Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
bwin smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Znalazlem buk BAW ma to smile

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Jedno ale czy czasem Gonzo jak nie wygra losowania to nie wybierze serwisu wiedzac ze rod ma mocny serwis i wtedy value jest po gonzo kurs 2,5 smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Właśnie to samo było w meczu z Federerem. Na pierwszego gema Gonzo było aż @3.2 . Na QC dostałem odpowiedź, że Gonzo nawet jak wygrywa losowanie to wybiera odbiór. Popatrzyłem na kilkanaście jego ostatnich spotkań i rzeczywiście nigdy nie zaczynał od serwisu.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
no to super info to gramy to w tym smiesznym buku smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
Witam krótka analiza po meczu Roddicka z Gonzalezem na statystyki nie ma co patrzec bo Rod pozera w nich Gonzo praktycznie jedyną szansę by zaisntniec w meczu był początek drugiego seta chyba przy stanie 0 - 1 było 15 - 30 dla gonzo kto wie gdyby wtedy Roddicka przełamał co by sie działo dalej poza tym nic nie zagrał tak jak tego oczekiwałem po nim dla mnie Gonzalez to typowy showmen i nic wiecej czasami wygrywa ale tylko wtedy jak mu wchodzi zero taktyki nic patrzenia co gra przeciwnik udawanie ze ma sie skurcze by tylko wiara patrzyła na niego z litoscią załosne no cóz trzeba przyznac sie ze nawet mnie Roddick zaskoczył dobrą postawą i przypomne ze nie ma co tu teraz mówic ze roddick nie wygrał tylko gonzalez przegrał bo tak samo mozna by było mowic wczoraj o meczu nadal-ferrer ze ma kontuzje itp po prostu taki jest sport i tyle wygrywa lepszy i dyspozycja dnia pozdro dla wszystkich

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
hmm no i niestety Gonzalez przegrywa 2:0.. Co do meczu to o ile do teraz najslabsze widowsiko robili dla mnie Davydenko czy Djokovic.. To teraz na te miano zasluguje Gonzalez, kompletnie nierozumiem co sie z tym zawodnikiem stalo. Gral jak by ktos mu dodal srodkow nasennych do napoju, lub powiedzial wygraj a tego pozalujesz.. Gonzo przewracal sie na korcie, gdy serwowal wypadala mu rakieta blush
Byl kompletny brak poruszania sie, a o returnach to niema co kompletnie tu mowic bo chyba ani jednego Gonzalez nie zrobil.. Ja piernicze przeciez to masakra, czy Roddick serwowal pierwszym czy drugim podaniem, to Gonzo byl kompletnie bez radny.. Wszystko walil w aut, niewiem ile on wogole pilek przebil na druga strone siatki gdy serwowal Roddick ale bylo ich strasznie malo.. Ogolnie to tragedia i wogole nie gral tego co gral z Federerem, ale kto mogl to przewidziec, ze Gonzalez wyjdzie na kort i nagle zacznie sie stojac przewracac? Chyba nikt.. Co do Roddicka, to ciezko cos powiedziec, bo wsumie co powiedziec niby wynik, jak sie niemyle 6:1 6:4, i ktos moglby pomyslec ale Roddick zagral wysmienicie, najpierw Gonzalez ogral Federera a teraz Roddick go zmiotl z ziemii. Z prawda to sie jednak mija, Roddick gral na dobrym poziomie, no moze nawet i srednim, a to poprostu Gonzalez zagral chociazby gorzej od Davydenki i to o wiele... Tak panowie narzekacie tak na Ruska, ale ten przynajmniej zapieprzal po korcie i chcial cos zrobic, a ze mu nie wychodzilo to poprostu spadek formy.. Natomiast Gonzo stal na korcie i praktycznie nie robil nic..

Tyle odemnie, pozdrawiam

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
grzegorz: hehe sorry kolego ale jak ty porownujesz mecz Nadal vs Ferrer do Roddick vs Gonzalez to jestes bardzo smieszny smile te mecze nie maja ze soba kompletnie nic wspolnego, wiec nie rozumiem takiego porownania.. a jak maja to powiedz co? z checia poslucham? Pozatym tak Gonzalez sie przewracal zeby wzbudzic litosc, napewno mu na tym zalezalo laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
mają wspólnego jedno ze wczoraj pisałes ze ferrer grał dobrze i trzeba byc obiektywnym bo wiara pisze ze nadal grał słabo przez te opaski itp a dzis piszesz ze roddick grał srednio i wygrał dlatego ze gonzalez grał słabo i gdzie tu obiektywizm zaden poza tym Gonzalez zawsze jak mu nie wychodzi szuka wsparcia w swoim poruszaniu się tak jak dzis po korcie a kogo to obchodzi ze on sie tak rusza to jego sprawa dzis był słaby i trzeba przyznac racje i tyle

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
a jak maja to powiedz co?

Oba były 50/50 grin

Federer musi wygrać z Roddickiem 2:0 żeby wejść na luzie dalej, oj będzie sie działo :]

Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,149
Federer - Roddick 2 - 0
tutaj nie widze innego wyniku Federer zawsze umiał grac z Roddickiem ostatni raz faworytem tej pary Roddick był na Wimbledonie w 2003 roku chyba jesli sie nie myle wtedy był wielką gwiazdą akurat jutrzejszy mecz według bedzie bez historii i tym razem znów federer bedzie górą z Gonzalezem moze spokojnie wygrac i davydenko chociaz z tego co pisze co raz czesciej ten rusek moze sprzedawac mecze wiec mozliwe ze odpusci mecz z Gonzo który jeszcze walczy o awans dla mnie Federer 2- 0 Roddick

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
W ostatnim ich meczu w tym roku na US Open Roddick grał bardzo bardzo dobrze,co zresztą mówi wynik 7:6 7:6 6:4 ale da się oczywiście zauważyć kompleks Federera.
Mecz na pewno będzie trudny dla rogera, tym bardziej patrząc na jego ostatnie występy. Nie twierdzę że nie wygra, ale żeby było 2:0 będzie musiał wznieść sie na wyżyny, a ostatnio mu to nie wychodzi. Roddick solidny, możliwy tb w meczu.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Wydaje mi sie że ferdek nie musi wygrać 2-0 żeby awansować, wygrana 2-0 da mu za to pierwsze miejsce w grupie, ale nie jestem pewien.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Kameleon
a jak maja to powiedz co?

Oba były 50/50 grin

Federer musi wygrać z Roddickiem 2:0 żeby wejść na luzie dalej, oj będzie sie działo :]
może wygrać 2-1 i też wyjdzie na luzie. Gonzo pogrążył się tą wtopą. Wygrana z Denko 2-0 nic mu nie da, bo Rod przegrywający 0-2 z Fedem ma identyczny bilans co Gonzo wygrywający z Denko 2-0. A h2h na korzyść Roda.
mecz ferdka z roddickiem o pierwsze miejsce.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
grzegorz1234: stary prosze nie pisz glupot bo sie pograzasz.. smile jak Gonzalezowi nieidzie zaczyna kombinowac? Aha no to wsumie mu nieszlo bo 2 razy sie przewrocil na samym poczatku meczu.. no tak.. To wszystko wyjasnia.

Co do 50/50 to tak taki ten mecz powinien byc, a jak ktos jest w stanie przewidziec ze Gonazalez po swietnym wystepie, nastepnego dnia wyjdzie na kort i zacznie sie przewracac bo nie bedzie w stanie utrzymac rownowagi stojac, no to gratuluje! naprawde poprostu jest chyba wtedy prorokiem..

Co do meczu Ferrer vs Nadal, to Ferrer dominowal ale Nadal gral i walczyl.. zapieprzal do kazdej pilki, mial sporo fajnych zagran. Chcial ten mecz wygrac, ale okazal sie gorszy.

Co do meczu Roddick vs Gonzalez, to Gonzo nawet zabardzo nie biegal, stal w miejscu i patrzal sie gdzie pilka poleci, kompletnie 0 walki, wogole mu sie niechcialo grac. 0 walki, i nikt mi nie powie ze on rowniez chcial to wygrac. Bo on chcial jak najszybciej z kortu zejsc

Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
I gdyby Ferrer przegral ten mecz, w zyciu niemoglbym miec do niego zadnych pretensji, postawilem na niego kase, ten biegal, dawal z siebie wszystko, okazal sie gorszy ok przegral.. Kazdy stawiajacy musi sie z tym liczyc..

Gonzalez natomiast stal praktycznie caly czas i tylko rakiete nastawial.. Niewiem moze cos ze zdrowiem, chociaz tego mu nie zycze mimo ze mocno mnie zirytowal.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Riverside
Originally Posted by Kameleon
a jak maja to powiedz co?

Oba były 50/50 grin

Federer musi wygrać z Roddickiem 2:0 żeby wejść na luzie dalej, oj będzie sie działo :]
może wygrać 2-1 i też wyjdzie na luzie. Gonzo pogrążył się tą wtopą. Wygrana z Denko 2-0 nic mu nie da, bo Rod przegrywający 0-2 z Fedem ma identyczny bilans co Gonzo wygrywający z Denko 2-0. A h2h na korzyść Roda.
mecz ferdka z roddickiem o pierwsze miejsce.

No właśnie widze :[ szkoda, ale potem chyba h2h sie nie liczy tylko gemy, zresztą to już nie ma chyba znaczenia po tym co Gonzo dziś zrobił. Roddick musiałby wtopić 0:6 0:6 tongue

Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 234
a nie wiesz przypadkiem rapper co slychac u tego jelenia z bf, od ktorego kupiles gonzalesa po 2.4 wiem wiem nie dosc ze jelen to i farciarz smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
po tym co gonzo dziś zrobił, wystarczy że fed wtapia z roddicikem 0-2, gonzo wygrywa 2-0 z denko i h2h mówi nam że dalej wchodzą rod i gonzo.
jestem przekonany, że roddick pragnie satysfakcji za lata upokorzeń. chcieć to nie móc, ale połowa sukcesu już jest wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
edit: tfu, jakakolwiek wtopa feda i denko powodują aut feda.

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1