Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#175705 24/06/2003 14:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
Quote
Oryginalnie wysłał HashisH:
[qb]Rozpisik 4z5

1145 Kylmakorpi J.(Finlandia) 2.00
1146 Jensen J.B.(Dania)1.50
1153 Brhel B.(Czechy) 1.30
1154 Richardson L.(Anglia) 1.10
1158 Povazhny R.(Rosja) 1.50

[/qb]
Ech no i znowu w plecy. Kylmakorpi sie obij o 8-ke. Szkoda Richardssona, zlamany obojczyk i koniec marzen o GP 2004, bo mysle, ze w tym sezonie nie ma szans na pierwsza 10-ke.

Bonus: Unibet
#175706 26/06/2003 06:52
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
totomix dał ciekawy typek - co o tym sądzicie
kto lepszy dryml-protas na1 kurs 1,4 jak dla mnie niezłe

#175707 26/06/2003 16:58
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Quote
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS:
[qb]totomix dał ciekawy typek - co o tym sądzicie
kto lepszy dryml-protas na1 kurs 1,4 jak dla mnie niezłe[/qb]
Pewnie chodzilo Ci o parke w STSie a nie w mixie. Ale pomijajac fakt z jakiego buka to pochodzi ten typ nie wydaje mi sie rewelacyjny Dryml jest zdecydowanie przereklamowanym zawodnikiem w GP, a Protas w tym sezonie nadspodziewanie dobrze sie spisuje, to juz nie jest ten zawodnik, ktory GP konczyl zazwyczaj na dwoch pierwszych biegach, swoja dobra forme prezentuje przede wszystkim w ligach, w ktorych startuje ale sadze, ze stac go rowniez na dobry wynik w GP (wczoraj zodbyl 17pktow w meczu ligowym w Anglii, przegrywajac tylko raz z Nickim Pedersenem). Reasumujac, kurs @1.4 jest wg mnie nie warty ryzyka, zreszta STS ma 5 komb. to tym bardziej nieoplacalne jest granie u nich GP.

#175708 28/06/2003 00:01
Dołączył: May 2003
Posty: 260
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 260
Dla mnie pewny typ to;
Protasiewicz-Bajerski 1 (1,70)
Crump-N.Pedersen 1 (1,80)
Adams-Holta-Dryml 1 (1,80)
Kurs ogólny 5,50. Mysle,że warto zaryzykować.
Ja stawiam 300zł.
Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#175709 28/06/2003 00:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Przejrzymy sobie ofertę na GP Centrebetu. Ale nie traktujcie tego za serio, gdyż ciężko jest typować GP. Obok pozycji podaje jak moim zdaniem wyglądają procentowe szanse na wejście danego zdarzenia.

HEAD TO HEADS:
Rickardsson (1.65) - N. Pedersen (2.1) 60% - 40%
Crump (1.65) - Sullivan (2.1) 55% - 45%
Adams (1.5) - Nicholls ( 2.4) 60% - 40%
Jonsson (1.8) - Holta (1.9) 45% - 55% B:2/10
Gollob (1.55) - Protasiewicz (2.3) 60% - 40%
Max (1.6) - Bajerski (2.2) 60% - 40%
B. Pedersen (1.75) - Wiltshire (1.95) 45% - 55%

HEAD TO HEAD - NATIONALITY
Dania (1.47) - Polska (3.1) 65% - 35%
Australia (1.8) - Szwecja (2.35) 60% - 40% A:5/10

TRIPLE HEADER
Rickardsson (2.15) - N. Pedersen (3.0) - Crump (3.0) 40% - 30% - 30%
Jonsson (1.55) - Max (3.5) - P. Karlsson (5.0) 45% - 35% - 20 % B:3/10
Gollob (2.0) - Protasiewicz (3.0) - Bajerski (3.25) 40% - 30% - 30%
B. Pedersen (2.5) - R. Pedersen (3.0) - Jensen (2.5) 45% - 25% - 30% A:2/10
Sullivan (1.9) - Adams (2.15) - Wiltshire (6.75) 45% - 40% - 15%
Hancock (2.6) - Holta (3.0) - L. Dryml (2.4) 35% - 40% - 25% B:3/10

WINNER HEAT 1
Dryml (1.6) 45%
Dados (4.8) 15%
B. Pedersen (4.1) 25% 2/10
Gjedde (6.0) 15%

WINNER HEAT 2
Protasiewicz (2.5) 25%
Wiltshire (3.0) 25%
Gollob (2.55) 35%
Jensen (16.0) 15% 1/10

WINNER HEAT 3
Sullivan (1.4) 60%
P. Karlsson (2.9) 20%
Lyons (11.0) 15%
Povazhny (26.0) 5%

WINNER HEAT 4
Bajerski (1.9) 30%
Max (2.65) 35% 4/10
Brhel (7.0) 25% 2/10
R. Pedersen (7.0) 10%

WINNER
Crump (5.0) 2/10
Sullivan (8.0) 2/10
Hancock (16.0) 1/10
Holta (26.0) 1/10

#175710 28/06/2003 02:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 232
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 232
gump a cos z naziemnych bukow

#175711 28/06/2003 03:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Z STS nie opłaca się grać "1". Lepiej poszukać niespodzianek, bo niektóre różnice w kursach nie są adekwatne do tego co się może zdarzyć. Ale jak już grać "2" to najlepiej chyba w system wrzucić.

Rickardsson T. - Pedersen N. 1.40 2.30 60% - 40%
Rickardsson T. - Crump J. 1.35 2.40 55% - 45% B
Pedersen N. - Adams L. 1.45 2.10 55% - 45%
Crump J. - Holta R. 1.40 2.30 60% - 40%
Sullivan R. - Gollob T. 1.35 2.40 65% - 35%
Adams L. - Dryml L. 1.40 2.30 65% - 35%
Hancock G. - Jonsson A. 1.35 2.40 55% - 45% B
Dryml L. - Protasiewicz P. 1.40 2.30 55% - 45% B
Gollob T. - Pedersen B. 1.30 2.60 65% - 35%
Max M. - Bajerski T. 1.50 2.00 60% - 40%

Tutaj bym szukał niespodzianek, ale mogą wejść też "1", ale po takich marnych kursach nie opłaca się ich ruszać.

Za chwilę przejrzę jeszcze ofertę Toto-Mixa, ale niech ktoś sprawdzi czy poniższe oznaczenia są dobre i uzupełni braki, bo ja nie wiem jak to w mixie dokładnie jest.

M1:
1- msc 1-4
0- msc 5-8
2- msc 9 i dalej
M2:
1- msc 1-8
2- msc
3- msc
M3:
1- msc 1-12
0- msc 13-18
2- msc 19-24

#175712 28/06/2003 04:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
RICKARDSSON-N.PEDERSEN 1.50 5.00 2.55 60% - 40%
CRUMP-N.PEDERSEN 1.80 5.00 2.00 55% - 45%
DRYML-T.GOLLOB 1.70 5.00 2.20 45% - 55% B:4/10
PROTASIEWICZ-BAJERSKI 1.70 5.00 2.20 55% - 45% A:3/10
T.GOLLOB-NICHOLLS-M.MAX 1.90 2.50 3.00 35% - 37% - 28%
ADAMS-HOLTA-DRYML 1.80 2.80 2.80 41% - 37% - 22% B:1.5/10
HANCOCK-HOLTA-JONSSON 1.60 2.80 3.50 34% - 38% - 28% B:1.5/10
SULLIVAN-HANCOCK-ADAMS 2.00 2.40 3.00 37% - 30% - 33%

#175713 28/06/2003 14:23
Dołączył: May 2003
Posty: 260
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 260
Gump dlaczego pare Crump-Holta dałeś 60%/40%. Moim zdaniem jest to conajmniej 80/20 na korzysc Crumpa ponieważ jest w niesamowitej formie co udowadnia we wszystkich ligach w jakich jeżdzi, a Holta na sztucznym torze nie czuje sie dobrze.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#175714 28/06/2003 15:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja wczoraj w sts obstawilem tak:

crump - w pierwszej dwojce 4.50
gollob (1.7) i jonsson (1.6) w pierwszej osemce

kurs 12.24

#175715 28/06/2003 16:43
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
pozycje godne uwagi wg mnie:

Centrebet:
Rickardsson (1.65) - N.Pedersen (2.1) 1
B.Pedersen (1.75) - Wiltshire (1.95) 2

Rickardsson (2.15) - N. Pedersen (3.0) - Crump (3.0) 1
Jonsson (1.55) - Max (3.5) - P. Karlsson (5.0) 1

WINNER HEAT 1 Dryml (1.6)
WINNER HEAT 3 Sullivan (1.4)

STS:
Rickardsson T. - Pedersen N. 1 1.40
Crump J. - Holta R. 1 1.40
Sullivan R. - Gollob T. 1 1.35

731 Crump J. 1-4 msc 1.80
737 Jonsson A. 1-8 msc 1.60

#175716 28/06/2003 16:45
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
oczywiście w STS-ach także 1 i 3 bieg na zwycięzcę:

wyścig 1 Dryml L 2.10
wyścig 3 Sullivan R. 1.50

#175717 28/06/2003 17:32
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
na dzisiaj proponuje dubelek
Sulliwan-Gollob 1
Crump-Holta 1
Ryan wraca do formy po kontuzji,a Tomek w tym roku dołuje w Grand Prix,poza tym nie lubi on sztucznych torów.Jason jest z kolei w fenomenalnej dyspozycji i myślę ,że dzisiaj jeżeli się nie rozwali to będzie w finale a Holty tam raczej zabraknie,ale jak wiadomo to jest duża loteria więc nie szaleje ze stawkami.

#175718 28/06/2003 17:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Dzisiaj zagralem takie 2 zdarzenia z zuzla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba po raz pierwszy w zyciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gollob M2 1 2.8-> ja tam wierze w Tomka ze wreszcie sie przebudzi i pokaze klase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po ostatniej krytyce jaka na niego poszla pokaze ze wciaz jest czolowym zuzlowcem swiata.W osemce powinien sie znalesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Protasiewicz-Bajerski KL 1 1.6-> Pioterk jest duzo lepszym zuzlowcem od Bajera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bajeskiemu raz sie udalo awansowac przypadkiem do polfinalu ale to juz sie nie powtorzy.Protasiewicz jest natomiast rowny,w dobrej formie i powiien byc okolo 10 miejsca.

To tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#175719 29/06/2003 00:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
ZNA KTOS STRONKE NA KTOREJ MOZNA SLEDZIC NA ZYWO WYNIKI GRAND PRIX?

#175720 29/06/2003 00:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#175721 29/06/2003 00:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]]www.speedwaygp.com/results/index.htm] [speedwaygp.com][/qb]
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale nie wyswietla mi tej stronki pokazuje jakis blad?

#175722 29/06/2003 00:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Juz wszystko w porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175723 29/06/2003 01:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Protasiewicz juz jest lepszy od Bajera bo Bajerski juz nie jedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeszcze tylko niech Gollob awansuje do polfinalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175724 29/06/2003 01:23
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
O ****a Protasiewicz tez juz nie jedzie i skonczyl z takim samym dorobkiem punktow co Bajer po 6.Ja *******e a juz sie cieszylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Niech chociaz Gollob bedzie w osemce>

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1