Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
jackey #962074 15/02/2007 06:53
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Dla mnie duzo lepsze jest Mansion, dużo wyższe kursy i 0% prowizji.
Ofertę maja mniejszą ale ja i tak gram głównie podstawowe ligi

Bonus: Unibet
zmarcin #972965 19/02/2007 09:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
ofertę poszeżają .
Portugalia
2 niemiecka, włoska.

robert423 #972967 19/02/2007 09:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Niech wprowadza tenis na gieldzie (oczywiscie na live) to odrazu sie do nich przenosze grin

agr1 #973253 19/02/2007 12:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by agr1
Niech wprowadza tenis na gieldzie (oczywiscie na live) to odrazu sie do nich przenosze grin

ja to samo smile bo na Betfair te 5% juz mnie wykancza wink

Loony25 #973364 19/02/2007 13:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Czy w Mansione jest w ogóle live?
Jaka mają marżę dla kupujacych?

szakira #973389 19/02/2007 13:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
MANSION Exchange now with 0% fees for buyers

* MANSION Buyers bet for FREE
* Sellers pay only 1% of the gross win amount per bet

robert423 #975100 20/02/2007 07:51
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Nad wypłatami będę piał z zachwytu, 5 minut i już na Moneybookers

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Ktoś wie jak u nich z wypłatami na konto??

Wpłacałem kartą, Moneybookers, neteller i tylko te opcje mam dostępne.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Originally Posted by robert423
MANSION Exchange now with 0% fees for buyers

* MANSION Buyers bet for FREE
* Sellers pay only 1% of the gross win amount per bet

A ktory jest kupujący? "Wygra" (Bet) czy "Nie wygra" (Bet Against)?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by CarlosMarc
Originally Posted by robert423
MANSION Exchange now with 0% fees for buyers

* MANSION Buyers bet for FREE
* Sellers pay only 1% of the gross win amount per bet

A ktory jest kupujący? "Wygra" (Bet) czy "Nie wygra" (Bet Against)?

wygra

yaaho #1284396 08/06/2007 05:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Jak długo trwa wypłata na Neteller?

Czekam 3 godziny i porównujac z Moneybookers to trochę długo

yaaho #1307351 17/06/2007 15:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Działa wam Mansion ??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by robert423
Działa wam Mansion ??
loguje sie bez problemu

gryzonko #1307353 17/06/2007 15:48
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
mi ani w IE ani w Mozilli nie otwiera.

Pewnie wina dostawcy internetu ale ostatnio to coś za często mam jakies problemy z internetem.

Mam Chello (kablówka)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
Jakiś bonusik dają aktualnie ?

Marty #1307603 17/06/2007 18:26
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
od czasów 1000$ żadnego bonusa nie było.


Ktoś mi może wyjaśnić co powoduje że w zalezności od dostawcy internetu dana strona działa a u innego nie?? (najczęściej czasowo)

Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
Sprawdzajcie maile bo sporo u nich nie gralem i tydzien temu przyszedl mail ze mam 20$ na gre w kasynie - co prawda przegralem ale dzisiaj przyszedl drugi email ze znowu mam 20$ i tym razem ruletka okazala sie szczesliwa a mozna bylo wyplacac ponad te 20$ i sporo kaski wpadlo smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Mansion zrezygnował z giełdy, na jej miejsce pojawił sie sportbook na wzór Mansion88.
Kursy i oferta bardzo podobna między Mansion i Mansion88, chociaż na niektóre zakłady 88 oferuje niższą marże. Może to jednak być unormowane tym że dopiero zaczynają.

gryzonko #1768474 11/11/2007 20:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Witam
Grałem u nich jakiś czas temu i teraz widzę ogromną zmianę, tak jak napisał przedmówca, w stylu Mansion88.
I stąd moje pytanie: .... jak obstawia się teraz zakłady?
Klikam na interesujące mnie spotkanie, czyli na kurs i nic się nie dzieje. Nie pojawia się okienko z wpisaniem stawki i gdzie mam ją wpisać?

arkadius #1769824 12/11/2007 01:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Arkadius a jakiej przeglądarki używasz? POd firefoxem i operą pamiętam tez miałem kłopoty z nowym mansion. POd internet explorerem juz działa poprawnie

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, aker), 2,785 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1