Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Korzysta/korzystał ktoś z telefonu XCUTE DV2 ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by shane
Przymierzam się do kupna Nokii 6300. Może ktoś coś o niej powiedzieć? Zadowoleni jesteście? Jakieś wady, zalety? smile


Bardzo fajna. Plusow bardzo duzo. Swietny wyswietlacz, dobra klawiatura, nic nie trzeszczy, aparat moze byc ale przy slabym swietle slabo - ja mam cyfrowke wiec akurat na tym mi nie zalezalo, latwa obsluga, troche usprawnien wzietych z Symbiana.
To co mogloby denerwowac to: bateria - do najlepszych nie nalezy. Chociaz ja gadam srednio i malo sie bawie telefonem ale 4 dni bez problemu. Jesli ktos intensywnie uzywa to moze byc niezadowolony. No i jak masz brudne paluchy to na wyswietlaczu wszystko sie odznacza smile
No i podejrzewam, ze zalaczone sluchawki nie sa najlepsze. ja jednak nawet nie sprawdzalem bo i tak mam juz iRivera.
Dalem za nowke 600zl ale teraz widze, ze to byl b. dobry wybor. SE550i byl troche tanszy ale gdy ostatnio go mialem w rekach to wg mnie tragedia. Klawiatura fatalna, telefon trzeszczy przy dotykaniu, sprawia wrazenie jakby mial sie zaraz rozpasc. Jedynie aparat troche lepszy od N6300.

W podobnej kategorii ciezko cos wybrac lepszego. N6300 naprawde moge polecic....

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
rivex wielkie dzięki za opinię :PIWO:

Pytam, bo chcę przedłużyć umowę z ERĄ i w sumie zaproponowali mi taki telefonik, a że mi się nawet podoba, dlatego chciałem zasięgnąć opinii użytkownika.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
a co sądzicie o nokii e65?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by odgdog
a co sądzicie o nokii e65?

wszystko na plus to jest wyswietlacz wyglad itd minus bateria no ale w tego typu telefonach to normalka

Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
Czesc

Potrzebowalbym troche opinii o SE P1i

Czy ktos uzywal? Jak wyglada jego 'wieszalnosc'?
I czy nie ma ten telefon jakichs wad ktore wychodza w trakcie uzytkowania?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
SE550i a Nokia 6300 to zupelnie inna bajka, zdecydowanie wygrywa 6300, do słabej baterii in minus mozna jeszcze dodac brak UMTS i viderozmow,szkoda ze w tym modelu tego nie ma, ocena za sam wyglad 6!:)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Nokia 3110 Classic , a Samsung SGH-E250.

Proszę o opinie.

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Originally Posted by style
SE550i a Nokia 6300 to zupelnie inna bajka, zdecydowanie wygrywa 6300, do słabej baterii in minus mozna jeszcze dodac brak UMTS i viderozmow,szkoda ze w tym modelu tego nie ma, ocena za sam wyglad 6!:)


Wiesz style, każdego opinia jest inna. Na wszystkich portalach w średniej ocenie wygrywa SE.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
no to jaka kom kupil tomo?? smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Tomo kupił SE k800i smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
morten co tam w slupsku slychac?? jutro tam bede smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kamel i cos wskorales?

Mi sie operator twardo stawia, czuje ze nie bedzie nowego tel, chyba ze kupie cos za 1zl a potem sprzedam wink
To co fajne, spuscic ceny nie chca...

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Jeżeli często korzystacie z neta przez telefon i zależy Wam na szybkim pobieraniu plików i danych to polecam Nokie 6120, telefon ten "posiada"HSDPA- najszybszy dostęp do internetu aktualnie na rynku(w telefonach komórkowych).
Dodatkowe przydatne funkce telefonu:
-Wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail z załącznikami(pliki pdf itp....)
-Aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli z trybem poziomym i lampą błyskową
-Połączenia wideo
-duzy wyswietlacz 2 cale, 16mln kolorów
HSDPA jest również w telefonach n95,e90 jednak ich cena znacznie przekracza 1000pln.Nokie 6120 można zakupić za 600pln(np.na allegro)

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by lupus
Kamel i cos wskorales?

Mi sie operator twardo stawia, czuje ze nie bedzie nowego tel, chyba ze kupie cos za 1zl a potem sprzedam wink
To co fajne, spuscic ceny nie chca...

Poszedłem do playa i wziąłem w880i ;] Tylko 49 PLN przy abonamencie 50 PLN.

Wie ktoś jak w tym telefonie włączyć radio? tongue Ponoć jest, a ja nie widze.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
kamel ten model nie ma radia
wprawdzie go nie uzywam ale tyle wiem smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
a no jo.. =/ na aukcjach wszelakch piszą, że jest frown Na telepolis zapisali, ze nie ma. Trzeba wgrywać MP3 :]

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, burbon, JelineK, 11kera11), 878 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1