Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
vicek : naprawde niemusisz mnie uczyc co wplywa na kurs smile siedze w tym od paru lat i wiem kiedy warto cos zagrac, na Ferrera dawali 2.8 podczas i byl to tzw. blad bukmachera, bo szanse dla kogos kto siedzi w tenisie byly 50/50

Co do meczu hmm, chyba wszyscy z forum oprocz Szczypiora byli przeciwko mojemu betowi.. No a jednak on okazal sie sluszny.. O meczu chyba najlepiej powiedzial komentator, a raczej o tym co wyprawial Ferrer -> fantastyczny, bajeczny, niewiarygodny.. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Typ: Ferrer wygra 2:1 w setach 1/[email protected] bet365 [Linked Image]
Typ: Ilość setów 3 2/10 @2.29 Gamebookers [Linked Image]

Świetny mecz 'gorszego' z hiszpanów, Ferrer grał z ogromnym animuszem i wolą zwycięstwa, biegał do wszystkiego, walczył z pełnym poświęceniem i odbierał czasem piłki nie do odebrania, nadal się starał ale był momentami bezradny.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Wręcz przeciwnie - byłem bardziej za Twoim typem niż przeciw niemu co moim zdaniem wynikało z argumentów jakie przedstawiłem w moim poprzednim poście. Kursy w mojej opinii nie były jednak wielkim błędem bukmacherów. Kursy na tzw "wielkie nazwiska" niemal zawsze są zaniżone, moim zdaniem większość grających w tym przypadku i tak postawiła na Nadala i bukmacherzy mimo takich a nie innych kursów zapewne swoje zarobili. Poza tym trochę pokory. Pisząc "szanse dla kogos kto siedzi w tenisie byly 50/50" stwierdziłeś, że panowie kameleon i piostar nie siedzą w tenisie. Ja również często zupełnie nie zgadzam się z opiniami innych ale nie wypisuję, że każdy kto się zna musi mieć taką samą opinię jak ja.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Vicek: ale jak napewno zauwazyles Piostar napisal ze nieobejrzy ani jednego pojedynku w Mastersach bo niema takiej mozliwosci. Mowie o tym jak ktos siedzi w tenisie i rozumiem przez to ze siedzi tez i obserwuje akutalny turniej.. smile


Cytuj Edycja Usuń ten post
Post

rapper napisał:
ja gralem jeszcze po kursie 2.8 Ferrera vs Nadal na 1 Wink ale niemam sil juz napisac why Wink w kazdym razie byl to dl amnie spory value



a wynik chyba kazdy zna Brawoo! vamos Ferrer idziemy na final hehe

ps.
http://sport.wp.pl/kat,1840,title,Masters-Cup-Federer-pokonal-Nadala,wid,9388606,wiadomosc.html?rfbawp=1194966084.866&ticaid=14d09

zeby Ferrera nie odrozniac od Federera to zenada..


Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Originally Posted by grzegorz1234
witam wszystkich według mnie roddick mimo wszystko wygra z gonzalezem który dla mnie to aktor jednej gry poza tym chilijczyk sie podpali i zacznie myslec ze wszystko mu wyjdzie a nie od dzisiaj wiadomo ze po wygranym meczu sie rozluźnia za nadto według mnie pewne 2 - 0 moze w jednym secie tiebreak jak to na roddicka przystało ale poza tym andy górą
mój typ
Roddick - Gonzalez 2- 0
kurs 1.95 bwin


absolutnie nie zgadzam się , gonzalez sie rozluźnia ? to chyba nie widziales AUSSIEOPEN gdzie nie za bardzo sie rozluźniał po kolejnych wygranych i zaszedł do finału smile jak dla mnie to wygrana fernando

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Originally Posted by grzegorz1234
witam wszystkich według mnie roddick mimo wszystko wygra z gonzalezem który dla mnie to aktor jednej gry poza tym chilijczyk sie podpali i zacznie myslec ze wszystko mu wyjdzie a nie od dzisiaj wiadomo ze po wygranym meczu sie rozluźnia za nadto według mnie pewne 2 - 0 moze w jednym secie tiebreak jak to na roddicka przystało ale poza tym andy górą
mój typ
Roddick - Gonzalez 2- 0
kurs 1.95 bwin
laugh laugh


no nie wytrzymam. ile widziales mecyz GOnza??

Zajebisty forhend. koncentracja na maxa i chec walki bo chcialby wreszcie cos ugrac. tak gral z Fedexem i z roddickiem zmian raczej nie oczekuje. GONZO to beat ANDY

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
moze ktos mi wytlumaczyc jak to jest z tym wyjscie z grupy ? bo wp pisze ze jak Ferrer przegra z Gasquetem a Nadal wygra z Djokovicem to Ferrer nieprzejdzie dalej? Chociaz jes to dla mnie z deka dziwne bo przeciez w spotkaniach h2h to Ferrer ogral Nadala, a zwyciestw beda mieli tyle samo?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Originally Posted by rapper20
moze ktos mi wytlumaczyc jak to jest z tym wyjscie z grupy ? bo wp pisze ze jak Ferrer przegra z Gasquetem a Nadal wygra z Djokovicem to Ferrer nieprzejdzie dalej? Chociaz jes to dla mnie z deka dziwne bo przeciez w spotkaniach h2h to Ferrer ogral Nadala, a zwyciestw beda mieli tyle samo?

Cała trójka bedzie miec po 2 wygrane w takim przypadku i o awansie zadecyduje bilans setów

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
nadal wygrywa 2-0, kaszkiet wygrywa 2-1 i całka trójka ma 5-3 w setach.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
Spokojnie z tym optymizmem co do Gonzo oglądąłem kilkadziesiat jego meczów i za kazdym razem nie wiedziałem czy on wygra spotkanie czy nie nawet jak prowadził 5 - 0 w piątym secie ten chłopak ma atomowe uderzenia ale czasami przypomina dziecko które biega po korcie i tylko wali na siłe z tego zajebistego forehandu jak to mówicie w meczu z federerem akurat mu wychodziło ale rzadko mu sie zdarzają mecze pod rząd wysmienite z graczami z pierwszej dziesiatki wiadomo moze wygrac ale dla mnie faworytem jest roddick on nie bedzie sie rozczulał nad gonzalezem tak jak federer który czasami spiąco chce wygrac mecz i bez wiekszego wysiłku a jak nie to i tak ma jeszcze nastepne mecze i awansuje i tak i tak Roddick pewnym serwisem i szybkim konczeniem piłek zdziwi jak zwykle gonzo a co do australii to gdybys nie zauwazył to juz w drugiej rundzie miał szczescie ze del potro skreczował koncentracje to on ma na kilka minut jesli ją zachowa to moze wygrywa a jak nie to to puszcza bezmyslne bomby atomowe w aut dla mnie 2 - 0 dla Roddicka choc wiadomo mecz pokaze Pozdro

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
no ok to w najgorszym wypadku

Ferrer vs Djokovic 2:0
Ferrer vs Nadal 2:1
Ferrer vs Gasquet 0:2
4:3

Gasquet vs Djokovic 2:0
Gasquet vs Nadal 1:2
Gasquet vs Ferrer 2:0
5:2

Nadal vs Ferrer 1:2
Nadal vs Gasquet 2:1
Nadal vs Djokovic 2:0
5:3

Rzeczywiscie czyli Ferrer musi wygrac seta z Gasquetem, tylko ze wtedy sie zrobi

Ferrer vs Djokovic 2:0
Ferrer vs Nadal 2:1
Ferrer vs Gasquet 1:2
5:3

Gasquet vs Djokovic 2:0
Gasquet vs Nadal 1:2
Gasquet vs Ferrer 2:1
5:3

Nadal vs Ferrer 1:2
Nadal vs Gasquet 2:1
Nadal vs Djokovic 2:0
5:3

I co wtedy ? laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
opcji przegranej Nadala z Djokovicem niewidze.. Niewtej formie Serba.. Gasquet vs Ferrer, no mecz bedzie mega zaciety, chociaz panowie spotkali sie nietak dawno, i Ferrer zmiotl Franzuca.. Pozatym Gasquet dzisiaj rozegral bardzo dobre spotkanie z Djokovicem tu sie zgodze smile tylko problem jest taki ze Djokovic kompletnie nie trafial w kort, dlatego Franzucowi szlo tak gladko.. Ferrer natomiast trafial dzisiaj prawie wszystko i to w fantastyczny pomsyl.. I juz sobie Franzuc tak nie pogra.. wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Jeśli Nadal wygra 2-0, a Gasquet 2-1 to wtedy cała trójka będzie miała po 2 zwycięstwa, bilans setów 5-3, bilans setów w bezpośrednich pojedynkach również identyczny. Ciekawe co wtedy...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Chociaz mi sie naprawde niewydaje zeby Ferrer mogl w takiej formie przegrac z Gasquetem ktory popelnial dzisiaj sporo prostych bledow.. W takiej formie to i ze staruszkiem Federerem powalczy laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
grzegorz1234 - błagam zmień buka jeżeli już grasz takie opcje jak 2-0 Roddick. W takim GB na 2-0 jest kurs 2,75. Na czyste zwycięstwo 1,7. Różnica kolosalna.


Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 567
Odnośnie meczu Ferrera z Gasquetem to ja również widzę faworyta w Hiszpanie aczkolwiek nie zgodzę sie z twierdzeniem, że trafiał wszystko. Na początku pierwszego seta Ferrer był trochę usztywniony i dużo piłek wyrzucał, później grał już bardzo dobrze. Wyjątek stanowiły pojedyncze gemy serwisowe w drugim i trzecim secie kiedy Ferrer zaczął nerwowo grać najpierw w obliczu szansy na zycięstwo w drugim, a później w trzecim secie. Przy 5-3 w drugim secie popełnił parę błędów (szczególnie przy pierwszej piłce). To samo zrobił przy 5-1 w secie trzecim. Widać było, że wielka szansa na wygranie nieco go zdeprymowała, ważne jednak, że potrafił się z tego szybko otrząsnąć. Ferrer pokazał, że pod względem kondycyjnym jest dobrze przygotowany. Wydaje mi się, że jest świeższy niż Gasquet, w dodatku dziś z każdym kolejnym gemem prezentował coraz lepszy drugi serwis i Nadal nie miał zbyt wielu okazji do przejmowania inicjatywy po returnie. Jeśli Ferrer zaprezentuje się tak jak przez większość dzisiejszego meczu to moim zdaniem powinien wygrać. Gasquet gra solidnie ale bez jakichś wielkich fajerwerków. Dziś również zdarzały mu się przestoje (szczególnie w drugiej części pierwszego seta).

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
dzieki za cynk fro lech faktycznie jest duzy kurs na Andyego różnica kolosalna i według mnie do wziecia pozdro

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
trzeba pamiętać, że Djokovic do stanu 4-1 w pierwszym secie grał na poziomie 3 setki ATP. Rychu pokazał wirtuozerię, pokazał również przestoje. Spotkanie wygrał z wydatną pomocą Serba. Myślę, że decydująca będzie dyspozycja dnia. Faworytem jest Hiszpan, z racji h2h, z racji pokonania nr 2 i 3 światowego rankingu, ale jeśli tak zebrać wszystkie czynniki...to wychodzi mi.... ciemny obraz....

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
Vicek: no spokojnie niema praktycznie gracza, ktory rozegra 3 setowy mecz niemajac w nim chociaz jednego przestoju.. Ferrer na poczatku popelnil troche bledow bo niewszedl w mecz od razu.. Potem sie rozegral i trafial jak w transie wink o ile Ferrer nie bedzie wabil Ryska pod siatke to powinien to wygrac.. Ferrer ma sposob na Gasqueta i bylo by to naprawde dziwne gdy po 2 swietnych meczach z nr 2 i 3 nagle odpada z mlodym Gsque wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Widziałem dzisiaj oba spotkania i według mnie zdecydowanym faworytem spotkania Hiszpana z Francuzem jest Ferrer. Ktoś napisał że Kaszkiet zagrał dzisiaj dobre spotkanie...no cóż nie zgodzę się z tym. Ok kilka fajnych zagrań, ale później Francuz zobaczył co jest grane czyli jak namiętnie Djoko psuje piłkę za piłką i skupił się na przebijaniu.
Jeżeli chodzi o Hiszpana to widać w jego grze jak bardzo jest zdeterminowany i jak bardzo zależy mu na zwycięstwie. Bardzo dobre przygotowanie fizyczne i super forma Davida mogą oznaczać tylko jedno:
Ferrer win 9/10
Ferrer 2-0 5/10
boks

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, forty), 1,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,832
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1