|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Dla mnie ten serial całkiej fajny, szkoda tylko że napisy pojawiają się z dużym opóźnieniem. Mam ściągnięty 5 odcinek a napisy są dopiero do trzech.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Co sie dzieje w Modzie na Sukces  Erik i ma dziecko z Bruk  Bruk spala z mezem swojej corki  I zaszla w ciaze  Ridż nie jest synem Erika  Stafani sie puscila kiedys...  Ten serial wymiata  Może nie wiecie ale stosowniejsze jest pytanie: Z kim jeszcze nie puściła się Bruk Logan?Chyba jeszcze tylko z Sally Spectrą, własną córką i Stefani Forester 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Ma ktos jakies linki do stron prowadzacych do serwerow gdzie mozna sciagnac ostatnie odcinki seriali (chodzi mi glownie o prisona). Mialem w ulubionych jakas stronke mojblog.yu <-- cos w tym stylu, ale gdzies mi ja wcielo. Ma ktos ten link?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
Ma ktos jakies linki do stron prowadzacych do serwerow gdzie mozna sciagnac ostatnie odcinki seriali (chodzi mi glownie o prisona). Mialem w ulubionych jakas stronke mojblog.yu <-- cos w tym stylu, ale gdzies mi ja wcielo. Ma ktos ten link? moze ta strona tobie sie przyda http://torrentscan.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 543 |
Może znajdzie sie ktos kto wie gdzie mogę znaleść film "Gangster Chronicle:An American Story" w reż Richard C. Sarafian. To trwa 650 min, jest to film, serial, saga oparta na faktach. Opowiada historie najwiekszych bosów mafii jak Lucky Luciano, Al Capone, Gotti,Mayer Lensky oraz wielu innych równie znanych. Moje pomysly na szukanie tego filmu sie juz skończyły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Wie ktoś może czy planowane są następne sezony Californication? Bo tak na oko to zakończenie pierwszego sezonu wyklucza następne, a szkoda, bo serial jest zajebisty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
a co? skończył się już? dopiero na 12 odcinku jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Wie ktoś może czy planowane są następne sezony Californication? Bo tak na oko to zakończenie pierwszego sezonu wyklucza następne, a szkoda, bo serial jest zajebisty  Na pewno będzie drugi sezon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Trzeci sezon Destera też zapowiedziany.
Dobrze, że seriale showtime mają już pokończone sezony i nie będzie opóźnień w związku ze strajkiem scenarzystów w USA :]
Vamos Dexter i Californication !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Może znajdzie sie ktos kto wie gdzie mogę znaleść film "Gangster Chronicle:An American Story" w reż Richard C. Sarafian. To trwa 650 min, jest to film, serial, saga oparta na faktach. Opowiada historie najwiekszych bosów mafii jak Lucky Luciano, Al Capone, Gotti,Mayer Lensky oraz wielu innych równie znanych. Moje pomysly na szukanie tego filmu sie juz skończyły. To ja się przyłączę w podobnej prośbie! Od ładnych paru lat poszukuję filmu telewizyjnego z 1990 Drug Wars: Camarena Story - u nas w TV leciał jako "Wojny narkotykowe". W obsadzie Steven Bauer, Miguel Ferrer, wchodzący dopiero do pierwszej ligi Benicio del Toro no i Michael Mann jako producent! Świetne kino akcji (jak na film telewizyjny to wręcz arcydzieło!), ostro pokazana oparta na faktach walka z kartelem z Guadalajary. Druga część o Medellin i Escobarach też zresztą niezła. Problem polega na tym, że za cholerę tego znaleźć nie mogę  Podobnie jak SILVER STAR-owi też mi już pomysłów zabrakło...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
a co? skończył się już? dopiero na 12 odcinku jestem  No właśnie 12 odcinek kończy pierwszą serię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
oki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
 na TVP za "cztery pokoje" o 2:50 :/ pozniej juz sie chyba nie dalo...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Zawsze mogli puścić o 3:30 - po powtórkach Klanu, reportażu z festiwalu tańca ludowego w Pcimiu Dolnym i telegrze  Kup sobie oryginał za marną dychę, albo nawet gazetówkę za 5 złotych i sraj na publiczną. Oszczędzisz sobie nerwów i dobrze się wyśpisz, a obejrzysz z napisami i lepszą jakością obrazu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
 na TVP za "cztery pokoje" o 2:50 :/ pozniej juz sie chyba nie dalo... w przyszły piątek ten film masz na DVD jako dodatek do gazetki "Dziennik" .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 481
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 481 |
www.fotosik.pl [ fotosik.pl] Las Vegas parano swietny film
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
HALLOWEEN 3/10 (2007 - horror)Zostałem wczoraj namówiony na ten remake przez kumpla(który jest fanem tego filmu)i trochę żałuje że musiałem to oglądać  . Początek filmu jest obiecujący(trzyma jakiś poziom) pokazuje 10-letniego Michaela w środowisko w jakim żył, jego pierwsze zwierzęce ofiary czy później ludzkie. Pomysł na ten film kończy się gdy M.Mayers pokazany jest po 15 latach przebywania w szpitalu psychiatrycznym, a wygląda jakby szprycowali go tam sterydami(ale na to można przymknąć ok o bo wygląda o wiele bardziej przerażająco). Następnie jest ucieczka z psychiatryka(rozerwanie łańcuchów  !!!) strażnicy nie umieją strzelać  , trup pada gęsto. Dalsza część filmu jest przykra dla tych, którzy się w niej znaleźli gdyż nie zaznają smaku życia. Dwu metrowy Michael jest zawsze tam gdzie powinien(na dachu, w piwnicy, za drzwiami) wszystko po to by jego ofiary mogły pójść pod nóż czy zostać uduszone(warto dodać że nawet kule go nie powstrzymają-twardy gość  ). Liczba zabójstw jest tak duża, że każde następne nie robi specjalnego wrażenia, a chyba powinno ?! Wersje Roba Zombie uważam za słabszą od Carpentera, lecz pokazuje o wiele więcej i dosłowniej od obrazu sprzed prawie 30 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
2 sezon My Name Is Earl nareszcie za mną Zaraz zaczynam trzeci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
2 sezon My Name Is Earl nareszcie za mną Zaraz zaczynam trzeci  mam do ciebie prosbe nagralbys mi ten serial??Za plytki ci oddam :)Jesli nie mozesz ty to moze ktos inny mnie poratuje!dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,272 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|