Szkoda rego Protasiewicza ale coz."> Szkoda rego Protasiewicza ale coz.">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#175725 29/06/2003 01:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
No i brawa dla Tomka jest w polfinale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda rego Protasiewicza ale coz.

Bonus: Unibet
#175726 29/06/2003 01:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
szkoda,ze gollob pojedzie z czwartego toru.z drugiej strony ma slabsza obsade biegu.trzymam kciuki.

#175727 29/06/2003 01:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
szkoda powtorki biegu z gollobem.
rickardson na 99,9% wygra gp.ma za szybki motor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...

#175728 29/06/2003 01:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Mam jeszcze male pytanko z oferty toto mixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie jestem na 100% pewien czy M2 stawiajac 1 oznacza miejsce od 1-8.Czy 1-4.Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175729 29/06/2003 02:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
crump <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#175730 29/06/2003 03:58
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
powiem krótko;znowu nam Tomka wyc***ali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#175731 29/06/2003 04:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Quote
Oryginalnie wysłał W.A.R.C.H.O.L:
[qb]Mam jeszcze male pytanko z oferty toto mixa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie jestem na 100% pewien czy M2 stawiajac 1 oznacza miejsce od 1-8.Czy 1-4.Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
No co nikt z was nie wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#175732 29/06/2003 04:15
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
przy m2 to raczej 1-8 bo w m1 to jest 1 za 1-3

#175733 29/06/2003 04:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
M2 w toto nie oznacza nic innego jak 1-6:)

#175734 11/07/2003 14:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

..Nr...Godz..Spotkanie.....1.....X.....2....1X....X2
1212 19:00 Sullivan R. 12.00 6.00 2.40 1.30 1.05

A konkretnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co oznacza 1,x,2,1x,2x ???
Są to oznaczenia z STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175735 11/07/2003 16:19
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Quote
Oryginalnie wysłał Typper:
[qb]Mam pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

..Nr...Godz..Spotkanie.....1.....X.....2....1X....X2
1212 19:00 Sullivan R. 12.00 6.00 2.40 1.30 1.05

A konkretnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co oznacza 1,x,2,1x,2x ???
Są to oznaczenia z STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Żeby rozwiązać tą zagadke musisz posiadać Ulotkę Kursową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#175736 11/07/2003 16:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Big_star:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Typper:
[qb]Mam pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

..Nr...Godz..Spotkanie.....1.....X.....2....1X....X2
1212 19:00 Sullivan R. 12.00 6.00 2.40 1.30 1.05

A konkretnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co oznacza 1,x,2,1x,2x ???
Są to oznaczenia z STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Żeby rozwiązać tą zagadke musisz posiadać Ulotkę Kursową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
TO znaczy że to nie są z góry ustalone miejsca (tak jak np.w TOTO-mix ) tylko tak jak sobie ubzdurają ???

#175737 11/07/2003 16:40
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał Typper:
[qb]Mam pytanko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

..Nr...Godz..Spotkanie.....1.....X.....2....1X....X2
1212 19:00 Sullivan R. 12.00 6.00 2.40 1.30 1.05

A konkretnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co oznacza 1,x,2,1x,2x ???
Są to oznaczenia z STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
1=zwyciestwo
X=zajecie miejsca od 1 do 2
2=od 1 do 4
1X=od 1 do 8
X2=od 1 do 16

#175738 11/07/2003 18:20
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wielkie dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: o to właśnie mi chodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#175739 11/07/2003 21:30
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Moim skromny zdaniem warto w CB skusic sie na Poland-Great Britain (obecnie [email][email protected][/email], kurs wyjsciowy byl nieco wyzszy @1.75). Co prawda Angoli jedzie o jednego wiecej niz naszych, ale:
-Loram (startuje od eliminacji) - w swoim pierwszym biegu eliminacyjnym jedzie z: Drymlem, Bajerskim i Maxem. Nie widze zbytnio wielkich szans dla Anglika na zajecie miejsca w 1-szej dwojce, gdyz jego forma po tak dlugiej przerwie to zagadka. Pierwszy start od wielu tygodni i nie wroze mu w Slowenii zadnych sukcesow, moj typ: 18 miejsce i 4 punkty
-Lee Richardson (startuje od eliminacji) - Pojedzie w biegu nr.4 z: Jonssonem, Protasiewiczem i Povazny-m. Mysle ze zajmie 3-cie miejsce. Wychodzac z takiego zalozenia jego kolejni rywale (juz "eliminator" - numer 6) to: Max, Brhel i Santej. Ze wzgledu na "kontuzjogennosc" Lee i jego slabe wystepy dotychczas w GP mysle ze nie bedzie w 1-szej 2-ce. Ostatnimi czasy trapia go kontuzje, pare dni temu w meczu Elite League po swoim pierwszym biegu juz dalej nie pojechal, mysle ze nie zadnych szans awansowac do turnieju glownego, moj typ 20 miejsce i 3 punkty,
-Howe (od eliminacji) - na pewno nie wejdzie do turnieju glownego, typ 21 miejsce i 2 punkty,
-Scott Nicholls (udzial od turnieju glownego) - zawodnik bardzo himeryczny, potrafiacy zdobyc w jednym meczu 3 punkty a w innym 18; pare dni temu obronil tytul indywidualnego mistrza Wielkiej Brytanii aby dzien pozniej w meczu ligowym Apator-Sparta zdobyc raptem 4 punkty. Moj typ 14 miejsce i 6 punktow.
Wedlug moich obliczen zawodnicy Wielkiej Brytanii powinni uzbierac lacznie okolo 15 punktow.
A teraz pora na prezentacje Polakow:
-Bajerski (od eliminacji) - w GP spisuje sie lepiej niz w lidze, ma dosc latwy pierwszy bieg eliminacyjny (rywale to: Dryml, Loram i Max) i mysle ze powinien w nim zajac 2-gie miejsce. Jesli tak by sie stalo to w swoim kolejnym biegu (8-mym) za rywali bedzie mial najprawdopodobniej: Jonssona, Wiltshira i P.Karlssona. Ponownie pierwsza 2-ka w zasiegu Polaka. Moj typ jest taki ze Bajerski awansuje do turnieju glownego: 13 miejsce i 6 punktow
-Protasiewicz (od eliminacji) - sytuacja analogiczna jak do Bajerskiego, swoj 1-szy bieg w eliminacjach do turnieju glownego ma bardzo latwy (rywale to: Jonsson, Richardson i Povazny) mysle ze spokojnie bedzie w 1-szej dwojce. W takim przypadku w swoim kolejnym biegu (7)pojechalby najprawdopodobniej z Sullivanem, Drymlem i Lyons-em. Tu przewiduje 3-cia lokate "naszego" ale w biegu decydujacym o awans do turnieju glownego wg moich obliczen pojechalby z: P.Karlssonem, Howe i Brhelem i jest zdecydowanym faworytem do zajecia miejsca w 1-szej 2-ce i awansu do turnieju glownego. Moj typ 12 miejsce i 7 punktow.
-Tomasz Gollob (udzial od turnieju glownego) - powinien pokazac sie z dobrej strony, ostatnio w b.dobrej formie zarowno w lidze polskiej jak i szwedzkiej, moj typ 7 miejsce i 11 punktow.
Podsumowujac "nasi" powinni zdobyc okolo 24 punktow co przy 15 punktach "Angoli" jest roznica dosc zasadnicza. Polecam w kazdym badz razie ten typ, kurs w miare atrakcyjny. Oczywiscie to tylko sport i moje prognozy zweryfikuja sobotnie zawody. Pozdrawiam.

#175740 12/07/2003 01:22
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Dobra informacja dla tych co zagrali na Polakow z Anglikami. Z jutrzejszego turnieju wycofal sie Lee Richardson. Tak wiec szanse Brytyjczykow (nicholls, Loram i Howe) redukuja sie jeszcze bardziej. Wiecej informacji na temat absencji Richardsona TU--> http://www.przegladzuzlowy.pl/news_gp.php?id=5670

#175741 12/07/2003 03:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
witam na wstepie zaznaczam ze na zuzlu praktycznie sie nie znam i mam prosbe do jakiegos z ekspertow zeby wskazal mi ktora z par oferowanych przez sts jest najpewniejsza:

Rickardson T. - Crump J. 1.60 1.90
Rickardson T. - Pedersen N. 1.30 2.60
Crump J. - Hancock G. 1.45 2.10
Pedersen N. - Adams L. 1.50 2.00
Hancock G. - Gollob T. 1.60 1.90
Adams L. - Holta R. 1.50 2.00
Holta R. - Nicholls S. 1.35 2.40
Sullivan R. - Jonsson A. 1.40 2.30
Dryml L. - Protasiewicz P. 1.45 2.10
Max M. - Bajerski T. 1.50 2.00

PS co sadzcie o Hancock - Gollob 2 1.90 patriotyzm wskazany?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> z gory dzieki za jakakolwiek odpowiedz

#175742 12/07/2003 04:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Rickardson T. - Crump J. 1.60 1.90 60% -40%
Rickardson T. - Pedersen N. 1.30 2.60 65% - 35%
Crump J. - Hancock G. 1.45 2.10 60% - 40%
Pedersen N. - Adams L. 1.50 2.00 55% - 45%
Hancock G. - Gollob T. 1.60 1.90 50% -50%
Adams L. - Holta R. 1.50 2.00 55% -45%
Holta R. - Nicholls S. 1.35 2.40 60% -40%
Sullivan R. - Jonsson A. 1.40 2.30 ???
Dryml L. - Protasiewicz P. 1.45 2.10 55% -45%
Max M. - Bajerski T. 1.50 2.00 60% -40%
Jeżeli musiałbym coś z tego zagrać, to wybrałbym Crump - Hancock 1 1.45

#175743 12/07/2003 16:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A co sądzicie o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rickardsson M1 typ 1 (czyli pierwsza trójka albo czwórka ;p )
Nicholls M1 typ 2 (czyli poza pierwszą 8 )
Protasiewicz M3 typ 0 (czyli od 13 do 18)

Według mnie to może wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kurs prawie 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro...

#175744 12/07/2003 22:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
WITAM
Ja dzis proponuje w toto-mix:
NICHOLLS M1 2 czyli miejsce 9 i dalej
RICKARDSSON ZW10 1 wygrana 10 biegu
SULLIVAN ZW1 1 wygrana 1 biegu
CRUMP - GOLLOB 1
PROTASIEWICZ - BAJERSKI 1
mam nadzieje ze wejdzie hehe i bedzie na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdro 4 all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei), 692 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1