|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
Dzisaj wart zagrania jest typ: Shield A. - Brhel B. 1 Adam Shield reprezentant kangorow w dzisjeszym meczu, jest zawodnikiem Eagles Eastbourne. Tak wiec nawierzchnia na tym torze nie jest mu obca. Jego ostatnie wystepy na tym torze sa niezwykle przekonujace: 3.07 w meczu przeciwko Peterborough zdobyl 11 p. 10.07 w meczu przeciwko Wolverhampton zdobyl 13 p. 17.07 w meczu przeciwko Coventry zdobyl 13+1p. 24.07 w meczu przeciwko Belle Vue zdobyl rowniez 13+1p. Na wyjazadch idzie mu nieco gorzej ale,wynki tego zawodnika swiadcza ze jest mocnym punktem tego zespolu szczegolnie na wlasnym torze!
Bohumil Brhel - ten sezon jest dla niego znacznie lepszy od roku ubieglego co prawda,nie repzrentuje zadnego zespolu polskiego ale jego osiagniecia szczegolne indwidualne sa dosc znaczne. Ale tory takie jak w Eastbourne nie sa jego specjalnoscia. Bowiem torw Eastbourne jest torem bardzo specyficznym charakteruzujacym sie krotkimi prostymi. A jak wiadomo BoB lubi jezdzic po orbicie i charakteryzuje sie slabymi startami.
Dzisaj niby wszytsko przemawia za Shieldem ale jest jedno ale... a mianowicie JOKER nie ulega watpliwosci ze Czechy w dzisjeszym meczu z niego skorzystaja bo nie wierze zeby od poczatku meczu prowadzili rownorzedna walke z Dania i Australia. W roli jokera najprawdobodobniej wystapi Lukas Dryml, Tomas Topinka badz Bob. W zaleznosci ktory bedzie sie najlepiej spisywal. Ale nawet jezeli wystapil by Bob naprawde trudno by mu bylo zdobyc max ilosc pky czyli 6.
Tak wiec dla mnie Shield A. - Brhel B. 1 1,5 :4gw:
Kolejna para godna zastanowienia to Crump- Pedersen . Nicky podobnie jak Adam Shield jest rowniez przedstawicielm Eastbourne tak wiec ten tor zna doskonale jednyna recepta aby Nicky zdolal pokonac Crumpiego to los jakim jest JOKER i jego max powodzenie czyli 6 pkt. Bo nie wierze aby Crump zdobyl mniej niz 10 pkt. Ale na pewno lepiej jest grac Pedersena po kursie za 2,3 niz Crumpa za 1,45
Watre rowniez zastanowienia sa : Iversen N.K. - Topinka T. 1 1,3 Iversen na codzien jezdzi na Wyspach natosmiast Tomoas nie i w tym upatrywal bym atut dunczyka>
POzdro !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i wysokich wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
Oto moje typki: STS Adams-Pedersen 1 1.3 Adams kapitalnie spisuje się na wszystkich torach wiayta i jest w tym typie murowanym faworytem Shield-Brhel 2 2.1 Za Australijczykiem przemawia tylko znajomość toru;również nieżle prezentuje się w lidze angielskiej.Brhel pomimo zaawansowanego wieku jest takim mentalnym liderem czeskiej drużyny.Czesi pewnie bedą gonić "kangurów" i duńczyków,więc zastosują rezerwę taktyczną--prawdopodobnie pojedzie w niej Brhel.W tych zawodach powinien Czech zdobyć przynajmniej 10 punktów,co powinno wystarczyć na Shielda. Sparta-Nikozja 1 1.2 Japonia-Bahrajn(awans) 1 1.4 Ploovid-Brugge (awans) 2 1.05 ...potrzebne było 5 kombinacji.Co do Austalijczyków to nie byłbym taki pewny;Duńczycy mają wyrównany skład i ich cała 5 poza Pedersenem pojechać moze bardzo równo.Natomiast Australia to tylko "Sully" "Crumpy" "Adams" oni gwrantują jakieś 38-40 punktów jak nikt z nich nie zawiedzie.A Johnston i Shields już nie są tak pewni mogą pojechać dobrze,ale równiez zrobić po kilka punkcików,jak Lindbaeck wczoraj. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
polowe punkto to zdobyli przez nie udolnosc swych przeciwnikow czyli w prezencie nie polowe tylko wszystkie dostali za darmo (upadki, tasmy przeciwnikow).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Wszystkie!?,kurde to juz sie zawiodlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jak tu na zuzlu mam wygrac jak oni nic nie jezdza mam nadzieje ze dzisiaj niebedzie zadnej niespodzianki i wygraja wlochy za 67 kurs dziwny ten kurs myslalem ze dzadza 1,60 no coz trzeba korzystac z okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
wygrywa australia pedersen iversen i adams pokonaja rywali
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
no i spoko jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
no i nie jest zle
CRUMP(12) -(14) PEDERSEN 2 2,3 KURSIK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ALE PROBLEM TO MAM TUTAJ
ADAMS (13)- (13) B.PEDERSEN POSTAWILEM NA adamsa 1,3---2,7 CZY W TEJ SYTUACJI WCHODZI ADAMS I PEDERSEN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
dzieki z gory za wyjasnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Ja wogole to jestem w szoku jak to sie stalo ze italia tak slabo jezdila a tamci to skont sie wzieli ,no niespodzianka wszyscy ich wyprzedziliw punktacji no i znow wleb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
ALE PROBLEM TO MAM TUTAJ
ADAMS (13)- (13) B.PEDERSEN POSTAWILEM NA adamsa 1,3---2,7 CZY W TEJ SYTUACJI WCHODZI ADAMS I PEDERSEN nie bylo mozliwosci obstawienia remisu, wiec pewnie stsik zwrot Ci zafunduje Niepotrzebnie edytowales wczesniejszy post, wylacz caps lock.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
Shields - Brhel 1 8-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Crump - Pedersen 2 12-14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Iversen - Topinka 1 11-6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
jakie to sa _______ ten sts TO SIE W GLOWIE NIE MIESCI
adams-pedersen zwrot ....... nie mam słow w mixie wchodzilo by 1 i 2 a tu zwrot <small>[ 04-08-2004, 14:28: Wiadomość edytowana przez: [g]um[p] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Nie wiem czego innego sie spodziewales. Myslales, ze rozlicza to jako wygrana Adamsa i B.Pedersena. Ciesz sie, ze nie dali mozliwosci obstawienia remisu, bo wtedy bys mial rozliczone jako przegrana. W tym przypadku zwrot to prawidlowe rozliczenie tego zakladu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Mam takie pytanie,czy mozna na jednym kuponie postawic np na Polakow i na Walaska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
Oryginalnie wysłał gizmo: [qb]Mam takie pytanie,czy mozna na jednym kuponie postawic np na Polakow i na Walaska.[/qb] raczej nie, bo nie mogłem dać Duńczyków i Nikiego Pedersena we wtorek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 361 |
Mam pytanko : W STS trzeba obstawiać pary w 5 kombinacjach ,jeśli chodzi o pary zawodników poszczególnych teamów. Czy obstawiając pare drużyn dzisiaj np:Szwecja-Australia musze również mieć 5 kombinacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cholera byłem w STS ,a się nie spytałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Witam Panowie, na czarnym sporcie nie znam sie prawie wogóle ale tyle co sie orientuje to chyba Polskapowinna bez problemów pokonać Czechów w drużynowym pucharze świata ?? Czekam na jakieśopinie na ten temat, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 510 |
własnie te 5 kombinacjiii parodia no ale dzisiaj baraz ja proponuje
ADAMS-GOLLOB 2 (2,1) :3gw: JONSSON-HAMPEL 1 (1,4) :4gw:
RESZTA TO WSZYSTKO JEST MOZLIWE
a wy jak uwazacie .......
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
KWALIFIKACJE II
I DANIA 60
1. Hans Andersen 13 (3,3,3,2,2) 2. Nicki Pedersen 14 (3,3,3,2,3) 3. Kenneth Bjerre 9 (2,w,3,3,1) 4. Niels Kristian Iversen 11 (2,3,3,2,1) 5. Bjarne Pedersen 13 (2,2,3,3,3)
II AUSTRALIA 52
1. Ryan Sullivan 10 (1,1,2,3,3) 2. Steve Johnston 9 (2,3,2,2,w) 3. Leigh Adams 13 (3,2,2,6,w) 4. Jason Crump 12 (3,3,2,3,1) 5. Adam Shields 8 (3,1,2,u2,2)
III CZECHY 32
1. Ales Dryml 12 (2,1,1,2,6) 2. Bohumil Brhel 5 (1,2,1,0,1) 3. Lukas Dryml 6 (1,2,d2,u2,3) 4. Tomas Topinka 7 (1,1,2,1,1,1) 5. Josef Franc 2 (0,-,1,1,0)
IV WLOCHY 14
1. Andrea Maida 1 (0,0,0,1,0) 2. Paolo Salvatelli 3 (u,0,1,0,2) 3. Emiliano Sanchez 6 (0,0,0,0,2,4) 4. Daniele Tessari 0 (0,0,0,-,-) 5. Simone Terenzani 4 (1,1,0,1,1,0)
1. Andersen, A. Dryml, Sullivan, Maida 2. N. Pedersen, Johnston, Brhel, Salvatelli (u/w) 3. Adams, Bjerre, L. Dryml, Sanchez 4. Crump, Iversen, Topinka, Tessari 5. Shields, B. Pedersen, Terenzani, Franc 6. Iversen, Adams, Topinka, Maida 7. Crump, B. Pedersen, A. Dryml, Salvatelli 8. Andersen, Brhel, Shields, Sanchez 9. N. Pedersen, L. Dryml, Sullivan, Tessari 10. Johnston, Topinka, Terenzani, Bjerre (u/w) 11. Bjerre, Crump, Brhel, Maida 12. Iversen, Shields, Salvatelli, L. Dryml (d2) 13. B. Pedersen, Sullivan, Topinka, Sanchez 14. Andersen, Johnston, Franc, Tessari 15. N. Pedersen, Adams, A. Dryml, Terenzani 16. B. Pedersen, Johnston, Maida, L. Dryml (u) 17. Adams (J), Andersen, Topinka, Salvatelli 18. Crump, N. Pedersen, Franc, Sanchez 19. Bjerre, A. Dryml, Terenzani, Shields (u2) 20. Sullivan, Iversen, Terenzani, Brhel 21. N. Pedersen, Shields, Topinka, Maida 22. Sullivan, Salvatelli, Bjerre, Franc 23. A. Dryml (J), Sanchez, Iveresen, Johnston (u/w) 24. B. Pedersen, Sanchez (J), Brhel, Adams (u/w) 25. L. Dryml, Andersen, Crump, Terenzani
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Kiwiasty: Witam Panowie, na czarnym sporcie nie znam sie prawie wogóle ale tyle co sie orientuje to chyba Polska powinna bez problemów pokonać Czechów w drużynowym pucharze świata ?? Czekam na jakieś opinie na ten temat Nie sadze, aby granie Polakow za 1.25 mialoby jakis sens. Powinni byc lepsi od Czechow, ale po takim kursie nie oplaca sie tego ruszac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
gump czy bedziemy lepsi od czechow?? ja w to watpie nawet bym powiedzial
gollob=a.dryml hampel=l.dryml + franc walasek=topinka kasprzak(u siebie)=brhel kolodziej = punkty bonusowe dla polski moim zdaniem o wszystkim zadecyduje najprawdopodobniej umiejetnosc wykorzystania jokera i to jak czesi potraktuja dzisiaj franca (czyli czy beda zastepowac go wszyscy czy dadza mu szanse) po 1,25 jest to moim zdaniem kompletnie nie do grania i tu sie zgadzam w 100% z twoim zdaniem - jak dla mnie dzisiaj jonsson-hampel 1 (choc boje sie ze hampel na 99% wystartuje w 6 biegach) oraz sulivan(u siebie)- max(slabiutka forma) niezle takze wyglada moim zdaniem brhel-kolodziej na 2 ale to raczej do rozpisow a nie do powaznego grania
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|