Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19
Luksi #1744428 04/11/2007 05:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
moze ktos siedzi tak jak ty i caly czas sie bawi i zmienia kursy zeby zlapac jak najlepszy dla siebie

Bonus: Unibet
andrzejek_84 #1748935 05/11/2007 05:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
Te pytanie na pewno wiele razy było, ale proszę jaszcze raz o odpowiedz ile wynosi minimalny depozyt na BF?

bolo_lacznik #1748963 05/11/2007 05:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by bolo_lacznik
Originally Posted by jackm
ile wynosi minimalna wpłata do nich?
zalezy od sposobu depozytu i od waluty .
np .Karta - 15E 15 $ , mb po 10E i $ , neteller 15E a 20$
masz w "deponuj srodki" wszystko podane.

el_bast #1748970 05/11/2007 05:27
Dołączył: Oct 2007
Posty: 379
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 379
10e

Javaxa #1749354 05/11/2007 07:01
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
można zmienić walutę z $ na pln?

Llama #1749368 05/11/2007 07:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Riverside
można zmienić walutę z $ na pln?

pln wogole nie ma...sa dolary, funty i euro, jak chcesz inna walute to zaloz nowe konto i napisz, zeby ci przetransferowali pkt

yaaho #1750161 05/11/2007 23:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Czy wpłacając do BF moge zrobić normalny przelew na poczcie? :]
Rozumiem, że kasa musi być w ojro.


D@mian #1750174 06/11/2007 00:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Damianoon
Czy wpłacając do BF moge zrobić normalny przelew na poczcie? :]
Rozumiem, że kasa musi być w ojro.

mozesz, wplacac musisz w zlotowkach smile i przewalutuja Ci na euro

yaaho #1750189 06/11/2007 00:08
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
a jaki jest adres jaki trzeba wpisac na przelewie pocztowym ? i trzeba swój nick czy jakis numer podac ?

cobra #1750213 06/11/2007 00:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Cobra
a jaki jest adres jaki trzeba wpisac na przelewie pocztowym ? i trzeba swój nick czy jakis numer podac ?

nie wplacalem nigdy przelewem to nie wiem, zaloguj sie, wejdz w wplaty i tam wszystko powinno byc

yaaho #1750219 06/11/2007 00:19
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
ok

cobra #1750331 06/11/2007 01:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Dlaczego nie mozna samemu zakladac rynkow na Betfair?
Dzis znowu ,zapomnieli' zalozyc rynek na mecz z hokeja szwedzkiego Linkoping-Skelleftea
czyzby firma dopatrzyla sie znowu jakichs 'nieprawidlowosci o ktorych zostana poinformowane wladze ligi' ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jakby mozna samemu zakladac to by sie tam "lekki" syf zrobil...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by Lord Devastator
Dlaczego nie mozna samemu zakladac rynkow na Betfair?
Dzis znowu ,zapomnieli' zalozyc rynek na mecz z hokeja szwedzkiego Linkoping-Skelleftea
czyzby firma dopatrzyla sie znowu jakichs 'nieprawidlowosci o ktorych zostana poinformowane wladze ligi' ?

mówisz i masz smile

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Originally Posted by Lord Devastator
Dlaczego nie mozna samemu zakladac rynkow na Betfair?

Założenie pojedynczego rynku wiąże się z regułami, czasem zamknięcia, zasadami rozliczania, itd. i nie każdy mógłby to wykonać, ale wydaje mi się, że ciekawą opcją byłoby oferowanie własnych multizakładów sklejonych z przygotowanej przez betfair puli zakładów pojedynczych. Obecnie w multizakładach zakładamy się z betfair i proponowane przez serwis kursy są często ... "kontrowersyjne" wink

kurson #1756341 08/11/2007 02:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Starałem się zweryfikować konto australijskie (KYC), ponieważ przez przypadek przelałem tam środki za pomocą tranferu i aby przelać w drugą stronę muszę zweryfikować konto australijskie. Wysłałem dokumenty, czyli: skan karty, dowodu i ostatni rachunek telefoniczny, a oni mi po 3 dniach odpisują:

Dear Sir/Madam

Thank you for the documentation you recently forwarded to Betfair. We can confirm they have been approved, our records have been updated and your account has been verified with regards to your UK Wallet.

As indicated on the Help Pages, if you currently have funds in your Australian Wallet, or wish to transfer funds in the future you will need to provide us with Certified Documents. Details of this regulatory requirement can be found on http://kyc.betfair.com or on the Betfair Help Pages.

In order to confirm that this request is genuine please feel free to call the Betfair Helpdesk. You can find the number by going to "Help" on our website and viewing the details under "Contact us".

If you have any questions, please don't hesitate to contact us. As a security precaution we recommend that you use the contact details found on our website for any contact with Betfair.

Kind regards

The Betfair Team

Kind regards

The Betfair Team


O co im chodzi? Jak długo jeszcze będę miał zamrożone pieniądze na tym australijskim koncie?

arkadius #1756398 08/11/2007 02:20
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 11
w jaki sposob mozna zagrac za mniej niz 4 Euro?

muko #1757243 08/11/2007 04:10
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by muko
w jaki sposob mozna zagrac za mniej niz 4 Euro?

np.
Polska - Brazylia kursy B:10 - L:11
grasz Polska B:1000 za 4 &#8364;
Polska - Brazylia kursy B:10 - L:11 ; 1000(4&#8364;)

{oczywiście nie przyjete; poprawiasz stawkę [Moje zakłady]}
grasz Polska B:1000 za 5 &#8364;

pojawi się:
Polska B:1000 za 1&#8364;
Polska B:1000 za 4&#8364;

{teraz kasujesz xPolska B:1000 (4&#8364;) }

zostaje
Polska B:1000 za 1&#8364;

{ustalasz swój kurs np. 13 - stawka zostaje 1&#8364;}

efekt:
Polska - Brazylia kursy B:10 - L:11 ; 13(1&#8364;)

postawiłeś 1&#8364; po kursie 13 i czekasz.
Jeśli ustalisz kurs na 10, to zakład zostanie przyjęty.

Jedyna niedogodność, to ta, że nie widac Twojego kursu jeśli nikt inny nie postawił po takim kursie.






BAHmVIP #1758400 08/11/2007 07:27
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
muko a co ty chcesz zagrac za te mniej niz 4 euro jak jakis pewniak to sie podziel smile a tak przy okazji ktos zainteresowal sie doglebniej ta akademia warto odwiedzic stolycę

deresz #1758621 08/11/2007 10:35
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 49
ta cala akademia to tylko reklama, jak na stoisku z jogurtem, tam sie niczego nie nauczysz ani nowego niedowiesz, jaki sens tam jechac i co ulotki chcesz zebrac

Strona 16 z 19 1 2 14 15 16 17 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, burbon, betowiec, Lukasz111, Sensei, kamel, rymoholik, alfa, bukma, 11kera11), 3,267 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1