|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
gump, może podzielisz sie tymi informacjami rowniez ze mną?? gg 1632271
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 61 |
Czy na Centerbecie od dzisiaj mozna stawiac tylko single na zuzel?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Leszno - Piła
Jest to spotkanie dwóch drużyn, które w bieżącym sezonie nie zdobyły jeszcze punktów. Obie jednak były tego bliskie, i to o dziwo w wyjazdowych spotkaniach. Pilanie przegrali dwoma punktami w Gdańsku, natomiast leszczynianie przed tygodniem tą samą różnicą ulegli w Zielonej Górze. Uniści po 14 biegach nawet prowadzili, ale ostatni bieg przegrali w stosunku 1:5, i punkty pozostały w Zielonej Górze. Gospodarze dzisiejszego meczu są faworytami i liczą na pierwsze ligowe punkty. Wystąpią jednak osłabieni. W składzie leszczynian zabraknie kontuzjowanego Łukasza Jankowskiego, który na tor powróci najszybciej za około trzy miesiące i stranierri Lukasa Drymla. Pozostali podstawowi zawodnicy są do dyspozycji trenera i wystąpią w tym meczu. Goście awizują przyjazdw krajowym składzie. Jest to spowodowane względami oszczędnościowymi, jak i tym ,że angielskie zespoły Jasona Lyonsa i Garego Havelocka mają zaplanowane mecze w dniu dzisiejszym. Jeżeli tak się stanie, a zapewne tak będzie to pilanie nie będą mogli liczyć na zbyt wiele. Nawet wsparci przez stranierri nie mieliby co liczyć na punkty, a co dopiero z takimi lukami w składzie.
Leszno: 9 Adams 10 Łukaszewicz 11 Rempała 12 Baliński 13 Dobrucki 14 Kasprzak 15 Wolsztyński Piła: 1 Gapiński 2 Kowalski 3 Szczepaniak 4 Franków 5 Pecyna 6 Klecha 7 Miśkowiak 8 Nowak
Bydgoszcz - Gdańsk
Jak pech to pech. Nie dość, że poloniści stracili na jakiś czas Jacka Krzyżaniaka, to złamania ręki doznał fighter, Mark Loram. Wyklucza to anglika z jazdy na najblizsze pare tygodni. Bydgoszczanie po klęsce w Toruniu będą chcieli zrehabilitować się przed własną publicznością. Wynik tamtego spotkania nie odzwierciedla postawy bydgoszczan, którzy walczyli. Większość biegów była zacięta, jednak przeciwnik był za silny. Dzisiaj, mimo owych absencji i tak są faworytem tego spotkania. Wobec kontuzji Lorama, trener bydgoszczan "zmuszony" był wstawić do składu słabo spisującego się kangura, Todda Wiltshira, który miał iść na jakiś czas w "odstawkę". Gospodarze na swoim torze mogą liczyć na punkty Michała Robackiego, którego "u siebie" jest całkiem innym zawodnikiem niż na wyjeździe. Dodając do tego dobrą formę Jacka Golloba i to, że w końcu "musi" się przełamać Mirosław Kowalik, to bydgoszczanie nie powinni mieć kłopotów z pokonaniem ligowego słabeusza. Gdańszczanie w trzeciej kolejce nie jeździli. Mają na razie, na swoim koncie dwa cenne punkty wywalczone na swoim torze w meczu z pilską Polonią. W dzisiejszym meczu wystąpią w najsilniejszym składzie. W miarę dobrze prezentują się ostatnio Tomasz Chrzanowski, Adam Fajfer, a i obcokrajowiec gdańskiej drużyny jeździ na miarę swoich możliwości. Przy wsparciu pozostałej części zespołu goście mogą liczyć na przyzwoity wynik w Bydgoszczy.
Bydgoszcz: 9 T. Gollob 10 Kowalik 11Wiltshire 12 Robacki 13 Gollob 14 Czechowski 15 Umiński 16 Stanisławski Gdańsk: 1 Chrzanowski 2 Kościecha 3 T. Cieślewicz 4 Eriksson 5 Fajfer 6 Giżycki 7 M. Cieślewicz 8 Dera
Częstochowa - Zielona Góra
W tym meczu zwycięzca może być tylko jeden. Gospodarze mają bardzo silny skład i nie będą mieli żadnego problemu z pokonaniem zielonogórzan. Mecz zaczyna się już o godzinie 11. Spowodowane to jest tym, że stranierri częstochowian Ryan Sullivan i Andreas Jonsson wieczorem mają pucharowe mecze w Anglii, i aby zdążyć na nie, ten mecz musi rozpocząć się o tak wczesnej porze. Ta sama sytuacja dotyczy obcokrajowców gości. Hamill i Janniro razem ze szwedem wystąpią w zespole Coventry. Przeciwnikem ich będzie zespół Peterborough, w którym jeździ Sullivan. Wszyscy ww zdążą dotrzeć na brytyjski tor, jednak goście nie awizują występu amerykanów w meczu w Częstochowie. Jedynym obcokrajowcem, który ma wystąpić w drużynie ZKŻu jest Antonin Svab. Jednak może to być "zasłona dymna" i Hamill pojawi się jaskini "lwa". Jednak trzeba powiedzieć,; czy z amerykaninem czy bez, to zanosi się na spokojne i zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Bardzo dobra forma Kurmańskiego, dobra Okoniewskiego to za mało aby liczyć nawet na niski wymiar kary. Zielonogórzanie przed tygodniem musieli ostro walczyć na swoim torze o dwa punkty, a na wyjeździe dużo tracą ze swojej wartości. Tym bardziej, że przeciwnik jest zdecydowanie silniejszy i na zbyt wiele gościom nie pozwoli.
Częstochowa: 9 Sullivan 10 Walasek 11 Holta 12 Jonsson 13 Ułamek 14 Czerwiński 15 Pietraszko 16 Pietrzyk Zielona Góra: 1 Okoniewski 2 Stojanowski 3 Huszcza 4 Kłopot 5 Świst 6 Kasprowiak 7 Kurmński 8 Svab
Wrocław - Toruń
Zdecydowany szlagier kolejki. Zanosi się na jedno z najlepszych spotkań w sezonie. Spotykają się zespoły, które odegrają główne role w bieżącym sezonie. Silniejszy kadrowo jest zespół gości, jednak atut własnego toru po stronie wrocławian powoduje, że siły obu ekip się wyrównują. O wyniku meczu zadecyduje dyspozycja dnia. Obie ekipy nie straciły jeszcze punktów, jednak po tej kolejce któryś z zespołów nie będzie miał kompletu punktów. Wiele niejasności jest przed tym meczem jeżeli chodzi o składy drużyn. W drużynie. Do skłądu WTSu po kontuzji powinien powrócić Jarosław Hampel. Jednak czy tak się na pewno stanie, to okaże się przed meczem. Jeżeli pojedzie, a raczej tak będzie to nie wiadomo jaką formę zaprezentuje ten utalentowany zawodnik. Drugą zagadką jest, kto zostanie wpisany do składu gospodarzy pod numerem 8. Są dwie możliwości. Albo będzie nim powracający na tor Robert Dados, który dopiero co wznowił treningi i jego forma nie jest zapewne jeszcze wysoka. Drugą możliwością jest występ będącego w dobrej formie Słabonia, który jednak zamierza opuścić zespół wrocławski. Ewentualny jego występ w zawodach zamknął by możliwość jego przejścia do innego klubu na zasadzie "małego kontraktu". Bardziej prawdopodobna jest ta druga wersja, jednak kto ostatecznie zostanie rezerwowym w drużynie gospodarzy również dowiemy się przed spotkaniem. Natomiast w zespole gości kontuzjowany jest Tomasz Bajerski, który jednak po szybkim leczeniu w Anglii jest zdolny do jazdy. Jego występ był by jednak ostatecznością. Nie wiadomo z którym numerem na pewno pojedzie Jason Crump. Mógłby zastąpić właśnie Bajerskiego albo zostanie wstawiony na rezerwę. Druga możliwość ograniczałaby jednak maksymalną ilość startów do czterech. Bardziej prawdopodobny jest występ australijczyka w podstawowym składzie i pozwolenie dojścia Bajerskiemu do pełnej dyspozycji. Szansę na zwycięstwo obu ekip są jednakowe i typowanie tutaj jest dość ryzykowne. Chyba, że bukmacherzy daliby jakiś większy handicap, ale nie sądzę żeby w ogóle jakiś był, bo ja bym żadnego nie dał.
Wrocław: 9 Hancock 10 Jędrzejak 11 Cegielski 12 Drabik 13 Nicholls 14 Bogińczuk 15 Hampel? 16 Słaboń? Toruń: 1 Rickardsson 2 Sawina 3 Jaguś 4 Crump? 5 Protasiewicz 6 Ząbik 7 M. Jaguś 8 Miedziński
Coś tak czuje, że któryś z faworytów nie wygra dziś za wysoko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb]Coś tak czuje, że któryś z faworytów nie wygra dziś za wysoko.[/qb] Prawdopodobnie będzie to bydgoska Polonia, wygra ale nie wysoko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Po dwóch biegach w meczu Częstochowa-Ziel. Góra 10-2 Chyba będzie wysoki wynik...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Z tego co widzę to w ZKŻ jeździ dobrze tylko Rafał Kurmański... Zielonogórzanie ze Svabem są po prostu słabi. Czuję, że wynik będzie oscylował w okolicach 60-30 dla gospodarzy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Oryginalnie wysłał Ralph: [qb]Czuję, że wynik będzie oscylował w okolicach 60-30 dla gospodarzy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Dobre przeczucie dzisiaj...Było 60-30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2003
Posty: 34 |
Typ BYDGOSZCZ (-22,5) - GDAŃSK (+22,5) Wynik 56-34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Dziś zaległy mecz Wybrzeża z Atlaseem. Goście wystąpią w najmocniejszym składzie. Handi Centrebetu 17.5. Moin zdaniem po zwycięstwie z Apatorem , drużyna z Wrocławia powinna wygrać różnicą co najmniej 18 punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Gdańsk(+19.5) - Wrocław...1...1.85...Centrebet...16:58...5/10
Gdańsk: 9 Fajfer 10 Eriksson 11 T.Cieślewicz 12 Kościecha 13 Chrzanowski 14 Giżycki 15 M. Cieślewicz 16 Dera Wrocław: 1 Hancock 2 Jędrzejak 3 Cegielski 4 Drabik 5 Nicholls 6 Bogińczuk 7 Hampel 8 Dados
Adaś ja stawiam tak. Ktoś z nas wygra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118 |
Ciężko wykluczyć, że wygracie oboje czego szczerze życzę.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
mysle ze 17.5 i 19.5 to za duze handi i bedzie jedynka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
1. A. Fajfer, Eriksson, Hancock, Jędrzejak 5:1 2. Kościecha, T. Cieślewicz, Cegielski, Drabik 5:1; 10:2 3. Nicholls, Chrzanowski, M. Cieślewicz, Hampel 3:3; 13:5 4. Nicholls RT, Hancock, T. Cieślewicz, Kościecha 1:5; 14:10 5. Chrzanowski, Srabik, Cegielski, M. Cieślewicz 3:3; 17:13 6. Nicholls, A. Fajfer, Eriksson, Hampel 3:3; 20:16 7. Hancock, Chrzanowski, M. Cieślewicz, Dados 3:3; 23:19 8. A. Fajfer, Eriksson, Cegielski, Drabik 5:1; 28:20 9. Nicholls, T. Cieślewicz, Kościecha, Hampel - u/w 3:3; 31:23 10. Hancock, Dados, Chrzanowski, Eriksson 1:5; 32:28 11. Cegielski, Hampel, T. Cieślewicz, M. Cieślewicz - d 1:5; 33:33 12. Dados, A. Fajfer, Nicholls, Kościecha - w/2min 2:4; 35:37 13. Kościecha, M. Cieślewicz, Dados, Hampel 5:1; 40:38 14. Cegielski, Eriksson, Drabik, T. Cieślewicz 2:4; 42:42 15. A. Fajfer, Hancock, Nicholls, Chrzanowski 3:3; 45:45
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
heh, nieźle sie zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Gdańsk 45 9. Adam Fajfer 13 (3,2,3,2,3) 10. Freddie Eriksson 7+3 (2*,1*,2*,0,2) 11. Tomasz Cieślewicz 6+1 (2*,1,2,1,0) 12. Robert Kościecha 7+1 (3,0,1*,w/2min,3) 13. Tomasz Chrzanowski 8 (2,3,2,1,0) 14. Mirosław Giżycki NS (-,-,-,-,-) 15. Marek Cieślewicz 4+2 (1*,0,1*,d/1,2*,) 16. Marek Dera NS
Wrocław 45 1. Greg Hancock 12+1 (1,2*,3,3,3) 2. Tomasz Jędrzejak 0 (0,-,-,-,-) 3. Krzysztof Cegielski 9+1 (1,1*,1,3,3) 4. Sławomir Drabik 3 (0,2,0,-,1) 5. Scott Nicholls 14+1 (3,3,3,3,1,1*) 6. Artur Bogińczuk NS (-,-,-,-,-) 7. Jarosław Hampel 2+1 (0,0,u/w,2*,0) 8. Robert Dados 6+1 (0,2*,3,1)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
noi sie nie myliłem.WTS cieniuje we Wrocq zawsze. Kurde chyba zancze grać przez internet bo widze ze tutaj robia jeszcze wieksze bledy niz totomix a kursy sa wypasione
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
sorki chodzi mi oczywiscie o to ze WTs zawsze cieniuje w Gdańsku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Mam ważne pytanko:Moglibyście mi powiedzieć jaki Zakład Bukmacherski->internetowy wystawia najszerszą i najciekawszą oferte na zuzel???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Napewno jest to centrebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
[qb]113 WYB.GDAŃSK - UNIA LESZNO H(2-0) 1,85 8 1,85 114 CHRZANOWSKI-BALINSKI KL 1,8 5 2
115 AT.WROCŁAW - POL.BYDGOSZCZ H(0-22)1,85 8 1,85 116 NICHOLLS-T.GOLLOB KL 1,75 5 2,1
117 POLONIA PIŁA - ZKŻ Z.GÓRA H(4-0)1,85 8 1,85 118 PECYNA-OKONIEWSKI KL 1,9 5 1,9
119 AP.TORUŃ - WŁ.CZĘSTOCHOWA H(0-10) 1,85 8 1,85 120 RICKARDSSON-SULLIVAN KL 1,7 5 2,25 [/qb]
Oferta z toto-mixa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|