Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Jeden plus ja w tej trenerskiej roszadzie widzę

Zagłębie będzie miało w końcu swój hymn
Wojenko, wojenko, cóżeś ty za pani
że za tobą idą, że za tobą idą
chłopcy malowani
laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
O laugh To rene pojechal grin

A tak troche zmieniajac temat Polska na 20.miejscu w rankingu jest. Nawet dobrze...


A teraz to co sobie na interii przeczytalem:
Porażka Anglii w meczu eliminacji Euro 2008 sprawiły, że nad głową selekcjonera Steve'a McClarena zebrały się czarne chmury. Jak dowiedział się "Fakt" jednym z kandydatów na nowego trenera angielskiej kadry jest... Leo Beenhakker.

Dziennik powołuje się na rozmowę z dziennikarzem "Daily Mirror". James Nursey podkreśla, że działacze angielskiej federacji mają już gotową listę kandydatów, którzy mogą zastąpić McClarena, gdy ten ostatecznie straci szansę awansu na Euro 2008. Na razie sytuacja kadry w grupie jest trudna, ale są wciąż szansę na występ na przyszłorocznych mistrzostwach Europy.

Według Nursey'a na liście najprawdopodobniej znajduje się nazwisko Beenhakkera, który przed siedmioma laty był bliski objęcia reprezentacji Anglii, ale przegrał wówczas rywalizację o miejsce na ławce trenerskiej ze Szwedem Svenem-Goranem Erikssonem.

- Może teraz Leo będzie miał więcej szczęścia? Chociaż na liście na pewno są same głośne nazwiska. Chociażby Niemca Jurgena Klinsmanna - mówi "Faktowi" Nursey.

O angaż Leo Anglicy będą mogli się ubiegać już po zakończeniu eliminacji Euro 2008. Wtedy bowiem wygasa kontrakt Holendra z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, a na razie nie doszło do jego przedłużenia. Polscy działacze będą musieli się również zastanowić nad podwyżką dla Beenhakkera. Jak podaje "Fakt" Eriksson jako selekcjoner angielskiej kadry zarabiał rocznie 5,2 mln euro, podczas gdy Leo dostaje w Polsce "jedynie" 600 tysięcy euro za rok pracy.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Dla mnie jest to plotka dziennik "Fakt" jest znany z tego, ze lubi dolać oliwy do ognia. Może też to być robota ludzie wokół Leo, aby ten dostał więcej PLN-ów/euro od naszego związku.

Oczywiście prawda jest, że głowa Mclaren wisi na włosku. Dobrze wiemy jak w tych eliminacjach marnowali kolejne szansę.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Ale dzisiaj kwiatki

Ponoć piłkarska centrala zakazała młodzieżowym reprezentantom wymieniania się koszulkami z rywalami po meczach.
Koszulkę wyceniono na 220 złotych - każdy piłkarz, który zdecyduje się na wymianę trykotu z rywalem musi liczyć się z tym, że zostanie obciążony kosztami confused

- Nie widzę w tym nic złego, a nawet uważam, że to wychowawcze. Budżet młodszych drużyn narodowych jest znacznie mniejszy. Jeśli już ktoś chce się wymienić z przeciwnikiem, to może to zrobić. Pod warunkiem, że później za to zapłaci - powiedział rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.

Czyli co?
Oni te koszulki po meczu zbierają, dają do pralni i na następny mecz nasza reprezentacja wychodzi w takich ścierkach?

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jaki to obciach dla Polaków. To nie będzie wychowawcze tylko chamskie. Widzę, że panu Koźmińskiemu obce są zasady Fear Play.

Ale ja czym innym. Wczoraj pani Hanka Gronkiewicz W. i inni posłowie PO przebąkiwali coś o nowej lokalizacji Stadionu Narodowego w Warszawie. Że niby najlepiej na mecze będzie dojeżdżać do Łomianek. A jeszcze ciekawsze były ich argumenty, że taki Wembley albo Highbury położone są poza miastem. Ku.wa. Co oni mają za doradców? Nie mogą zerknąć na mapę Londynu, zanim pier...ną taką głupotę? Jeszcze nie zaczęli na dobre rządzić a już myślą jak tu zarobić na gruntach. Coraz gorzej widzę to Euro 2012 i najbliższe 4 lata.

Mapa Londynu dla Hanki

http://www.londek.pl/mapa/?adw=1&gclid=CPaxyfm-qY8CFQ9RMAod1EsSKg

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by MarcoviaMarki
Jaki to obciach dla Polaków. To nie będzie wychowawcze tylko chamskie. Widzę, że panu Koźmińskiemu obce są zasady Fear Play.

Ale ja czym innym. Wczoraj pani Hanka Gronkiewicz W. i inni posłowie PO przebąkiwali coś o nowej lokalizacji Stadionu Narodowego w Warszawie. Że niby najlepiej na mecze będzie dojeżdżać do Łomianek. A jeszcze ciekawsze były ich argumenty, że taki Wembley albo Highbury położone są poza miastem. Ku.wa. Co oni mają za doradców? Nie mogą zerknąć na mapę Londynu, zanim pier...ną taką głupotę? Jeszcze nie zaczęli na dobre rządzić a już myślą jak tu zarobić na gruntach. Coraz gorzej widzę to Euro 2012 i najbliższe 4 lata.

Mapa Londynu dla Hanki

http://www.londek.pl/mapa/?adw=1&gclid=CPaxyfm-qY8CFQ9RMAod1EsSKg

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę
Zawsze tak było, jest i będzie, że PO to partia dla wszystkich... POlaków
Bufetowa i jej świta swoje muszą zarobić ( grunty, przetarg, etc )




Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by rene
Ale dzisiaj kwiatki

Ponoć piłkarska centrala zakazała młodzieżowym reprezentantom wymieniania się koszulkami z rywalami po meczach.
Koszulkę wyceniono na 220 złotych - każdy piłkarz, który zdecyduje się na wymianę trykotu z rywalem musi liczyć się z tym, że zostanie obciążony kosztami confused

- Nie widzę w tym nic złego, a nawet uważam, że to wychowawcze. Budżet młodszych drużyn narodowych jest znacznie mniejszy. Jeśli już ktoś chce się wymienić z przeciwnikiem, to może to zrobić. Pod warunkiem, że później za to zapłaci - powiedział rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.

Czyli co?
Oni te koszulki po meczu zbierają, dają do pralni i na następny mecz nasza reprezentacja wychodzi w takich ścierkach?


to juz wiem, czemu nasze reprezentacje graja bez nazwisk na koszulkach laugh



a przechodzac do powazniejszych rzeczy:

Lech Poznan wyszedl z bardzo fajna i ciekawa inicjatywa. 16 listopada zorganizowany zostanie mecz pod haslem: Mecz dla Waldka Piatka. Wiecej tutaj [lech.poznan.pl]

Spotkac maja sie druzyny obecnego Lecha Poznan i Gwiazd Ligi Polskiej. Co za tym idzie, na Bulgarska zawiataja m.in. Majdan, Świerczewski, Gajtkowski, Iwan, Dembiński, Juskowiak, Hajto.

Pieniadze maja zostac przekazane na leczenie Waldemara Piatka, ktory zrezygnowac musial ze sportu z powodu klopotow zdrowotnych z nerkami.
Szkoda go, bo naprawde go lubilem, a i bramkarzem byl dobrym frown

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
ZAGADKA - kto to powiedział?

"Trener może być zadowolony z naszej gry. Popełniliśmy trzy błędy w obronie, po których straciliśmy trzy bramki" laugh

Aby trochę ułatwić zadanie, to ten sam grajek dodał:

"Kto strzela więcej bramek ten wygrywa" santa

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by rene
ZAGADKA - kto to powiedział?

"Trener może być zadowolony z naszej gry. Popełniliśmy trzy błędy w obronie, po których straciliśmy trzy bramki" laugh

Aby trochę ułatwić zadanie, to ten sam grajek dodał:

"Kto strzela więcej bramek ten wygrywa" santa

Skrzynski ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Słuchałem tej wypowiedzi, naprawdę przednia i na poziomie laugh pierwszoligowca. Przemysław Kulig.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Przed łódzkim sądem stanie były wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej 35-letni Tomasz H., oskarżony o spowodowanie wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.
Akt oskarżenia w tej sprawie prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego Łódź-Widzew - poinformował PAP we wtorek rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania.

Według prokuratury, w lutym tego roku Tomasz H. - wówczas piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego - prowadząc samochód ulicą Rzgowską w Łodzi, potrącił na przejściu dla pieszych 74-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła. Prokuratura ustaliła, że przyczyną wypadku było niezachowanie przez kierowcę szczególnej ostrożności i nieustąpienie pierwszeństwa pieszej.
"Kierowca jechał z prędkością co najmniej 67 km na godzinę, przy dozwolonej w tym miejscu prędkości 50 km na godzinę" - powiedział Kopania.

Tomasz H. był trzeźwy. Piłkarz przyznał się do stawianych mu zarzutów.

35-letni Tomasz H. obecnie zawodnik Górnika Zabrze, 62 razy grał w reprezentacji Polski, dla której zdobył sześć bramek. Piłkarz jest wychowankiem Halniaka Maków Podhalański. Grał w Góralu Żywiec, Hutniku Kraków, Górniku Zabrze, MSV Duisburg, Schalke 04, FC Nuernberg, Southampton, Derby County i ŁKS.

------------------------------------------------------------
Zawsze takie cos w rodzaju "Tomasz H. - byly reprezentant Polski, a obecnie pilkarz Gornika", mnie rozwala.Heh, te prawo...




Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
W Warszawie ostatnio wiele dziwnych rzeczy dzieje się frown . Najpierw może zacznijmy od poczynań zespołu Legii Warszawa, bo te wołają o pomstę do nieba. Nie dawny zdecydowany lider naszej Orange Ekstraklasy nagle zatracił całkowicie swoje walory i jest bity przez mocno średnią Odrę Wodzisław na swoim boisku. Do tego dochodzą nas słuchy jakby Kamil Grosicki wolał grać w kasynie a nie na stadionie. Wszystko to pokazuje, że coś nie dobrego stało się z tą drużyną i zaczynam mieć obawy, że Legia stanie się Wisłą Kraków z zeszłego sezonu, ale nie to wcale było najciekawsze ostatnio smile .

O wiele więcej dzieje się na linii zarząd-kibice. Tutaj nie nawiść jednych do drugich to już jakiś kosmos. Dochodzą do nas słuchy, że trzeba zamknąć "Żyletę" a dzisiaj już czytałem, że lepiej wszystko zburzyć jak najszybciej. Zostałaby na wiosnę tylko trybuna kryta gdzie cena biletów i karnetów są kosmiczne. Wielu osób nie stać na przyjście na tą trybunę. Ja po raz pierwszy po dziesięciu latach zasiadłem na krytej, ale po dużych namowach kolegów.

Wszystko na Łazienkowskiej zmierza w złym kierunku doszło już do tego, że mi się odechciało chodzić na Legię. A jest to sytuacja dziwna, bo od 10 lat zawsze byłem na trybunach i kibicowałem. Jednak jak patrzę na to wszystko to właśnie odechciewa mi się wszystkiego.

Wszyscy powinni usiąść zarówno działacze jak i kibice oraz zawodnicy i wspólnie zastanowić się nad przyszłością klubu, bo na razie wszystko zmierza w kierunku jakiegoś dość sporego armagedonu.

[b]

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Z ciekawostek to mogę powiedzieć, że dzisiaj na trybunach przy ulicy Kałuży zasiądzie sam "Jose Mourinho". laugh

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Pierwszoligowy Widzew Łódź testuje 23-letniego Piotra Bajdziaka, który ostatnio występował w zespole irlandzkiej ekstraklasy - FC Sligo Rovers. Zawodnik niedawno wrócił do Polski i trener łódzkiego zespołu postanowił dać mu szansę.

Bajdziak to wychowanek łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W Polsce grał m.in. w Unii Janikowo oraz RKS Radomsko. Ma na swoim koncie również występy w dwóch szwedzkich drużynach Östersunds FK i Sandvikens IF.


A Bajdziak to duzy talent na lige polska w FM'ie nawet jest grin

Swoja droga zmiana wladzy i juz ludzie z Irlandii wracaja laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Stadionową hołotę trzeba rozgonić
http://sport.interia.pl/news/kazik-stadionowa-holote-trzeba-rozgonic,1005987

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Prawie robi różnicę

Dziś trochę z innego podwórka, ale jak słucham wypowiedzi naszych ligowych grajków-kopaczy, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać
W każdym razie efekt jest taki, że nasza kopana jest słaba, jak kawa zalana po raz czternasty laugh
Widać to choćby w europejskich pucharach, a ściślej nie widać, bo żadnej polskiej jedenastki tam nie ma

Dla kontrastu przytoczę wypowiedź M. Lijewskiego, rozgrywającego naszej reprezentacji piłkarzy, tyle że ręcznych

- Teraz najważniejsze są mistrzostwa Europy. Jedziemy je wygrać, nie ma się już co pieprzyć. Jesteśmy dojrzałym zespołem, stać nas na to w Norwegii - Marcin Lijewski nie owija w bawełnę tego, o czym marzą biało-czerwoni. I nie jest to bynajmniej standardowa obietnica, jaką zazwyczaj składają prawdziwi sportowcy. Takie wyznanie w ustach 30-letniego zawodnika, który w reprezentacji Polski rozegrał grubo ponad 100 spotkań okraszonych ponad pół tysiącem bramek, brzmi jak poważna deklaracja. - Nigdy nie oszukiwałem się, zawsze mówiłem prawdę, dlatego i teraz nie będę kitował, że chcemy być w czołówce, że naszym celem jest najpierw wyjście z grupy, a potem się zobaczy. Mam już jakieś sukcesy na koncie, uważam, że wcale niemałe, więc 5-6 miejsce nie będzie dla mnie żadnym sukcesem

I nie zdziwię się, jak nasi szczypiorniście siegną po najważniejszy laur

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
beticos, pamiętasz jak Jurek Engel i jego świta też mówili, że do Korei i Japoni jadą po puchar laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Ale też Hubert Wagner powiedział, ze jadą po złoto i przywiózł złoto
Podobnie mówił Niemczyk przed tym, jak nasze złotka po raz drugi sięgały po ME

Ja nie mogę słuchać, jak ktos jedzie powalczyć i tym podobnych pierdół.
Bo potem jest 0:2 albo 1:3, a po meczu graje mówi jeszcze, że trener powinien byc z nich zadowolony


Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by drfocus
beticos, pamiętasz jak Jurek Engel i jego świta też mówili, że do Korei i Japoni jadą po puchar laugh

Jeszcze jedno

Pamietam jak Robaczysko powiedział, ze Korona idzie na majstra, a on sam trochę brameczek nastrzela
Potem chłopaki pojechali do Grodziska i dostali czwórkę tongue
Nie pomogło nawet to, ze ta pechowa laska została w Kielcach laugh

Polski Murinio też zapowiedzial, że Lubin idzie na majstra i wyleciał z hukiem
Franz jest blisko grin

W polskim "półświatku" piłkarskim takie deklaracje są bardzo niebezpieczne, ale ja minimalistów nie lubię, a Robak u mnie zapunktował

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Trzeba czasem uwierzyc we wlasne umiejetnosci.
Szczypiornisci wiedza na co ich stac. I dobrze...

Niektorzy, jak maja grac z jakims utytowanym zespolem to sama nazwa przeciwnika sieje zamet w spodniach laugh

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1