|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Korzysta/korzystał ktoś z telefonu XCUTE DV2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Przymierzam się do kupna Nokii 6300. Może ktoś coś o niej powiedzieć? Zadowoleni jesteście? Jakieś wady, zalety?  Bardzo fajna. Plusow bardzo duzo. Swietny wyswietlacz, dobra klawiatura, nic nie trzeszczy, aparat moze byc ale przy slabym swietle slabo - ja mam cyfrowke wiec akurat na tym mi nie zalezalo, latwa obsluga, troche usprawnien wzietych z Symbiana. To co mogloby denerwowac to: bateria - do najlepszych nie nalezy. Chociaz ja gadam srednio i malo sie bawie telefonem ale 4 dni bez problemu. Jesli ktos intensywnie uzywa to moze byc niezadowolony. No i jak masz brudne paluchy to na wyswietlaczu wszystko sie odznacza  No i podejrzewam, ze zalaczone sluchawki nie sa najlepsze. ja jednak nawet nie sprawdzalem bo i tak mam juz iRivera. Dalem za nowke 600zl ale teraz widze, ze to byl b. dobry wybor. SE550i byl troche tanszy ale gdy ostatnio go mialem w rekach to wg mnie tragedia. Klawiatura fatalna, telefon trzeszczy przy dotykaniu, sprawia wrazenie jakby mial sie zaraz rozpasc. Jedynie aparat troche lepszy od N6300. W podobnej kategorii ciezko cos wybrac lepszego. N6300 naprawde moge polecic....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
rivex wielkie dzięki za opinię :PIWO:
Pytam, bo chcę przedłużyć umowę z ERĄ i w sumie zaproponowali mi taki telefonik, a że mi się nawet podoba, dlatego chciałem zasięgnąć opinii użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
a co sądzicie o nokii e65?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
a co sądzicie o nokii e65? wszystko na plus to jest wyswietlacz wyglad itd minus bateria no ale w tego typu telefonach to normalka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
Czesc
Potrzebowalbym troche opinii o SE P1i
Czy ktos uzywal? Jak wyglada jego 'wieszalnosc'? I czy nie ma ten telefon jakichs wad ktore wychodza w trakcie uzytkowania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
SE550i a Nokia 6300 to zupelnie inna bajka, zdecydowanie wygrywa 6300, do słabej baterii in minus mozna jeszcze dodac brak UMTS i viderozmow,szkoda ze w tym modelu tego nie ma, ocena za sam wyglad 6!:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Nokia 3110 Classic , a Samsung SGH-E250.
Proszę o opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
SE550i a Nokia 6300 to zupelnie inna bajka, zdecydowanie wygrywa 6300, do słabej baterii in minus mozna jeszcze dodac brak UMTS i viderozmow,szkoda ze w tym modelu tego nie ma, ocena za sam wyglad 6!:) Wiesz style, każdego opinia jest inna. Na wszystkich portalach w średniej ocenie wygrywa SE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
no to jaka kom kupil tomo?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Tomo kupił SE k800i 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
morten co tam w slupsku slychac?? jutro tam bede 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kamel i cos wskorales? Mi sie operator twardo stawia, czuje ze nie bedzie nowego tel, chyba ze kupie cos za 1zl a potem sprzedam  To co fajne, spuscic ceny nie chca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
Jeżeli często korzystacie z neta przez telefon i zależy Wam na szybkim pobieraniu plików i danych to polecam Nokie 6120, telefon ten "posiada"HSDPA- najszybszy dostęp do internetu aktualnie na rynku(w telefonach komórkowych). Dodatkowe przydatne funkce telefonu: -Wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail z załącznikami(pliki pdf itp....) -Aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli z trybem poziomym i lampą błyskową -Połączenia wideo -duzy wyswietlacz 2 cale, 16mln kolorów HSDPA jest również w telefonach n95,e90 jednak ich cena znacznie przekracza 1000pln.Nokie 6120 można zakupić za 600pln(np.na allegro)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kamel i cos wskorales? Mi sie operator twardo stawia, czuje ze nie bedzie nowego tel, chyba ze kupie cos za 1zl a potem sprzedam  To co fajne, spuscic ceny nie chca... Poszedłem do playa i wziąłem w880i ;] Tylko 49 PLN przy abonamencie 50 PLN. Wie ktoś jak w tym telefonie włączyć radio?  Ponoć jest, a ja nie widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
kamel ten model nie ma radia wprawdzie go nie uzywam ale tyle wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
a no jo.. =/ na aukcjach wszelakch piszą, że jest  Na telepolis zapisali, ze nie ma. Trzeba wgrywać MP3 :]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|