Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by Ignorator
Moim osobistym zdaniem jedyną drużyną, która realnie może wejść do fazy grupowej z Polski jest Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" ma najwięcej punktów rankingowych w UEFiE z naszego kraju i dzięki temu na pewno będzie rozstawiona w drugiej rundzie kwalifikacyjnej. Tylko nie wiem czy przypadkiem Polska nie będzie musiała grać już od pierwszej rundy. Podobno takie zagrożenie było.

Ja nie wiem, jak to jest z tymi punktami, rankingami
Nie chce mi się drążyć tematu, bo nie ma po co

Wisła pewnie majstrem zostanie, ale szanse, by zakwalifikować się do LM są mizerne
EUropa nie stoi w miejscu i idzie do przodu, w przeciwieństwie do polskiej piłki klubowej, która ostatnimi czasy zrobiła krok wstecz
Mozna dorabiać ideologię, ale ja patrzę na fakty, czyli wyniki polskich drużyn w europejskich pucharach.
Ten sezon - kompromitacja
W poprzednich wcale lepiej nie było

Z Anderlechtem Wisła już grała i o ile pamietam oba mecze przegrała, choć skład był silniejszy od dzisiejszego
Panathinaikos też był za silny
O innych drużynach z pucharu UEFA nie wspomnę, choć Wisła dostawała baty od kelnerów z Zakaukazia czy Traktorzystów z Norwegii
Ja naprawdę nie wiem, kogo musiałby wylosować polski majster, by awansować

Po co robić sobie i innym nadzieję

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Z tym Panathinaikosem to był taki myk i to dobrze pamiętam. W Krakowie sensacja Wisła wygrywa (3:1) w kraju eksplozja radości. Już z kim zagramy itd. Niestety drugi mecz napisał inny scenariusz (1:4) i Panathinaikos w fazie grupowej.

Ta historia ma gdzieś tam jeden morał i to duży smile . Otóż wiadomo, że po awansie klub otrzymuje gratyfikację pieniężną za awans. Po pierwszy meczu Bogusław Cupiał obiecał piłkarzom, że jak awansują to dostaną milion euro do podziału między siebie.

Już na treningu przed meczem rewanżowym nasz bohater ostatnich kolejek Marek Zieńczuk liczył ile to eurosów przypadnie mu. Z tego co pamiętam to wtedy uspokajał go na treningu Radosław Sobolewski.

Jaki efekt był "miliona euro" ano kto miał tyle setek, że nie jedno spotkanie można by obdzielić...Marek Zieńczuk. Gdyby zachował zimną głowę to wtedy awansowała by "Biała Gwiazda". Niestety prawda jest taka, że w czołowych klubach naszej Ekstraklasy myśli się tylko o pieniądzach.

Na szczęście mamy chlubne przykłady jak Jagiellonia Białystok i Polonia Bytom. Obie drużyny pomimo, że Jagiellonia ma problemy z płynnością finansową a Polonia jest "drużyną za milion złoty" pokazały charakter i walczą dzielnie w naszej lidze.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Originally Posted by Ignorator
W ostatnim czasie wiele razem zdziałaliśmy w dziale liga polska i za to do was kieruje wielkie uznania piwo

Wiele pomocnych tematów już mamy smile . Jednak zastanawiam mnie jeszcze jeden topic i myślę, że może być to pozycja, która pomoże nam w typowaniu.

Temat mógłby nazywać się: "Wszystkie absencje piłkarzy w Ekstraklasie, II i III lidze".

Każdy z nas kibicuje jakiejś drużynie i ma świetne rozenzeznanie: kto zagra a kto nie.

Dlatego tuż przed weekendem w oddzielnym temacie każdy kibic z różnych klubów wpisywałby listę kontuzjowany, pauzujących za kartki czy odsuniętych od drużyny za nie sportowe zachowanie.

Chciałbym w tej materii poznać wasze zdanie, bo ono jest najważniejsze smile

.::Think Twice::. Ignorator.
Zdecydowanie TAK. Taki niby prosty pomysł, aż dziw, że nikt wcześniej tego nie zaproponował. Bardzo dobra myśl. Jazda z tematem smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Ignorator


Temat mógłby nazywać się: "Wszystkie absencje piłkarzy w Ekstraklasie, II i III lidze".

Każdy z nas kibicuje jakiejś drużynie i ma świetne rozenzeznanie: kto zagra a kto nie.

.::Think Twice::. Ignorator.


A ja sie odniose sceptycznie do tej propozycji.
Mysle ze wlasnie przy analizach/opisach (czy jak to tam kazdy nazywa) jest miejsce na takie cos.
Ale to tylko moja opinia tongue

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Stalion
A ja sie odniose sceptycznie do tej propozycji.
Mysle ze wlasnie przy analizach/opisach (czy jak to tam kazdy nazywa) jest miejsce na takie cos.
Ale to tylko moja opinia tongue

Pozdrawiam piwo

Stalion ja się z tobą zgodzę, ale no właśnie smile słuchaj każdy pisząc analizy nie zawsze ma dobre i całkowie info to raz. A dwa przecież niektórzy "crazole" patrz Ignorator piszą i piszą bez końca. W takim temacie będą mieli czysto na białym kto nie gra i jak ważny jest to zawodnik.

Jak ochłone to temat powstanie i objaśnie jak ma to wszystko wyglądać smile uwierz mi Stalion zmienisz zdanie i będziesz musiał mi postawić "Śląskie" laugh

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Nic nie kumam. To teraz jak podam jakis typ, dodam parę zdań uzasdnienia, ale nie podam stawki, to taki post pójdzie do kosza?
Jeśli chodzi o mnie, to mi się nie chce brać udzialu w jakiś zawodach, rankingach.
Poza tym to co ja ( czy ktos inny podaje ) to jest tylko jakis punkt widzenia.
Jedni się zgodzą, inni nie. Jedni zagrają, a inni odpuszczą.
Ci, którzy zagrają i tak sami sobie stawkę wybiorą...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Nic nie pójdzie do kosza smile

W rankingu chodzi oto, że w temacie kolejkowym ktoś podaje właśnie kurs, stawkę, bukmachera i tym samym decyduje się na ranking. Z resztą sam musi wbić tam kupon do rankingu. Co ważne musi to być opatrzone analizą, bo ma być to wykładnia tego co robimy w temacie kolejkowym.

Ci co nie chcą brać udziału w rankingu mogę poddawać typy i dalej dyskutować nikt tego nigdy nikomu nie zabroni. Ranking jest dla tych, którzy chcą pokazać, że są ekspertami od polskiej ligi. Jest to też wyjście na przeciw gościom naszego działu, którzy nie wiedzą do końca komu zaufać.

Przecież podczas ostatniej kolejki padło wiele propozycji. Niektórym nie chce się lukać i szukać kto jest dobry itd. Dzięki rankingowi będzie miał pogląd na to czy warto grać czyjeś typy czy nie smile .

Rozumiesz już rene (beticos) założenia rankingu?.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Originally Posted by Ignorator
Rozumiesz już założenia rankingu?
Tłumaczył, tłumaczył, aż wytłumaczył laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
rene ty sobie żarty robisz a sprawa jest prosta:

Chcesz brać udział w rankingu to bierzesz. Nie chcesz to nie. Robisz dalej swoje opisujesz sytuację w klubach i piszesz tak jak tobie tylko wygodnie

Natomiast ci co chcą muszą w temacie ligowym poddać: kurs, stawkę, kurs oraz bukmachera. Podparte to ma być analizą i wtedy mogą spokojnie wkleić kupon jak jest w temacie o rankingu i biorą udział w rankingu

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/puchar-uefa/news/puefa-polacy-probowali-ustawiac-mecze,1011180

Polak potrafi grin laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kiedy gra druga polska?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Jakos tak na poczatku marca, dokladnie nie pamietam.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Osmy marca.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Skąd masz info?

Dzięki!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by Mr_Andrew

O części meczy wiedziałem. Jednak nie zostały poruszone jeszcze kilka spotkań. Chodzi mi zwłaszcza o konfrontacje Zagłębia Lubin w drugiej lidze. Z tego co widziałem nie były poruszane mecze z Polarem Wrocław i oczywiście z RKS Radomsko.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
nie nalezy wierzyc we wszystko co pisza gazety, kwoty 700zl za ustawienie meczu ? albo 1-2 tysiace ?

Co do meczu Radomsko-Zaglebie Lubin to pamietam ze po tym meczu kilku pilkarzy z Radomska zostalo wyrzuconych z klubu a sam mecz wygladal tak ze zawodnicy z Radomska podawali do zawodnikow z Lubina (marnowali setki) ale Ci az do 90- 4 lub 5 minuty nie potrafili strzelic, a po meczu dlugo kibice na pilkarzy czekali i chcieli zwrotu za bilety laugh tylko debil tego by tego nie zauwazyl ze to byl ustawiony mecz

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Prezydent Lech Kaczyński chce odznaczyć trenera polskiej drużyny piłkarskiej Leo Beenhakkera.
Jak powiedział w niedzielę PAP sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Michał Kamiński, w poniedziałek zostanie wszczęta procedura przyznania Beenhakkerowi Krzyża Zasługi.

Kamiński wyjaśnił, że procedura odznaczenia cudzoziemca jest dłuższa, niż w przypadku Polaka, bo musi się na nie zgodzić głowa państwa, którego jest on obywatelem. Trener polskiej reprezentacji jest Holendrem.


I to wszystko dla tego Pana:

[Linked Image]

smile

Mam zaufanie do Leo.
Jednak przyszla mi do glowy pewna mysl.
Pamietacie jaka panowala euforia gdy druzyna Engela zakwalifikowala sie do Mistrzostw Swiata w Korei i Japonii? Analogiczna sytuacja miala miejsce 4 lata pozniej na Mundialu w Niemczech. Najpierw Engel&Janas byli wielbieni przez tlumy, a potem spadli z wysokiego konia. Najbardziej (bynajmniej mnie) nie bolaly same porazki Bialo-Czerwonych, ale ich styl, ktory byl przeciez tragiczny.
Zakwalifikowalismy sie po raz kolejny do wielkiej imprezy (wiem, wiem do ME "dopiero" pierwszy raz).
I wlasnie teraz, przy ewentualnym wyborze kadrowiczow (a w grudniu Leo wybral sobie kilku nowych graczy na zgrupowanie, bodajze w Turcji), Holender ma pokazac swoja wielkosc. Teraz, i pozniej przy bezposrednim przygotowaniu naszej reprezentacji.
Nie wymagam, zeby Polska od razu zostala mistrzem Europy (ale fajnie byloby jakby tak sie stalo). Chcialbym zeby nasze Orly w tych mistrzostwach pokazali ambicje, odwage, a ewentualne porazki odnotowali po wspanialej walce.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Akurat do tego pomysłu nie mogę się odnieść negatywnie.
Jakby nie było, awans jest historyczny, myślę jednak, że lepiej poczekać do końca EURO 2008.

Wg mnie powinien dostać, ale nie tylko on, ale cały sztab szkoleniowy...

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Wisła Kraków chce ściągnąć z VfL Wolfsburg Jacka Krzynówka. Jacek Bednarz, dyrektor sportowy, twierdzi, że jest to możliwe. Zawodnik też nie wyklucza takiej ewentualności.

Wisła, po serii udanych spotkań, mocno usadowiła się na fotelu lidera Orange Ekstraklasy. Szanse na wywalczenie mistrzostwa Polski są ogromne, a to oznacza, że za niespełna rok drużyna Macieja Skorży przystąpi do rywalizacji o Champions League. Dlatego Bednarz już teraz rozpoczął poszukiwania zawodników, którzy byliby w stanie zrealizować cel, jakim jest awans do tych elitarnych rozgrywek.

"Numerem jeden na mojej liście jest Krzynówek" - powiedział dyrektor sportowy Wisły, cytowany przez "Przegląd Sportowy". "Rozmawiałem już z Jackiem na ten temat i wnioski były na tyle zachęcające, że postanowiłem polecieć do Wolfsburga. Byłem tam w czwartek i dyskutowałem z menedżerem klubu, Feliksem Magathem. Przedstawił warunki transferu Krzynówka, a my w tym tygodniu rozważymy, czy stać nas na taki wydatek" - dodał.

Według nieoficjalnych informacji niemiecki klub jest gotowy sprzedać reprezentanta Polski za półtora miliona euro. To rekordowa kwota, jeśli chodzi o transfery do polskich klubów.

Być może wyrażenie chęci sprowadzenia Krzynówka, ma być batem na Kamila Kosowskiego, który wciąż rozmawia z władzami "Białej Gwiazdy" na temat nowego kontraktu.


Wow... Jakby rzeczywiscie "Jaca" przeszedl do Wisly, bylby to pewnego rodzaju fenomen w polskiej lidze ooo
Jednakze mozna sobie latwo policzyc jakie jest prawdopodobienstwo ze Krzynowek, reprezentant Polski, zagra w Krakowie laugh

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1