|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2001
Posty: 86 |
Oryginalnie wysłał HashisH: [qb]Rozpisik 4z5
1145 Kylmakorpi J.(Finlandia) 2.00 1146 Jensen J.B.(Dania)1.50 1153 Brhel B.(Czechy) 1.30 1154 Richardson L.(Anglia) 1.10 1158 Povazhny R.(Rosja) 1.50
[/qb] Ech no i znowu w plecy. Kylmakorpi sie obij o 8-ke. Szkoda Richardssona, zlamany obojczyk i koniec marzen o GP 2004, bo mysle, ze w tym sezonie nie ma szans na pierwsza 10-ke.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
totomix dał ciekawy typek - co o tym sądzicie kto lepszy dryml-protas na1 kurs 1,4 jak dla mnie niezłe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Oryginalnie wysłał BOCA JUNIORS: [qb]totomix dał ciekawy typek - co o tym sądzicie kto lepszy dryml-protas na1 kurs 1,4 jak dla mnie niezłe[/qb] Pewnie chodzilo Ci o parke w STSie a nie w mixie. Ale pomijajac fakt z jakiego buka to pochodzi ten typ nie wydaje mi sie rewelacyjny Dryml jest zdecydowanie przereklamowanym zawodnikiem w GP, a Protas w tym sezonie nadspodziewanie dobrze sie spisuje, to juz nie jest ten zawodnik, ktory GP konczyl zazwyczaj na dwoch pierwszych biegach, swoja dobra forme prezentuje przede wszystkim w ligach, w ktorych startuje ale sadze, ze stac go rowniez na dobry wynik w GP (wczoraj zodbyl 17pktow w meczu ligowym w Anglii, przegrywajac tylko raz z Nickim Pedersenem). Reasumujac, kurs @1.4 jest wg mnie nie warty ryzyka, zreszta STS ma 5 komb. to tym bardziej nieoplacalne jest granie u nich GP.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 260 |
Dla mnie pewny typ to; Protasiewicz-Bajerski 1 (1,70) Crump-N.Pedersen 1 (1,80) Adams-Holta-Dryml 1 (1,80) Kurs ogólny 5,50. Mysle,że warto zaryzykować. Ja stawiam 300zł. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Przejrzymy sobie ofertę na GP Centrebetu. Ale nie traktujcie tego za serio, gdyż ciężko jest typować GP. Obok pozycji podaje jak moim zdaniem wyglądają procentowe szanse na wejście danego zdarzenia.
HEAD TO HEADS: Rickardsson (1.65) - N. Pedersen (2.1) 60% - 40% Crump (1.65) - Sullivan (2.1) 55% - 45% Adams (1.5) - Nicholls ( 2.4) 60% - 40% Jonsson (1.8) - Holta (1.9) 45% - 55% B:2/10 Gollob (1.55) - Protasiewicz (2.3) 60% - 40% Max (1.6) - Bajerski (2.2) 60% - 40% B. Pedersen (1.75) - Wiltshire (1.95) 45% - 55%
HEAD TO HEAD - NATIONALITY Dania (1.47) - Polska (3.1) 65% - 35% Australia (1.8) - Szwecja (2.35) 60% - 40% A:5/10
TRIPLE HEADER Rickardsson (2.15) - N. Pedersen (3.0) - Crump (3.0) 40% - 30% - 30% Jonsson (1.55) - Max (3.5) - P. Karlsson (5.0) 45% - 35% - 20 % B:3/10 Gollob (2.0) - Protasiewicz (3.0) - Bajerski (3.25) 40% - 30% - 30% B. Pedersen (2.5) - R. Pedersen (3.0) - Jensen (2.5) 45% - 25% - 30% A:2/10 Sullivan (1.9) - Adams (2.15) - Wiltshire (6.75) 45% - 40% - 15% Hancock (2.6) - Holta (3.0) - L. Dryml (2.4) 35% - 40% - 25% B:3/10
WINNER HEAT 1 Dryml (1.6) 45% Dados (4.8) 15% B. Pedersen (4.1) 25% 2/10 Gjedde (6.0) 15%
WINNER HEAT 2 Protasiewicz (2.5) 25% Wiltshire (3.0) 25% Gollob (2.55) 35% Jensen (16.0) 15% 1/10
WINNER HEAT 3 Sullivan (1.4) 60% P. Karlsson (2.9) 20% Lyons (11.0) 15% Povazhny (26.0) 5%
WINNER HEAT 4 Bajerski (1.9) 30% Max (2.65) 35% 4/10 Brhel (7.0) 25% 2/10 R. Pedersen (7.0) 10%
WINNER Crump (5.0) 2/10 Sullivan (8.0) 2/10 Hancock (16.0) 1/10 Holta (26.0) 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 232 |
gump a cos z naziemnych bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Z STS nie opłaca się grać "1". Lepiej poszukać niespodzianek, bo niektóre różnice w kursach nie są adekwatne do tego co się może zdarzyć. Ale jak już grać "2" to najlepiej chyba w system wrzucić.
Rickardsson T. - Pedersen N. 1.40 2.30 60% - 40% Rickardsson T. - Crump J. 1.35 2.40 55% - 45% B Pedersen N. - Adams L. 1.45 2.10 55% - 45% Crump J. - Holta R. 1.40 2.30 60% - 40% Sullivan R. - Gollob T. 1.35 2.40 65% - 35% Adams L. - Dryml L. 1.40 2.30 65% - 35% Hancock G. - Jonsson A. 1.35 2.40 55% - 45% B Dryml L. - Protasiewicz P. 1.40 2.30 55% - 45% B Gollob T. - Pedersen B. 1.30 2.60 65% - 35% Max M. - Bajerski T. 1.50 2.00 60% - 40%
Tutaj bym szukał niespodzianek, ale mogą wejść też "1", ale po takich marnych kursach nie opłaca się ich ruszać.
Za chwilę przejrzę jeszcze ofertę Toto-Mixa, ale niech ktoś sprawdzi czy poniższe oznaczenia są dobre i uzupełni braki, bo ja nie wiem jak to w mixie dokładnie jest.
M1: 1- msc 1-4 0- msc 5-8 2- msc 9 i dalej M2: 1- msc 1-8 2- msc 3- msc M3: 1- msc 1-12 0- msc 13-18 2- msc 19-24
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
RICKARDSSON-N.PEDERSEN 1.50 5.00 2.55 60% - 40% CRUMP-N.PEDERSEN 1.80 5.00 2.00 55% - 45% DRYML-T.GOLLOB 1.70 5.00 2.20 45% - 55% B:4/10 PROTASIEWICZ-BAJERSKI 1.70 5.00 2.20 55% - 45% A:3/10 T.GOLLOB-NICHOLLS-M.MAX 1.90 2.50 3.00 35% - 37% - 28% ADAMS-HOLTA-DRYML 1.80 2.80 2.80 41% - 37% - 22% B:1.5/10 HANCOCK-HOLTA-JONSSON 1.60 2.80 3.50 34% - 38% - 28% B:1.5/10 SULLIVAN-HANCOCK-ADAMS 2.00 2.40 3.00 37% - 30% - 33%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 260 |
Gump dlaczego pare Crump-Holta dałeś 60%/40%. Moim zdaniem jest to conajmniej 80/20 na korzysc Crumpa ponieważ jest w niesamowitej formie co udowadnia we wszystkich ligach w jakich jeżdzi, a Holta na sztucznym torze nie czuje sie dobrze. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja wczoraj w sts obstawilem tak:
crump - w pierwszej dwojce 4.50 gollob (1.7) i jonsson (1.6) w pierwszej osemce
kurs 12.24
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
pozycje godne uwagi wg mnie:
Centrebet: Rickardsson (1.65) - N.Pedersen (2.1) 1 B.Pedersen (1.75) - Wiltshire (1.95) 2
Rickardsson (2.15) - N. Pedersen (3.0) - Crump (3.0) 1 Jonsson (1.55) - Max (3.5) - P. Karlsson (5.0) 1
WINNER HEAT 1 Dryml (1.6) WINNER HEAT 3 Sullivan (1.4)
STS: Rickardsson T. - Pedersen N. 1 1.40 Crump J. - Holta R. 1 1.40 Sullivan R. - Gollob T. 1 1.35
731 Crump J. 1-4 msc 1.80 737 Jonsson A. 1-8 msc 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 228 |
oczywiście w STS-ach także 1 i 3 bieg na zwycięzcę:
wyścig 1 Dryml L 2.10 wyścig 3 Sullivan R. 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
na dzisiaj proponuje dubelek Sulliwan-Gollob 1 Crump-Holta 1 Ryan wraca do formy po kontuzji,a Tomek w tym roku dołuje w Grand Prix,poza tym nie lubi on sztucznych torów.Jason jest z kolei w fenomenalnej dyspozycji i myślę ,że dzisiaj jeżeli się nie rozwali to będzie w finale a Holty tam raczej zabraknie,ale jak wiadomo to jest duża loteria więc nie szaleje ze stawkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Dzisiaj zagralem takie 2 zdarzenia z zuzla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba po raz pierwszy w zyciu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gollob M2 1 2.8-> ja tam wierze w Tomka ze wreszcie sie przebudzi i pokaze klase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po ostatniej krytyce jaka na niego poszla pokaze ze wciaz jest czolowym zuzlowcem swiata.W osemce powinien sie znalesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Protasiewicz-Bajerski KL 1 1.6-> Pioterk jest duzo lepszym zuzlowcem od Bajera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bajeskiemu raz sie udalo awansowac przypadkiem do polfinalu ale to juz sie nie powtorzy.Protasiewicz jest natomiast rowny,w dobrej formie i powiien byc okolo 10 miejsca.
To tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
ZNA KTOS STRONKE NA KTOREJ MOZNA SLEDZIC NA ZYWO WYNIKI GRAND PRIX?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ale nie wyswietla mi tej stronki pokazuje jakis blad?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Juz wszystko w porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
Protasiewicz juz jest lepszy od Bajera bo Bajerski juz nie jedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeszcze tylko niech Gollob awansuje do polfinalu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919 |
O ****a Protasiewicz tez juz nie jedzie i skonczyl z takim samym dorobkiem punktow co Bajer po 6.Ja *******e a juz sie cieszylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Niech chociaz Gollob bedzie w osemce>
|
|
|
Link skopiowany do schowka