|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wybierz euro, w banku Ci przewalutuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 338 |
Panowie mam pytanko. Coś czytałem, że można zmienić walutę w GB. Mam u nich w PLN, na MB też w PLN. Jak wpłacam, to tracę zawsze na przewalutowaniu, to więc trzeba zmienić walutę w GB na Euro? Wtedy będzie dobrze, nawet jak w MB zostanie PLN? (Bo chyba tam się nie da zmienić)
Aha czytałem także tutaj, że są jakieś problemy przy wypłatach na MB. To jak to jest w końcu z tym? Kiedyś korzystałem z GB to pieniądze miałem w przeciągu 30 minut a teraz widzę, że czeka się trochę o wiele dłużej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 26 |
ile wynosi minimalna wplata kartą do gamebookers. Nigdzie nie jest napisane a chcialbym to wiedziec
prosze o odpowiedz minimalny depozyt wplara kartą ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Rad, nie wiam jaka u nich jest definicja player performance w krykiecie, nawet w regulaminie tego nie ma. Spojrzę jak to wygląda w kolejnych meczach. Riczi, dobre pytanie. Najlepiej to konto w GB mieć w Euro/$, natomiast jeśli konto w MB będzie w PLN to chyba i tak będzie lepiej niż mieć konto w GB w PLN Snake: Minimalna wpłata, kórą możesz dokonać na swoje konto to: Dolary amerykańskie(USD): 15 Funty brytyjskie (GBP): 10 Euro (EUR): 10 Forinty węgierskie (HUF): 2000 Złoty polskie (PLN): 30 Leje rumuńskie (RON): 25 ------------ Gamebookers 100% bonus do 20 Euro ekstra (lub równowartość w innej walucie) dla kodu promocji podczas rejestracji: SUPER20 Gamebookers 25% bonus do 50 Euro ekstra (lub równowartość w innej walucie) dla kodu promocji podczas rejestracji: PROMOCJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Conrad prosba.Po mojej interwencji i sporach z supotem tym razem juz zrobili cos co powinni dawno:) Mianowicie w poniedzialek mecz kolejny z serii jednodniowych,wystawili znow gosci na ilosc pt ale tym razem pod kazdym takim zakladem dali regulamin,zasady. I teraz prosba znasz sie na krykiecie,z angielskim mysle tez nienajgorzej a cala masa takich slowek ktore ciezko "znalesc" -moglbys rozjasnic o co biega:)? "Points are scored as follows: 1pt per run, 20 pts per wicket, 10 pts per catch and 25 pts per stumping. Players not in the starting 11 are void. In one day games both teams must each face at least 40 overs each, otherwise bets void, unless settlement of bets is already determined" Sporo z tego jarze ale lepiej zajarzyc wszystko zeby niebylo niemilych niespodzianek. Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z tego co widzę to 1 punkt za każdy run zdobyty (jako batsman), 20 pkt za każdy wiczet czyli strącenie gracza jako bowler w tym przypadku, 10 pkt za każdy catch (czyli każde strącenie, w którym uczestniczy poprzez złapanie piłki w polu - jako bowler też teoretycznie może złapać). No i 25 za stumping, ale to raczej może zrobić tylko wicket-keeper bo chodzi o to, że batsman bierze np. duży krok do przodu (i wychodzi poza linię), nie trafia w piłkę, a wicket-keeper z tyły łapie piłkę i strąca bails. ------------ Gamebookers 100% bonus do 20 Euro ekstra (lub równowartość w innej walucie) dla kodu promocji podczas rejestracji: SUPER20 Gamebookers 25% bonus do 50 Euro ekstra (lub równowartość w innej walucie) dla kodu promocji podczas rejestracji: PROMOCJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na czwartkowy mecz mają różne zakłady, ale "performance" już nie wystawili. Czy jak grałeś wtedy to porównywałeś kursy z innymi bukami? ------------ Gamebookers 100% bonus do 20 Euro ekstra (lub równowartość w innej walucie) dla kodu promocji podczas rejestracji: SUPER20 Gamebookers 25% bonus do 50 Euro ekstra (lub równowartość w innej walucie) dla kodu promocji podczas rejestracji: PROMOCJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Tym razem widze niema ale jeszcze moga dac,czesto daja na dzien przed meczem.1 spotkania niegralem na graczy,troche sie boje a dodatkowo problemy i wogole.A co do porownywania kursow w roznych bukach,hmm w tych w ktorych gram ja niema takiej oferty(sportingbet,bf,unibet,expekt,bwin,bah,interwetten)wiec nieporownywalem,dlatego wciaz mimo ciaglych problemow gralem w gb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Masz rację, powystawiali "player performance" i te zakłady są już dostępne na stronie GB. Tak jak pisałem wygląda to na kombinację battingu i bowlingu/fieldingu. 1 pkt za każdy run jako batsman, a później punkty za bowling oraz grę w polu (punkty za catch). ------------ Gamebookers 100% bonus do 20 Euro ekstra (lub równowartość w innej walucie) dla kodu promocji podczas rejestracji: SUPER20 Gamebookers 25% bonus do 50 Euro ekstra (lub równowartość w innej walucie) dla kodu promocji podczas rejestracji: PROMOCJA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
nie ma prowizji od wypłat, jezeli wypłacamy przez MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 266 |
Czy moge wyplacic pieniadze na konto bankowe w niemczech, czy wogole za granica? Jestem zarejestrowany jako polski gracz. I czy moge wyplacic na mb, jesli z niego nie wplacalem? POzdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
mozecie mnie poinstruowac,jak z tego czegos co kiedys sie nazywalo Gamebookers a teraz stworzyl sie najwiekszy shit, mozna wyplacic srodki na MB? wplacone srodki byly Mb wiec tak samo chce wyplacic..ale podczas gdy wpisywana jest kwota do wyplaty (i zaznaczona waluta euro -taka posiadam u nich) wyskakuje malo zrozumiane "Minimalna kwota wypłaty dla wybranej przez Ciebie metody płatności to EUR ." moze ktos pomoc, bo support to moze jutro odpowie. Conrad z calym szacunkiem spedzonych lat na forum, ale jak mozna takie scierwo reklamowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Otóż to. Również chciałbym wypłacić na moneybookers. Ale na chęciach się kończy. Już nie wspomnę, że nawet przy wpłacie miałem problemy, 20 minut się męczyłem, aż w końcu się udało. Za pierwszym razem z wypłatą nie było problemów, ale teraz to cudawianki i dla mnie czarna magia: http://i1.tinypic.com/7xb3p1x.jpgMoże jestem za głupi, albo to jest zbyt skomplikowane, ale jak mam wybrać PLN jak tam PLN nie ma. W ogóle wcześniej z tym problemów nie było, a teraz są. Z supportu pewnie w czwartek odpowiedź dostanę. Może ktoś coś wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Aha, to nie jest link z wirusem, ani z latającym ch.ujem, nie bójcie się można kliknąć i zobaczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489 |
to ciekawe bo oni nieprowadzą już kont w Pln bynajmniej tak jest u mnie musiałem przejść na Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
ale to niczego nie zmienia. u mnie jest w euro, a i tak jak wybieram euro to mam ten sam komunikat (tyle ze na koncu zamiast PLN jest EUR)..1 slowem idioci..Conrad wiesz co robisz?..reklamujac baranow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
jeszcze raz kieruje zapytanie, jak wyplacic od nich srodki! nikt z was nie wyplacal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 165 |
Tez próbuje wypłacić i nie mogę... A mam tego trochę :/.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209 |
jak ktos da rade wyplacic niech da znac, bo tez probuje i nic. Support milczy jak nigdy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 165 |
Szanowny Panie, Dziękujemy za napisanie do nas. Z powodu tymczasowych problemów technicznych niestety niektórzy z naszych użytkowników nie mogą wypłacić środki. Robimy wszystko co jest w naszej mocy, aby ten problem został jak najszybciej rozwiązany. Sprawa powinna być rozwiązana w ciągu 48 godzin, przepraszamy jeszcze raz za niedogodności z tym związane. Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą. Z bukmacherskim pozdrowieniem, Poli, Gamebookers Customer Service
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|