Zdjecie mistrzowskie, ale grafik nedzny, oczywiscie w PL pamietam jak chodzilem do szkoly to byl obciach chodzic w koszulce niemieckiego klubu, tacy byli traktowani jak tredowaci.
Zdjecie mistrzowskie, ale grafik nedzny, oczywiscie w PL pamietam jak chodzilem do szkoly to byl obciach chodzic w koszulce niemieckiego klubu, tacy byli traktowani jak tredowaci.
Zdjecie mistrzowskie, ale grafik nedzny, oczywiscie w PL pamietam jak chodzilem do szkoly to byl obciach chodzic w koszulce niemieckiego klubu, tacy byli traktowani jak tredowaci.
U nas podstawowka to wszyscy Borussia Dortmund
te takie swiecace koszulki zolte i muller na plecach?
Zdjecie mistrzowskie, ale grafik nedzny, oczywiscie w PL pamietam jak chodzilem do szkoly to byl obciach chodzic w koszulce niemieckiego klubu, tacy byli traktowani jak tredowaci.
U nas podstawowka to wszyscy Borussia Dortmund
te takie swiecace koszulki zolte i muller na plecach?
Zdjecie mistrzowskie, ale grafik nedzny, oczywiscie w PL pamietam jak chodzilem do szkoly to byl obciach chodzic w koszulce niemieckiego klubu, tacy byli traktowani jak tredowaci.
U nas podstawowka to wszyscy Borussia Dortmund
te takie swiecace koszulki zolte i muller na plecach?
Zebym jeszcze pamietal kto tam byl :]
No i szaliki to samo, bez kitu co 2 osoba nosila
Ja miałem z Sammera. I dodatkowo czapkę zimową, taką mikołajową, Borussi.
Zdjecie mistrzowskie, ale grafik nedzny, oczywiscie w PL pamietam jak chodzilem do szkoly to byl obciach chodzic w koszulce niemieckiego klubu, tacy byli traktowani jak tredowaci.
U nas podstawowka to wszyscy Borussia Dortmund
te takie swiecace koszulki zolte i muller na plecach?