Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Don Pedro®
Chłopaki dobrze kopią to i ceny gadżetów poszybowały w górę wink Za to bilety są za free tongue

mnie to najbardziej smieszy to, ze zamowilem 10 biletow, swietne miejsca na mecz Polska-Belgia....podzwonilem po kumplach, wiekszosc powiedziala, ze bedzie zimno i nie ma po co jechac i ja uznalem, ze skasuje rezerwacje, bo i tak nikomu sie nie bedzie chcialo jechac laugh laugh laugh laugh ALE ZE MNIE PAJAC!!!!!!!!!!!! teraz bym 4 razy tyle zarobil co bym dal za te bilety wtedy... :/

Bonus: Unibet
Goget #1763466 10/11/2007 05:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Goget
http://sport.onet.pl/0,1248732,1638458,wiadomosc.html laugh

Miałem go zawsze za bufona i mam nadzieję, że jedynie sobie żartował. Jak nie to naprawdę -> laugh

haha zwłaszcza że jak będą kręcić film to Pitt będzie miał z 50 lat to się idealnie nada laugh

Goget #1763467 10/11/2007 05:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Goget
http://sport.onet.pl/0,1248732,1638458,wiadomosc.html laugh

Miałem go zawsze za bufona i mam nadzieję, że jedynie sobie żartował. Jak nie to naprawdę -> laugh

łe tam ooo Robią wielkie halo, a nie napisali jak zostało sformułowane pytanie do Rogera.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
Impreza
Wpada ogorek do pustego zaladka znalazl sobie miejsce no i polozyl sie nastepnie śledzik tez dla nie go znalazlo sie miejsce i tez sie polozyl pozniej papryczka i dla niej tez znalazlo sie miejsce wygodnie sie polozyla wpada wodka i mowi " co tu taki mul tam na zewnatrz taka impreza dawajcie wracamy!"

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
idzie sobie czerowny kapturek przez lasa i nieopodal lasu zobaczyla krowki na łące i podeszla do nich ale to nie byly krowki

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by zaberek1987
idzie sobie czerowny kapturek przez lasa i nieopodal lasu zobaczyla krowki na łące i podeszla do nich ale to nie byly krowki


laugh laugh laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Originally Posted by zaberek1987
idzie sobie czerowny kapturek przez lasa i nieopodal lasu zobaczyla krowki na łące i podeszla do nich ale to nie byly krowki

10/10, skad masz ten towar?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by Marcel
[quote=Goget]http://sport.onet.pl/0,1248732,1638458,wiadomosc.html laugh

Miałem go zawsze za bufona i mam nadzieję, że jedynie sobie żartował. Jak nie to naprawdę -> laugh

Bufon i pyszałek nadal się nie zmienił. A Henin zagra Anna Mucha tongue

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Rancorn
Originally Posted by zaberek1987
idzie sobie czerowny kapturek przez lasa i nieopodal lasu zobaczyla krowki na łące i podeszla do nich ale to nie byly krowki

10/10, skad masz ten towar?

a nie wiem smile
jak bede miec podobne to beda wrzucane smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
http://www.sport.pl/sport/1,74696,4659092.html

Pierwszym Chińczykiem w NBA był Wang Zhinhi, który w drugiej rundzie Draftu 1999 wybrany został przez Dallas Mavericks, ale problemy związane z pozwoleniem na wyjazd z Chin sprawiły, że zagrał w Mavs dopiero dwa lata później (w NBA nic nie zwojował, ale w grach komputerowych był świetny z dystansu).


laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
laugh

Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418

Bebob #1765833 11/11/2007 00:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Kylo #1766470 11/11/2007 02:39
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Siedzi dwóch kumpli i sączą winko pod Pałacem Kultury w Warszawie. Patrzą, a tu zbliża się facet na motolotni. Nagle zamachał skrzydełkami, zawirował, przywalił w iglicę, spadł i się zabił. Na to jeden menel do drugiego:
- Popatrz Zenek, k...a, jaki kraj, takie zamachy terrorystyczne.

laugh

Kowalski przychodzi do knajpy i mówi:
- Pół litra, bo się zacznie!
Kelner przynosi butelkę. Sytuacja powtarza się jeszcze pięć razy. Za szóstym kelner pyta:
- A kto za to zapłaci?
- Acha, zaczęło się...

laugh

Co wy tam robicie na tych lekcjach chóru?
- Pijemy wódkę i gramy w karty.
A kiedy śpiewacie?
- Jak wracamy do domu.

laugh

Idzie dwóch zalanych gości przez most. Jeden potężny siłacz a drugi taki chuderlak. Ten chudy mówi:
- Ja to podniosłem 200 kilo...
A ten gruby:
- A ja 300...
Chudy:
- To ja 500!
Nagle ni stąd ni z owąd pojawia się przed nimi dwóch gliniarzy. I mówia:
- Dowody!
Na to gruby plum i skacze do rzeki... Po chwili słychać z dołu wołanie:
- Tooooneeeee!...
Na to chudy, który został na moście:
- A ja dwie tony...

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Północ. W domu kierownika sklepu monopolowego dzwoni telefon:
- Halo. Czy to kierownik sklepu monopolowego?
- Słucham?
- O której pan jutro otwiera sklep?
- Pan jest bezczelny! - kierownik rzuca słuchawkę na widełki.
Godzina druga w nocy. W domu kierownika sklepu monopolowego dzwoni telefon.
- Słucham? - mamrocze wyrwany ze snu kierownik.
- Czy to kierownik sklepu monopolowego?
- Tak.
- Panie kierowniczku kochany, o której pan jutro otwiera?
- Pan jest bezczelny i pijany! Pan już nie wie, co robi - denerwuje się kierownik i kładzie słuchawkę na widełki.
Godzina czwarta nad ranem. Kierownika sklepu monopolowego znów wyrywa ze snu telefon.
- Słucham?
- Panie kierowniczku najmilszy, ja się tylko chciałem dowiedzieć, o której pan jutro otwiera.
- Pan jest już kompletnie pijany - syczy kierownik. W takim stanie nawet wieczorem nie wpuszczę pana do sklepu!
- Ale mnie nie chodzi o to, żeby pan mnie wpuścił. Mnie chodzi o to, żeby pan mnie wypuścił.

laugh

- Tyle się złego naczytałem na temat alkoholu - mówi Antek do kolegi - że wreszcie sobie powiedziałem, czas raz na zawsze z tym skończyć!
- Z piciem?
- Nie, z czytaniem.

laugh

Na plaży nudystów atleta podchodzi do pięknej kobiety.
- I co? Podobają Ci się moje muskuły, nie? Jak bomba!
A ona odpowiada:
- No, muskuły jak bomba, tylko lont mały.

laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
http://www.armin.pl/8/1.jpg

może nie śmieszne a zajebiste ale czy prawdziwe cool

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
http://muzyka.onet.pl/1,202,8,36954268,100225907,4269967,0,forum.html
ludzie sa slepi czy glupi ze sie zawsze nabieraja na takie rzeczy laugh

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438

Goget #1767224 11/11/2007 05:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Swietne grin piwo

lupus #1767300 11/11/2007 05:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
bylo wink

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, bukma, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 986 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,756
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1