Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#65 STS

Sharapova - Hantuchova 1, 1.75
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Chelsea Londyn X2, 1.20
Henin - Chakvetadze 1, 1.08
Kuba - Peru 1, 1.05
Polska - Kenia 1, 1.01

Kurs: ---> 2.41
Stawka: ---> 4000 zł (4 x 1000)
Pwk: ---> 8676 zł (4 x 2169)




Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Sharapova vs Hantuchova, w opinii większości wielka niewiadoma, ba - słychać dużo głosów, że to Daniela jest faworytką. No to ja odpowiadam, że po takim kursie na Marię, trzeba brać z zamkniętymi oczami. Drugiej takiej okazji, póki co nie będzie. Już wczoraj chciałem to zrobić, ale przejrzałem trochę stron i for, wolałem wyczekać do końca. Niby drugi mecz po US Open, ciągłe problemy z kontuzją ramienia, nieudany sezon. Racja. Tyle, że turniej w Madrycie, to oddzielny rozdział, 8 najlepszych tenisistek staje do walki z czystym kontem. Każda ma szansę pokazać, że jest najlepsza. Jestem pewny, że zobaczymy dziś na korcie, walczącą w 100%, zdeterminowaną do zwycięstwa Sharapovą. A, że suma sumarum jest lepszą zawodniczką od Hanti, nie mam wątpliwości. Daniela rzutem na taśmę, weszła do turnieju Mistrzyń, wygrywając w Linzu. Jej gra jednak trzeba sobie powiedzieć, porywająca nie była. Słowaczka, jak wiadomo powszechnie, bardzo to chimeryczna tenisistka, trudno w jej wypadku mówić o stabilnej formie. Choćby porażka w słabym stylu z Agą Radwańską w Zurichu, by potem wygrać wspomniany Linz. Poza tym styl gry Hantuchovej, leży Marii. Słowaczka lubi rozdawać dużo prezentów (czyt. UE). Dobitnie świadczy o tym H2H 5:1, gdzie wyłączając pierwszy mecz tych pań, w kolejnych pięciu Daniela ugrała zaledwie 1 seta.
Można jeszcze długo pisać, ale podsumuję to jednym zdaniem. Dzisiaj wygra zawodniczka o większych umiejętnościach i ładniejsza grin

[Linked Image]

COME ON MASHA!




Miałem też poważny dylemat co dorzucić - Chelsea X2 czy Valencię. Obydwa typy wyglądają bardzo pewnie, ale mi wystarczała jedna pozycja. Ostatecznie zdecydowałem się na The Blues, którzy ostatnio grają naprawdę fajną piłkę. Wobec osłabień Schalke, o których wszyscy wiedzą, trudno sobie wyobrazić by Niemców, było stać na więcej niż 1 pkt. Valencia z Koemanem, chyba dopiero będą się rozkręcać, a z Rosenborg to niewygodny przeciwnik, więc odpuściłem. Liczę, że Lampard z Drogbą, po raz kolejny pokażą kilka koronkowych akcji i 'jakieś' punkty do Londynu pojadą wink

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#65 STS

Sharapova - Hantuchova 1, 1.75 6:4 7:5 piwo
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Chelsea Londyn X2, 1.20 0:0 [Linked Image] shocked
Henin - Chakvetadze 1, 1.08 6:1 7:6(4) [Linked Image]
Kuba - Peru 1, 1.05 3:0 (29:27, 25:19, 25:13) [Linked Image]
Polska - Kenia 1, 1.01 3:0 (25:12, 25:10, 25:15) [Linked Image]

Kurs: ---> 2.41
Stawka: ---> 4000 zł (4 x 1000)
Pwk: ---> 8676 zł (4 x 2169)

+4676 zł hura hura hura

[Linked Image]




MaSha hura Mówiłem, drugiej okazji po tym kursie, nie będzie smile Nie było to może zachwycające spotkanie, ale cały czas pod kontrolą Marii. Widać ochotę do gry i tego się spodziewałem. W końcówce trochę nerwowo z tymi niewykorzystanymi meczowymi, nawet sokole oko w ostatniej chwili odroczyło wyrok, ale na szczęście Rosjanka opanowała sytuację.

Jednak wszystko poszło by w PiSdu gdyby nie, trzeba otwarcie sobie powiedzieć, NIESAMOWITY FART Chelsea. To, że Londyńczycy tego nie wtopili to można powiedzieć mini cud. Oglądałem skróty - Schalke w niesamowitym natarciu, najpierw poprzeczka, potem 88 minuta BOMBA Rakitica w SŁUPEK shocked

Mały wyciąg z live z CFC Poland:

73' BOŻE!! POPRZECZKA RATUJE CHELSEA!!

74' fantastycznie sprytny strzał piłkarza Schalke, Cudicini cofa się... piłka trafia w poprzeczkę, potem Asamoah uderza i z linii wybijają The Blues!! teraz Bridge zwija się z bólu


88' SŁUPEK RATUJE CHELSEA!!! NIESAMOWITE!!!

88' SAM NA SAM! Cudicini nie miał nic do powiedzenia!

89' pecha mają dziś gospodarze teraz rzut wolny!

89' jakieś przepychanki, Slomka nie wytrzymuje! jakaś bójka, utarczki słowne - ależ końcówka tego meczu!! Asamoah uderzył Bridge'a

90' całe Schalke atakuje bramkę Cudiciniego!!

90' Mikel faulowany, ten remis będzie dla nas bardzo korzystny

FT' KOOOOONIEC MECZU!! SZCZĘŚLIWY REMIS!!

FT' Chelsea dzisiaj praktycznie nie istniała. Schalke dominowało, miało słupek i poprzeczkę i powinno wygrać to spotkanie, futbol nie jest sprawiedliwy ... może to i lepiej?? dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam po multimedia na stronę główną!

shocked


Jak do tego dodam, że w ostatniej chwili zrezygnowałem z Valencii, która wiadomo jak skończyła, to... grin Trzeba było dać Liverpool, ale chłopaki akcje klepali. Asysta Voronina do Gerrarda, brama Babela piętką grin
Ogólnie przyznaję się do błędu, bardzo naiwny typ na Chelsea, które przyjechało po remis, a i porażka pewnie specjalnie by ich nie zabolała.

Generalnie tak to jest, że jak idzie to po całości, ale niestety jak się zaczyna pierd...lić, to też po całości laugh Oby to drugie mnie niedługo nie dopadło, bo takie wpadki też przeżywałem. Ale co cię nie zabije, to cię wzmocni i teraz mam tę pewność w stawianiu. Na razie w EPP bezbłędnie, spróbuję się jeszcze utrzymać na tej fali smile

VAMOS !

piwo



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 121 300zł
Pieniądze wypłacone: 143 019,20 zł
Zysk/strata: +21 719,20 zł
Yield: +17,9%
Skuteczność kuponów: 45/65 ---> 69%
Skuteczność typów: 180/197 ---> 91%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 141/154 ---> 92%
futbol 16/16 ---> 100%
siatka 7/9 ---> 78%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
kosz 3/3 ---> 100%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#66 STS

Serbia - Kenia (+2.5 seta) 1, 1.20
Brazylia - Tajlandia (+2.5 seta) 1, 1.15
Henin - Bartoli 1, 1.07
Prokom Trefl Sopot - Bank BPS Basket Kwidzyn 1, 1.05
PGE Skra Bełchatów - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska 1, 1.05

Kurs: ---> 1.63
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 4401 zł (3 x 1467)


[Linked Image]

Tak, tak - kursami to ten składak nie straszy laugh

Kupon bardzo prosty, aż do przesady, ale powiem tak; W wypowiedziach trenerów czy zawodników po meczu często słyszymy - 'graliśmy słabo, styl może nie zachwycał, ale liczą się trzy punkty' wink I tak samo odnoszę się do tego kuponu. Jeśli to wchodzi, to niech będą to te kursy w przedziale 1.2 - 1.05, byle kasa na koncie się zgadzała. A 1400 zł do wzięcia, przy tak małym ryzyku, uważam za bardzo dobry zarobek. Wysokie kursy wyglądają fajnie i satysfakcja z ustrzelenia jest większa, ale ja stawiam na skuteczność.

Co do typów, to wiadomo, nie ma sensu rozpisywać się do takich spotkań. Trochę zaskoczyło mnie to 1.20 na Serbię - na Polki 3:0 było zaledwie 1.10. Kenia uzupełnia stawkę i trudno sobie wyobrazić by komuś urwała tego seta, a już na pewno nie Wicemistrzyniom Europy. Podobnie Brazylia, która gra z trochę lepszą od Afrykanek Tajlandią, ale różnica klas nadal miażdżąca. Canarinhos po szokującej porażce z USA z pewnością musiała zapalić się lampka kontrolna i po tej małej przerwie, będą chciały zdemolować rywalki dla poprawy morale.

Dla większej pewności odpuściłem Bayern, który pewnie zagrało pół świata, zobaczymy czy słusznie smile

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#67 Totolotek

M.Gurović (Prokom) - M.King (Kwidzyn) /kto rzuci więcej punktów/ 1, 1.55
PGE Turów Zgorzelec - Polpak Świecie 1, 1.35
J.Lato (Groclin) strzeli bramkę Wiśle? NIE, 1.15
Henin - Ivanović 1, 1.12
Atalanta Bergamo - AC Milan 02, 1.08
Włochy - Peru 1 set 1, 1.05
Japonia - Kenia 1 set 1, 1.04
Brazylia - Dominikana 1 set 1, 1.04
PGE Skra Bełchatów - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska 1, 1.03

Kurs: ---> 3.40
Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500)
Pwk: ---> 3060 zł (2 x 1530)




Muszę wychodzić i takie śmieszne combo zamierzam przy okazji puścić. Mogą być jakieś zmiany, bo z toto-syfkiem nigdy nic nie wiadomo, to wtedy zrobię poprawkę w temacie.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
[Linked Image]

Jednak poszło bez przygód smile

Dzisiaj z pracą w Prokomie pożegnali się Best i Wołkowyski, ogólnie atmosfera jest bardzo napięta. Pozostali zawodnicy też mniej lub bardziej rozczarowują, ale szkoda, że jedyną świętą krową jest nieudacznik Kijek blush
Specjalistą od DBE nie jestem, ale interesuję się naszą ligą kosza, śledzę wyniki, lubię obejrzeć czasem jakiś meczyk oraz zatypować, czy to wynik czy strzelców. Milana Gurovica uważam za dobry transfer, wiadomo - fantastyczny strzelec. Dzisiaj w kryzysowej sytuacji jaka panuje w Sopocie, ktoś musi wziąć na swoje barki pociągnięcie drużyny w meczu z beniaminkiem. Liczę na Serba, jego wbicia pod kosz i oczywiście rzucane z wielką lekkością 'trójki'. Przeciwnik idealny, żeby poprawić sobie statystyki. Dlatego liczę na te 20 kilka pkt Gurovica. Jeśli chodzi o gracza Kwidzyna, Kinga, to niestety poza suchymi statystykami, więcej o tym graczu nie wiem. Póki co podobno prezentuje się nieźle, ale czy na tle Prokomu, również będzie tak szalał? Wątpię, dlatego po 1.55 zaufam Milanowi. Oby tylko ten matoł Kijek, znowu nie zaczął świrować z tymi swoimi taktykami i rotacjami, bo znowu mogą być jaja mad

Turów to z kolei bardzo fajnie ułożona drużyna, zdecydowanie mocniejsza od Polpaku. W związku z tym po nienajgorszym kursie u siebie, raczej wykluczam możliwość porażki. W Polpak zbytnio nie wierzę i nie uważam by mogli być czarnym koniem DBE w tym roku. To nie jest to, kiedy szalał Apodaca wink

[Linked Image]

Dobra, ciskaj tam dzisiaj Milan! boks

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#66 STS

Serbia - Kenia (+2.5 seta) 1, 1.20 3:0 (25:15, 25:16, 25:10) [Linked Image]
Brazylia - Tajlandia (+2.5 seta) 1, 1.15 3:0 (25:12, 25:13, 25:20) [Linked Image]
Henin - Bartoli 1, 1.07 6:0 6:0 laugh laugh laugh
Prokom Trefl Sopot - Bank BPS Basket Kwidzyn 1, 1.05 78:68 [Linked Image]
PGE Skra Bełchatów - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska 1, 1.05 3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:22) [Linked Image]

Kurs: ---> 1.63
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 4401 zł (3 x 1467)

+1401 zł grin

Totalne izi.

Żadnych sensacji nie było, bo ich po prostu nie mogło być w takich meczach smile



[Linked Image]

Specjalnie dla Marion Bartoli w prezencie od JuJu laugh Może teraz pojeździć razem z Gaudio, który 2 lata temu na Turnieju Mistrzów w Szanghaju otrzymał podobny upominek od Fedexa laugh



Originally Posted by Suazo
Dla większej pewności odpuściłem Bayern, który pewnie zagrało pół świata, zobaczymy czy słusznie smile

Bayern - Bolton 2:2, nos nie zawodzi cool



Dzisiaj też wszystko pięknie jak po sznurku, oby tylko jutro siatkareczki i Rossoneri dopełnili dzieła.




kasa Bilans
Pieniądze postawione: 124 300zł
Pieniądze wypłacone: 147 420,20 zł
Zysk/strata: +23 120,20 zł
Yield: +18,6%
Skuteczność kuponów: 46/66 ---> 70%
Skuteczność typów: 185/202 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 142/155 ---> 92%
futbol 16/16 ---> 100%
siatka 10/12 ---> 83%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
kosz 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#68 Betako

Henin - Sharapova (+1.5 seta) 2, 1.71
Federer - F.Gonzalez 1, 1.05
Holandia - Azerbejdżan 1, 1.04
Turcja - Austria 1, 1.02

Kurs: ---> 1.90
Stawka: ---> 1000 zł
Pwk: ---> 1710 zł




[Linked Image]



Na forum widzę zapanował owczy pęd w dzisiejszym meczu na Marię. Początkowo niewiele osób w nią wierzyło, teraz jest typowana do sprawienia dużej niespodzianki, jaką było by pokonanie Henin. Idę dzisiaj z tłumem wink Wcześniej pisałem, że w meczu z Hanti jest niepowtarzalna okazja łatwo zarobić na Mashy, po świetnym kursie. Myliłem się - można było to zrobić jeszcze w meczach z Kuzą i Aną. Szkoda, że nie poszedłem za ciosem. Dzisiaj, jednak wielki finał i po tym co prezentuje Sharapova w tym turnieju, ma ona duże szanse. Wielki głód gry, a zarazem pewność uderzeń. Szczególnie po tym co wczoraj pokazała Justine, czyli fatalny serwis i przestoje w grze. Mimo tylu sukcesów, Bejgijka pokazuje też ludzkie oblicze i popełnia trochę błędów związanych z nerwowością. Trzeba mimo wszystko przyznać, że poza tym wczorajszym występem, JuJu robiła z rywalkami co chciała, a Bartoli wprost wbiła w kort.
Dzisiaj po tym turnieju, który generalnie zawiódł poziomem spotkań, spotykają się dwie zawodniczki, które były dwa poziomy ponad pozostałymi. Myśle, że czeka nas pasjonujący finał, który wynagrodzi, to co działo się dotychczas. Będzie to trzysetowa walka, emocjonująca do samego końca. Dlatego typ, że Masha ugra tutaj seta wydaje się być optymalny.



[Linked Image]

COME ON MASHA ! smile

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#67 Totolotek

M.Gurović (Prokom) - M.King (Kwidzyn) /kto rzuci więcej punktów/ 1, 1.55 22 pkt - 21 pkt piwo
PGE Turów Zgorzelec - Polpak Świecie 1, 1.35 79:59 [Linked Image]
J.Lato (Groclin) strzeli bramkę Wiśle? NIE, 1.15 nie strzelił [Linked Image]
Henin - Ivanović 1, 1.12 6:4 6:4 [Linked Image]
Atalanta Bergamo - AC Milan 02, 1.08 zwrot
Włochy - Peru 1 set 1, 1.05 25:13 [Linked Image]
Japonia - Kenia 1 set 1, 1.04 25:14 [Linked Image]
Brazylia - Dominikana 1 set 1, 1.04 25:16 [Linked Image]
PGE Skra Bełchatów - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska 1, 1.03 3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:22) [Linked Image]

Kurs: ---> 3.15
Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500)
Pwk: ---> 2835 zł (2 x 1417,50)

+1835 zł hura


Wyrwać trochę grosza toto-syfowi - bezcenne hura Nie trawię tego złodziejskiego buka, ale lubię im zrobić od czasu do czasu pustkę w kasie grin
Po 3 kwartach Gurović miał 19 pkt, a King z 11 oczkami i 4 faulami wylądował na ławie. Można księgować? Nic bardziej mylnego laugh King zaczął w 4 kwarcie hasać między puzzlami jak młoda sarenka i łatwo punktować. Tak na marginiesie, to za przeproszeniem, rzucał w tym meczu jak pojebany - 21 prób z gry shocked (6/11 za 2, 2/10 za 3, 3/5 osobiste). Na szczęście nie jest to wybitny grajek i skutecznością nie błyszczał. Milan natomiast poszalał trochę w pierwszej połowie, a potem długo pałętał się po parkiecie, nie wąchając piły, przez m.in. chcącego błysnąć przed Kijkiem Wagnera. Na szczęście Serb postąpił w swoim stylu, w końcówce, gdy Kwidzyn zaczął wietrzyć szansę, cisnął szybko trójkę i po zawodach wink piwo

Ogólnie trafienie 8 zdarzeniowego pociągu może cieszyć smile




Originally Posted by Suazo
#68 Betako

Henin - Sharapova (+1.5 seta) 2, 1.71 5:7 7:5 6:3 piwo
Federer - F.Gonzalez 1, 1.05 6:3 6:7(1) 5:7 shocked shocked shocked crazy
Holandia - Azerbejdżan 1, 1.04 3:1 (25:20, 15:25, 25:17, 25:22) [Linked Image]
Turcja - Austria 1, 1.02 3:0 (25:11, 25:18, 25:10) [Linked Image]

Kurs: ---> 1.90
Stawka: ---> 1000 zł
Pwk: ---> 1710 zł

-1000 zł stop


Federer moczy w Szanghaju z Gonzem, do czego to doszło laugh

Roger przesadził tym razem z lekceważeniem przeciwnika i spotkała go za to kara. A Gonzo wiadomo, że jak poczuje, że mu siedzi FH, to nawet Federer go nie zatrzyma. Wydawać by się mogło, że jak nie na tegorocznym AO, to nigdy, a jednak h2h 10:0 przełamane i to w Turnieju Mistrzów. Gratulacje dla Gonza.

W końcu wtopa musiała się przytrafić, ale w życiu bym na to nie wpadł, że akurat na Ferdku tongue Ale to dopiero po raz pierwszy w temacie (od 10 kwietnia) wtopa na kursie niższym niż 1.10, a trzecia poniżej 1.20, także specjalnie się tym nie zrażam. Na szczęście stawka nie była najwyższa, ale boli, że wysiłek Mashy został zmarnowany. Taki heroizm, emocje, set po 20 minutowym gemie i 8 SP, ogólnie przypomnę:

Originally Posted by Suazo
Dzisiaj po tym turnieju, który generalnie zawiódł poziomem spotkań, spotykają się dwie zawodniczki, które były dwa poziomy ponad pozostałymi. Myśle, że czeka nas pasjonujący finał, który wynagrodzi, to co działo się dotychczas. Będzie to trzysetowa walka, emocjonująca do samego końca. Dlatego typ, że Masha ugra tutaj seta wydaje się być optymalny.


hura

Kapitalny pojedynek, dwóch godnych siebie rywalek piwo Minimalnie lepsza JuJu i zasłużenie sięgnęła po tytuł.
Coż, czas teraz na przerwę i od nowego roku miejmy nadzieję jeszcze bardziej pasjonujący sezon WTA, niż tegoroczny smile



Tydzień jak dla mnie kosmiczny, nawet mimo tej wpadki na Rogerze, prawie 7k na plusie [Linked Image]
Zysk w temacie, również w szczytowym punkcie, także są wielkie powody do radości.

W związku z kończącym się sezonem tenisowym, teraz będę składał kupony z siatka , futbol , kosz .

Oby efekty były pozytywne smile

Pozdrawiam.

piwo



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 126 300zł
Pieniądze wypłacone: 150 255,20 zł
Zysk/strata: +23 955,20 zł
Yield: +18,9%
Skuteczność kuponów: 47/68 ---> 69%
Skuteczność typów: 195/213 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 144/158 ---> 91%
futbol 17/17 ---> 100%
siatka 15/17 ---> 88%
kosz 6/6 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#69 Betako

USO Mondeville Basket - Ros Casares Valencia 2, 1.58
Brazylia - Serbia 1, 1.20
Real Madryt - Partizan Igokea Belgrad 1, 1.18

Kurs: ---> 2.24
Stawka: ---> 1500 zł (1000 + 500)
Pwk: ---> 3024 zł (2016 + 1008)




Skusiłem się po takim kursie na Ros Casares, jednak są zdecydowanymi faworytkami tego meczu, taki bwin np. trzyma 1.30, w pozostałych niewiele wyżej.

Porażki Brazylijek sobie nie wyobrażam, Serbia mnie kompletnie nie przekonuje i nawet w słabszej formie Canarinhos, nie ma mowy by oddały awans.

Trochę boję tego Realu, może zbyt pochopnie to dorzuciłem, obym się mylił.

VAMOS boks

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
uwaga KOREKTA uwaga

Originally Posted by Suazo
#67 Totolotek

M.Gurović (Prokom) - M.King (Kwidzyn) /kto rzuci więcej punktów/ 1, 1.55 22 pkt - 21 pkt
PGE Turów Zgorzelec - Polpak Świecie 1, 1.35 79:59
J.Lato (Groclin) strzeli bramkę Wiśle? NIE, 1.15 nie strzelił
Henin - Ivanović 1, 1.12 6:4 6:4
Atalanta Bergamo - AC Milan 02, 1.08 0:0 laugh
Włochy - Peru 1 set 1, 1.05 25:13
Japonia - Kenia 1 set 1, 1.04 25:14
Brazylia - Dominikana 1 set 1, 1.04 25:16
PGE Skra Bełchatów - J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska 1, 1.03 3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:22)

Kurs: ---> 3.40
Stawka: ---> 1000 zł (2 x 500)
Pwk: ---> 3060 zł (2 x 1530)

+2060 zł /+225 zł dodatkowe do bilansu/


Toto-syf już chyba do końca się zbłaźnił shocked Mecz Milanu policzyli jako 0:0 crazy Przecież złodzieje to mało powiedziane, jak oni ludzi w ch uja robią... Ja zyskałem 225 zł, ale stawiający czysta 2, czy np., że Milan strzeli bramkę, mogą czuć się okradzeni i to perfidnie.
Ja też raz padłem ich ofiarą, gdy obstawiłem skoki. Konkurs miał być w Lillehammer, a został przeniesiony do Oslo. Wiadomo, kompletnie inna skocznia, warunki, nowy dzień, całkiem inne zawody. Wszystkie buki jak jeden mąż zwracały kasę, tylko toto-ścierwo uznało, że zakłady przechodzą na ten następny konkurs. Efekt - 6 baniek w plecy. Podobno jakiś gość sprawę w sądzie złożył, ale nie wiem jak to się skończyło, sprawa rozeszła się po kościach. Byłem w ich siedzibie, to z uśmiechem na ustach powiedział buc, że mają tak skonstruowany regulamin, że nie ma szans z nimi wygrać puke
Druga sprawa, to jak to ścierwo wypłaca pieniądze. Byłem dzisiaj w pięciu punktach (!) i tylko jeden kupon udało mi się wypłacić 1330 zł i musiałem zagrać za 200, by chociaż tyle wziąć. Nigdzie nie mają. A w przeciągu ostatniego miesiąca otworzyli 2 nowe punkty. Teraz właściwie z jednego do drugiego jest około 100 metrów. Przyjmują chętnie, a potem kasa się rozpływa.

Wszędzie jest normalnie (STS, Prof, Tipsport, Betako), tylko ten ściek potrafi takie numery odstawiać.


Jak już zagrałem to podam ten kupon, który na miejscu składałem z musu:

#70 Toto-Syf

Roitman - Ghem 1, 1.35
Korea Południowa - Kenia (+2.5 seta) 1, 1.25
Giraldo - Gonzalia 1, 1.22
Polska - Tajlandia 1, 1.05

Kurs: ---> 2.16
Stawka: ---> 200 zł
Pwk: ---> 388,80 zł



puke toto-syf



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 126 300zł
Pieniądze wypłacone: 150 255,20 zł
Zysk/strata: +24 180,20 zł
Yield: +19,1%
Skuteczność kuponów: 47/68 ---> 69%
Skuteczność typów: 196/214 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 144/158 ---> 91%
futbol 18/18 ---> 100%
siatka 15/17 ---> 88%
kosz 6/6 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#69 Betako

USO Mondeville Basket - Ros Casares Valencia 2, 1.58 61:77 cool
Brazylia - Serbia 1, 1.20 3:0 (25:13, 25:14, 25:21) ooo
Real Madryt - Partizan Igokea Belgrad 1, 1.18 75:64 [Linked Image]

Kurs: ---> 2.24
Stawka: ---> 1500 zł (1000 + 500)
Pwk: ---> 3024 zł (2016 + 1008)

+1524 zł piwo



[Linked Image]


Puszczone 19:28, do ostatniej chwili się wahałem wink Zlimitowali z 2k na 1,5k. Cieszę się, że jednak puściłem, bo poszło wyjątkowo łatwo i przyjemnie. Szkoda było by przegapić taki smakowity kąsek jak Ros Casares po 1.58 grin Brazylia demolka, o tym byłem przekonany, trochę żałuję, że dałem bez handi -1,5 seta. Real izi, więc moje obawy były zbędne. Bardzo kusił mnie Prokom +7.5 , chyba wczorajsza największa promocja dnia laugh Jednak, po popisie w Kownie, póki co, wolałem podziękować na rzecz Ros Casares.

PS. 1 uwaga W ostatnim bilansie jest mały błąd - w pieniądzach wypłaconych powinno być nie 150 255,20 zł, a 150 480,20 zł.

PS. 2 uwaga Jutro w Klanie Maciuś przemyca z lodówki puszkę browara do szkoły, będzie się działo laugh



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 127 800zł
Pieniądze wypłacone: 153 504,20 zł
Zysk/strata: +25 704,20 zł
Yield: +20,1%
Skuteczność kuponów: 48/69 ---> 70%
Skuteczność typów: 199/217 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 144/158 ---> 91%
futbol 18/18 ---> 100%
siatka 16/18 ---> 89%
kosz 8/8 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#70 Toto-Syf

Roitman - Ghem 1, 1.35 6:4 6:4 smile
Korea Południowa - Kenia (+2.5 seta) 1, 1.25 3:0 (25:16, 25:17, 25:12) smile
Giraldo - Gonzalia 1, 1.22 6:3 3:6 6:3 smile
Polska - Tajlandia 1, 1.05 3:0 (25:15, 25:17, 25:22) smile

Kurs: ---> 2.16
Stawka: ---> 200 zł
Pwk: ---> 388,80 zł

+188,80 zł [Linked Image]

[Linked Image]

Fajny kupon wyszedł, właściwie z niczego. Miałem nic nie grać, ale jak tak bardzo chcieli jeszcze trochę kasa być lżejsi, to nie ma sprawy, chętnie wezmę grin



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 128 000zł
Pieniądze wypłacone: 153 839 zł
Zysk/strata: +25 839 zł
Yield: +20,1%
Skuteczność kuponów: 49/70 ---> 70%
Skuteczność typów: 203/221 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 146/160 ---> 91%
siatka 18/20 ---> 90%
futbol 18/18 ---> 100%
kosz 8/8 ---> 100%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#71 STS

Rosja - Argentyna (+1.5 seta) 1, 1.50
SPEC Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 1, 1.40
AZS Koszalin - Prokom Trefl Sopot 2, 1.15
Alba Berlin - Science City Jena 1, 1.05
Portugalia - Armenia 1, 1.05
Holandia - Luksemburg (Holandia strzeli bramkę?) TAK, 1.01

Kurs: ---> 2.69
Stawka: ---> 2820 zł (3 x 940)
Pwk: ---> 6827,10 zł (3 x 2275,70)


[Linked Image]

Przez jakiś czas się zastanawiałem, -1.5 seta po 1.5 na Rosję z Argentyną, pomyłka czy co? W innych bukach podobny kurs jest na wynik 3:0. Ale skoro STS, znowu odważnie rzuca wyzwanie, to ja w to wchodzę grin Co prawda 100% przekonania nie mam, ale daje Ruskim szansę rehabilitacji, za ten żałosny występ w finale ME. Takie ekipy, jak odmłodzona Argentyna, to oni powinni na śniadanie łykać. Trener Alekno mówi o udanych przygotowaniach, Rosjanie przylecieli do Japonii dużo wcześniej, by dobrze się zaaklimatyzować. W składzie z ME następiła tylko jedna zmiana - zamiast Kosareva pojechał Korneev. Argentyna natomiast trenowała w Europie, grając sparingi z zespołami włoskimi (m.in. Cuneo) i do Saitamy przyleciała dopiero w czwartek.
Ogólnie myśle, że Ruscy powinni zacząć turniej od mocnego uderzenia, a przeciwnik na początek idealny. Mało realne, by Sowieci chcieli tu się bawić w tie-breaka, dlatego nawet 1 set ugrany przez Argentions, można będzie uznać za ich sukces.

Polpharma jest póki co chłopcem do bicia w DBE i raczej tak pozostanie. Kamiński zmontował w tym sezonie ciekawą ekipę i widać, że zaczynają się rozkręcać. Na Kole Polonia zawsze była groźna dla każdego. Farmaceuci, to w tym sezonie właściwie dwie postacie - Copeland i Witos. Reszta to kompletne niewypały transferowe i odbiciem tego jest pozycja w tabeli. SPEC'e mają większe możliwości rotacji, bardziej zbilansowany skład i dzisiaj bez problemów powinni rozbić zespół z Kociewia.



#72 STS

Rosja - Argentyna (+1.5 seta) 1, 1.50
Hiszpania - Bułgaria (+1.5 seta) 2, 1.45
SPEC Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 1, 1.40
AZS Koszalin - Prokom Trefl Sopot 2, 1.15
Niemcy - Cypr 1, 1.10
Alba Berlin - Science City Jena 1, 1.05
Portugalia - Armenia 1, 1.05
Holandia - Luksemburg (Holandia strzeli bramkę?) TAK, 1.01

Kurs: ---> 2.69
Stawka: ---> 500 zł
Pwk: ---> 1930,50 zł


[Linked Image]

Sorry, ale w Hiszpanów, mimo wszystko za bardzo nie wierzę, dlatego zawzse groźną Bułgarię z dodatnim handi, uważam za typ warty gry.



#73 Toto-syf

D.Swanson (Koszalin) - D.Slanina (Prokom) 2, 2.15
W.Łobodziński (Polska) Strzeli bramkę Belgii? NIE, 1.13
Alba Berlin - Science City Jena 1, 1.05
Holandia - Luksemburg 1, 1.01

Kurs: ---> 2.58
Stawka: ---> 180 zł
Pwk: ---> 418 zł


[Linked Image]

Donatas Slanina, to z kolei mój ulubiony gracz w Prokomie i pod nieobecność Gurovica, wierzę że trochę punktów rzuci. smile



Dzisiaj, jednak wszystkich łączy jedna rzecz:

POLSKA BIAŁO-CZERWONI! :BOKS:

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#71 STS

Rosja - Argentyna (+1.5 seta) 1, 1.50 3:0 (25:16, 25:22, 25:17)
SPEC Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 1, 1.40 78:76
AZS Koszalin - Prokom Trefl Sopot 2, 1.15 83:83 puke 91:96 OT
Alba Berlin - Science City Jena 1, 1.05 80:64
Portugalia - Armenia 1, 1.05 1:0
Holandia - Luksemburg (Holandia strzeli bramkę?) TAK, 1.01 1:0

Kurs: ---> 2.69
Stawka: ---> 2820 zł (3 x 940)
Pwk: ---> 6827,10 zł (3 x 2275,70)

-2820 zł



Originally Posted by Suazo
#72 STS

Rosja - Argentyna (+1.5 seta) 1, 1.50 3:0 (25:16, 25:22, 25:17)
Hiszpania - Bułgaria (+1.5 seta) 2, 1.45 1:3 (21:25, 25:19, 20:25, 17:25)
SPEC Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 1, 1.40 78:76
AZS Koszalin - Prokom Trefl Sopot 2, 1.15 83:83 puke 91:96 OT
Niemcy - Cypr 1, 1.10 4:0
Alba Berlin - Science City Jena 1, 1.05 80:64
Portugalia - Armenia 1, 1.05 1:0
Holandia - Luksemburg (Holandia strzeli bramkę?) TAK, 1.01 1:0

Kurs: ---> 4.29
Stawka: ---> 500 zł
Pwk: ---> 1930,50 zł

-500 zł


Originally Posted by Suazo
#73 Toto-syf

D.Swanson (Koszalin) - D.Slanina (Prokom) 2, 2.15 4 pkt - 11 pkt piwo
W.Łobodziński (Polska) Strzeli bramkę Belgii? NIE, 1.13 nie strzelił
Alba Berlin - Science City Jena 1, 1.05 80:64
Holandia - Luksemburg 1, 1.01 1:0 laugh

Kurs: ---> 2.58
Stawka: ---> 180 zł
Pwk: ---> 418 zł

+238 zł



Ale jestem zły, najgorszy scenariusz jaki mógł być. Wyciągnęli to fartem na remis, w dogrywce się sprężyli i Kijek chodzi zadowolony puke Po co dałem się nabrać na ten zlepek pajaców, który już w Świeciu pokazał swoje zaangażowanie? Na wyjeźdźie, szczególnie w Koszalinie, trzeba było po tym kursie odpuścić. Mam więc świadomość swojego błędu, ale mimo wszystko kolejny żałosy popis 'gwiazd' z Sopotu, trudno mi zrozumieć. Na domiar złego Koszalin zagrał mecz sezonu i nieszczęście gotowe. Nordgaard nieźle się przypomniał Prokomowi.

Originally Posted by Jeff Nordgaard
- Choć zagraliśmy dziesięć razy lepiej niż w zwycięskim dla nas meczu z Polpharmą to i tak nie starczyło by pokonać najlepszy zespół ligi – powiedział po meczu Jeff Nordgaard, najlepszy zawodnik pojedynku AZS z Prokomem

Wielka szkoda, że tak to się skończyło, bo dużo, oj dużo było pieniędzy do wyjęcia... Trzeba jednak przełknąć, to gorzką pigułkę i spokojnie dalej grać swoje.



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 131 500zł
Pieniądze wypłacone: 154 257 zł
Zysk/strata: +22 757 zł
Yield: +17,3%
Skuteczność kuponów: 50/73 ---> 68%
Skuteczność typów: 213/232 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 146/160 ---> 91%
futbol 23/23 ---> 100%
siatka 20/22 ---> 91%
kosz 11/12 ---> 92%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#74 STS

Argentyna - Korea Południowa 1, 1.50
Brazylia - Egipt (+2.5 seta) 1, 1.15
Rosja - Tunezja 1, 1.03

Kurs: ---> 1.78
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 4806 zł (3 x 1602)




[Linked Image]



Tak prawdę mówiąc, to nie widzę tego w najjaśniejszych barwach. 90% ludzi obstawiających jutro siatkę gra m.in. Argentynę, efekt może być tylko jeden ozdoba Niby idiotyzm, ale ile razy to już się sprawdziło, to każdy kto trochę obstawia wie crazy

Mimo wszystko zagram, bo po dodaniu Brazylii z handi i Ruskich, kurs robi zachęcający. Jon Uriarte wyciągnął wnioski, że nie ma co samych żółtodziobów rzucać na głęboką wodę i dołączył do drużyny m.in. dinozaura Milinkovica. Taka mieszanka rutyny z młodością powinna dać rezultat w postaci niezłego miejsca w środku tabeli. Żeby tam się zadomowić od początku, dzisiaj Argentyńczycy uczynili pierwszy krok pokonując Tunezję, a jutro trzeba to samo zrobić z Żółtymi. Mikroprocesorki chyba cały pokład energii wyczerpały z Australią, 27:29 w TB chyba też zostawia ślad w psychice grin Widać to było dzisiaj w meczu z Japonią, jutro wiele lepiej być nie powinno. Szczególnie jeśli Argentyna utrzyma poziom z przyjęcia z dzisiejszego bardzo dobrego w ich wykonaniu meczu z Tunezją, gdzie sam trener po meczu przyznał, że rozgrywający mógł swobodnie wykorzystywać atakujących w różnych kombinacjach.

Także, jeśli klątwa masówki się zlituje, to powinno być izi laugh wink

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
#75 STS

BC Kijów - Pau-Orthez 1, 1.25
Dynamo Moskwa - Crvena Zvezda Belgrad 1, 1.20
Allianz Swans Gmunden - Triumph Lyubertsy 2, 1.20
Alba Berlin - Guildford Heat 1, 1.05
Akasvayu Girona - Hanzevast Capitals Groningen 1, 1.05

Kurs: ---> 1.98
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 5346 zł (3 x 1782)


Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Originally Posted by Suazo
#74 STS

Argentyna - Korea Południowa 1, 1.50 3:0 (26:24, 25:22, 25:20) piwo
Brazylia - Egipt (+2.5 seta) 1, 1.15 3:0 (25:18, 25:14, 25:17) [Linked Image]
Rosja - Tunezja 1, 1.03 3:1 (22:25, 25:15, 25:12, 25:16) [Linked Image]

Kurs: ---> 1.78
Stawka: ---> 3000 zł (3 x 1000)
Pwk: ---> 4806 zł (3 x 1602)

+1806 zł hura



Klątwa na szczęście trwała tylko do 19:23 w pierwszym secie laugh
Wtedy ogórki koreańskie z lekka się pogubiły, nagle zrobiło się 24:23 do Argentyny, a zaraz set 26:24 grin Zdarza się, chociażby na ME Polska z Włochami z 23:17 na 23:25 [Linked Image]
Byl to raczej przełomowy moment, bo dwie kolejne partie już spokojnie pod dyktando Latynosów. Brazylia rozpędza się, w końcu ratio też muszą sobie podreperować. Alekno nadal bawi się rezerwami i to kosztowało Ruskich stratę seta, którą jednak w mocnym stylu powetowali sobie w trzech kolejnych partiach.
Miałem pisać, że jak z Argentyną pójdzie wszystko planowo, to jest duża szansa, że drugi bardzo popularny typ, czyli USA, wywinie numer i tak też było. Trzeba być ostrożnym, bo mniejszych lub większych niepodzianek, póki co nie brakuje i zapewne nie będzie brakować.



kasa Bilans
Pieniądze postawione: 134 500zł
Pieniądze wypłacone: 159 063 zł
Zysk/strata: +24 563 zł
Yield: +18,2%
Skuteczność kuponów: 51/74 ---> 69%
Skuteczność typów: 216/235 ---> 92%


kostka Poszczególne dyscypliny:
tenis 146/160 ---> 91%
siatka 23/25 ---> 92%
futbol 23/23 ---> 100%
kosz 11/12 ---> 92%
LA 5/6 ---> 83%
F1 4/4 ---> 100%
Polityka 3/4 ---> 75%
Skoki 1/1 ---> 100%

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
wiem ze prosisz aby nikt tu nie pisal ale jednak nie da rady do ciebie na pw , ( nie bijcie nie wyklinajcie jestem nowy ) moje pytanie brzmi czy temat zalozyles aby pomagac ludziom obrabic buki czy tylko aby pokazac swoja dobra gre ludziom ? bo podanie kuponow 1 min przed meczem uniemozliwa skorzystania z twojego kuponu.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Kompletnie nie mam czasu, muszę biegiem wychodzić, więc na szybko, potem to poprawię:

Fenerbahce (kosz)
CSKA (kosz)
CSKA (kosz)
Turcja (gała)
Brazylia (siata)
Rosja (siata)
Włochy (gała)

@1.93 za 3k

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, burbon, forty), 681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1