Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Originally Posted by bet_master
Originally Posted by greku78
jesli chodzi o niemcy pamietaj ze wchodzimy do schengen 20 czy 21 grudnia, bedziesz mogl wozic ile chcesz


ciekawa sprawa smile tir wypełniony fajkami i człowiek jest ustawiony do konca życia wink
nie zapominajmy ze w wiekszym stopniu beda funkcjonowac tzw. lotne brygady, robiace wyrywkowe kontrole

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by moonlight
To musieli być polscy celnicy, bo Niemieccy nie dość że delikatnie rozkręcą to jeszcze ładnie wszystko złożą, i nieważne czy coś miałeś czy nie smile

To cie zdziwie. bo Polscy ci porozkrecaja a niemieccy sie nie pie.rd...ola. Akcja autentyk. podjezdza bus na niemieckiej granicy. goscie wychodza do przegladu. Celnikpuka w sciany niby wszystko oł Rajt wink gdy nagle pyta sie ile tam jest fajek. goscie sie zapieraja ze nic. zadal to pytanie 3 razy. po trzecim razie poszedl po boscha podlaczyl go i zaczal ciac blache. To sie wlasciciel ocknal i mu mowi zeby nie cial ze juz sam wyciagnie. on mu na to ze mial juz swoja szanse teraz to juz jego robota. pocial jeb.any blache. na dodatek mial nosa bo pety tam byly.


Co do wejscia do szengen to tira i moze przewieziesz ale co bedziesz wiozl polskie faje? przymknal granice wschodnie tak ze sie juz nic do polski wschodniego nie przecisnie a tylko ci powiem ze w obwodzie kaliningradzkim na bezclowym wagon L&M chodzi po 5 ojro. z tamtad targac pety i wywozic to jest przebicie

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
poznaniaków tak nie tną widocznie wink ;p


Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Originally Posted by blacky82
Co do wejscia do szengen to tira i moze przewieziesz ale co bedziesz wiozl polskie faje? przymknal granice wschodnie tak ze sie juz nic do polski wschodniego nie przecisnie a tylko ci powiem ze w obwodzie kaliningradzkim na bezclowym wagon L&M chodzi po 5 ojro. z tamtad targac pety i wywozic to jest przebicie

Tylko teraz takie wożą, nigdy nie słyszałem by ktokolwiek woził polskie w większych ilościach, chyba że dalej, na wyspy.
Tak czy siak cały czas słyszę że wszyscy narzekają, coraz trudniej chyba przy granicy wschodniej kupić.
Jak jest naprawdę - nie wiem.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
może to był edi nozycoręki laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Wiele lat temu podczas mego pobytu w Austrii cały Wiedeń huczał
po wykryciu afery przemytu z Polski całego Tira z papierosami
Marlboro.
Najciekawsze jest to,że był to Tir mający mocne papiery a jako ładunek podane były maszyny do szycia "Łucznik"...
I tu jest drugie dno:bo zarówno papierosy jak i maszyny były produkowane w Radomiu a nie sądzę aby był to układ na poziomie dyrektorów obu tych fabryk a raczej akcja służb bo przebitka na takim Tirze papierosów była niesamowita a rzecz się miała jeszcze za komuny,zaś sama fabryka "Łucznik" miała produkcję specjalną(broń) i była pod nadzorem wojska.
Pamiętam,że Tir mając te mocne papiery wjechał spokojnie do Austrii-a dopadła ich lotna brygada celników dopiero przy rozładunku już w Wiedniu.

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1