Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Kameleon: no ja bym polemizowal z tym czy Djokovic zagral az tak zle i czy mial tylko 3 dobre pilki.. pozatym napewno nie zgodze sie ze Ferrer robil za sciane, bo tez bardzo duzo atakowal. Chyba ze my inny mecz ogladalismy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
41 niewymuszonych błędów Djokovica na 20 gemów mówi chyba swoje. Oczywiście David nie zagrał źle, zagrał bardzo dobrze i nie popełnił błędów z US Open. Dodatkowo dziś Djoko na wielu mu pozwalał, ale czy to ten sam zawodnik którego ogladaliśmy w Miami, Montrealu? Dziś pewnie nie zagrał nawet na 60% swoich umiejętności. W następnych spotkaniach już lepiej nie będzie.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
eee stop smile ja nie mowie ze Djoko zagral super i jest w najwyzszej formie.. I ze pokona Federera. Mowie ze poprostu zagral na dobrym poziomie.. Jak pisalem wczesnie Nalba popelnil chyba 30-40 UE bledow w spotkaniu z Ferrerem co niezmienia fatku ze spotkanie w wiekszosci czasu stalo na bardzo wysokim poziomie wink no widac ze przynajmnie jest u pare osob z ktorymi mozna wymienic zdanie, gut smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Nikolay Davydenko - Andy Roddick @1.74

Bardzo ciekawego linka wrzucił Fro na pierwszej stronie tematu. Dowiadujemy się, że Roddick podczas pobytu w Lyonie odczuwał skutki poprzedniej kontuzji i z tego powodu zrezygnował z udziału w turnieju Paryskim. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Andy wrócił do Austin z zamiarem solidnego przygotowania się do spotkań w turnieju Mistrzów oraz DC. Wychodzi na to, że o zdrowie Amerykanina martwić się nie musimy. Motywacja? Oj jest, musi być. Roddick ma coś do udowodnienia władzom ATP, pod koniec swojej notki na blogu pisze o incydencie z udziałem Davydenki, który musiał zapłacić 2k kary za nie przykładanie się do gry. Andy ostatnio również zapłacił karę, troche wiekszą, bo aż 20k O_o Za co? Za olanie turnieju w Paryżu. Dbanie o siebie i chęć przygotowania się do turnieju kończącego sezon = 20 tysięcy, olewanie spotkania = 2 tysiące. Sprawiedliwe? No właśnie, ja też myśle, że nie. Dodatkowym smaczkiem będzie to, że przeciwnikiem Amerykanina będzie jutro właśnie Nikolay. Rosjanin ostatnimi czasy rzeczywiście ma jakieś problemy ze sobą, trudno uwierzyć, że gra którą prezentuje jest celowa. Stres, problemy z ATP i cichutki na codzień, mało medialny Davydenko trafia kilka razy z rzędu w złe karo. H2H 4:0 na korzyść Roddicka, nie stracił jeszcze seta przeciwko Rosjaninowi, nie doszło nawet do tie-break'a. Roddick, Nadal, Federer to pewnie najuczciwsi zawodnicy z czołówki, ciekawe jak czuje się w takim otoczeniu Davydenko? Na jego miejscu szybko bym opuścił Szanghaj.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Originally Posted by rapper20
eee stop smile ja nie mowie ze Djoko zagral super i jest w najwyzszej formie.. I ze pokona Federera. Mowie ze poprostu zagral na dobrym poziomie.. Jak pisalem wczesnie Nalba popelnil chyba 30-40 UE bledow w spotkaniu z Ferrerem co niezmienia fatku ze spotkanie w wiekszosci czasu stalo na bardzo wysokim poziomie wink no widac ze przynajmnie jest u pare osob z ktorymi mozna wymienic zdanie, gut smile

Z tego co pamiętam Nalbandian popełnił w tamtym meczu 61 niewymuszonych błędów i miał 42 piłki wygrywające

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Do Roddicka dorzuce jeszcze, że nie ciąży na nim presja wyniku. Nikt nie wie w jakiej dokładnie jest formie i nie jest wymagany sukces.

C'mon Andy ! boks

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mecz widmo.. każdy może wygrać, każdy może skreczować.. śmierdzi mi tu winem Denki, aczkolwiek jak oglądałem te jego serwisy ostatnio (na Boga, przecież to nie mogło być celowe) i problemy z trafieniem jakkolwiek, to się wydaje luzne zwycięstwo Roda..

trzeba się z tym przespać wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
dokladnie panowie bo to jest mecz widmo.. Wiadomo H2H na ogromna korzysc Roddicka, ale pytanie po co grac kogos kto wraca po kontuzjii i w Szanghaju mial wogole nie wystapic? Czy ktos wie w jakiej formie jest Roddick? Nie tego nikt niewie, gdy Murray wracal po kontuzji odpadl z bardzo slabym Wlochem, takich przykladow sa dziesiatki albo i setki.. Nikt z nas niewie jak grozna byla kontuzja Roddicka, chociaz moge przypuszczac ze jednak troche byla bo mial tutaj nie wystapic.. Nikt niewie ile czasu trenowal a ile nie.. Z Davydenko jest roznie.. Rusek przegrywa, kazdy mysli eee nie jest w formie.. A tu nagle nadchodzi jakis wazny turniej i dochodzi do polfinalu czy finalu.. Dla mnie typowy No bet, poniewaz nic niewiemy o formie Roddicka

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
macie rację, wielka niewiadoma u rodda smile ja widzę analogię szarapowa - andy. maria już na wakacje miała jechać a tu taki psikus wink o mały włos turnieju nie wygrała. djoko i denko z top8 najmocniej odczuwają trudy sezonu. kurs jest po prostu wart gry. ale peffka to żadna.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
kurs na roddicka tak wysoki tylko dzieki temu ze mial kontuzje i skoro zdecydowal sie wystapic jednak w turnieju, znaczy chyba ze jest juz wszystko w porzadku. I tak wysokiego kursu na niego ja nie zamierzam przepuscic, biorac pod uwage to co wyczynia ostatnio rusek smile
roddick 1

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Nie pokazuja tego nigdzie..?! frown Eurosport nie pokazuje.. frown

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
SopCast --> ShangHai GSports2 --> właśnie trwa Clement/Llodra vs. Knowles/Nestor

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Który z graczy wygra pierwszego gema w meczu? laugh laugh

Nie rozumiem tego zakładu i kursów ;]

@1.28 na Federera i @3 na Gonzaleza.

Tak samo zresztą tego - Który zawodnik wygra jako pierwszy 3 gemy?

@4 na Gonzo.

Federer z racji tego, że jest zajebisty zaczyna serwować? ;> Bo jeśli wszystko ma rozstrzygnąć moneta to jest niezły value.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jednak nie value grin jeśli gonzo lubi odbierać serwis a Fedek nim zaczynać ;]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
no panowie mowicie ze zajebisty kurs na Roddicka.. a to sie opiera jedynie na tym ze myslicie ze Roddick jest w formie.. wink gorzej jak sie okaze ze gra kompletna klape smile no zobaczymy, a ogolnie to zenada na polsat sport extra mowili ze bedzie transmisja meczow a niema nic narazie.. tylko jakies dedne siatkarki pokazuja czy inne badziewie, zenada..

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Jest transmisja na PSE ! :]

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1771890&page=0&fpart=11 <-- QC tenisowe, luźne rozmowy o tenisie :]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
na bwin ogladam, tez jest video..

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Zaciekawil mnie typ na to ze Gonzo wyjdzie z grupy. Po ograniu Ferdka wystarczy mu jedno zwyciestwo z kims z dwojki Roddick/Davydenko i awansuje. GB daje @1,85 na to i moim zdaniem jest to warte grania nawet grubiej, tak 8/10.
Dlatego prosilbym o opinie kogos kto widzial w akcji Gonza,a takze i pozostalych z tej grupy. Jak sie zaprezentowali??

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Po ograniu Ferdka wystarczy mu jedno zwyciestwo z kims z dwojki Roddick/Davydenko i awansuje.

Na pewno? Na koniec przy równej liczbie zwycięstw decyduje chybas tosunek setów, a nie bezpośrednie pojedynki. Wszystko rozstrzygnie się moim zdaniem przy spotkaniu Roddick - Gonzalez bo z pokonaniem Davydenko Gonzo raczej problemów mieć nie będzie.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Pewnie masz racje... dlatego potrzebuje opinii kogos kto widzial w ackji dzisiaj wszystkich z tej grupy. Jezeli ogladales to skrobnij kilka zdan. Mi sie widzi win Gonza z Davydenko 2-0 i wtedy nawet porazka z Roddem 1-2 da mu awans.

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Green Arrow, Lukasz111, alfa, rafal08, 11kera11, forty, bukma, rymoholik, Akhu), 815 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1