Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#176775 22/02/2002 12:28
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
Quote
Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]Masz racje,mogą byc remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]

Dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale i tak chyba nie powinno sie obstawiac tego samego meczu w dwoch typach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ciekawe, czy mozna postawic np. wygrana zespolu, wygrana do przerwy i pierwszego gola :rolleyes:

#176776 23/02/2002 15:15
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
No i jest problem. Sprawa dotyczy tych oto spotkan:
588 20:00 Top Oss - Cambuur 1 3.70
591 20:00 Eindhoven - Venlo 1 3.20
Post wyslalem w srode i wtedy to kurs na obydwa spotkania byl wlasnie taki. W piatek kursy spadly odpowiednio na 3,35 w pierwszym meczu oraz 2,6 w meczu drugim. Moim zdaniem liczyc sie powinien kurs w momencie,w ktorym wyslano wiadomosc. W innym przypadku wysylanie typow w jednym poscie traci sens, bo raczej zrezygnowalbym z meczu o dosyc duzym stopniu ryzyka przy kursie 2,6. Ciekawi mnie opinia innych graczy, choc naturalnie decydujacy glos nalezy do szefostwa. Moze byly juz wczesniej takie przypadki lub sa jakies wzmianki w regulaminie.

Piate spotkanie sie nie odbylo, wiec co z tym fantem: po kursie 1 czy co ?
Zastanowcie sie szybko bo dzis nastepna kolejka,chociaz sadzac po wczesniejszych postach jakos nikt nie kwapi sie do podjecia ostatecznych decyzji.

#176777 23/02/2002 16:35
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Sadze ze jezeli podales typy grubo przed zmiana kursu to powinny byc ci uznane tak jak stawiales chodzi mi o dzien podania typow.
Pomyslcie wszyscy wysylamy kupon we wtorek na mecz w piatek po kursie (3.00) a tu nagle kurs spada do (2.00) albo nizej z niewyjasnionych przyczyn, to juz nie nasza sprawa my zawarlismy zaklad na mecz po wczesniejszym kursie i mamy w dupie bukow [Linked Image] wiec sadze ze jezeli ktos szybciej podaje to powinien miec chociaz ta przewage ze kursy ktore podal nie ulegna zmianie bo jak wiedomo osoba typujaca ma gorzej bo przeciwnik moze ja wyczekac i wytypowac sobie mecze z jak najmniejszym ryzykiem po nizszych kursach aby wygrac mecz.

Wszystko daje do przemyslenia glownej komisji ale wezcie pod uwage to co napisalem.


SLAV

#176778 27/02/2002 03:41
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
co w koncu z spotkaniami, ktore sie nie odbyly?
- liczymy za 1.0?
- zastepujemy dowolnym?
- zastepujemy meczem +- x.x?

#176779 27/02/2002 11:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Mam podobne pytanie ,tego typu co DMK:
...jeden mecz mi sie nie odbył i chciałbym zastapic go innym, czy róznica kurców nie moze przekraczac powiedzmy +/- 0,5 ,czy nie jest to istotne ????

pozdr.

#176780 27/02/2002 11:51
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
mecz który sie nie odbył,wg regulaminu zastępujemy innym w czasie który pozwala na zmiane,tj.spotkanie musi sie odbyc do g.5:00 dnia nastepnego.
Spotkanie wymienione nie moze sie rożnić kursem od zamienianego wiecej niż 0.3
Każde spotkanie przełozone i nie zamienione,po terminie jestliczone jako 1.00 .
:zobacz:

#176781 27/02/2002 17:51
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]mecz który sie nie odbył,wg regulaminu zastępujemy innym w czasie który pozwala na zmiane,tj.spotkanie musi sie odbyc do g.5:00 dnia nastepnego.
Spotkanie wymienione nie moze sie rożnić kursem od zamienianego wiecej niż 0.3
Każde spotkanie przełozone i nie zamienione,po terminie jestliczone jako 1.00 .
:zobacz: [/qb]
smoq34 - gdzie to jest w regulaminie?
ja nie widze, ale oczy juz nie te co za mlodu ;-)

chyba, ze to co napiasales to zmiana do reglaminu, ale w regulamnie jest:

Legias,Prem$,Chwast,Orzeł,Vanpablo
Prawo zmiany regulaminu ma tylko w/w "piątka"


i moze zamiast 0.3 ustalic to procentowo, np: 20%?

#176782 28/02/2002 12:51
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
smoq34 - gdzie to jest w regulaminie?
ja nie widze, ale oczy juz nie te co za mlodu ;-)

chyba, ze to co napiasales to zmiana do reglaminu, ale w regulamnie jest:

Legias,Prem$,Chwast,Orzeł,Vanpablo
Prawo zmiany regulaminu ma tylko w/w piątka

pytanie do acmilan'a: moze w takim razie przelozymy CALY NASZ MECZ i zagramy go jeszcze raz w innym terminie?
skoro Zarzad zwleka z decyzja to moze sami zalatwimy to w duche fair-play?

Czepiasz sie innych a sam za plecami w/w osób robisz samowolke przekładając na kiedy chcesz mecz

#176783 28/02/2002 14:24
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
DMK, sorry za odpowiedź dopiero dzisiaj. Jeśli chcesz to albo możemy policzyć typ jako 1.00 albo możesz dać typ zastępczy dzisiaj, różniący się o tyle ile jest w regulaminue (0,3 czy 20%?).

Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#176784 03/03/2002 17:07
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
Mam pytanko.

Na poczatku, przy podziale zespolow na ligi, byla mowa o rozgrywkach Pucharu Ligi (zeby 3-ligowcy mogli sie sprawdzic z 1-ligowcami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Bedzie cos z tego?

#176785 03/03/2002 22:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Puchar hmmn dobry pomysł .

Organizatorzy do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#176786 04/03/2002 00:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Oświadczenie:

1) Z dniem 03.03 wprowadzona jest do regulaminu adnotacja że gdy jakiś obstawiany mecz się nie odbył trzeba podać typ zastępczy. Wynik typu zastępczego musi być znany do północy dnia po kolejce. Tzn. jeśli przełożony był mecz w kolejce sobota-niedziela to typ zastępczy musi byc grany w poniedziałek; jeśli poniedziałek-piątek w sobotę
2) Kurs typu zastepczego może się różnić maksymalnie (jego kurs) o 0,2 od pierwotnego. Jeśli więc daliśmy typ na mecz o kursie 1,8 to typ zastępczy ma być w przedziale od 1,6 do 2,00

Pozdrawiam

#176787 04/03/2002 00:57
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Mam pytanie. Ile drużyn spada ?

#176788 04/03/2002 01:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
a przedziały robimy obustronnie otwarte,
a może obustronnie domknięte,
bo ja jestem tylko za prawostronnie otwartym,
ale wiem że są tacy co chcieli by wyłącznie prawostronnie domkniętego
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#176789 04/03/2002 01:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
A co jesli sie nie poda zastepczego typu ?
Typ jest liczony jako przgrany ?

#176790 04/03/2002 19:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Wtedy masz 0,00 za ten mecz

UWAGA
Zamiast typu zastepczego można podać od razu 2 typy rezerwowe które w razie odwołania któregoś z meczów zastąpią go (jeśli podacie 2 typy rezerwowe to zatępują one mecze przełożone w podanej kolejności)

Pozdrawiam

#176791 04/03/2002 20:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
czy typ zastepczy MUSI byc grany dokladnie w poniedzialek (kolejka midweek) lub dokladnie w sobote (kolejka weekend), czy moze to byc typ, ktory miesci sie w czasie trwania aktualnej kolejki ?
Nie wiem czy jasno pisze wiec przyklad:
puscilem typy na kolejke weekend'owa, jeden mecz zostal przelozony i wiem o tym juz w sobote. Teraz pytanie: czy moge puscic za niego typ inny z soboty lub niedzieli, czy MUSI to byc typ z poniedzialku ???
pozdrawiam

#176792 04/03/2002 21:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Jasne że może być z soboty lub niedzieli - przecież nie jeden już tak robił

Pozdrawiam

#176793 06/03/2002 13:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
W związku z przerwaniem meczu Marsylia - Auxerre
, który był jednym z moich typów, proszę o możliwość wytypowania spotkania zastępczego.

Pozdrawiam Szanownych Sędziów!

#176794 06/03/2002 18:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
Quote
Oryginalnie wysłał Bombi:
[qb]W związku z przerwaniem meczu Marsylia - Auxerre
, który był jednym z moich typów, proszę o możliwość wytypowania spotkania zastępczego.

Pozdrawiam Szanownych Sędziów![/qb]
Tylko opodobnym kursie.

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1