheaelem Llodrą. Spotkanie wydawałoby się z góry roztrzygniętnym, gdyby nie ból pleców jaki towarzyszył Safinowi podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w Hannowerze. Przez ten ból musiał skreczować w meczu z o wiele słabszym zawodnikiem. W Paryżu będzie się grało do 3 wygranych setów jest więc szansa na to, że ból pleców się odezwie. TYP: 2 2/10
Roddick Andy - Arthurs Wayne Obydwaj mierzą ok. 190 i ważą ponad 80 kg. Roddick to nr. 9 z 222 punktami. Arthurs ma 33 pkt i zajmuje 81 miejsce. Wayne jest o ponad 10 lat starszy i zdecydowanie woli korty ziemne. Jednak występ Andego Roddicka stoi pod znakiem zapytania. Kontuzja nie jest jeszcze do końca wyleczona, a jeśli nawet przyjedzie to jest duża szansa na to, że kontuzja się odnowi. TYP: 2 3/10
Pioline Cedric - Spadea Vincent Francuz zagra z mającym lekką nadwagę Vincentem Spadeą. ten drugi ma tylko 7 pkt w The Race, Piolina ma ich "aż" 39. Do tej pory grali ze sobą 3 razy. Bilans 1-2. Grając przed własną publicznością Cedric powinien go porawić TYP: 1 7/10
Blanco Galo - Henman Tim Anglik to obecnie 5 rakieta świata. Galo Blanco ma tylko 22 pkt i zajmuje 93 miejsce. Do tej pory grali ze sobą 1 raz i 1 raz triumfował Hiszpan. Jak można się domyślić grali na kortach ziemnych. Dla mnie sprawa jest jasna: mistrz kortów twardych zejdze z kortu pokonany (zakładam że będzie wilgotno) TYP: 1 6/10
Typy do górnej części drabinki podeślę jak znajdę trochę więcej czasu.
Pozdrawiam i czekam na komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Górna część drabinki o wiele bardziej interesująca. Do spotkań szczególnie interesujących zaliczam:
Ulihrach Bohdan - Corretja Alex Corretja to mistrz kortów ziemnych. Zawsze gra się z nim trudno, jest doskonałym techinikiem, zrywny i dość szybki. Waży 70 przy 180 cm wzrostu. Jego przeciwnik ma 27 lat i jest o rok młodszy. Waży 80 kg. przy 187 cm wzrostu. W The Race zajmują odpowiednio 52-49 miejsca (61pkt-64pkt). Grali ze sobą 6-krotnie: 3 razy wygrywał Czech i 3 razy triumfował Hiszpan. Dwa spotkania grane były na Clay'u i dwa razy wygrywał Corretja. Jednak ostatnie spotkanie rozegrali ze sobą w 1997 podczas US Open (wtedy wygrał Corretja) TYP: 2 7/10
Montanes Albert - Dupuis Anthony Mimo że grają zawodnicy mniej znani to zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Montanes to Hiszpan, a co za tym idzie ziemię wyssał z mlekiem matki. Sprzyjające warunki (175 cm, 75 kg) czynią go moim faworytem w tym spotkaniu. Starszy od niego o 7 lat (!!!) Anthony to Francuz mierzący 185 cm i ważący 85 kg. Nigdy wcześniej ze sobą nie grali. W The Race lepszy o 26 pkt. jest Montanes (63-37 pkt). TYP: 1 7/10
Mantilla Felix - Perez Didac Doświadczonemu Hiszpanowi mierzącemu 177 cm i ważącemu 73kg przyjdzie zmierzyć się z Nieznanym Perezem Didacem. Wiadomo że ma 21 kat i w tym sezonie zdobył tylko 4 punkty w The Race (Felix ma tych punktów 84 i zajmuje 38 pozycję). Może nie być jednostronnie, ale: TYP: 1 9/10
Ljubicic Ivan - Vicente Fernando Ljubicic to zawodnik przeciętny, czasami tylko pokazuje pełnię swoich umiejętności. Jednak jeśli już to czyni to na kortach twardych. Warunki fizyczne to: 193 wzrostu 82 kg wagi. W The Race zdobył 78 pkt i zajmuje 40 miejsce. Jego przeciwnik to lubiący korty ziemne Hiszpan. Ma 180 cm wzrostu i 75 kg wagi. W The Race jest 56 z 53 punktami. Do tej pory grali ze sobą tylko raz w 2001 roku na turnieju w Monte Carlo, gdzie zwyciężył Vicente (0-6 6-4 6-1). TYP: 2 8/10
Johansson Thomas - Squillari Franco Szwed, triumfator Australian Open na kortach ziemnych nie prezentuje już tak wysokie formy jaką prezentował na początku roku. Warunki fizyczne mają identyczne ok 181 wzrostu i 80 kg wagi. Obydwaj mają też po 27 lat. W THe Race Thomas ma 286 pkt (3 pozycja), a Franco ma 48 pkt i zajmuje 63 pozycję. I jedyna róznica pomiędzy nimi to ta, że Squillari woli Clay, A Joanssom woli twarde nawierzchine. Licząc na wilgotny poniedziałek: TYP: 2 5/10
Canas Guillermo - Kucera Karol Argentyńczyk jest zawodnikiem któremu najlepiej idzie na kortach ziemnych. Dobre warunki fizyczne (182 cm przy 82 kg wagi) sprawiły, że ma 136 pkt w The Race i zajmuje 13 pozycję. Jego przeciwnik rodem z Bartysławy ma 187 cm wzrostu i 77 kg wagi. Zajmuje 67 pozycję w "Wyścigu". Zawodnicy Ci grali ze sobą 2 krotnie (w 1996 i 2002 roku). Wygrywali po razie, przy czym w 2002 roku zwyciężył Canas. TYP: 1 9/10
Escude Nicolas - Meligeni Fernando Nicolas Escude vel Comeback Master zmierzy się z Fernando Meligeni. Ten pierwszy waży 70 kg. i mierzy 185 cm. Drugi waży 64 kg przy 180 cm. Obydwaj są wojownikami i na pewno żaden z nich nie odpuści przed ostatniea piłką. Należy też zwrócić uwagę na to, że mecz najprawdopodbniej będzie długi, a Meligeni ma 31 lat i jest o 5 lat starszy od Francuza. Escude ma 128 punktów i jest obecnie 19 rakietą, a zagra z 47 rakietą mającą 68 punktów. TYP: 1 9/10
Kilka słów o Yevgeny Kafelnikovie: Rosjanin nie potrafi grać na kortach ziemnych. Swoją bezradność pokazał w Hannowerze, gdzie nie wygrał ani jednego spotkania singlowego. Na kortach w Paryżu może być podobnie, tylko że w dwóch pierwszych rundach los był dla niego bardzo łaskawy. W pierwszej rundzie kwalifikant Behrend, Tomas. Jest to 28 letni zawodnik dla którego już samo zakwalifikowanie się to olbrzymi sukces. W drugiej rundzie czeka zwycięzca pojedynku Vacek - Zabaleta. Zawodnicy również niezbyt wymagający. Dopiero w trzeciej rundzie spotka się z Alberto Martinem lub Fernando Vicentem. I tu na pewno się rozłoży. Tak więc nie przejdzie pierwszych 3 rund (jak dla mnie sure bet). Ciekawy jestem postawy buków, a raczej kursów na turnieją piątke i jego przeciwników. Najprawdopodbniej zagram progresją na jego porażkę. Kursy, przynajmniej w pierwszych dwóch rundach powinny być wysokie).
Polecam gre na A. Costę i A . Martina w pierwszej rundzie.
Przepraszam też za wszystkie czeskie błędy.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Gritz: [qb] Kilka słów o Yevgeny Kafelnikovie: Rosjanin nie potrafi grać na kortach ziemnych. [/qb] Myśle, że pisząc tą opinię chodzi Ci o obecny sezon bo nie można zapomnieć o tym że Kafelnikow wygrał FO w 1996 a w ostatnich dwoch latach był w ćwierćfinale . Co się stało z jego formą nie mam pojęcia - w ciągu kilku osttanich turniejów nie ugrał nic. Czytałem wywiad z nim po porażce z Galvanim i Kafel powiedział że jego największym celem w tym sezonie jest wygranie Pucharu Davisa - może to brak motywacji lecz ja zawsze pamietam że jest to gracz który może (mógł) wygrać z każdym . Na pewno progresja przeciwko niemu to niegłupi pomysł bo raczej nie wygra tego turnieju ale czy odpadnie dość szybko tego nie jeatem pewny pozdrawiam i wracam do Wściekłych Psów
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Kura, Kalefelnikov w tym roku zupelnie nie potrafi się odnaleźć na kortach ziemnych. Ale widać po jego grze, że brakuje trohę tej zrywności i zwinności, którą prezentował przed dwoma laty. I swoją słabą dyspozycję potwierdził w Hannowerze co tylko utwierdziło mnie w przekonaniach, że w Paryżu nie posiedzi długo.
A co do zdobycia Pucharu Davisa to zapowiedział, że jeśli go zdobędzie to kończy karierę :eek:
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,345 |
Ludzie nie śpijcie, podżućcie coś z drugiej Italy, fińskiej lub bejsbola :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Trzysiu: [qb]Ludzie nie śpijcie, podżućcie coś z drugiej Italy, fińskiej lub bejsbola :zobacz: [/qb] Ludziu, moze Ty tez cos wymysl, a nie tylko zerujesz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Trzysiu: [qb]Ludzie nie śpijcie, podżućcie coś z drugiej Italy, fińskiej lub bejsbola :zobacz: [/qb] Włoska: (totomix) ANCONA - EMPOLI 1 2,30 COMO - CITTADELLA 1 1,20 COSENZA - PALERMO 1 1,20 GENOA - CAGLIARI X 1,40 MESSINA - MODENA 1 1,25 PISTOIESE - CROTONE NP. 1X 1,06 SALERNITANA - BARI X 1,70 SIENA - NAPOLI 1 1,55 TERNANA - REGGINA 1 1,40 VICENZA - SAMPDORIA 2 1,60 AKO 36,26 x 300zl Przewidywana wygrana 9790
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb] Oryginalnie wysłał Trzysiu: [qb]Ludzie nie śpijcie, podżućcie coś z drugiej Italy, fińskiej lub bejsbola :zobacz: [/qb] Włoska: (totomix) ANCONA - EMPOLI 1 2,30 COMO - CITTADELLA 1 1,20 COSENZA - PALERMO 1 1,20 GENOA - CAGLIARI X 1,40 MESSINA - MODENA 1 1,25 PISTOIESE - CROTONE NP. 1X 1,06 SALERNITANA - BARI X 1,70 SIENA - NAPOLI 1 1,55 TERNANA - REGGINA 1 1,40 VICENZA - SAMPDORIA 2 1,60 AKO 36,26 x 300zl Przewidywana wygrana 9790[/qb] Ładny kuponik , ale niestety ta Salernitana ... 9/10 i tak ładny rezultat .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Co do polecanych przeze mnie spotkań z górnej części drabinki zakończyły sie trzy:
Montanes Albert - Dupuis Anthony TYP: 1 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ulihrach Bohdan - Corretja Alex TYP: 2 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Johansson Thomas - Squillari Franco TYP: 2 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Co do pierwszego z nich to weszło, ale trzeba przyznać dość szczęśliwie. To nie Montanes je wygrał tylko Dupuis przegrał, popełniając aż 147 niewymuszonych błędów!
Corretja wygrał bardzo pewnie i potwierdził, że jest doskonale przygotowany do turnieju. Nie popoełnił ani jednego podwójnego błędu serwisowego i tylko 30 niewymoszynych błędów. Na 9 podejść do siatki, wszystkie zakończył się zdobyciem punktu prze Alexa.
Johansson pokonał Squillariego bardzo pewnie. Nie bez powodu dałem 5/10. Aż 10 podwójnych błędów Squillariego i 68 innych błędów, musiały nieść za sobą takie konsekwencje.
Ogólnie turniej jest świetnie przygotowany, a korty w fenomenalnym stanie. Aż miło popatrzeć, nie to co u nas...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Podsumowanie pozostałych typów 1. rundy:
Escude Nicolas - Meligeni Fernando TYP: 1 9/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Canas Guillermo - Kucera Karol TYP: 1 9/10 IN Ljubicic Ivan - Vicente Fernando TYP: 2 8/10 IN Mantilla Felix - Perez Didac TYP: 1 9/10 IN Montanes Albert - Dupuis Anthony TYP: 1 7/10 IN Blanco Galo - Henman Tim TYP: 1 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pioline Cedric - Spadea Vincent TYP: 1 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Roddick Andy - Arthurs Wayne TYP: 2 3/10 IN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Safin Marat - Llodra Michel TYP: 2 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Santoro Fabrice - Norman Magnus TYP: 1 8/10 IN Robredo Tommy - Levy Harel Typ: 1 8/10 IN Grosjean Sebastien - Clavet Francisco TYP: 1 5/10 IN Gaudio Gaston - Balcells Juan TYP: 1 7/10 IN Ferrero Juan Carlos - Lisnard Jean-Rene TYP: 1 10/10 IN Federer Roger - Arazi Hicham TYP: 1 9,5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chela Juan Ignacio - Voinea Adrian TYP: 1 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Blake James - Burgsmuller Lars TYP: 1 8/10 IN
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|