Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Nawet jak walniesz coś głupiego to co z tego? Świat się nie zawali a poza tym moze to tylko tobie się tak wydawac. smile Strach jest naturalny w takich sytuacjach. Niektórzy tylko bardziej go maskują. Najważniejsze, że masz odwagę podejść i spróbować nawiazać kontakt, może i niezdarny, ale daj szanse drugiej stronie, bo jeśli Ona jest rozważna i romantyczna wink to i tak nie zwróci na to uwagi a przynajmiej nie to bedzie dla niej najważniejsze. Nie jesteś przeciez nachalny, tylko zainteresowany znajomością... smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by law23
Czytalem wypowiedzi Pierniczka i wnioskuje z nich ze to MY tak zwani prawdzi mezczyzni wybieramy sobie Kobiety a nie one nas! (Bo panuje mit ze to kobiety tak naprawde wybieraja sobie facetow a nie na odwrot) Pierniczek chyba obala ten mit... i tak naprawde wszystko zalezy od nas... (moze zle mysle)

Tak z ciekawosci jak byles w stanie wolnym Pierniczek to miales kontakt z dwoma kobietami jednoczesnie (seks, pieszczoty)?

Kiedys sobie wymyslilem ze Kobiete zycia chcialbym poznac w autobusie.(jakis tlok, spadajaca ksiazka itp.). Glupy. Przez cale zycie nic az do wtorku jadac na uczelnie spotkalem taka dziewczyne byly motyle :-) u niej chyba tez (to sie jakos czuje) pomyslalem sobie teraz albo nigdy... Planowalem ze wysiade tam gdzie ona (zagadam, wymysle cos...), ale pozniej wsiadla jej kolezanka wiec mowie po frytkach. Ku mojej radosci panna studiuje na tej samej uczelni. Teraz tylko musze na nia trafic i zagadac boje tylko zebym nie walnal nic glupiego (aby sobie nie pomyslala ...boze co za kolo...) Spytam sie co robi po zajeciach i zaproponuje spacer :-) Dobry pomysl?

Najwięcej to miałem z 7 jednocześnie. Więc z dwoma to prawie zawsze, bo jak jednej coś wypadło to mogłem się z drugą spotkać.

Co do tego autobusu to trzeba było od razu podejść. Zrobić to w ciągu pierwszych 5 sekund jak ją zobaczyłeś, wtedy nie miałbyś żadnych oporów, bo Twój mózg nie zdążyłby sie zastanowić co będzie jeżeli nie wyjdzie Ci podryw. pzdr

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by law23
Tak z ciekawosci jak byles w stanie wolnym Pierniczek to miales kontakt z dwoma kobietami jednoczesnie (seks, pieszczoty)?

Kiedys sobie wymyslilem ze Kobiete zycia chcialbym poznac w autobusie.(jakis tlok, spadajaca ksiazka itp.). Glupy. Przez cale zycie nic az do wtorku jadac na uczelnie spotkalem taka dziewczyne byly motyle :-) u niej chyba tez (to sie jakos czuje) pomyslalem sobie teraz albo nigdy... Planowalem ze wysiade tam gdzie ona (zagadam, wymysle cos...), ale pozniej wsiadla jej kolezanka wiec mowie po frytkach......


odpowiem za Pierniczka: tak laugh laugh laugh laugh laugh laugh

a teraz dorzuce cos od siebie co do tramwaju. Raz mialem fajna opcje, ktora nie skonczyla sie pozytywnie ale duzo mnie nauczyla. Spodobala mi sie laska w tramwaju, wymienilismy spojzenia po czym stwierdzilem tak jak Ty, ze wysiade tam gdzie ona. Pojechalem az na petle ( kur.. ile musialem potem wracac do domu laugh ) i za nia wysiadlem. Zagadalem jakos bardzo neutralnie ale laska nie byla zainteresowana. Pamietam ze walnalem cos w stylu: czesc, idziesz tak samotnie wiec mam zamiar Ci potowarzyszyc smile. Odpowiedz pamietam jakas nadeta wiec odpuscilem i poszedlem w swoja strone. A ciesze sie tym, bo kolejna bariera przekroczona, kolejne doswiadczenie zdobyte smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
a ja dzisiaj ide na gorace studentki laugh

nie ma to jak otrzesiny tongue

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Czlowieku do roboty. Jeszcze raz pisze, rob to co uwazasz za sluszne. A nie wysluchujesz dyrdymalow na forum to smieszne.
___________________
Zgadzam sie wink
nalezy robic to co uważasz za słuszne a nie sugerowac sie tym co ktoś inny napisał.
Można się zastanowić oczywiście nad jego słowami ale i tak w koncu decyzja podjęta przez Ciebie będzie najlepsza..

I ten mój dylemat ..

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
To i ja opisze swoj problem tongue

Wkurza mnie, ze mam slabosc do pewnej laski. Znamy sie od ponad 15 lat, chodzilismy do jednej klasy w podstawowce i liceum, mieszkamy 400 metrow od siebie. Przez pewien moment nawet sie spotykalismy, ale wywinela mi numer i strasznie sie zrazilem. Od tamtej pory spotykamy sie podczas Swiat Bozego Narodzenia przez mniej wiecej 3 dni, a potem cisza przez kolejny rok i tak juz od 4 lat. Teraz po raz kolejny po kilkumiesiecznym braku kontaktu spotkalismy sie na jej prosbe 1 listopada i ... zostalismy para. Poprosila mnie zebysmy sprobowali. Powiedziala ze zrozumiala swoj blad, a ja uwierzylem ze sie zmienila. No i jestem ze sliczna brunetka, studentka 2-kierunkow, spragniona seksu. Niby wszystko pieknie ladnie, ale boje sie ze znowu odwali mi jakis numer. Wszyscy mi odradzaja ten zwiazek, a ja jak debil juz dalem sie wciagnac.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
No i dobrze, że sie zgodziłeś smile Ciesz sie z życia, tylko nie angażuj się w ten związek zbyt emocjonalnie - przynajmniej na początku. Przede wszystkim kwalifikuj ją. Niech ona spełnia Twoje oczekiwania, w końcu to ona zjebała kilka lat temu i teraz musi udowodnić, że się zmieniła i, że na Ciebie zasługuje. Podchodź do sprawy z dystansem, nie zachowuj się jakbyście byli starym dobrym małżeństwem. Zaskakuj ją. Niech ona nie bedzie zawsze najważniejsza w Twoim życiu. Czasami się z nią nie spotkaj, bo np musisz śrubki w garażu posegregować laugh nie no żartowałem, ale dobrze będzie jak od czasu do czas o niej "przypadkowo" zapomnisz smile pzdr

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Pierniczek
"przypadkowo"


laugh laugh laugh laugh

Pierniczek jak zawsze przypadkowo tongue


Ja wrocilem ok 4tej z imprezy, ogolnie dno na maksa, ale do czasu. Jedna panna byla calkiem ciekawa, tylko ze nie wzialem numeru tongue

podsumowujac stypa, studentki cos dziwnie zamkniete, niechetne i co najwazniejsze - brzydkie ;/

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Pierniczek czasem odnoszę dziwne wrażenie, że to byłeś twórcą kampanii "życie to gra" firmy bet-at-home laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Originally Posted by Goget
Pierniczek czasem odnoszę dziwne wrażenie, że to byłeś twórcą kampanii "życie to gra" firmy bet-at-home laugh

A na czym polegała ta kampania? smile Bo hasło bardzo dobre, a i udowodnienie go proste.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
panowie laska mi podala GG swoje, takze co robic?

od razu pisac o jakims spotkaniu czy troche popisac ? smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
od razu pisać o spotkaniu

samo pisanie jest dla pisarzy smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by HAGIi
panowie laska mi podala GG swoje, takze co robic?

od razu pisac o jakims spotkaniu czy troche popisac ? smile


piwo noooo Hagi opowiedz nam jeszcze jak wygladala rozmowa grin

ja bym sie przede wszystkim dowiedzial, czy bedzie w srode w euphorii i umowil na spotkanie. Nie wiem co powie reszta, ale na moje bez glupiego pierdo!lenia o szopenie tylko odrazu konkret trzeba by przedstawic. Ale wykmin jakas dobra miejscowe gdzie ja zabierzesz grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
rozmowy jako takiej nie bylem

napisalem prosto z mostu czy poda mi do siebie kontakt - podala GG

hehe eee klub odpada na spotkania, juz raz taki blad popelnilem i co pamietam z tego spotkania to tylko wejscie do klubu laugh

juz o drugie spotkanie nie pytalem laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
nie bylo*

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
tak sobie mysle, to troche dziwne, ze dala Ci gg a nie kome. Ciekawe. Badz co badz, czekam z ciekawoscia na pomysly pierniczka co do zagadania laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
jak dla mnie posluguj sie gg tak samo jako komem - traktuj to jako narzedzie do umawiania sie, nie do rozmow. Chodz wiem z doswiadczenia ze jest to dosc trudna praktyka wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Generalnie wszystko zależy od kobiety ale musisz pamiętać, że pierwsze wrażenie (a więc całe spotkanie) jest bardzo ważne i kobieta powinna je tak zapamiętać, żeby nie zaszufladkować do poprzednich. Im ciekawszy pomysł tym większa szansa, że będzie miała ochotę na kolejne. Wypad do kina czy klubu zostawiłbym na później a teraz wymyśliłbym coś bardziej orginalnego. Nie wiem jakie atrakcje macie w Bydgoszczy, można też niewiastę zabrać za miasto. Nie musi to być od razu skok na bungee i z tym zaskoczeniem i orginalnością powinien być zachowany jakiś umiar.

Tylko pamiętaj Hagii im więcej wyborów będziesz sam podejmował tym lepiej. Tak jak w zakładach bardziej się wkurzasz jak zagrasz kogoś typ i nie trafisz niż jak nie trafisz swojego. Podobnie z radością po trafieniu swojego typu i zapożyczonego. No i specjaliści od podrywów z mecz.pl nie zawsze będą do Twojej dyspozycji i taka akcja, że dziewczyna się Ciebie pyta gdzie ją zabierasz a Ty jej mówisz, żeby poczekała tylko skonsultujesz się z innymi typerami może trochę dziwacznie zostać odebrana wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Co do gg to odradzam dłuższe pogawędki na początku znajomości bo Ci potem zabraknie tematu do rozmów w cztery oczy, no chyba, że taka gaduła z Ciebie, że potrafisz o niczym nawijać z nowo poznaną kobietą smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ja nadal obstaję, że mając gg nie masz nic. To tak jakbyś miał adres...możesz se jedynie list wysłać. Ale jak już musisz zagadać przez gg to nie używaj tych głupich emotek w każdym zdaniu - one są tak popier.dolone, ze głowa mała. Co do pisaniu o spotkaniu to ja bym w ogóle o tym nie pisał...niech ona Ci je zasugeruje. Możesz "przypadkowo"( laugh ) napomknąć, że boli Cię kark...jak znam baby to napisze coś w stylu: "zrobić Ci masaż ? :)" Wtedy trzeba coś odpisać w stylu: "ok...ale ja mówię serio" lub bardziej zabawną odpowiedź: "a zrobiłabyś mi masaż gdybym powiedział Ci, że boli mnie......udo? laugh " Ogólnie żeby podryw przez internet miał dobry skutek musisz zawładnąć jej wyobraźnią. Ale nie dasz rady...za mało jeszcze o tym wiesz. Były sporadyczne przypadki, ze musiałem uwodzić kobietę przez maile ale to naprawdę trudna sztuka. Słownictwo musi poruszać wyobraźnię kobiety ale nie może mieć w sobie cielesności. Zaje.biscie trudna sprawa. dlatego polecam rozmowy w realu. pzdr

Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,487 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,863
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1